Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

arleta
22. nov 2009

Čo odpísať na príspevky takých ľudí, čo sa snažia strhnúť na seba pozornosť ako napr. Smudlik a ešte si aj zle čistia uši, keď tvrdia, že MJ nevedel spievať. Tie gramatické chyby mi prídu ako naschvál, však Šmudlík?

Dala som koooonečne fotečku, manželík ma odfotil, keď vidím ja vás, tak nech aj vy mňa vidíte.

Dadulik, téda, tá prvá divečinka má hlas jak zvon a Britney Spears tiež mala hlasisko, spievala teda oveľa oveľa lepšie než teraz, ale tak smiešne sa pri tom tvárila 🙂 a tie nožičky srandovne od seba, no roztomilá...

lussy23
22. nov 2009

Ahojte. Tak tá desaťročný Britney bola skvelá. 🙂
Smudlik1962 - Vy ste odkiaľ? Také chyby nenarobí ani , ako sa volá ten,m čo má problémy s pravopisom- dyslektik?
Mirush a kde by som našla ten new yorker?
Tá stránka, odkiaľ som sťahovala Mikové pesničky už nejde ☹

mimado
22. nov 2009

Lussy New Yorker je obchod myslim si ze je prevazne v obchodnych centrach. U nas je tiez v Maxe. Pokila mas nablizku dake vacsie obch. centrum mozno to tam mate. JA som tam uz davno nebola, tiez sa chstm kuk to tricko, len kedy sa tam dostanem netusim.

Arleta super ze ta vidime, ja sa dost nerada fotim, tak moc nemam z coho na vyber 😀 ....

mimado
22. nov 2009

Mirush mas pravdu s rpocnym dietatom sa nudit neda 😀 😀 😀 😀 . VIac menej sem mam sancu sadnut jedine ked spi.

DAdulik uz mas liecbu za sebou ? Pomohlo ti to?

lussy23
22. nov 2009

A koľko stojí to tričko?

mirusch
22. nov 2009

Ikke, diky.

Lucka, neviem kde vy mate New Yorker. Je to normalny obchod so satami, pokukaj, vo vacsich mestach ho maju vsade. V BA je napr. na Obchodnej ulici, v Poluse som hladala zbytocne.

Mimado, neboj nic, ani s 2 r. sa nudit nebudes a s pubertiakom uz vobec nie 😀 😝 Ja ked mam dost, tak dieta proste vratim rodicom 😀 😅

ingrid78
22. nov 2009

Je strasne odvazne napisat v teme MJ, ze m je trapni. Nehrali sa jej deti s PC? Mozno, snad... 😀 😀
Film ma totalne uchvatil, aj ked boli rozne recenzie nanho. Proste sme si ho mohli este naposledy uzit ☹
Inak sorry ze som vam tu takto vpadla, len ma Smudlik pobavila

arleta
22. nov 2009

Ingrid, v pohode, že si sem napísala, kľudne sa zapoj.
No som rada, že som tie recenzie nečítala, čo tam chcú na tom kritizovať, veď ide o spomienku /a zárobok, to je jasné 😖 😖/.
Išla som, videla som, odišla som, spomínala som a uznala som, že bol profík a ohromný hudobník, čo musí takisto uznať každý, kto to videl, či už ho mal rád alebo nie...
A veľká chvála aj ľuďom okolo- tanečníkom, hudobníkom, tým dvom super gitaristom, režisérovi, kostymérom, atď... Proste mal okolo seba ľudí, ktorí mu pomáhali byť hviezdou a boli takisto profi.

