Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
23. júl 2009

penny a nemyslis ty nahodou skupinu destiny child?? co tam spievala byonse? 😀 to je o niecom inom nie 😅

dididi30
23. júl 2009

nie byonse, ale byonce 😀

dididi30
23. júl 2009

sakra beyonce 😀 😀 😀 😀 😀 no skacu mi zas pismenka 😀 😀 😀 😀

sticker
23. júl 2009

Didi do tretice všetko dobré 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
23. júl 2009

presne aj ja som na tuto skupinu myslela, didi 😉

arleta
23. júl 2009

Ahojte, a čo má byť s Destiny´s Child? Bola som nepozorná 😀 😀 😀 😀 😀

Mirusch, juj, tak nech ti to čoskoro prejde...

Tak som zvedavá, ako to nakoniec je s tými jeho deťmi...Lebo ten Omar, či ako sa volá, sa mi raz podobá, dnes som videla v novinách jeho foto, tam sa mi zase nezdal vôbec podobný...

Fuj, dusno je dnes...
Linky ešte musím dopozerať, lebo som to len zbežne videla...

mimado
24. júl 2009

Najnovsie info ....
Tak je to jeho syn 😉 . Ale tusim to tu aj Mirush vcera pisala...
DAko to tu osirelo, my sme tiez cele dni von, nestiham sem chodit, ani tie linky spred 3 dni este nemam kuknute 😒 .

mimado
24. júl 2009

Mirush - migrena je aj mne dobre znama potvora 😠 . Aj mna vcera hlava bolela, mavam nizky tlak a navyse v tych horucavach nepijem tolko vody co by som mala, zabudam tak to je vysledok 😠 .

Dufam ze Ti uz dnes je lepsie a potesis nas tu zopar riadkami 😉

Baby vy sa poznate? Co tu pisete?
No padam..... pa

mimado
24. júl 2009
penny13
24. júl 2009

Arleta- moja sestra prečítala medzi Mikovými albumami aj album Destiny. A hneď sa jej vybavila tá kapela 🙂
A teraz chce ešte niečo napísať:

penny13
24. júl 2009

Včera som konečne prišla na to, kde som prvýkrát počula pesničku WE are wolrd.
Bolo to v superstar3. Spievaloju 7 semifinalistiek. No poviem vá,, že vtedy sam ani zďaleka nevedela, že je v origináli taká krásna. 🙂
No niet sa čomu čudovať, keď ju speivalo 7 báb a ešte k tomu puberťáčky.

arleta
24. júl 2009

Ahojte, ani ja teraz moc nestíham...Trávime dosť času vonku s deťmi teraz...Presne, ani ja som ešte nedopozereala všetky linky, hlavne z toho seriálu...Mohli by to dávať v našich TV, aby sme aj rozumeli a dotočiť ešte neičo...Ale určite sa raz dočkáme celovečerného filmu o ňom-si myslím...Dúfam, že to pravdivo nakrútia...

Ja sa tu nepoznám s nikým, Mimado...

Penny, aha... 😵

Luska, vidíš, to ma ani nenapadlo, že tam spievali jeho pesničku...

No, z toho článku mi nie je úplne jasné, či to teda je jeho syn alebo nie, ale prečo by ho potom mali doma?...Tak super a som zvedavá, či je tá jeho mama aj Blanketova...Tak sranda, bol na ženy...ale veď je to fuk... to len tak... 😵

Mirusch, lepšie?
Aj anigíny prešli?

dididi30
24. júl 2009

ahojte
tak som len rada a dufam,ze je to ozaj jeho otec, aspon blbi novinari zmlnku 😠 zlaty je, no darmo, coje tmavsie to je krajsie 😵 😀

no baby, nejako to tu flakate 😝 😀
dufam, ze cez vikend si najdeme viac casu 😉

no mna akosi kazdy den boli hlava 😕 🙄 asi to bude pocasim, tu je na.. 😔
baby drzte sa 😎 😀

mirusch
24. júl 2009

Ahojte, len hlasim, ze zijem, ale stale rovnako 😝 Rano sa mi hlasila znova migrena, tak znova tabletka. kedysi som sa s migrenami hrozne vytrapila, aj dva dni bez jedla a vody, ale teraz uz beriem hned triptany. tie migrenu zazenu, ale maju silne vedlajsie ucinky. Tak neviem, ci mi je nanic z nich alebo z niecoho ineho. Ale existujem, pomaly, ale isto 😉

