Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

kabko
5. sep 2009

Michael Jackson DVD, DVD boxsety, tričká, knihy, hudobné CD...a mnoho iných perfektných produktov...

http://www.bigdvdsale.co.uk

arleta
6. sep 2009

Mukky, teda kde chodíš na tie linky? Šikulka.

Man In The Mirror je moja obľúbená...suprová penička aj to videjko má silu. To mi bolo vždy úzko, keď som si to mrkla krátko po tom, ako zomrel...
Tá Britney nestíha, Mike má aký silný hlas a ona len fučí do mikrofónu 😀 . Inak- tiež tú slávu neuniesla. Tiež sa mi páčia jej pesničky.
3T ani neviem, kto to bol, inak pekná pesnička.
No ja neviem, osobne by som nechcela bývať v dome, kde niekto zomrel...ale podľa mńa ide zase o reklamu toho návrhára, no Amerika, upútať za každú cenu...Ale zase niekto by tam aj tak býval...
A s tou Lizou- neviem, čo si mám myslieť o nich- keby tam boli skutočné city, tak by sa nerozviedli tak skoro- je možné, že to bola tiež reklama. no ktovie...
A po tom rozhovore, ako si vydýchol...No sranda. Inak to musel byť fakt crazy život, keď sa musel spovedať pred národom, s kým spáva a tak... 😠 😠 😠 😠 😠

V každom prípade, ak by si našiel pertnerku ešte v mladosti, mali by spolu deti, mal by zázemie, rodinu, možno by to všetko nedopadlo tak, ako to dopadlo. Achjo...

Ideme dnes na návštevu, tak pomaly končím, večer sem ešte mrknem.

lussy23
6. sep 2009

Pekné linky ste popodávali. Mirush - šťastnú cestu.

arleta
6. sep 2009

Ešte som chcela, že fakt vyzeral taký spokojný v tom období, keď bol s Lisou.Tak nech to bolo, ako bolo... Ale sobáš by som si tak nepredstavovala. 😀 😝
Idem, majte sa...

sticker
6. sep 2009

Ahojte. Teda mukky aj kávu som vypila a nestihla som všetko pozrieť 😀 Napravím, keď dám Jul spať poobede 😉 A stavím sa aj "vedľa" 😝 Len keď si tam nebola tak ja tie baby ešte moc nepoznám a tak som sa hanbila 😅 🙂

penny13
6. sep 2009

Mirush - pridávam sa. Som rada, že toho chudáka už pochovali.
Ten Michael bol taký zlatý v tých linkoch. 😉

sticker
6. sep 2009

Teda mukky tá pesnička čo si hodila 00:29 super!!!! Tiež si ju pamätám "z dávnych čias" a zabudla som na ňu 😵

sticker
6. sep 2009

Ten druhý link na vrchu stránky mi nejde otvoriť ☹

dadulik
6. sep 2009

ahojte, mukky, ta pesnicka s tymi tromi cernosskymi chalanmi, boze na tu som aj ja uz zabudla, strasne sa mi vtedy pacila 😵 samozrejme aj teraz.
ta pesnicka s britney, podla mna hroza, ona mu to tam totalne kazila 🙄 vobec sa to k jej hlasovemu rozsahu nehodilo 😖

mukky
6. sep 2009

ahojte,idem vas docitat.....ti chalani z klipu pokial si dobre pamatam su jeho synovci,preto som pisala ze by bolo dobre ich vidiet teraz ako vyzeraju a ci sa podobaju s michaelom.

mukky
6. sep 2009

a dik za komplimenty 😵 😵
baby dne sa mi snivalo s michaelom a bolo to riadne divoke 😀 😀 take pomiesane vselijake ale aj sexi 😕 😀

mukky
6. sep 2009

sticker a nehanbi sa ,ja tam som skor tak po 21 hodke..

mukky
6. sep 2009

baby nedalo mi to a hladala som...ano,ti chalani su michaelovi synovci 🙂

mukky
6. sep 2009

mozno to este nevidela lucka tu skladbu,ci ano?

sticker
6. sep 2009

Mukky má opäť jednotku s hviezdičkou 🙂 😉

mukky
6. sep 2009

sticker 😀 dakujem 🙂

dadulik
6. sep 2009

mukky 😵 😵 😵 ale fesaci su to vsetci traja 😵 len chudatka, bez maminky, ze zavrazdena 🙄 to je v USA asi na dennom poriadku 😠

arleta
6. sep 2009

Ahojte, už sme doma.
Fakt to sú synovci? Pozrela som si to video ešte raz, nejako si tú pesničku nepamätám, náááádaherná vecička!!! Ndeivete, či ju zložil Mike?
No fešáci jak hrom boli a veru aj pekné hlasy majú, aj sa nejako viac presadili? Ak nie, tak je ich škoda a veru, kto vie, ako teraz vyzerajú. no teda fakt šikovaná rodinka!!!