A teda zásah, to by sedelo, že sa tej osobe s nickom Smudlík hrá s PC 8-ročný syn, podľa charakteru príspevkov by to zodpovedalo danej mentálnej úrovni... 😝 😅

arleta
22. nov 2009

A veru, tie malé detičky dajú teda zabrať, uf, ale je to zase straaaašne milé...

dadulik
22. nov 2009

ahojte 🙂
vitaj ingrid, kludne vpadni aj castejsie 😉 😀
mima, dik za opytanie, zajtra idem na poslednu injekciu, no vizualne nie su vidiet ziadne zlepsenia, ale to sme ani necakali ☹ tak snad to aspon vnutorne pomohlo, ukaze cas ☹
ja som dnes docitala moonwalk a mala som chut to ist citat od zaciatku 😵

dadulik
22. nov 2009

jo, a arleta, konecne si ta viem uz predstavit 😀 😀 😀

ingrid78
22. nov 2009

No popisali kadeco, samozrejme ze to bolo koli prachom, ze tam vyzeral ako zhrbeny starec ktory nevladal a taky chudy by nemal sancu odspievat a odtancovat tie koncerty. A ze vystrihli len tie pozitivn veci zo skusok atd...
Kazdy si spravi svoj usudok, ja som v kazdom pripade plakala a to nie som nejaky jeho fanusik a posmrkaval aj moj manzel, co uz je co povedat...
Ale v kazdom pripade bol neskutocny perfekcionista, profik a clovek s neskutocnym talentom. Proste ked niekto pocuje jeho hudbu, aj ked ho nemusi tak ho to zoberie.
Jedino co mi vadilo, bolo to jeho neustale boh vas zehnaj...
Ale dnes bol na VH1 s nim vikend, tak sme si s malou zatrsali, a neverili by ste ako sa jej to pacilo 😉

mirusch
22. nov 2009

Ahoj Ingrid, dobre pises. Keby to tak videl kazdy, aj nefanusik, bolo by to jednoduchsie. A netyka sa to len Michaela. Proste najprv si zozeniem informacie a potom ked uz kritizujem, tak k veci a objektivne. 😉
Inak, musis to brat tak, ze Michael bol American a az ked som bola tento rok v USA, tak som pochopila ich povahu. Oni nech si myslia, co si myslia, tak su slusni. Kludne ta poslu do prdele, ale slusne to sformuluju 😀 A na Boha nedaju dopustit, God bless you je povinna veta, maju to aj na bankovkach, ale ved coze. Vsak je to prijemne, ked to cloveku niekto povie.

Dadulik, no tak verme, ze k niecomu tie injekcie boli dobre, hadam lekari vedia co robia. Musis verit.
Vsak je Moonwalk fasa? Aj ked to beriem trosku s nadhladom, predsa len si isto daval pozor, co tam pise. Ale ten jeho pohlad je predsa len super.

Arleta, inak aj ty si to dobre zhrnula o tom filme 😉 Je to tak. Profik. Ale nechapem ako mohol spievat a tancovat so zuvackou 😝 Bez zuvacky ani na krok. Sa cudujem, ze mu nikto nevrazil, mne by asi vadilo, keby som sa s niekym rozpravala, hlavne pracovne, a ten clovek by mi tam zviakal pri uchu. No ale asi mali respekt.

ingrid78
22. nov 2009

Oni s nim dost jednali v rukavickach, hlavne reziser, ako s malym dietatom, velmi opatrne a aby sa neurazil

ingrid78
22. nov 2009

Inak ja nie som jeho obrovsky fanusik, ale kedze som rocnik aky som, myslim ze vtedy nas zasiahol vsetkych a Thriler si pospevuje kazdy z nas, kto vtedy pubertiakoval 🙂

mimado
22. nov 2009

Ingrid vitaj. A kludne sa pridaj, aspon tu bude opat veselsie 😉 .
Vase prispevky nepotrebuju komentar, ja len suhlasim.

Mirush je mi jasne ze cim je dieta vacsie tym viac starosti, nie nadarmo sa hovori male dieta male starosti, velke dieta velke starosti... Je to tak. Vidim to na malej, uz ma svoju hlavu, niekedy dost tvrdohlavu 😕 . Maly ten je este stale zlatusik. Ale aj ten zacne casom kluckovat 😀 😀 😀 😀 .

Dadulik som rada ze uz koncis, treba verit ze to ma uspech aj ked to nieje viditelne, len tak by ti tie injekcie nedavali. Tak ta kniha je taka fajn. Az raz budem mat viac casu... Neviem ale kedy to bude 😀 😀 😀 😀 , tak si ju kupim ako bonbonik. A aky mobil mas? Uz sa ti podarilo nahrat zvonenia od Mikeho?

