Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
13. júl 2009

no prosim, mozob, mozog 😀

mirusch
13. júl 2009

Didi, vypumpovat mozog 😕 😀 Ale nie, zistilo sa, ze to bol podvod to interview, rozculovala sa, ze ona take nic nepovedala. Ale verim, ze sa onho starala, vraj dokonca aj spolu mali vztah. no, celkom by som si priala, aby to tak bolo, aby mal v niekom oporu a bol zamilovany...
No, mozno aj ked vydaju nejaku oficialnu spravu, ktovie, ci to bude pravda. Nuz, Lisa Presley hovorila, ze raz jej povedal, ze citi, ze umrie tak, ako jej otec 😔

Sticker, ked som ho videla ohlasovat to posledne turne, tak mi az zle prislo. Moje prve myslienky boli - je strasne chudy, je na liekoch (spraval sa hrozne) a ze na ten koncert nepojdem, lebo si ho chcem nechat v pamati takeho, aky bol. Myslela som si, ze aj tak koncerty porusi, lebo nezvladne.
On potreboval niekoho, kto by ho prefackal, odviezol niekde do hor alebo do puste, proste aby odtial neusiel 😝 , vykrmil ho na normalnu vahu a priviedol do normalneho stavu. Radsej by som uz o nom nikdy nepocula a on by si zil normalny zivot so svojimi detmi, ako toto....

mirusch
13. júl 2009

Inak, Didi, aj mozog by bol potreboval vypumpovat 😀 Moja mama to dobre zhrnula - ze my by sme ho u nas dali do poriadku ... A ja tomu verim. Len ti ludia okolo neho proste chceli z neho vytiahnut, co sa dalo. Ach jo.

mirusch
13. júl 2009

Dnes som si kukla, po mnohych rokoch, film Moonwalker. Tam mal cca 30 rokov a ako dobre vyzeral, aj s plastikou nosa. Este mal chudacisko aj zdravu farbu 😅
Inak, neviem ci viete, ze okrem knihy Moonwalk, co napisal, vydal este jednu, vola sa Dancing the dream, neviem ako je prelozena do cestiny, ale vysla aj v preklade. kto vsak vie trochu anglicky, odporucam original. je to zbierka jeho basni a uvah. A aj par jeho kresieb. A nadherne fotky. Tam odhaluje svoju dusu. nadherna kniha. Stoji za to!

sticker
13. júl 2009

No tak som si dobre myslela Mirusch 😔 . Teraz mi je naozaj ľúto jeho detí, sú tak krásne a čo vnímajú? Všade kam sa pozrú vidia otca (teda dúfam, že im nič neukazujú - časopisy a tak). Ale ako budú ďalej žiť? Jeho matka tu nebude večne, má už dosť rokov a ich matka..... síce ukazovali ten záber, kde odpadla, keď na pohrebe malá vravela tie smutné slová, ale ona sa ich vzdala a pochybujem, že MJ rodina dopustí, aby si ich vzala...na kom by zarábali 😠 😒 😔

dididi30
13. júl 2009

mirus, znelo to hrozivo co 😀 😀 😀 fuj, xi

https://www.youtube.com/watch?v=i7m8qIsj3mI


kuk, ake pekne fotecky, seklo by im to🙂

mirusch
13. júl 2009

Co Sticker? Kto odpadol? Debbie? O tom neviem 😕 No, v kazdom pripade by deti nemali rozdelit. To je najdolezitejsie. A tiez by ich nemali nutit vystupovat.

sticker
13. júl 2009

Hej Mirusch.....cez víkend som to niekde videla, ukazovali ju - bola maskovaná - šiltovka a tak, slzy v očiach a ruka na ústach, keď malá plakala a vravela, že bol najlepším ockom a milovala ho 😔
Didi keď sa darí, tak sa darí...to na margo toho tvojho písania 😀 Som sa aspoň zasmiala 🙂 😉 To sa každému podarí 😝 😀

dididi30
13. júl 2009

inak ked tak sledujem tie klipy videjka, strasne sa mi paci, ze si po cely ten cas ponechal jeden styl, tie nohavice su nenapodobitelne 🙂 😵 tie kosielky, veckove tricka, biele ponozky, saka ako keby s vypchavkami..ked tak sledujem dnesnych spevakov, strasne vela maju z jeho pohybov...

dididi30
13. júl 2009

sticker, ved aj posrandovat treba aj mike rad srandoval 🙂

mirusch
13. júl 2009

nuz, ktovie ako to vnima ona....ci ich ma vo svojom srdci, alebo sa uz nejako obrnila. predsa len nemala ziaden kontakt

Didi, je az neuveritelne, kolkych hudobnikov a spevakov a tanecnikov ovplyvnil. mnozstvo!

dididi30
13. júl 2009

inak musim povedat,ze MJ bol celkom sexi 🙂 😉 😀

sticker
13. júl 2009

Mirusch a keď toho toľko vieš...mňa by zaujímalo, či sa naozaj nevie, kto je matka druhého syna....

dididi30
13. júl 2009

ja si myslim,ze o tom vie jedine mike, matka dietata a mozno aj liz taylor 🙂

mirusch
13. júl 2009

Didi, jasne, ze aj on srandoval. 😉

Sticker, az taka mudra nie som 😅 Som chcela byt vtipna a napisat, ze ok, tak teda prezradim, ze som to ja 😀 😀 Ale fakt neviem. Ktovie ci niekto vie. Najprv ma napadlo, ze to mohla byt ta jeho Nanny, ale ta je cernoska a maly by bol tmavsi. Mozno nejaka vybrana, cez umele oplodnenie, ved hovoril, ze mal podmienku, aby bola inteligentna a zdrava, mozno mal fakt nejaky vztah a maly siel "normalnou" cestou...ktovie. Ktovie, ci to niekto vie a ktovie, ci to vobec ta zena vie, ze jej dieta slo Michaelovi. Hm....

