Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sticker
14. júl 2009

Dadulik ten link čo si hodila 😔 . Chvíľami vyzeral šťastne a potom zase naozaj unavene ☹

sticker
14. júl 2009

Tak som dopozerala ďaľšie z videí....skončilo to pekne - bol šťastný so svojimi deťmi 😔

dididi30
14. júl 2009

mirka, no asi necitam vsekto, tak predbezne, ved som vravela, ze budem citat az vecer 😀 ale uz nebudem, nechce sa mi 😅 som hrozna 😔 😀

mirusch
14. júl 2009

Dididi 😀 Vsak mne je jedno. Dnes sa asi odpajam, nech nesedim cely den na PC, zase zajtra, pa.

arleta
14. júl 2009

Ahojte,
trochu vás tu čítam, tak mi nedá nepripojiť sa...Stále nejako neviem stráviť, že už MJ niet...A je mi ľúto, že tí, čo rečnili na rozlúčke, tak neučinili na jeho obhajobu ešte keď žil...
Až post mortem som si uvedomila, aký bol talentovaný, ako mu bolo krivdené a celkovo až teraz som ho pochopila...O to viac mi ho je ľúto...
Takže sa pripájam k trúchliacim fanúšikom...

U nás v TESCU tie CD nemajú 😠 😠 😠, tak skúsim zajtra pozrieť...

arleta
14. júl 2009

A neviete niečo o spomienkovom koncerte, čo má byť v septembri, naozaj sa chystá?

dididi30
14. júl 2009

no a viete co som zabudla napisat?? dnes sme sa s kamkou bavili, ze na kazete zo stuzkovej mame ako pozadie piezne od michaela 😕 😅 , len skoda,ze to mam na kazete 🙄 no nemam si to na com pustit 😀
arleta, s kludom sa pridaj 😉

layla
14. júl 2009

arleta, akcia na dvdcka a cdcka zacina zajtra 😉

mirusch
15. júl 2009

Arleta, myslis ten beneficny muzikal Thank you MJ? Bude v BA na Pasienkoch v novembri a ja uz mam od vcera listok 😉, teda som si kupila, este mi ho musia poslat. Prave zacali predavat. Sup, sup na ticketportal.sk

arleta
15. júl 2009

Mirush, v Londýne by mal byť údajne nejaký koncert, tuším to spomínal Bruno na STV2 počas rozlúčky alebo kto...také niečo, ako mal Freddy Mercury napr...
Aj u nás bude teda koncert? To som vôbec nevedela, kto tam bude vystupovať? A díky za info...

arleta
15. júl 2009

Už som si prečítala o tom koncerte v BA...Ja sa nezúčastním, ale dúfam, že to bude v telke...
Zaujímavé, album Thriller vraj bol najúspešnejší, mne sa teda najvaic páčia pesničky z alb. Bad, Dangerous a History...Kúpila som si v tom TESCu výberovku The Essential, nakoniec dostali...Vy ako?
Akurát ho počúvam...

arleta
15. júl 2009

...no aj by som išla na ten koncert, ale nemám rada davy...tak radšej doma...

arleta
15. júl 2009

😅 😅 😅

sticker
15. júl 2009

Baby ja som dnes videla vo výklade takého "lacného" obchodu - nie číňan, čierne tričko s MJ ešte keď bol mladý. To teraz všade bude a ľudia sa budú o to biť.

dididi30
15. júl 2009

avojte 🙂
sticker, pravdu povedat, ja by som take tricko prijala, tu som ho zatim nevidela 😕 😖 no musim pokuk nejake speci obchody, alebo kuk cez net 😉 😵

ja ho tiez stale pocuvam 🙂

sticker
15. júl 2009

Didi to bol naozaj taký lacný obchod...malým som tak kraťasy po 59,- Sk kúpila 😅 a také sú pekné 😀
Ja idem poobede do Tesca tak som zvedavá, čo ponúkajú 🙂

dadulik
15. júl 2009

neviem, co si mam o tom mysliet 😖 ja neverim tej La Toyoe, tento clanok mi pripomina uz x clankov, co sa za posledne 3 tyzdne popisali. Ja chcem pocut vieruhodnu verziu !!!!

dididi30
15. júl 2009

dadu 😕 pred turne bol plny elanu, fakt to bol vesely clovek a ja stale nevarim,ze by si dokazal ubizit sam, ja som za to ,ze mu ublizili ☹ 😔

mirusch
15. júl 2009

Arleta, to nie je to, co som spominala. Toto bude beneficny muzikal s 100 clennym detskym zborom a Mj imitatormi. Kuk: http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp...

Dnes som si kupila dva specialne vydania magazinov, Stern a este neviem co, komplet cele iba MJ, cely jeho zivot, fajn obrazky, vyse 15 EUR za obidva, ale kaslat na peniaze.

A este, prave vysla oficialna sprava, ze Michaelova smrt sa odo dnes vysetruje ako kriminalny pripad, ako zabitie (z nedbalosti, ci ako to nakoniec nazvu). Ze to fakt vyzera tak, ze bol predavkovany Propofolom, nemyslim si, ze naschval, proste to ten Dr. nezvladol.

dididi30
15. júl 2009

mirka super akcia 😕 😵 a to vsetko pre MJ 😵

chuda, takto dopadnut, sa mi nechce verit 🙄 😢 este mohol pozit aspon 30 rokov ☹

dadulik
15. júl 2009

ja som z toho nesvoja 😒 zeby bol ten lekar taky hlupy, a spravil by chybu, a myslel si, ze sa na to nepride ??? 😲
ktovie, ako to bolo naozaj, toto sa uz nikdy nedozvieme 😔

sticker
15. júl 2009

No tiež nie som kľudnejšia po prečítaní tej správy ☹ . A tá La Toya mi tiež nie je sympatická, ale zase ju nemôžem súdiť, keďže nepoznám 😉 No zvláštne, že hneď kontrolovala, či mám MJ doma tie 2 mil. a šperky...

dadulik
15. júl 2009

a ja si myslim, ze mu nic nikto v dome neukradol, ved to by bolo moc napadite 😠 😒 co povie la toya mi je fuk, chcem nejake vysvetlenie od koronera !

dididi30
15. júl 2009

http://www.topky.sk/cl/15/511337/Jacksonova-exm...
tak toto nieje normalne 😠 ze namali dohodu, prd makovu! po smrti M je kazdy mudry 😠

dididi30
15. júl 2009

sticker, no kto vie, ci tie sperky a peniaze nepobrala ona 😝 samozreme to hodi na inych...tiez je zvlastne, ze vedela kolko mal mike penazi v dome a ake sperky maval a kde...
proste potrebuje popularitu, zviditelnit sa, to je jasne...

layla
15. júl 2009

baby moj priatel isiel dneska do tesca mi kupit dvd live in bukurest a uz ho mali vypredane a tak videl jak ho pustaju cez dvd na telky, ktore predavaju, tak poprosil toho predavaca, ze mu da 2€ navyse, ked mu preda to v dvd prehravaci 😀 😀 😀 tak som stastna prestastna, kukla som si ten koncert a musim povedat, ze je UZASNY 🙂

mimado
15. júl 2009

Mna skor rozcertilo toto 😠 http://www.pluska.sk/jackson/vyzmyka-aj-vnucata....
Ten jeho otec to je nieco strasne !!!!! 😠
Layla ake su tam pesnicky? Ja sa teraz do Tesca vobec nedostanem ☹ ☹ ☹ ☹, dufam ze nieco zozeniem ....