Mirus tak amici su taki slusni, az moc slusni 😀 😀 😀 😀 . Mile ze ta poslu .... tak milo 😀 😀 😀

My sme zas mali dnes frmol den,a le konecne klud, teda klud ako klud, este musim malej pozehlit veci do skolky. Ale som rada , boli sme na nakup, teraz chodime velmi malo a natrafila som na karnevalovy kostym pre malu o 10 € lacnejsi, hned som zobrala, aspon sa nebudem potom nahanat. A mala sa tu hned v nom prehanala 😀 😀 😀 , ale uz je odlozeny v skrini.

Ingrid tak ty tiez uz patris k zrelsim damam? 😀 😀 😀 😀 😝

ingrid78
22. nov 2009

Ozaj, vy ste tu take odbornicky a mate to vsetko zmaknute 😉 , poradte mi knihu o MJ, ktoru si mam precitat, je ich tolko a neviem si vybrat, urcite mate v tom super prehlad.
No veru uz sa pomaly blizim k faze prezrievania a zacala som pouzivat kremy na mimicke vrasky 😝 😎 😀 rocnik 78 😉

mimado
22. nov 2009

Ingrid nedrazdi. Ved ty si mladica!!!!!!
To ja som o 6 rokov starsia. 😝 A priznam sa ze nic na vrasky, ani nic take nepouzivam. Iba modru indulonu a make up, licenku , sem tam spiralu.... Len ma stvu kruhy pod ocami neviem cim a ako to prekryt. Len ked ja som v zivote u kozmeticky este nebola 😝 🤐 Mavala som sklon k ekzemom, tak som radsej neriskovala a teraz sa mi zda divne ist tam nech ma nauci co s tym 😀 😀 😀 😀

ingrid78
22. nov 2009

Tak ak si najdes dobru kozmeticku, tak sa do toho zamilujes, ja milujem masaze. Nemozem si ich teraz casto dopriat, jednak koli materskej a kozmeticku mam v KE, tak len ked sa vyberiem nadhsie domov tak si vychutnam kozmetiku a kadernicku. Som pocula, ze vraj modra indulona je lieciva na ekzemy, a asi to bude pravda.

rajcina
23. nov 2009

ahojte uz dlho vas citam
vcera bol na VH1 vikend s MJ som sa tesila

krinolina
23. nov 2009

prqave cuvam billie jean

mirusch
23. nov 2009

Fiiiha, Ingrid, pozor, co hovoris, ja som este o 5 rokov starsia 😨 😀 😝 A citim sa ako najmladsia mladica 😀

Mimado, ani ja zatial speci na vrasky nic, no ved uvidime, ako to pojde dalej 😝 U kozmeticky som bola raz, ale je mi to naprd, ja mam jeden hormon vysoky, to znamena, pory zapchate o tyzden a tolko penazi na kozmeticku nemam. Tak riesim inak.
No a amici su fakt slusni. Som nechcela verit, ked som tu bola v DE - mali tu donedavna zakladne - v obchode (inak s pasom, fakt brutal), ja som im stala v ceste a kazdy sa mi ospravedlnoval, ze ma rusi a musim sa uhnut 😀 A v USA su vsetci taki, same please, Mam, Sir, thank you, az to na nervy ide, lebo aj ty musis byt taka slusna k nim. Ked pride taky American do SR alebo aj DE, tak musi mat fakt kulturny sok 😝

Modra indulona je asi najlepsi krem. Ale pre mna velmi mastna. Len na ruky.

Ingrid, este ta kniha. Uz sme to tu rozoberali. Zaklad je Moonwalk, ktory napisal sam Michael. Sice uz davno, ale je to fasa pohlad jeho ocami. Ten sa da aj dostat myslim. Potom napisal este jednu knihu - Dancing the dream - v preklade Tanec ako sen - neviem, ci ho dostat. Su to jeho uvahy a basne. Tiez fasa.
No a ostatne - kazda jedna kniha ma nieco ok a nieco nanic. Ale asi by som doporucila autora Randy Tarraborelli. Napisal ich viac, dokonca teraz niekedy ma vyjst najnovsie vydanie uz aj so smrtou, on bol totiz Michaelovym kamosom vela rokov, asi od 16-tich. Tiez su tam nedostatky, ale od neho su myslim najobjektivnejsie knihy s najviac info.
A inak - treba kuknut a posudit, co ano, co nie. V kazdom pripade treba mat logicke myslenie zapnute a utvorit si vlastnu mienku. Lebo uplnu pravdu sa nedozvieme nikde. Si myslim.