dididi30
13. júl 2009

mirus vidis, mozno ani ta zena nevie kto je otcom, lebo pri odpovedi na tu otazku m nevedel ako odpovedat, no uz nech je to ako je, ale mohla si byt teda mama ty 😀

mirusch
13. júl 2009

No ale so mnou by nevyhral, ja by som mu teda riadne prehovorila do duse, mna by si nekupil peniazmi 😝 😀

sticker
13. júl 2009

No keď som zase videla nejaký lin, že deti pôjdu na DNA či sú vôbec jeho..... Neviem načo to rozoberať. Kým žil tak to boli jednoducho deti MJ a zrazu je problém?! 😠 😒
A ešte v tej 4 časti, čo si hodila ty Mirka....tam je akože oslava MJ otca narodenín? Teda aspoň ja som to tak pochopila..... nato všetko, ako sa k nemu otec správal, sa MJ k nemu správal veľmi dobre 🙄

mirusch
13. júl 2009

myslis v tych sukromnych videach? Hej, je tam jedna cast, kde bol Den otcov a deti mu venovali lod, lebo rad chodi na ryby. Nuz, ktovie ako to bolo v tej ich rodine.
Ja som sa len pred mesiacom presvedcila, ze aj v rodine sa mozu vztahy zvrtnut zo dna na den o 180 °. Je to smutne.

mimado
13. júl 2009

Ahojte.
Teda ste nahodili tempo 😵 . Vobec vam nestiham...
Niekto s a ma pytal odkial mam ze sa prave hral s detmi..... tu je link http://www.cas.sk/clanok/122224/syn-prince-mich...
Bolo to pisane vsade...
Baby som rada ze tu pisete take zaujimavosti, postrehy z koncertov... Normalne lepsie ako daky roman. Aspon sa nieco o nom dozviem.
Dik aj za videa. Ja ale neviem po anglicky 😔 😔 😔 😝 , ale co to som sa dovtipila .
Co satyka tych obvineni, tiez si myslim ze bol nevinny !!!! Len poniektore ludske hyeny zacitili prachy 😠
No musim ist.. Piste , clovek sa tu vela dozvie , tiez ma vsetko zaujima...Som zvedava ako sa to vsetko skonci .

sticker
13. júl 2009

A Neverland sa nakoniec predal, alebo stále patrí MJ deťom?

michaelak.
13. júl 2009

Ahojte babenky!Ja sa chcem opytat,nemate niektora ten film-horor co tam hral MJ?

diddi
13. júl 2009

caute,od 15.7. budu jeho cd dvd zlacnene v tescu....tak hor sa rano na ne

mimado
13. júl 2009

JA som niekde citala ze vraj sa Neverland predal...Ale ci to je pravda? Ked zvazovali ze ho ta daju pochovat ,tak asi nie. Asi dalsia novinarska kacica 😒

mywiel
13. júl 2009

Este bude takychto knih na ktorych budu chciet zarobit, tolko sa toho popise len aby boli prachy...
http://www.cas.sk/clanok/123868/nova-pikantna-k...

emily333
13. júl 2009

ahojte tak trocu vas tu šmirujem ale uz ste sa nejak rozbehli normalne nestihačka.

mirusch
13. júl 2009

Mimado, super prilezitost sa zacat ucit anglicky 🙂 Ja som sa tiez zacala vdaka MJ a super sa mi to teraz hodi.

Michaelak, myslis clip Thriller? 15 minutove video? alebo ten novsi Ghost?

No, Neverland. Po poslednom procese, ked mu to tam policia obratila hore nohami, odtial odisiel a povedal, ze sa tam uz nikdy nechce vratit. Zacal kocovat - Bahrain, Irsko, Las Vegas... Vraj mal dlhy a Neverland siel do drazby. Potom som pocula, ze jeho bohaty kamos z Bahrainu alebo tych koncin, to kupil a vratil mu ho. Ktovie. Iste je, ze teraz to vlastnia dve spolocnosti, jedna obchoduje s nehnutelnostami, cize Jacksonovej rodine priamo uz nepatri. Ale ja si myslim, ze on uz ho proste nechcel, lebo mu to tam sprznili, ci ako to nazvat. Videla som najnovsie video odtial - po jeho smrti, vsetko prazdne, spustnute, kolotoce su prec. Smutne. Najprv som myslela, ze by bolo fajn to obnovit a pochovat ho tam, ale kedze sa tam nechcel vratit, mozno to rodina zohladni.

mirusch
13. júl 2009

Jasne, ze sme sa rozbehli 😀 , s babami sa dobre keca.

sticker
13. júl 2009

emily ja som sa aj preto pridala....čítala som to od začatia tejto témy, veľakrát som chcela prispiesť, ale dnes som to už jednoducho nevydržala a musela som.
Idem už spať, my máme budíček skoro....skončila som pri časti 6, tak mám čo ešte pozerať zajtra 🙂 . Tak ahojte a pekné sny 🙂 😉

michaelak.
13. júl 2009

mirusch ten Thriller sa mi zda ,ze to bol normalne aj film a hral tam.