Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
22. júl 2009

Kukla som ten link kde je ako dieta 😲 😲 😲 😲 😲 , druhy Blanket 😲 😕
TAk to som aj ja zvedava ako to vlastne bude 😝

mimado
22. júl 2009

Didi moja dcera je 24.8. 😀 😀 😀 😀 ,to oslavuju skoro naraz, akurat den a 2 roky tusim rozdiel?

mirusch
22. júl 2009

Dobry link, co si hodila 😉 . Ja som teda strasne zvedava 😨 😝

mimado
22. júl 2009

Mirushka to ano , len to ze Michael velmi deti chcel, a tohot dokazal tak dlho tajit.... No uvidime /mozno nie/ ako to bolo, ale podoba je tam poriadna.

mirusch
22. júl 2009

Ved toto, my vlastne vieme z jeho sukromia len velmi malo. Vsak coze, musime byt velmi trpezlivi, co este vyjde na povrch.

Na odlahcenie, tu je kratky film, co Michael spravil pre Disneyland, vola sa Captain Eo a bezal ako 3D len v Disneylandoch. Ma to tu dve casti:

https://www.youtube.com/watch?v=AstW05bDiQU


https://www.youtube.com/watch?v=l2Zt-57Cg0U
dadulik
22. júl 2009

caute, tak ja som z toho este vacsi jelen ako ty mirka 😲
ja neviem, co si mam mysliet, skor verim tomu, ze blanket je mozno od tej istej matky, ale tento omar nie je synom mikeho, mne sa podoba iba ocami, a zda sa mi typicky pakistanec (tusim jeho otec mal byt) 😝
to ze sedel v prvej rade nic nedokazuje a video z vianoc, tak tam som postrehla este dalsie deti, zrejme deti mikeho zamestnancov 😨
skratka neviem....

mirusch
22. júl 2009

Ahojte, hladam prave ten filmo o Jacksonovcoch, vola sa American Dream, ale nemaju ho tu, len velmi draho. na youtube je rozkuskovany... Napr. tato cast, su to vsetko HERCI, ale zhruba tak to bolo. O 8:40 je napr. ako M. pride neskoro na skusku, lebo si bol kupit cukriky. Kupil ich za nickel a predaval za nickel 😀 Tak mu otec povie, nech sa radsej venuje spevu a nie obchodu. Co je pravda 😀 No a potom mu ich zoberie, Michael sa naser... uteka pred nim a nakoniec nanho krici, ze uz nikdy v zivote nebude spievat. To bol dobry serial, ja to mam niekde na kazete v nemcine. Musim kukat, ci to niekde este nenajdem.

https://www.youtube.com/watch?v=wYfZyLVTY54
mirusch
22. júl 2009

Tu je vyborne stare interview u neho doma (nie Neverland), zhruba Thriller obdobie, je fakt krasny. Ktora to byvate v Anglicku? Pre tych, ktori nerozumeju, aspon si ho okuknite a o 5:08 si len tak zacne pri fontane spievat ...

https://www.youtube.com/watch?v=EZnrxk-dpVA
dididi30
22. júl 2009

ahojte moje zlate 😵
nestihacka 😒

skusim si vas precitat 😉

potom kuk linky, dufam,ze to stihnem 🙂

mimado, sranda 😀 tak si zapamatame mikove narodeniny jedna radost 😵 a este mam kamku co je narodena ako tvoja dcera haha

dididi30
22. júl 2009

inak ked tak kuk ako bol mlady, ja nevidim roziel, akurat vo farbe a zas ze mal padnute viecka, tak sa necudujem,ved mal dost rokov a cernosi maju tu vyhodu,ze aj ked su stari nevidiet im vrasky a stale vyzeraju mladsie 😵
baby , inak ked tak chodim po meste tak kuk po cernochoch,napr dnes som videla jedneho cely mike, no skoda,ze som si nenasla manzela cernocha 😅 😵 mala by som maleho mikeho 😎 😀