lussy23
23. nov 2009

Ahojte. Nechápem,ako môže niekto o Michaelovi napísať, že nevedel spievať ☹ To musí byť riadne hluchý človek.
A myslím, že sa s počítačom hralo jej prostredné dieťa,lebo aj to osemročné by spravilo menej chýb, aj keby to bol dyslektik.

mirusch
23. nov 2009

Ahojte Rajcina, Krinolina, vsak nielen citat, aj prispievat 😉 Nech tu mame viac nazorov.

ingrid78
23. nov 2009

Mirush, dakujem Ti, presne tak som si to predstavovala, ze mi niekto poradi. Super, uz len prachy na to naskrabat a kupujem. 😀

mimado
23. nov 2009

Baby Rajcina, Krinolina, len sa pridajte. Mirush ma pravdu, co len citate, aj nieco napiste 😉 .
Mirush videla som na nete aj knihu Tanec ako sen, predavala ju jedna baba zo ZA, ach keby som to bola skor vedela, mala hned kopec zaujemcov, urcite sa hned predala.

Rajcina co si vcera nenapisala ze davali pesnicky od MJ, by som kukla. TReba hned dat vediet 😉 😵 🙂

Ja som dnes po dlhej dobe bola v New Yorkeri a videla som tam to tricko, mali ho vo vypredaji za 200 sk, neviem presne kolko €. Ja stale si viac vsimam sk. Som stratena pri €. 😒 Ale mali len velke cisla, ale neviem ci by som ho nosila 😝, hovorim skor by som si skraslila mobil, alebo take nieco, videla som obaly na mobil s motivom MJ.
No padam do postele, uz ledva kukam.

dadulik
24. nov 2009

ahojte, teda ste sa rozpisali 😀
mima, mam nejaku nokiu (nepamatam si typ 😀 😀 😀 ), ale potrebujem este k tomu pc kabel, a chcu zan 800 sk 😠 😠 😠 pritom ten mobil ma hodnotu nieco vyse 2 tis. sk 😝 tak stale zhaname po obchodoch, ci nejaku nahrazku lacnejsiu nezozenieme 😨 inak ja tiez tie eurace neakceptujem, vsetko preratavam na sk, a vobec si myslim, ze to tak bude do smrti 😀

rajcina
24. nov 2009

hm ved by som aj napisala ale nemam doma internet
á cez vikend nepracujem 🙂

mirusch
24. nov 2009

Mimado, original to tricko stalo 9,95 EUR v SR a 9,90 v Nemecku. Asi uz maju vypredane. Ale v Blave som este videla rozne velkosti. Mne EUR vyhovuju viac, lebo ja som ti to vsetko v SR musela do EUR prepocitavat. A teraz aspon vidno, ako to na Slovensku je predrazene. Skoro mi oci vypadli. Ked uz aj vacsina potravin je drahsia ako v Nemecku, tak amen tma (nehovoriac o drogerii, obleceni a elektronike). Nechapem, ako si to tam mozete z tych platov dovolit. Uz asi budem nakupovat v DE a vozit do do SR, tak mi to vychadza ☹ 😠

lussy23
24. nov 2009

Ahojte. včera nám náš učiteľ hovoril, že keby sa naši československí veľkí speváci(Karel Gott, Lucka Bíla, marika Gombitová, Elán, Desmod) narodili a pôsobili v zahraničí, boli by celosvetovo známi. Naopak, keby sa Mike, Elvis, beatless či Abba narodili a pôsobili V Česku alebo na Slovensku dosahovali by úspešnosť ako Gotty a všie spominaní. Veľmi som tomu nepochopila. ☹
A o čom ste sa bavili predtým? Tu sa to začína: 22. nov 2009 o 20:04