Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

penny13
29. okt 2009

Ahojte. Mirush, Dadulik- Prajem vm veľa šťastia, a Dadulik, nech to dobre dopadne.

mimado
29. okt 2009

Tinika ja by som hned isla opat na film, tiez sa mi to pacilo, aj ked zo zaciatku mi to pripadlo divne, ale ako nahle zacal spievat tak sa mi to zacalo pacit,. v duchu som si predstavovala akoby som bola na koncerte 😀 😀 😀 😀 . Aj ked viem ze to ani zdaleka nebol vykon ako na koncerte sam hovoril ze nejde na plno, ze setri hlasivky, ale krasne spieval, tie efekty, video co malo byt na pozadi, hlavne to s dievcatkom tusim to bolo "Human nature" , to bola spica a Thriller to ani nehovorim ... Super, super super. MA to jednu velku chybu, hlavny hrdina sa toho nedozil ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Vecer som si precitala tie linky co som dala , tiez to tam bolo spomenute, ten kto by mal po cervenom koberci prist na premieru nepride ☹ ☹ ☹ ☹ .
Baby normalne ked som sa v noci prebudila stale som pocula tie jeho krasne pesnicky, cely vecer mi zneli v usiach ...
Precitajte si toto: 😒 http://www.cas.sk/clanok/136212/video-film-o-tu... fakt nevedno kde je pravda. Osobne mi tiez niekedy vobec nepripadal ako Mike 😒 Neviem co si mam o tom mysleit. Ale dvojnik by urcite nevedel tak skvelo spievat 😉 . Hovorim niekedy bol uplne super, niekedy akoby to ani nebol on. 😒 Urcite to bolo zostrihane tak aby vo filme bolo len to najlepsie, tomu verim a tiez rozmyslam stale v akom stave bol v skutocnosti, kedze to horsie tam nebolo 😒

Ale nejdem to tu uz rozoberat. Urcite film odporucam, je to skvely zazitok. Pre mna bol, na koncert by som sa nikdy nedostala a tato moznost vidiet ho "ako " na koncerte bola pre mna uplne uzasna. A napokon ta akustika, to doma nikdy take nebude aj ked to budem mat na DVD, to moze byt len v kine.

Tinika podla mna to bolo tym ze nebol predaj cez net, ludia si mysleli ze je vypredane, keby sa to aspon dalo niekde dozvediet ci este su listky, jedine zavolat, ist a kupit. 😉

Tromboska tiez si si uzila... No co je to vsetko taka skuska aki sme silni co unesieme.

lussy23
29. okt 2009

Ahojte
Dadulik - Prajem, aby vám to dobre dopadlo. Držím palce aj vášmu manželovi, aby to zvládol zo dcérkou. Inak má pekné meno.
A ešte dve otázky mimo témy. Viete ako je Google. Tak. niekedy sú tam obrázky a tomu nechápem. Dnes tam je Asterix, čo to znamená?
A chcela by som link na jednu pesničku. netuším ako sa volá. Ani meno speváka. Ale má to aj videokjlip. je to vianočná pesnička a odohráva sa to na chate.

mimado
29. okt 2009

Lussy nieje to Wham-LAst Christmas ?

https://www.youtube.com/watch?v=B5nx_L0m8EQ
mimado
29. okt 2009

Tinika po tych zaverecnych titulkoch este vraj nieco bolo ????? 😒 😒 😒 . MY sme pri titulkoch odisli a bolo mi divne preco mniektori este zostavaju, ani by ma nenapadlo ze je tam nieco pridane. Vraj bolo este Heal The World a dake spravy od Mikeho 😢 . Isla by som hned este raz , asi by mi muz potukal na celo. 😅

dadulik
29. okt 2009

mima, teda hovoris, ze super bolo 😅 ja som chcela ist, ale manzel ma odhovoril, vravel, ze o chvilu to niekto da na web, ze si to pozrieme 😒 tak mu dnes hovorim, ze ked mi to do dvoch tyzdnov nestiahne tak ho uskrtim 😀