No, ja si aj tak myslim, ze by mali porobit vsetkym detom DNA testy, mozno uz aj urobili, ale obavam sa, ze verejnost sa dozvie len zlomok toho, co vie rodina. ktovie ako to vsetko bolo a je. Inak, tesi ma, ze to, ze Omerova mama, je aj mamou Blanketa, nenapadlo len mna, ale zreme cely svet. Nuz, ja len dufam, ze casom sa dozvieme, ci DNA potvrdila, mna by to celkom zaujimalo, kvoli tomu, co ste tu uz pisali ... ze kusok z Michaela bude zit dalej. A bude mat vnucata a pravnucata a tak 🙂 Ja viem, ze su to jeho deti, lebo ich vychoval, ale krv je krv a rada by som bola, keby 1-2 deti boli naozaj z jeho krvi.
A ak to teda tak je, tak by tento najstarsi a Blanket boli miesanci cernocha a Pakistankyne. no fiha, aky mix.
Inak, musim niekde vyhrabat fotky z Prahy, tam bol s dvoma detmi a ich matkou, ta vyzerala byt takejto nejakej narodnosti, ze ci nahodou to nebol tento Omer. No musim kuknut.

Arleta, nuz, davala som sem link, jeden film o nom a jeho rodine uz nakruteny bol a celkom dobry. Oni na to dozerali a aj vyberali detskych hercov. Ale myslim, ze bude dalsi, je to dost mozne.

Dufam, ze vam je uz lepsie, co ste boli chori...

Dididi, vidim, ze aj ty si zatazena na tmavsich... Ja odjakziva. Preto mam belocha manzela 😀 (ale na moju obranu 😝 som mala aj indickeho priatela) Ale ako ste pisali, tak mulati su nadherni.

dididi30
24. júl 2009

mirka ee, praveze ja som na blondiakov a modrookych 😀 😀 😀 moj muz ma hnede vlasy a zelene oci 😝 opak 😅 ale ked bol maly bol blondiacik 😵 😀 moj syn je modrooky krasavec, naco mi ineho 😀 😀 😀 😀
ale tmave deti sa mi pacia, moja segra ma tmavsie deti 🙂 😵

no ale mirus, ten omer je cely mike, aj tanecnik je 😵 teda geny su tam, ci aj skutocne jeho, to by som chcela vediet najviac na svete 😀 tiez by som sa tesila, juchuu 😀
ale mike bol aky sikulko s fanusickou si zaflamovat 😀 😀 no kto vie kolko ich mal, ale zas sa necudujem, mlady fesny chlapik 😎 😵 a popularny, hm, kto by neokostoval 😀 😀 😀 😝 😀

mirusch
24. júl 2009

Hladam tie decka z Prahy, toto som nasla popri tom - zabery ako Michael stretol Havla:

https://www.youtube.com/watch?v=YJOygxdK3e8

A o 1:20, ten, co Havlovi podava ruku, to je M. ochrankar Yannick, s tym sme sa rozpravali v Londyne, ked sme ho uprosili, aby zobral nase veci Michaelovi (taku knihu sme mu zostavili a nadhernu velku kresbu Michaela od kamosky, co vsetci obdivovali a neverili, ze to je nakreslene) a taky fuzkaty, co je napravo, to je dalsi ochrankar Wayne.
A poznate Boba Jonesa? To bol M. manager, tak toho sme v Prahe stretli na ulici pred hotelom s vanilkovou zmrzkou (Michael miloval vanilkovu) a nikto iny si ho nevsimol. Tak sme sa s nim pofotili, kratko pokecali, pamatam si, ako som stala za nim a nahodou sa dotkla jeho bundy a prekvapila som sa aky skvely material 😀 Strasne jemna, hodvabna ci aka latka 😀 )

dididi30
24. júl 2009

mirka joj ty si toho zazila a videla, skoda,ze nemas foto ☹ ja by som asi skapinala, kebyze toto zazijem 😀

a aj ja lubim vanilkovu 😝 😝 😝 😵

dididi30
24. júl 2009

mirka aj ja mam 2 den migrenu 😝 no nech nam to skoro prejde 😉 😎
idem vonku, potom si precitam co sa tu popisalo, papa 😵

mirusch
24. júl 2009

Z coho mam mat foto? S B. Jonesom? Alebo tie decka? Mam, ale na slovensku, musite pockat do septembra. Napis mi e-mail, potom poslem. 😉 Neskapinala by si, neboj nic, az tak vela som toho nezazila, v porovnani s ostatnymi....
Didi, a ty s migrenou vies existovat? Lebo ked som ju mavala ja - bez liekov, tak som nebola schopna ani lezat, priala som si, aby som umrela, tak zle mi bolo. 😖

tu som nasla este toto, malokto vie, ze Michael mal v Mnichove - to nebol koncert, len nejake vystupenie - uraz.