dididi30
22. júl 2009
dididi30
22. júl 2009

sticker, pocuj tak pozdrav kamku ked je narodena na ten den ako moja haha, tiez je bordelarka a katastrofalna, ta by si najradsej ani zuby neumyvala 😠 😀
inak budem mat v decembri 32 🤐 typuju mi tak do 20 😅 no co uz, ale diky 😎

mirka super linky aj ostatne baby a teda kolko ma mike deti 😅 ja som z toho vol, 🙄 sila 😒

dididi30
22. júl 2009

no pisem sama so sebou, tak papa, dobru nocku 😵
zajtra si najdem viac casu, pate 😵

arleta
22. júl 2009

Ahojte, tak som aj ja zvedavá, či je to tiež jeho syn, ale tiež si myslím skôr, že nie...ale zase tá podoba...veď uvidíme...Ale priala by som si, aby bol, tak by kúsok z neho stále žil....

No, čudné je, že sa to stále vyšetruje...

Dididi, ešte nie nič stratené, ešte si môžeš nejakého Mikea poriadiť... 😀 😀 😀 😀

Mirusch, len prekladaj texty, ak budeš mať čas...

mimado
22. júl 2009

http://www.pluska.sk/jackson/utajeny-syn-michal...
Uz je to aj tu....

Sticker , arleta tiez mi tak napadlo co aj vas, ale asi nieco pravda na tom bude, podobnost nebude cisto nahodna.. 😒 No mame nad cim premyslat 😀 😀 😀 😀 😀

Arleta tiez by som bola rada keby naozaj v niektorych jeho detoch kolovala jeho "kralovska" krv....
Didi veru mne sa tiez tmave typy pacia, ale cernosi zrovna nie, ale taky mulati 😝 , to su podla mna najkrajsi ludia.
Inac mame tu vo vchode teraz cernosku , ciernu ako uhol- je z Afriky, prisla s manzelom pozriet jeho mamu, a deturence maju naaaadherne

mimado
22. júl 2009

Zmrvila som to to pisala dadulik , nie sticker, skoda ze sa nedaju citovat prispevky...

sticker
23. júl 2009

Ahojte. Teda ale ste toho popísali 😝 . Idem si vás prečítať 🙂

sticker
23. júl 2009

Uf, teda zaujímavé veci ste popísali 😕 . Mne sa tiež veľmi podobá na Blanketa..... Práve som dnes dočítala Život minulotýždňový a tam o tých jeho deťoch, že sa o ne budú biť len preto, lebo sú magnet na peniaze 😒 ☹
Didi vážne 32? Uauuuuuuuuu!!!!!! Kúsok si staršia odo mňa, ale teda fakt na 20 vyzeráš 😉

dididi30
23. júl 2009

ahojte

arleta daj pokoj 😀 , ja mam doma michaela, mojho syna, haha

mimado, wow, tak ma ozaj syna? no som zvedava na dna, hm ak je to ozaj jeho syn, tak famy,ze je sterilny je kravina 😒 a aj jeho lekar je potom cvok 😠
mulati su super 😀

jani diky 😀, no snad ked budem mat 50 tak budem vyzerat na 30 😀
veru pre peniaze, hnusaci 😠

musim si najst cas na tie linky, sakra 🙂

mimado
23. júl 2009

Didi suhas. Tiez ma to potom napadlo, ze ak je to jeho syn po "horucej 30-minutovke" 😀 , tak je na zeny a moze mat deti ! Vsetko zle je aj na nieco dobre !!!!

