Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

tromboska
11. nov 2009

Pozdravujem Vas baby 😉

to pocasie mi zacina pomalicky liezt na nervy...ved sa mi viecka zatvaraju a taka som otapena cele dni...

uff...idem si pustit nejaku peknu hudbu 🙂

penny13
11. nov 2009

Pomôžem vám. Mám dojem, že to spieval Sinatra s niekym. Ale viac nevieme. ☹

dididi30
11. nov 2009

ahojte, s mirkou som pisala cez iny pokec 😉 😀
ale vazne vas vsetkych pozdravuje... 😉

mimado
11. nov 2009

Konecne som sa sem dostala, ale uz som totalne odrovnana. 😒
Dididi pozdravuj Mirku od nas ak s nou budes v kontakte a nech sa ukaze aj tu 😵

Tromboska ja uz tak nadavam na toto hnusne pocasie, neznasam toto pritmie cely den, si pripadam ako daky potkan v diere 😠 😠 😠 😠 , hovorim zima je pre mna utrpenie, ale nie kvoli chladu ale kvoli tme, ladu, dazdu 😠 😠 😠 😠 . Ja som si ani hudbu nestihla pustit , malu mam doma, tak nieje sanca som rada ked vecer sadnem ....
vraj sa ma pocasie trosku umudrit, no uvidime ci sa aj slnko ukaze....

Pa-

arleta
12. nov 2009

Ahojte. Ani ja nemám rada ttoo obdobie...

Musím sa podeliť o dojmy. Bola som včera- prvýkrát a sama- na filme This is it...No prefektnééé, ešte teraz som plná dojmov!!! Mala som takú ilúziu, že na 112 minút je MJ medzi nami!!!
No bol to profík!!! A tá show by bola bombastická...
Inak, myslela som, že bol na tom horšie fyzicky aj psychicky. Ja teda neviem, asi to bolo prefektrne postrihané, ale on normálne podával výkon, ako treba...Zrejme to predávakovanie bola nehoda...podľa môjho názoru...+ vyčerpanie...Lebo to bolo hodne náročné, veľa tanca aj spevu. A hudba aj spev super ako z rádia!!! Fakt klobúk dole...

depecko
12. nov 2009

Ahojte,pridávam sa,aj keď som nebola veľká fanúšička MJ,veľmi som chcela ísť na film.Včera som bola a zážitok krásny.S kamoškou sme si hovorili,že sa cítime ako na koncerte,akoby spieval len pre nás.Ale trošku musím povedať 😉 ...mi tam chýbal jeho tanec...monwolk,alebo ako sa to píše,ale viete čo myslím...Určite by to ešte chcelo film,z jeho života,prierez celou kariérou,...ale to za taký krátky čas nedajú dokopy...Takže zhrniem,krásny včerajší večer,super zážitok,pokoj jeho duši 😔

arleta
12. nov 2009

Vitaj Depecko, kľudne sa pridaj.
Veru, aj ja som mala pocit, že som na koncerte a vidím M life. Presne, aj ja som čakala, kedy dá poriadny moonwalk a nedal. A ešte tam mohli dať titulky k piesňam, málo ľudí vie u nás poriadne anglicky- zišlo by sa, keďže má také krásne texty.

Mirusch, tak som zvedavá, či si išla znovu na ten film...

Naša téma zase na druhej strane? Kde ste?

arleta
12. nov 2009

No a tiež čakám na nový celovečerný film o MJ. Rátam, že natočia taký.

mimado
12. nov 2009

Ahojte
TAk ten pocit som mala aj ja ze ho vidim nazivo, chcel asom ist este raz na film, ale uz asi nestiham, uz ho asi nehraju , ci ano? Vraj myl byt dlhsie. Musim kuk .
Akosi ma chyta nadcha 😠 a to zajtra mam ist a zubne na preventivku , tak neviem kedy mi ju urobi ci to stihnem do konca roka 😠 . Uz sa tej choroby nezbavime ci co 🙄 .
Inac co sa tyka filmu tiez som tam moonwalk nepostrehla. Preto som rozmyslala aj o dvojnikovi 😝 , bol tam ten tanec?

A este kuk linky:

http://www.cas.sk/clanok/138505/jackov-lekar-te... toto ma neuveritelne nastvalo 😠 😠 😠 😠 😠

a v jednej diskuske som nasla parfem co Mike pouzival. Nechcete? Ale je vraj uz dost tazko dostupny 🙂 http://www.parfemy-elnino.cz/jean-desprez-bal-a...

mimado
12. nov 2009

ARleta myslim si ze urcite bude natoceny ! ale nevedno kolko pravdy v nom bude 😒

mimado
12. nov 2009

TAk este ten film hraju , zatial je program do 18.11.

arleta
12. nov 2009

Mimado, veru, kto vie, do akej miery bude potom ten fim pravdivý.
Ten perfém je dámsky či unisex? No téda, ako si po to prišla?
No kto vie, ako to boolo, či naozaj práve telefonoval ten lekár. Aj celkovo...