https://www.youtube.com/watch?v=2CnZpcwm0FM

O 5:45 sa s nim zdvihol most a potom neviem co sa malo stat, ale zrazu spadol. Nastastie nie volnym padom, ale aj tak si Michael narazil rebra. Statocne odspieval, vystveral sa naspat na podium a po skonceni vystupenia siel do nemocnice. O 8:38 sa mi zda, ze ledva drzi, ze ma bolesti.

mirusch
24. júl 2009
penny13
24. júl 2009

arleta, to som si ani ja nevšimla. Lucka mi to včera povedala aj mi pustila tú pesničku. Lebo ona si pesničky zo shs3 natočila na kazetu.
Ale tá pesnička vyznela úplne inak.

arleta
24. júl 2009

Juj, zase mám čo pozerať, tak sa tešíííím...Ale asi až večer pokukám...
A tie testy DNA asi urobia, lebo aby vedeli, ako s dedičstvom...podľa mńa...Aj som niekde čítala, že ich dala urobiť stará mama, ale podľa mňa to urobia aj sami...Len či sa dozvieme, ako to je...
Ináč to jeho rodie musí liezť na nervy, že ich teraz novinári prenasledujú...Ale lepšie je s nimi spolupracovať...

Aj ja niečo pridávam...
Tanečná pocta Michealovi

https://www.youtube.com/watch?v=S1aA8VMRHcE
arleta
24. júl 2009

A takto sa s ním rozlúčila na svojom turné Madonna, písali o tom v novinách, tak som to hľadala na youtube...Miruš, sím, čo to tam hovorí na konci? Dík...Ešte, že ťa máme...No fakt veľa vecí sa tu človek podozvedá od teba

https://www.youtube.com/watch?v=sdFNMncBMxo

A idem von, večer mrknem...

sticker
24. júl 2009

Mirka teda 😕 😕 😕 Dosť rýchlo to šlo dolu. Ale perfektne to zvládol...trochu bokom pozeral, či niekto ide, ale dobre to vyšplhal, aj mu tam chcel pomôcť jeden.... No celé to vystúpenie bolo nádherné, slzy mi tiekli hlavne pri konci 😔 Keby sa všetky vojny dali vyriešiť jedným kvietkom 😒 ☹

silvia123
24. júl 2009

To bolo fakt nádherné...tým koncom toho veľa povedal a bez slov...

dididi30
24. júl 2009

mirka, fotky od vsetkych akcii som myslela 😵

sakra, a to co 😕 to ho nechali tak spadnut, ci to tak malo byt, ci to malo byt jemnejsie, ci co 😕
ale inak on mal vzdy take vystupenia, ze dym, plamene , ohnostroje, to muselo byt a necudo,ze sa take nehody stavali 😒 teda tiez dost riskoval, sinter jeden 😉
dnes sme boli na kolotococh a pri kazdom hral mike 😵

dididi30
24. júl 2009

arleta, az po mne zimomriavky chodili, ta masova rozlucka, teda bolo to svetove 😵 aj ja take chcem 😝 😀

baby rozmyslala som,ci si nedam objednat nejake tricko s michaelom 😵

inak dnes som kuk v obchode maju dvd moonwalk, tiez nejake knihy a tak, co mam kupit? 😉 mirka , porad 😀

sticker
24. júl 2009

Teraz bola upútavka v správach - že brat MJ prehovoril....tak som zvedavá o čom to zase bude... Utekám zmyť podlahy v byte 🙄

emily333
24. júl 2009

ahojte vcera mi spieval miki skoro pod oknami 😀 chalani grilovali oproti nasu domu a nahlas pustali cd z auta 😵

sticker
24. júl 2009

No tak nič také tam ani nebolo.......že deti chcú pokračovať v šľapajách svojho otca. Takže budú asi spievať 🙂