Sticker zivot som citala a presne to co stale hovoria ze deti teraz znamenaju prachy ☹ ☹ ☹ ☹. A hlavne "bitka" ich biologickej matky ma zaraza - fuj hnus ! 😠

No kocky uzite si dnesny horuci dnik, teda aspon tu na SK.... 😉 PA

dididi30
23. júl 2009

mimado, no neprovokuj s tym teplom 😠 haha 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj tu svieti slniecko, ale zas nepali, staci, ideme na kolkotoce 😵
pajte a piste, alebo aspon vecer 😉

dididi30
23. júl 2009

no kolkotoce nie, ale kolotoce 😀 😀 😀 😀

dididi30
23. júl 2009

mirka teraz som kuk toho jeho syna omera 😕 to cely tatoooo 😅 😵 , tie oci, sila 😵 no to som fakt, zedava ci naozaj 😉 ale tesila by som sa 😵

penny13
23. júl 2009

Ahoj. Som sama doma, idem si kuknúť linky 😉
Diddi, tymáš 32? Fakt vyzeráš na 20 🙂
To mi ale pripomína.... Včera sa išla s deckami von a na húpačke sedeli dve baby. Normálne som si myslela, že majú nejakých 18, až do chvíle, keĎ k jednej nepribehol asi 5ročný chlapec a povedal, mami. 🙂

penny13
23. júl 2009

Ten Omer sa na neho fakt podobá. A aj Blanket.
Mike písla básničky? Aj maľoval? No super. Ďaľšia informácia.
Veľká vďaka jetixu, vďaka ktorému som našla túto senzačnú stránku!
Škoda, že som o nej nevedela skôr.
Michael je neporaziteľný. Už nikdy nebude človek, ktorý bude vedieť tak nádherne spievať, písať básničky, kresliť a milovať deti!

penny13
23. júl 2009

Dobrý deň, mamičky. Smiem sa k vám ešte prdať? Ja, Lucka. 😉
Náhodou som čítala nejaké tie nagatívne články. Až mi slzy vyhŕkli. Nikedy mám pocit, že , keby ho ten ,,príkladný" chlapcov otec neobvinil, nikdy by nezačal brať lieky a ešte stále by žil. 😠
A už so msi ja predtstavovala, ako si nejaké dieťa praje ísť do neverlandu a Modré z neba mu to splní a Michael sa s ním hrá a tak. 😵
Mal naozaj hrozný život. ☹
A sorry za chyby.

penny13
23. júl 2009

Môžam na Vás ešte jednu otázku , mamičky?
medzi tými albumami je aj , že destiny. nebola to náhodou aj nejaká skupina? lebo mi je to akési známe.
Ina z vonku ku mne dolieha pesnička od Michaela. 😉
Strašne sa mi páčia tie smailíky....

mirusch
23. júl 2009

Ahojte, ja sa vam ozvem zajtra, dnes mi je nanic. Nie som chora, ale migrena a aj ked mi tabletka pomohla, tak mam problem s tlakom. Som na gauci a snazim sa prezit. Ale precitala som vas 😉
Dididi, teba som si uz vsimla na fotkach, nevyzeras na svoj vek, to je ista vec 😉

Lucka, neviem, ci Destiny bola skupina, znamena to Osud a akurat viem, ze je to jeden z albumov The Jacksons. A velmi podareny. Mozem sa opytat Penny - kolko mas ty rokov? Uz take velke deti, fiha.

Ok, kuknem potom. Vcera som vam dala vela linkov, mate co kukat 😀

mirusch
23. júl 2009

A este najnovsia info, ktoru som dnes citala - zistilo sa vraj, kto je Blanketova mama. Vraj kamaratka mamy toho Omera Bhattiho, z Norska. No, neviem, neviem. Ja by som povedala, ze to je priamo ta jeho mama. Podla tej podoby.

dididi30
23. júl 2009

mirka ahoj, a co to? taka hrozna migrena 😠 aj ja mavam , casto, predtym som nemavala 😒 , nuz asi starneme 😉
to sa dalo cakat,ze ta matka sa ozve, alebo ju vypatraju 😖 , nuz ja by som ju rada videla 😎 teda na fotke myslilm 😀

penny, ty mas take velke deti, alebo si to myslela tak,ze si bola s kamoskami vonku a videla si tam mamicky, co sa ti zdali take 18stky 😉