Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
15. okt 2009

mm dnes zomrela zase babka 😔
tak je tento rok zaduplovany, najhorsi 😔 snad uz bude len dobre.....

mimado
15. okt 2009

Dadulik , uprimnu sustrast 😔 😔 😔 😔 😔 . Dako sa to vali na vas ☹ ☹ ☹ ☹

arleta
15. okt 2009

Daduli, uf, úprimnú sústrasť. ☹

dadulik
15. okt 2009

dakujem, ale toto neni az take bolestne, ako bratova smrt 😔
predsa len, ked zomrie stary 80rocny clovek a mlady clovek v najlepsich rokoch.... ☹

mimado
15. okt 2009

To ano s tym sa zmierit da. Mimochodom nieje to tyzden co zomrel brat?
My sme to mali tiez tak zomrel otec 4.11 a 11.11. jeho mama-babka, presne tyzden aj v tych hodinach 😒 Takze podobna situacia. 😖
Ani vas nemam precitane, nestiham.
Akurat som postrehla Mirush ze sa vam podarilo dat svokru do domova, to je super.
No letim, ideme von, aj ked tam zas prsi ☹ . Neviete ci este niekde svieti aj slnko 😀 😀 😀 😀 😀 , uz mi to lezie na nervy ten dazd, sneh 🙄

mirusch
15. okt 2009

Dadulik, uf, uf, uprimnu sustrast ☹ 😔 To sa teda fakt vali. Je to pravda, u stareho cloveka to clovek viac-menej ocakava a proti prirode sa ist neda. Ale aj tak je to smutne, ved babka bola isto mnohymi ludmi milovana 😔 Asi babka sla, aby tam robila spolocnost tvojmu bratovi...

dadulik
15. okt 2009

mima, hej presne tyzden je tomu dnes 😔
mirka, ano, aspon tam budu spolu 😔

arleta
15. okt 2009

No my sme až na druhej strane...

Tak je to iné, keď zomrie starý človek. Ale strata je to vždy, to je jasné...
A je aj iné, keď sa to čaká a je to vlastne vykúpenie, než keď niečo z čista jasna príde náhle...

Juj a niečo veselšie keby sme tu už mali...

arleta
16. okt 2009

Kde ste, babulky?

dadulik
16. okt 2009

arleta, tu som 😀
nejako je tu pusto v poslednom case ☹

mimado
16. okt 2009

Ach ja mam dnes den blbec 😠 😠 😠 😠 😠 . Neskor napisem, teraz este musim nieco vyriesit 😖

dadulik
16. okt 2009

mimado, ja mam tiez dnes den blbec 🙄 oskrela som pri cuvani auto 🙄
a z martinikusu /knihkupectva/ mi odpisali, ze im este bohuzial dodavatel neposlal Moonwalk 😲 tak ze mam byt trpezliva 😠

mimado
16. okt 2009

No tak idem napisat.

Rano som isla sa poinformovat ako je to s tym novym RP-rod. prispevkom, lebo by som mala spadat do tej skupiny.

Isla som na socialku, tam ze sa to nevybavuje ze na urad prace dosla som tam, len tak tak, ved v piatok uraduju do 12 a tam mi povedala, ze to vraj este nieje schvalene, nic vlastne nevedia, ze sa mam prist opytat v januari.

ALE , ZE VRAJ SA TO PODLA TEJ DOTYCNEJ PRACOVNICKY BUDE TYKAT IBA MAMICIEK CO NASTUPIA NA RD OD 1.1.2010 . 😠 😠 😠 😠

Ze ,vzdy to bolo tak, pokial sa nieco zmenilo, vzdy sa to tykalo iba ludi od toho datumu Tak som veeeeeeelmi zvedava ako to vlastne bude. Zrejme nebudeme mat z toho nic .

Malemu som este v Tescu chcela kupit ciapku a rukavice v stredu ich mali dost , teraz niiiiiic.
Este som isla malemu mlieko predpisat doktorka tam uz nebola, iba do 13 , aj to skor do 12 tam je , ved piatok

Prisla som domov, pozeram balik, to bude Luckina suprava- co som jej objednala , rozbalim a to jedna baba posiela z Ciech bratovi do Pov. teplej a on to potom tu rozposiela po SK, lebo z Ciech je drahe postovne . Rozbalim a tam velkost 140 , namiesto 104 . Hned som jej pisala co s tym , ona sa pomylila ,ze stale myslela ze chcem 140 a ze mala jedinu, a kym ju nasla ..... 😀 😀 😀 😀 . Ale uz je aj nasa 104 na ceste, tak dufam ju uz bud . tyzdne budeme mat.
Idem este varit na zajtra lebo idem zajtra s kamoskou do mesta, az maju co jest.