mimado
29. okt 2009

Dadulik, ja by som isla do kina opat. Urcite ta atmoska je lepsia v kine, hovorim ta akustika, uplne si ako tam. Doma je to ine. A urcite sa to na webe tak skoro neobjavi, mozno za mesiac, ale pochybujem ze hned.... Skoda ze nebyvas blizsie isli by sme spolu 😀 😀 😀 😀 . A muzi nech sa staraju o deti. My tiez sme sa vcera ponahlali k nasim dvom a zrejme som uplny koniec presvihlaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖

mirusch
29. okt 2009

Ahojte. Tak prave teraz som mala byt v kine ☹ Ale potrebuju ma tu na vybavovanie, nestihlo by sa to inak. Skusim len tak skocit do kina, ci nebude nieco volne cez vikend. Frcim dalej.

dadulik
29. okt 2009

ahoj mirka, snad zozenies nejaky listok este aj na vikend, lebo co som dnes na webe pocitala, ze vobec kina neboli vybookovane 😖 ze bolo kooopec miest volnych 😲
mima, a odkial ze si ? z ktoreho kraja ? 😅

mimado
29. okt 2009

Dadulik som zo Ziliny. To je od vas asi dost daleko 😖 .
Mirush tiez drzim palce aby si dostala listok, az si to popzries. A dufam ze nas tu trosku usmernis, citala som na nete, vraj to vobec nebol on, ale jeho dvojnik, ze on by nedokazal tolko vydrzat, ze fyzicky na tom nebol najlepsi, ano chuducky bol. Ale ak to bol dvojnik, tak ma fakt krutu konkurenciu, lebo tak si myslim ze spieva iba on. Stale nad tym rozmyslam. 😒 Osobne veru ani neviem ci predviedol moonwalk. Dako som nepostrehla.Hovorim zislo by sa mi ist znova a uz si budem vsimat viac detailov 😀 😀 😀 😀 😀

Baby ja som taka nanic z tohto hnusneho pocasia, stale zamracene, sivo , hnusne. BRRRRRRRRR chcem uz jaaaaaar 😠 😠 😠 😠 😠 Kvoli tej tme zimu neznasam, pripadam si ako taky potkan v diere 😠 😠 😠

dadulik
29. okt 2009

no mima, tak cez 300 km to je asi od nas 😀
to ako vazne sa take spekulacie objavili o dvojnikovi v tom filme ? 😲 to je des 😝

mimado
29. okt 2009

😖 Bohuzial. Teraz som v tom zase hladam clanky, citam diskusie, aj tam co som davala link. NAozaj neviem co si o tom mysliet.
Ale rozhodne film odporucam.
Muz prisiel, hovorim mu my sme nevideli koniec, ja som chcela este pockat, lebo ludia popstavali aj dole pri platne cakali co bude. A on mi ze chod este raz, ale bez neho 😀 😀 😀 😀 . No len ked idu dusicky, nebude kedy, ale sla by som hned aj sama. Mozno bud. vikend 😉 Naozaj ma to laka.
Je o tom dvojnikovi aj tu, vlaastne vsade 😖 no neviem, fakt neviem co si mysliet.....

http://www.topky.sk/cl/15/594559/Premiera-filmu...

dididi30
29. okt 2009

ahojte!
davno som tu nebola ale nedalo mi, kedze vsade o tom filme 😵
strasne vela o nom rozpravaju, vela reklam a tak 😎 hlavne pesnicky 😵
joj hned som si na vas spomenula, ze reku ci o tom pisete 😉 ved aj preco by nie 😵

mima tak ty si bola?? wooooooooooow 😵
idem precitat ten link 😉

dididi30
29. okt 2009

uhaa no zeby to bola pravda o tom dvojnikvi, alebo zase nejaky oblb, aby sa malo o com pisat 😖
a tolko malo ludi v kine no ale necudujem sa, cez tyzden a doobeda 😒 ja si myslim,ze ludia pojdu cez vikend 😵 ked to budu este premietat 😵 joj no snad bude aj dvd 😉

