Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
22. aug 2009

Mimado, prid pozehlit aj mne 😝 Vyzera to zatial, ze tento vikend fakt budem mat trosku pohodovejsi ako v poslednej dobe. Trosku nieco porobim a mozno koooonecne sadnem, zoberiem knihu, pustim muzicku...joj, to by bolo super. Ale teraz rychlo obed nam a aj svokre ...
Zatial nove nic, asi pockame na pohreb, som zvedava, ci bude nieco o tom aj v telke. Asi len oznam.

Sticker, vsak? Bol sexy. Teda v poslednej dobe uz velmi nie, ale do 40-tky 😵 Inak, nasla som na Youtube aj zaznam z radia, vobec netusim z kedy, hovori tam Stephanie Mills, mam taky dojem, ze spolu spolupracovali...ze obdobi filmu The Wiz (cize tak okolo 20 rocny) spolu chodili s Michaelom. Ze s nim nespala, ale videla ho v spodnom pradle a ze vyzeral fakt dobre. A hovorila, ze sa velmi dobre bozkaval 😀 . A ze mu prala veci, teda ze spolu chodili prat, znelo mi to ako keby sli do tej verejnej pracovne, ktore maju v USA, ale neviem... No fiiiiha, asi az take neviniatko nas Michaelik nebol 🙂

sticker
22. aug 2009

Mirka ale tak zase mohol si dovoliť užiť si 😅 😝 😎 Tým vôbec u mňa nič nestráca 😵 😉
Ja pečiem takú trochu inú štrúdlu a pôjdeme k maminke blahoželať. Ešte že to je iba o poschodie nižšie 😝

mirusch
22. aug 2009

Sticker, ved ja by som bola rada, keby si aj uzil. Ale nakolko si, to sa nedozvieme 😅
To mas celkom fajn, ze mas maminu poruke, uz aj kvoli detom, nie? Kym by som ja mojej mame doniesla strudlu....tak by ju hadam aj chut uz presla 😀

dadulik
22. aug 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/143581/krala-pop...
uz ma vsetci stvu 😠 😠 😠 😠 😠 aj bulvar, aj mikeho rodina 😠 😠 😠 😠

mirusch
22. aug 2009

Dadulik 😠 Tak to je teda na nervy. Skontrolovala som to na tmz.com, je to fakt. Najprv to chceli dat na 31.8., ale vtedy zacina skola, tak to dali na 3.9. No, ja ich kaslem uz. Fakt. To je fakt take tazke proste cloveka pochovat a hotovo? 😠
Tiez som citala, ze vraj deti maju privatne lekcie a ze ich chcu dat na nejaku privatnu skolu - Buckley School, kde chodili aj Titove deti, je to chranena skola pre deti celebrit. Ale nie je to potvrdene.

dadulik
22. aug 2009

mirka, podla mna toto rodina robi zamerne, skratka tymto, ze oddaluju pohreb (ktory sa mozno konal uz daaavno), davaju priestor bulvaru stale o Michaelovi pisat, radiam stale jeho pesnicky pustat, obchodom jeho CD predavat...... ked uz bude "oficialne" pochovany, myslim, ze to vsetko okolo neho utichne, a vie to jednoznacne aj rodina 😠 😠 😠 😠 😠 vsetko je to tak strasne NEDOSTOJNE ! 🤐

penny13
23. aug 2009

Ahojte. Pre pána kráľa! Chudáčik, oni ho pochovajú až v septembri????? 😠 😠 😠 Ešte Lucka niečo napíše.

Podobne, ako to utícha na tejto stránke, tak to utícha aj u mňa. Už sa mi o Michaelovi nesníva. A pritom tie sny o Michaelovi boli také krásne! Dávali zmyseľ. Čím viac začína u mňa vyhrávať skôr jeho svokor Elvis 🙂 Ten má taký superhlas! Ale naša rodina ho má stále rada. Filipko zaspáva pri jeho pesničkách a z izieb mojich sestričiek-neteriek sa ozýva len jeho hudba 🙂 Ozaj, nebude Michaelovi vadiť, keď o ňom napíšem príbeh? A ak bude vystupovať ešte v troch príbehoch? Ale len v dobrom.
Nechápem jednu vec a štve ma to! Prečo nie je ešte pochovaný? ☹ Však ľudí pochovávajú na druhý tretí deň po smrti! Aj tých báníkov pochovali dosť neskoro. Až o týždeň. 😕

mirusch
23. aug 2009

Dadulik, je to mozne. Ze to oddaluju zamerne. Ale ja fakt neviem a nerozumiem tomu 😔

Lucka, urcite mu to nebude vadit, ked o nom napises pribehy. Aj ja som kedysi pisala. Kludne pis.
No, inak aj v DE sa pochovavaju ludia dost neskoro. Ked normalne v rakvi, tak cca o tyzden-10 dni, ked ich spalia, tak je pohreb o mesiac a je tam uz len urna. Zda sa mi to velmi divne, pohreb len s urnou, zazila som a ja taky isto nechcem mat. 😖 Ale proste, aj tu to dost dlho trva. Ale u M. su dovody uplne ine.