Ja mám dnes furt v ušiach Michaelove pesničky od včera...tak ma to nadvídhalo na sedadle, aj mne sa chcelo trsať... 😀

arleta
12. nov 2009

Takže dávajú ešte ten film?
Chcem si uchovať taký super zážitok, takže ešte hneď teraz nechcem ísť. Asi si potom zoženiem DVD, aj vyjde a pozriem si to znovu po nejakej dobe...Ale kino je kino, keby to tak dávali za pol roka znovu v kine 🙂...

mukky
12. nov 2009

ahojte,musim Vas docitat,nejak som nestihala 😔

arleta
12. nov 2009

Ahoj, Mukky...
Momentálne mám v ušiach túto pesničku...krááááásna...

https://www.youtube.com/watch?v=EBu7EFQZEsg


Ozaj, neviete, je k nej aj video? Nenašla som...

arleta
12. nov 2009

Inak som rada, že tam aj ukázali, kto tvoril jeho kostýmy. Že spololupracovali so Swarovskym...hmmm.
No pekne drahé museli byť.

/Ja píšem furt prítomný čas, napr. že "kto tvorí", ale potom to opravujem na MINULÝ ☹ ☹ ☹ ...no bude tu navždy s nami.../

mimado
12. nov 2009

Arleta ta vona je vraj damska 🙂 . Docitala som sa o tom na diskusii michaeljaksonweb.cz , jasne ze to nemusi byt pravdiva informacia, ved teraz sa kazdy rad prizivi na jeho mene 😖

Mne tiez po tom filme aj v noci rezonovali v usiach jeho piesne 😉, bolo to krasne, teraz rozmyslam ze som ho tento tyzden ani raz nepocuvala, akosi nebol cas. Pri 2 detoch. 😒

A o tom filme sa uz pisalo ze budu ho premietat dlhsie, no preco nezarobit ked sa zaraba nie 🤐. JA som velmi chcela ist este raz, ale ked zas som daka soplava 😖, ale uz tlacim homeopatika , paralen, caje, tak dufam to rychlo prejde.

mukky
12. nov 2009

arleta ahoj 😵

uchvatneeee 😔

https://www.youtube.com/watch?v=1e3CAN6VWgE
arleta
12. nov 2009

No ja som dobrá, dhšie nič a teraz to tu zase ja tapetujem... 😀 😀 😀 .

A ešte som chcela, že sa mi páčilo, ako sa slušne a úctivo správal, napriek tomu, aká super-hviezda bol...

Aj zloženie osadenstva v kine sa mi páčilo- aj mladí, ktorí ho viac poznajú z archívu a aj o hodne hodne starší, ktorí do kina určite inak nechodia...

arleta
12. nov 2009

Mimado, aha...A pozriem znovu aj na tie stránky- na to fórum.

Mukky, dobré video, zase mi to pripomína staré dobré časy, to som bola, myslím, stredoškoláčka...Tak tie pohyby tam mal mladícke ešte , ale aj teraz nemal hajhoršiu formu- podľa môjho názoru...

Mimado, ja počúvam CD v aute, musím si ho tam zase zobrať...

Idem, je kopec hodín...

arleta
13. nov 2009

Mukky, dobré linky, ten malý Mike nemá chybu...aj electric buggy v podaní Michaela.

depecko
13. nov 2009

presne to sa aj mne páčilo aký bol skromný až bojácny,keď chcel niekoho nasmerovať na to,ako on cítil hudbu,poprosil ich,povedal Boh vás žehnaj...a keď začala hrať hudba až vtedy sa z neho stal exhibicionista. 😔

arleta
13. nov 2009

Depecko, presne, na javisku exibicionista, showman-úplne iný človek. Môže iných schovať. Veľká škoda ho...

dadulik
13. nov 2009

ahojte, mukky, kde ty na to chodis, neskutocne kraaasne linky si pridala 😵 😵 😵 😵 😵 ten superbowl to je spica, to javisko, pohlad zhora, tolko ludi, a michael 😵 😵 😵 😵 a ten jaguari tanec som uz zopar raz videla, priznam sa, je to moje najoblubenejsie video, co sa mikeho tyka 😅 je tam tak sexi 😵 😵 😵
a pri I be there som sa skoro rozplakala 😢 asi to je aj tym, ze citam teraz knihu moonwalk, a tak nadherne, do detailu tam od detstva vsetko rozpisal, dokonca zaplnil vela riadkov aj tym, preco stale nosil biele ponozky 😀
ja osobne si myslim, ze poriadny moonwalk v tom zostrihu preto neni, lebo bol vycerpany, slaby, mozno k tomu bolo treba vela koncentracie, tak asi preto ☹ alebo si to nechaval az na turne 😔
joj, baby, ja ho chcem spat 😢 😢 😢

dadulik
14. nov 2009

tak ja nas musim zase posunut, lebo sa nenajdeme 😀

arleta
14. nov 2009

Ahojte, medzi upratovaním som sem mrkla, Dadulik, dobre, že si nás posunula.
Ten Moonwalk si objednám, o.i.chcem ešte aj iné knihy, tak bude k Ježiškovi...

arleta
14. nov 2009

Toto tu ešte tuším nebolo
MJ feat. Ferdie "Beat it"

https://www.youtube.com/watch?v=n4tS2S-odKc
arleta
14. nov 2009

Fergie, sorry