mirusch
29. okt 2009

No, moj nazor je, ze ta vlna hysterie zase opadla, ale myslim si, ze su miesta, kde su kina zaplnene, urcite USA a pod. Co sa tyka dvojnika, tak nikdy, nikdy nebudeme vediet celu pravdu o Michaelovi a o tom, ako to s nim skutocne bolo. Aj bez kuknutia filmu, len z ukazok, si vsak myslim, ze to dvojnik nebol, Michael bol fyzicky ako tak zdravy a ked bol nadopovany (sorry, ale je to tak), tak zvladol. Ved prave to ho na konci zlozilo. Telo vydalo stopku a bolo.
Tak ako napr. ja za posledny mesiac. Normalne, ked mam stres, tak mam migrenu. Cely mesiac som bola pod obrovskym tlakom, vsak viete, vybavovania nemali konca, plus staranie sa o svokru, ani len raz ma hlava nebolela, co sa mi teda inokedy nestava. Frcala som a frcala, az kym ma tuto nedelu neskolila brutal trojdnova migrena, na ktoru nic nezaberalo a kedy som musela k lekarke na infuzie, inak by som skolabovala. Telo potrebovalo vypnut, vsak som len lezala v posteli a nepohla sa. A zaroven uz frcat nepotrebovalo, mozno som telepaticky dostala od svokry spravu, ze uz netreba 😔

Takze to je moj nazor. Ze tie kecy o dvojnikovi maju zase privolat diskusie a pozornost. A to, ze tam nebola jeho mama a deti? Vsak chvalabohu. Naco sa maju pretrcat pred celym svetom? Oni si to kludne mozu pozriet aj doma a posmutit si.

Zajtra volam do kina tu pri nas, ci pripadne na nedelu maju este listok, to by mi casovo vyhovovalo. Dam vediet.

dadulik
30. okt 2009

mirka, uplny suhlas s tebou 😉

lussy23
30. okt 2009

Mimando- dik.
Inak na tej premiere bolo kopa ľudí. Aj my sme tam boli, zohnali sme napokon tie lístky. Ale väčšina tých ľudí tam bola kvôli superstaristom. ☹ My sme boli v Prahe.

mimado
30. okt 2009

Mirush presne tak vlna hysterie uz opadla, ale mna to chyta opat 😒 Ked si uvedomim ze ho uz niet ☹ ☹ ☹ . Skoda ho, az teraz ked som videla ten film co vsetko dokazal, co by sme videli, teda ja iba v teĺke, na koncert by som nesla, jedine ze by tam nebol tolky dav ludi 😀 😀 😀 😀 a to je nemozne pri nom. Bol to ozajstny umelec , clovek s velkym otvorenym srdcom.... A presne ako si napisala, niekedy na mna v tom filme posobil uplne super, plny elanu a sil, ale niekedy na nom bolo vidiet unavu, jasne ze bol pod liekmi a zial sa mu stali osudnymi. A dalsia vec, ze urcite tie horsie zabery sme nevideli 😖 😖 😖 .
Stale ho teraz pocuvam, aj teraz hra moja oblubena -speechless.
Mirush co zohnala si daky listok?

Lussy to ste boli az v Prahe? Neviem ani odkial si? Ale asi dobra dialka. Citala som o tych superstaristoch, ale ved nech si uzivaju tu chvilku slavy. Urcite to dlho nebude, ved kuk minule rocniky. JA som akurat par krat v meste strela Mira Jarosa. A obcas vidim Bezdedu, kedze chodievam okolo ich domu, ked chodim na prechadzku, je to kludna stvrt, moja oblubena na prechadzky s kocikom. Ale urcite tam nechodim kvoli nemu 😀 😀 😀 😀 😀 .

