Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

penny13
27. aug 2009

Nikanika - super linky Ten malý bol skvelý.
Didi- Prajem Tamarka veľa zdravia, šťastia , nech sa jej darí v škole.
Už ani neviem čo o Michaelovi napísať. 😉

mirusch
27. aug 2009

Ahojte. Dadulik, super link, pjekne, pjekne.
A Nika, ten chalan je fakt dobry.
Dididi, prajem dcerke vsetko naaaajlepsie!! 😵

A kuk sem, tiez pjekne

https://www.youtube.com/watch?v=RjDH-SKPqJI

A ako sedi na tom strome 0:45, super, nie? A za tym ako tancuje s tou babou.... 😵

mirusch
27. aug 2009

Novinka. Neviem, ci je to niekde aj v slovencine, zatial tlmocim. Ozval sa 24 rocny chalanisko zo San Francisca, ze je tiez Michaelov syn. Ziadna fotka zatial. Chce DNA test, aby zistil, ci to je pravda, vraj mu nejde o prachy 😕 😀 😝 V kazdom pripade sa vola Prince Michael Malachi Jet Jackson a ma Michaela uvedeneho v rodnom liste ako otca. ak sa fakt tak vola, tak to asi nebude len tak.... 😒

dadulik
27. aug 2009

ahoj mirka, prenadherny link 😵
s tymi jeho synmi sa tusim vrece roztrhlo 😅 no ja neviem, skor tomu neverim ako ano....

sticker
27. aug 2009

Mirka a veríš tomu? Tak vnútorne, ako to cítiš? Čakám, že ďalšie dni už bude aj jeho fotka, no uvidíme potom.... Ale kde bol doteraz? 😝
Inak ahojte 😅 Nestíham posledné dni... v kuse vonku, alebo sa maká. A prehodili sme notebook a už ho nemám tak po ruke 😝 😀

sticker
27. aug 2009

Mrkla som si len rýchlo linky z tejto strany a Mirka zase pekný link 😵 A zase som posmutnela.... Musím si nájsť čas a pozrieť dozadu, koľko linkov som zase zmeškala 😒

mukky
27. aug 2009

ahojte,vcera som vas uz nestihla docitat,ani neviem co je nove...

dididi30
27. aug 2009

ahojte,
penny, mirka dik za gratulaciu 😉

mirka, no to je zaujimave, len zas menovcov je vsade, tak kto vie, kto je to za michael v tom rodnom liste 😖
zase ide o prachy....klasika 😒

penny13
28. aug 2009

Mirush - krásny link.
Zajtra by mal narodeniny ☹

nikanika28
28. aug 2009

ahojte, sem-tam nakuknem...tuto teoriu ste uz citali???
http://www.pluska.sk/jackson/video-dokaz-michae...
😕 😕 😕

sticker
28. aug 2009

Nika hej, tuším stranu dozadu sme to preberali 🙂 😉 Ale tak aj Elvis je stále živý 😝 😉

mukky
28. aug 2009

ahojte,nieco popridavam,ci to tu uz bolo,ani neviem..neva,nie?

2 dni pred smrtou ☹ ,to tu uz bolo,to viem...ale ten usmev uplne na konci je krasny a tak smutny zaroven ☹ 😔

https://www.youtube.com/watch?v=CMYs3o1z86w
mirusch
28. aug 2009

Ahojte, tak som kukla novinky, zatial nie su ziadne, teda co sa tyka toho akoze syna.
Sticker, ja neviem ako to vnutorne citim, mam v tom zmatok. Momentalne to citim tak, ze to nie je jeho syn. Ze proste sa len menom jeho rodicia "trafili". Vsak ono sa to vsetko casom vyriesi. Bud sa na to zabudne alebo sa vynoria detaily.
Nasla som len spravy, ktore nie su nejako extra podstatne. Sledujem dalej... 😉

Mukky, ten prvy link, zo skusky, ten zaver je fakt bozsky 😵 Videla som take video, aj ako im tam hlas hovori "drzte na potlesk", ale ten usmev na konci som este nevidela. Ostatne linky musim este dokukat...

Dnes som si kupila nemecke Bravo, ako nejaka pubertiacka, fakt, 😅 , ale je tam clanok o MJ a aj fotka toho mauzolia, kde ho planuju pochovat. Su tam na stenach hrobky jedna vedla druhej, v jednej bude aj Michael. Tak to je odpoved na otazku ako bude pochovany - zrejme v stene.

mukky
28. aug 2009

nakuknem tak po 22 hodke a este snad nieco popridavam...kde ste vsetky? ☹

sticker
28. aug 2009

Jaj vôbec nestíham ☹ Teraz som si sadla, dobieham resty... mukky teba nestíham ani v druhej téme 😒 . Sa hanbím, ale rýchlo vždy mrknem do "svojej" a letím preč ☹ MM robil nočné tento týždeň, možno aj budúci bude a to musíme byť s malými vonku, aby sa vyspal 😖 .
Trochu sa "znormalizujem" a dopozerám aj tvoje linky 🙂

dadulik
28. aug 2009

och mukky, pekne linky, naozaj 🙂
mirka, to je des, ze pochovany do steny 😖 to mi pride hrozne neprirodzene 😢 ale co uz 😔

mirusch
28. aug 2009

Ok, najnovsia sprava z patologie, aj ked uplne znenie je prisne tajne. Pricina Michaelovej smrti je Propofol a Lorazepan. Dalsie lieky, co v nom nasli: Midazolam, Diazepam (Valium), Lidocaine (anestetikum) a Ephedrine. Proste hroza. Diazepam maju aj v SR, tiez sa to tak vola, na ukludnenie. Mne raz Dr. predpisala Valium, s tym, ze len kym nedostanem lieky od odbornika, niekolkokrat ma varovala, ze je to prudko navykove, ze len v pripade nudze zobrat.😔

Dadulik. Mne je to uz jedno, aj keby ho na strechu pochovali, len nech ho uz 😝 Ved ked si to tak zoberies, tak mnohi slavni, aj krali, boli pochovavani do stien, zober si kostoly, tam tiez.

sticker
28. aug 2009

Bože Mirka 😕 😔 . To je nenormálne množstvo liekov!!!! Neviem, ale taká kombinácia liekov je naozaj trestná!!! A samozrejme smrteľná 😔
Mukky kde ty chodíš na tie videá 😵 . Teda kedy to hlavne stíhaš. Ale krásne! S tou Lisou - ako žuval tú žuvačku 😀.

mukky
28. aug 2009

sticker ahoj 🙂 zeby na internet? 😀 dnes som popodavala ked maly spinkal a inak ved vies ze vecer ked uz tiez spinka 😀

mukky
28. aug 2009
mukky
28. aug 2009

krasa 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ThObaKJPRlo


skoda no,"s majklom" by boli skvele duo 😔

mukky
28. aug 2009

pri tomto mi je stale smutno ☹ ☹ velmi ma to chyta za srdiecko 😔 ,je to take pekne..

https://www.youtube.com/watch?v=WKRqIYDSBO0
mukky
28. aug 2009

no a tieto deticky tu milujem ako uz viete,uz som o davala,su rozkosne,no a michael samozrejme tak isto..aj ked neviem anglicky,nikdy som sa ju neucila,len sama som nakukala sem tam do slovnika,tomu ako tak rozumiem,je to zlate 😵

mukky
28. aug 2009
mukky
28. aug 2009

papa zajtra