Ešte som chcel-, aj to video z väznice je paráda. No škoda, že sa toho Mike nedožil...čo je teda blbosť, aby sa dožil svojej vlastnej rozlúčky, ale viete, ako to myslím.😀

Zase som ho dnes počula v tescu, staršia vecička, nevime , ako sa volá tá pieseň, no kne´d som si sponňmenula tu na náš spolok 😀

Pozerám tu diskusiu, že superstr dávajú? Joj, deti idem vytesniť z obývačky...Dúfam, že potom dajú vo finále aj spomienkové kolo na Michaela !!!!!!!!!! Ale potom bude zaujímavé počúvať, ako sa s tým vysporiadajú...to by bolo asi ťažké. Som zvedavá....

lussy23
7. sep 2009

Mukky - aká Lucka?
Arleta - ja už od leta dúfam, že v Superstar bude nejaké kolo. Aj som názov vymyslela. kráľovský súboj. Finalisti by spievali pesničky Michaela Jacksona a Elvisa
🙂 🙂 🙂

mukky
7. sep 2009

som mysllela lucku sestru penny ze mozno este ten klip nevidela so synovcami

sticker
7. sep 2009

Ahojte. Mukky zase bez fotky ☹
Teraz mám konečne naozaj kľud. Dnes bol celý deň taký ubehaný a trochu náročný. Ale už sedím 🙂

mukky
7. sep 2009

😀
ja idem asi pozerat film na markize,uz som ho ale videla..ako sa mas,co deti?

mimado
7. sep 2009

Ahojte, precitala som vas vypocula linky, a mozem len s vami suhlasit. .....Man In The Mirror - super pesnicka, tiez mi naskakuju zimomriavky a super zabery z koncertu. Pomaly sa mi viac pacia koncerty ako hrane klipy, je to take zive...

S Britney, suhlas, absolutne sa k sebe nehodia, ona uhuhnany hlas, on naopak krasny vyrazny. Inac mam Britney rada, velmi sa mi pacia jej pesnicky, aspon tie starsie, teraz ani neviem ake ma, ak dake ma.
Klip s tymi chalanmi absolutne to nepoznam, ale super pesnicka.

Mukky len tak dalej , tesim sa ked sem vecer opat sadnes a nahodis dake linky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉.
Ja vas teraz vobec nestiham, mala nastupila do skolky a mam dako vdaka tomu rozhadzany cely den, nic nestiham. Musim si urobit daky rozvrh dna, lebo fakt neviem ako budem stihat aj vas tu.

Mirush dufam ze ste stastne dorazili na SK a ze sa ozves, ked sa ti bude dat.

mimado
7. sep 2009

Mukky a co tam je? Ale nesklames nas??? NAhodis nieco, vsak 😒 😖 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
7. sep 2009

No ja som pozerala Superstar a zase niektorí jedinci nesklamali 😀 😀 😀
My sme dnes boli 1krát na logopédii a chúďa Janka mala brušnú nervozitu a skoro sa pozvracala 😔 Neviem prečo sa tak bála. MUDr. bola úplne super 🙂
A potom vonku a obe na bicykloch tak som mala oči na stopkách 😀 A to aj Janka spadla a až do spánku ju to riadne bolelo - ruka. Tak snáď to nebude nič vážne. Lebo som práve dnes premýšľala nad tým, že sme zvládli leto bez úrazov 😒
Mukky tiež na teba spolieham, čo sa týka linkov 😅 Pri čom si vypijem ráno kávu ? 😀

mimado
7. sep 2009

Sticker moja mala tiez dnes spadla so smyklavky na ihrisku v skolke 😒 . Ja moc nemam rada preliezky , ihriska, ona je tam vecne ako utrhnuta z retaze 😖 , nerozmysla co sa moze stat, nedokaze predvidat a potom je uz obycajne neskoro. 😖 . Ale hlavne aby nemali ziadny vazny uraz, ved tie oskrete kolena sme mavali aj my 🙂 Janke nech bolacka rychlo prejde....

mukky
7. sep 2009

mima 😀 no neskor nieco pridam ked uz budete buvat 😀

sticker ☹ juj na tie deturence tak treba striehnut,ten moj este stale vyrovnava obcas rovnovahu a vsade za nim chodim,ved to poznate 😀 ok,tak ku kavicke ti nieco hodim 😀

mimi ja mam normalne stiahnuty zaludok ked si predstavim ze podrastie a aby na okno sa nedostal,balkon,na stolicku a podobne..tie dvojicky od kedy vypadli a tie dalsie deti stale na to myslim.. ☹

sticker
8. sep 2009

Mima presne ani ja nechodím moc rada do parku na "hromadné" ihrisko. Kopec detí. Mladšia ešte nevníma nebezpečenstvo z húpajúcej sa húpačky a to je naozaj veľké vypätie ich sledovať. Aj toto bicyklovanie. Janka už bez koliečok a chvíľu som sa nepozerala na ňu, ale na Julku a už som len počula plač ☹ . Už to že dlho ležala a plakala, že jej nejde vstať, až ma studený pot oblial.
Nad ránom prišla k nám do postele, ale som ju odniesla do izbičky a keď prišla o hodinu znovu, tak vravela, že ju bolí tá ruka. Ešte spí, tak uvidíme.
Mukky a tie okná neboj. Moje našťastie nikdy nenapadlo ísť do okien. Ja sa snažím čo najmenej a v izbe ani nemajú nič, čo by si dali k oknu. Poprípade kúpte tie poistky 🙂 😉
A tiež tŕpnem keď je v škôlke a uč. tiež nemajú oči všade. 😒 Kamarátkina malá len krivo stúpila prvý deň a leteli s ňou do druhého mesta na chirurgiu a má v členku potrhané väzy 😒 ☹ A to tam bola aj riaditeľka a jednoducho si to nevšimla. Veď to bolo iba krivé stúpnutie. Takže stať sa môže naozaj všetko ☹