Dadulik to tiez moc nepotesi, a moc si oskrela? Tusim sa v poslednej dobe smola len tak lepi na teba 😖

suziad
17. okt 2009

http://www.this-is-not-it.com/ je tam aj cestina 😔

dadulik
17. okt 2009

ahojte, mimado, fakt super den 😖 ale musis to brat tak, ze su to vsetko len take malickosti, inak by si zosalela 🙄
praveze to oskrete neni ani vidno, ale cloveka to serinka, vies ako to myslim, hlavne ked mm mi vycistil zaludok, ci neviem cuvat 🙄

dadulik
17. okt 2009

suzi, to je sila 😕
snazila som sa to letmo vsetko precitat, a fakt ziram 😨

tromboska
17. okt 2009

Caute Jacksonovky,

aj ked nestiham nic a pocasie je take ake je, tak Vam chcem aspon napisat,
ze Vam zelam prijemny vikend 😉

Ja si Vas tak priebezne narychlo citam 🙂

pa pa

lussy23
17. okt 2009

Tak už som tu. včera sme boli na výlete, tak so neprišla.
Mimando- to bol naozaj super deň ☹ Dúfam, že už také nikdy nebudú.

lussy23
17. okt 2009

Čaute Jacksonovky! Tak v nedeľu kukajte superstar. Jedno dievča bude spievať jeho pieseň. Dúfam, že ju nepokazí.

suziad
17. okt 2009
lussy23
17. okt 2009

Konkrétne Nikola Ballogová pesničku z jeho detských čias BEN:

mimado
17. okt 2009

Citam akurat link co dala Suziad, este si pozrite aj svedectvo, zaujimave!!!

http://www.this-is-not-it.com/cs/svdectvi

sticker
17. okt 2009

Ahojte. Po čase sa hlásim 😝
Lussy s tou pesničkou si ma potešila 🙂 Ben je krásna, veľmi príjemná pesnička. Určite budem pozerať 🙂
A teraz idem rýchlo čítať tie linky od suziad 🙂

dadulik
17. okt 2009

hej mima, citala som aj to 😨
fakt zaujimave, vsetci videli, ako sa nici, ako ho "to" vsetko nici a nikdo ani ň neurobil 😒 😠 smutne....

sticker
17. okt 2009

😔 😢

mimado
17. okt 2009

Dadulik presne to, ale mozno sa snazili aspon niekto, ale zial nezmohli nic. 😒

A kde je Mirush? Ako sa vam dari, kuknem neskor, lebo maly mi tu bucha po klavesoch 😖

mirusch
17. okt 2009

Ahojte.
No, kukla som ten link a je to presne to, co si myslim aj ja. Tazko sa to cita, ani som to nestihla vsetko precitat. Neverim, ze ludia nevideli, v akom je stave. Ti, ktori z neho mali peniaze, tak to prehliadali a kaslali na to. Ti, ktori s nim spolupracovali a vzhliadali k nemu (tanecnici...), tak sa neodvazili, alebo co ja viem co. Ale nech mi nikto netvrdi, ze mal normalnu vahu a bol zdravy 😠 😔 Je to smutne, ze nikto nic neurobil. Verim, ze niektori sa snazili a verim, ze on to odmietal. Verim, ze bol kontrolovany a manipulovany. je to hrozne smutne. Kukala som teraz to video - sukromne videa, mam to na videokazete. Aky bol stastny a ako vyborne vyzeral v 80-tych a 90-tych rokoch. Neskutocne, co so sebou porobil on a ini. Je mi z toho do placu. hrozne by som si priala, aby jeho deti raz vydali knihu alebo nejaky dokument a povedali pravdu, ako to prezivali oni.

Ok, dost na tuto temu. Sme aj tak bezmocni.
Prajem vam pekny zvysok vikendu, zajtra mam uz volnejsie, tak sa tu dufam ukazem. Papa.

sticker
17. okt 2009

To turné mohlo byť úžasné 😔

mirusch
17. okt 2009

Kukla som tu ukazku z filmu. Do frasa, fakt to mohlo byt dobre. Vyzera to, ze tam dal novu choreografiu... A ako mu zhrubol hlas 😕 Spev isto na playback, ale coze uz.
Mali mu dat namiesto liekov riadne najest. Kurnik, to fakt nebol nikto, co by ho nakopal do zadku a vykrmil ho? 😔 Aj ked si viem predstavit, ze odmietal akukolvek pomoc. ☹

Tu sa mi paci ten zaciatok:

https://www.youtube.com/watch?v=BDHafeZWsXA

Human nature. Tam spieva nazivo a je vidno, ze to nie je 100%. Inak v tom linku od Mimado je krasne vidno na tych 2 fotkach, ako stratil vahu. To je takych 20 kg...

Mimado, Dadulik, ako?

mirusch
17. okt 2009

Kuk sem, uryvok z Man in black 2, kde Michael chce byt agentom M 😀

https://www.youtube.com/watch?v=HNBMHrexwz4