dadulik
24. aug 2009

jooj, na tretej strane som nas vyhrabala 😅
tak nas trosku posuniem.....

mirusch
24. aug 2009

Ahoj.
Dadulik, no vidim, ze tahas temu z hlbin 😀 Ja mam nejaku krizu, ci co, vcera som musela utiect troska do prirody, lebo by ma uz kleplo. Ale Michaela pocuvam statocne. Ked kuknem na zoznam na mojom mobile/MP3, tak na nic nemam naladu, len na neho. Vsak ok, nevadi, no nie?
Inak dobry link. Clovek musel mat stastie. Pamatam ako sa kamoska hned po zaciatku jedneho koncertu v Londyne poflakovala okolo stadiona (mal tam 3 koncerty, my sme boli na prvom, na zvysok nevydali prachy). A v casti za javiskom (ohradene) stretla Teddyho Lakisa, ktory bol spojnicou medzi Michaelom a fanusikmi, vkuse bol pred hotelom, daval info, aj ked nie vzdy presne, co chapem, kedze Michael bol nevyspytatelny, co sa tykalo casu 😀 No a ten sa fanusikov, co sa tam poflakovali, spytal, ci nechcu listky zadarmo, ze ma este kopec zvysnych a vytiahol cely pas. Tak dostala listok a bola aj na druhom koncerte.
Mna hreje pocit pri srdci, ze nas Michael videl pred hotelom, ukazoval na nas prstom a aj nam zatieskal (to co som pisala predtym o tych trickach s pismenkami). Ze o nas vedel a ze si aj precital ten pribeh, co som napisala, zostavila aj s fotkami. Uf, to som este rukou pisala, vtedy som este o pocitaci ani nechyrovala.

Ozi, to viete, ze ten film, co bude mat premieru na celom svete 28.10., bude v kinach len 2 tyzdne. Listky sa predavaju uz od 27.9. Hm. Rozmyslam, ci aj v nasich malych kinach tu v okoli to budu davat. Nechapem, tito Nemci nemaju ani poriadne kina. Ked si predstavim tie nase super saly v nakupnych centrach... Isto, ze aj tu take maju, ale nie v okoli. Dokonca ani vo Frankfurte nie 😠 No ale predpokladam, ze bude DVD, tak to si kupim isto.

penny13
25. aug 2009

Počuli ste to? Vraj ho zabila veľká dávka prpofylu ☹
Mirush, na tom koncerte to muselo byť super. 🙂
Ako sa má svokra?

dadulik
25. aug 2009

penny, propofolu 😉 ale ved to uz predsa vieme davno, uz ma to fakt nebavi, kazdy den jedna "overena" a pritom staronova oprasena sprava 🙄 🙄 🙄

mirusch
25. aug 2009

Ahojte, no teda, to su mi teda spravy 🙄 Presne, Dadulik, ved toto sme uz vedeli, teraz prisli s vysledkom pitvy a takymto? No nic. Pravdu sa nedozvieme, v kazdom pripade sa alebo ho predavkovali. Skusala som vypatrat viac, ale pisu len o tom, kolko penazi co stoji, co zanechal a vychadza najavo, co vsetko mu lekari predpisovali tento rok, hroza a strach, to by zabilo aj kona. A jedna lekarka napisala list Obamovi, nech sprisni zakon, aby ludia nemohli len tak prist k liekom, aj od nej Michael pytal lieky a nukal jej za to pol miliona. Ona odmietla. Ale mnohi neodmietli.....
Ak viete anglicky, tu to je: http://www.aolcdn.com/tmz_documents/0824_obama_...
Pise, ze poznala M. 11 rokov a snazila sa, tak ako jeho rodina, dostat ho na liecenie. Ale kedze, bohuzial, su v USA a aj v zahranici lekari, ktori su ochotni predpisovat za uplatok, tak sa tento problem nevyriesi. A menuje aj Anna-Nicole Smith, E. Presleyho, ktori boli tiez obetami toho, ze lekari zneuzivali ich zavislost.
je to smutne, smutne, ale ma pravdu.

Penny, dakujem za opytanie, vyzera to tak, ze svokra musi do nemocnice, cakame prave na Dr. 😔

mukky
25. aug 2009

ahojte,som este v chorvatsku,stavili sme sa este u svagriny,chcem vas pozdravit,v noci hadam nakuknem ked prideme na sk,pocula som tam michaela len raz,ale hned som si na vas spomenula,ale najprv na majkla ak sa neurazite 😵 😀

sticker
25. aug 2009

Mirka so svokoru mi je to ľúto 😔 ☹ . Asi je už ťažko v jej veku telu samému bojovať ☹
A čo sa týka tých výsledkov pitvy... Ja som rada, že je tu táto téma. Prebrali sme to zo všetkých strán, celkom slušne sme si to tu vysvetlili, aspoň myslím.. Takže ja som už dávno zmierená s tým, ako a prečo umrel. Už len nech je pochovaný. Nič sa nezmení, aj keby neviem akú správu pustili 😒

mirusch
25. aug 2009

Ahoj Mukky, clovece, rada by som teraz bola pri mori a svet gombicka 🙂 Tak sa potom ozvi. A myslim, ze to prezijeme, ze si si najprv spomenula na Michaela 😀