Inac citala som ze v cechach uz zadrzali druhu osobu co sa snazila ziskat piratsku kopiu filmu

KUK:

Jacksonův film láká piráty, druhý český pokus dokonce provázelo násilí
Čerstvá filmová novinka Michael Jackson's This Is It se stala terčem již druhého pokusu o nelegální pořízení audiovizuální kopie během prvního dne promítání v českých kinech. Po zachycení prvního případu v multikině CineStar Jihlava v odpoledních hodinách se objevil druhý případ v multikině stejné sítě – tentokrát v Českých Budějovicích v čase večerního promítání. Personál kina podobně jako v Jihlavě zaznamenal návštěvníka v sále, který snímal film při projekci. Pachatel byl ze sálu vyveden, avšak před příjezdem přivolané policie napadl zasahující personál kina slzným plynem, aby se vyhnul zatčení a utekl. To se mu však díky obětavosti zaměstnanců českobudějovického multikina nepodařilo a tak mohl být poté předán do rukou policistů. Zdroj:idnes.cz
Napsal(a) Babylove dne 30 Oct 2009

Dadulik tak ak sa to niekomu podari je mozne, ze bude onedlho aj na DVD 😀 .

mimado
30. okt 2009

Diddi a kde sa skryvas? CO mate nove?

dadulik
30. okt 2009

ved to mima 😀 ale ved ja si pockam, az ho na net niekto supne v super kvalite, a nie len z mobilu 😝
inak, som dnes hovorila so svojou koznou, a ona mi napise odporucenie pre obvodaka, aby mi ambulantne pichal injekcie, cize nemusim ist do nemocnice 😵

mimado
30. okt 2009

DAdulik super !!!!!! Usetris peniaze aj poistovni a ty budes tiez spokojnejsia. Naco ta strasili nemocnicou, ked sa to da aj takto ? 😒
Inac z mobilu to musela byt fakt "super" kvalita 😀 😀 😀 😀 😀 Co uz niektori nevymyslia 😨
A dopisala som, trpaslik je hore 😀 😀 😀 😀
Pekny dnik

mirusch
30. okt 2009

Dadulik, dobre riesenie. Ved som sa aj cudovala, ze naco do nemocnice... Tak hadam ti to dobre vsetko dopadne.

Ok, volala som do kina, za pol minutu vybavene, idem v nedelu o 15.15, mam rezervovany listok. Dufam, ze manzel sa obetuje a odvezie ma, lebo autobusy veskere zadne v nedelu.

mimado
30. okt 2009

Mirushka tak si to uzi.... A nezabudni vreckovku pre istotu 😒 Tiez to chcem este vidiet, uz som muzovi zreferovala ze to chcem aj na DVD, ak to bude mat sancu zohnat, chcem to, chcem to , chcem to .... 😀
Baby moj muz pustil MP 3 Michaela a pocuvame 😅 , normalne zasnem. A hned tam aj nasiel uvodnu pesnicku, to mam asi 3 albumy 70 pesniciek ci kolko ich tam je. Ze aj film sa mu pacil , ze dobra hudba, ale nechce ist znova, keby neboli sviatky, idem hned , ale nestiham, mame toho dost vsetko obehnut 😖 .
A ked uz mas listok urcite ta odvezie a nesiel by aj on? Oplati sa mu behat hore dole, pripadne ta tam cakat?

dadulik
30. okt 2009

jooj, ale tam michael vyzera nedobre ☹ aj tie pohyby ma velmi zvlastne 😕 no neviem 😢 chudak... 😔
mirka, velmi som zvedava na tvoje dojmy z filmu, uzi si to a sleduj vsetky detaily 😀

mimado
30. okt 2009

Presne tak DAdulik. Hlavne to prve video, tie pohyby velmi zvlastne, pri filme som si to ani tak neuvedomila, ale potom som si tie piesne-videa pozrela na YouTube a tam boli tie pohyby ine 😖 . Tak stale vo mne vrta cervicek pochybnosti, ci to vlastne bol naozaj on 🙄 .

Mirush potom som si uvedomila co za blbost som napisala aby isiel aj muz 😔 , som fakt blba, ved mate smutok, nieje to jednoduche ani pre teba... .

A kde su ostatne? To sem teraz chodime len my? 😕

Na porovnanie ta ista pesnicka :

https://www.youtube.com/watch?v=Q2nt0zK4i5k

😒

mimado
31. okt 2009

Heeeeeeeej kde steeeeeeee??????
Pocujete ma???????😀 😝
Mirush ako bolo? Bola si v kine?