Sticker, presne ako pises. Dorazil chudak sam seba, ale vinim lekarov, ze ho v tom podporovali 😔 Cloveka treba liecit a nie priviest do hrobu, kvoli peniazom a cojaviemcomu. On uz ma svaty pokoj.
A dakujem, svokra ide teda zajtra do nemocnice, musia ju nejako postavit na nohy 😔

dididi30
25. aug 2009

avojte, precitala som tak narychlo......
takze bude pochovany az v septembri? 😒 hm bodaj by uz...
predavkovali ho sviniari 😠

inak sme uz doma , teda v anglicku 😀 trosku oslavujeme 😉

ked si najdem cas zacnem prispievat, papa 😎

penny13
26. aug 2009

dad - dik za opravu 🙂 ešte niečo napíše sestra

Sme stále smutné ,že ten pohreb je až v septembri! to je príšerné. Nikoho z tých veľmi známych osobností, ktoré zomreli nepochovali tak neskoro. Ale vyzerá to, že si s chudákom Michaelom si roba čo chcú. ☹ Ako hovorí Lucka: Michael bol pre bulvaristov extra veľké sústo a radi si na ňom zgustli 😒 Ozaj koho ešte tak neskoro pochovali?

arleta
26. aug 2009

Ahojte. No ja si nepamätám, že by niekoho tak dlho pochovávali. Alebo aspoň o tom nepísali. Jaj, nech už to hlavne urobia.
Aj ja mám také isté otázky, že prečo mu tí jeho dr. napomáhali v závislosti a ešte dostávali za to zaplatené. Ako keby mu predpisovali a dávkovali drogy. Princíp ten istý. Nech len nehovorí ten jeho doktor, že urobil, čo mohol.

Dididi, myslela som na teba, že kde si.

Miruš, mrzí ma, že sa tá svokra nemá dobre. Ale požehaný vek.

dadulik
26. aug 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲
tak k tomuto sa nemozem vyjadrovat, lebo neviem, co si mam mysliet....

liliandax
26. aug 2009

🙄 ktovie, kedy vzniklo to video.. 😅

sticker
26. aug 2009

No mne príde divné, že práve v tej chvíli, keď tam prišlo to auto tam niekto stál a nahral si to 😖 Aká náhoda..... Niekto sa dobre zabáva.

mirusch
26. aug 2009

Ahojte, no, prva zabavna sprava dna 😀 To je rovnako ako s Elvisom... Vlastne, urcite obaja niekde popijaju vinko a vyborne sa zabavaju....Hm, ale kde? Zeby v nebi? Fiha, este sa mi to aj rymuje 😕
Jasne, ze si vsetci prajeme, aby Michael zil, ze toho mal plne zuby a jednoducho to nafingoval, ale obavam sa, ze tato nasa tuzba tuzbou len ostane 😔

Dididi, len si pekne na nas najdi cas, chybas nam! A coze oslavujete?

Inak, Liliandax, dobra pripomienka....ak to nie je vsetko divadielko, ak je to on, kludne to mohlo byt nakrutene pred par mesiacmi.

penny13
26. aug 2009

To video 😲 😲 😲 😲 😲 Však mu nebolo vidieť do tváre! ôže ešte Lucka niečo napísať?

V noci sa mi po dlhšom čase snívalo o Michaelovi. Ale bol už v nebíčku. Strašne tam vyvádzal, hral sa na Elvisa. 🙂 A zrazu sa tam všetko začalo točiť a oni mali spolu koncert v Blave. Taký bláznivý dopletený sníček. 😀

Inak dnes sú to dva mesiace!

dididi30
26. aug 2009

no prave som dokukala na markize o tom videjku 😲 😕 sila, no ale podla mna je mrtvy 😔
ale akoze by mi nevadilo, kebyze zije, aj ked.....

inak ahojte 😀

mirka, arleta....dik,ze ste na mna mysleli 😉
mirka, vcera mala moja tamca 6 rokov 😵 🙂

penny, veru, uz dva mesiace 😔

dadulik
26. aug 2009

joooj, baby, nebolo by to krasne, keby ze sa teraz prevali, ze to bol vsetko nafingovany podvod a mike zije 😅
no asi moc krasne by to nebolo, hlavne pre neho, a jeho deti, rodinu, fanusikov......ani si to nedokazem predstavit, to by bol megapodvod historie celej zemegule 😖 😲

dadulka19
26. aug 2009

ahojte 🙂

neviem,či tu toto už bolo,ale je to milé,hlavne je vidieť,ako mal rád detičky....a sranda v 2:44 min.

https://www.youtube.com/watch?v=LmbIy1j1zac
nikanika28
26. aug 2009

caute baby, toto ste videli?

https://www.youtube.com/watch?v=YNatqCzF_Ns


Nieco na pobavenie..