Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

arleta
13. dec 2009

Ahojte, téda, vy ste sa rozpísali. 😉
No tie okná som ani nňja nakoniec neumývala, lebo stále pršalo, a mám taký pocit, že to ani nestihnem do Vianoc, veď už sú za dverami!!! A tak čo...Bývame vysoko, tak to nevidno 😀 😀 😀 😀 😀.
Mimado, tak sa mi zobrazila iba úvodná stránka...
JJ, Michal David mal na Superstar čierne tričko so striebornou siluetou MJ, ešte vravel v úvode, že má kráľa na tričku a aj on že bol československý diskotékový kráľ, alebo také niečo 😀 😀 😀. No sebavedomie mu nechýba... 😀 😀 😀
Ja som tiež niečo napiekla... medovníčky, linecké, viac sa mi nechce... 😝 😝 😝 U nás sa to aj tak nejako nemíňa...Skôr oplátky majú deti radi...

lussy23
13. dec 2009

Arleta - tú superstar som videla!!!! To bolo vtedy, čo vypadol Honzo!

arleta
14. dec 2009

No, píšem, nech nie sme tak vzadu!!!

Lussy, Bendig je milý, mne sa páčia už všetci, čo zostali medzi poslednými. Len nech im potom píše niekto dobré piesne...
Ale to je offtopic...
No aký bol MJ výhodný pre producentov. Sám si zložil vúčšinu piesní, aj aranžmá asi, vedel tancovať, ani o škandály nebola núdza.

mirusch
14. dec 2009

ahojte! Inak, to DVD dnes vobec nebolo v Plus jeden den. A ziadna info. Akurat som na dvoch miestach nasla, ze ma vyjst dnes, ale ako, kde, to nevie ani svaty Peter. Hm...

Arleta, veru vyhodny. A Sony ho ako brutalne zneuzila. Teda ten jej sef. 😠

Ja vas len kukam, lebo mam co robit. Okna som sice zaradila do programu, ale som ich aj rovno vyradila, nebudem sa pachtit, ved tu vkuse aj tak prsi, tak co sa budem. Umyjem po vianociach, ked vyjde slnko a hotovo.

dadulik
14. dec 2009

ahojte, mirka, aj mne muz dnes zhanal plus jeden den, a dosiel rozculeny z novinoveho stanku 😠 😠 😠
takze nic 😠 😠 😠 😠

mimado
15. dec 2009

Dnes som ho vcera konecne dostala-DVD. Vcera som ho tiez zhanala v 5 stankoch a nic 😠 . TAk hadam uz bude vsade.
Aj som vcera sem pisala, ale padol nam net a odpoved bola fuc a teraz nestiham...

mirusch
15. dec 2009

Mima, aj mne dnes hlasila mama, ze DVD uz je 😵 Vcera chudera obiehala ako druzica, ale dnes to mali. Uf. Len sa nacakam, kym to uvidim....neviem kedy ideme do SR.
A inak - dnes si ho vcera konecne dostala? 😕 😀 😀 Tak kedy?

lussy23
15. dec 2009

Arleta - presne - súhlasím. A to, čo ste písali na tému Superstar je prvada. V tejto Superstar je nejviac talentov! preto aj decká majú idolov, ktorý okrem krásy vedia aj spievať 🙂 Miro i Honzík sú omnoho lepší než Konrád či Bezdeda 🙂 Už som písala aj ná fórum Superstar, že nejde o výhru, ale o album, či sa niekto uplatní 🙂 No v tejto superstar sú aj riadne trápne dokrútky. To čo dali ku kolu Miška, bolo nechutné. Ja si myslím, že mali ísť do Detského domova a v dokrútkach ukazovať záber z neho. A penieze z esemesiek by šli tiež na nejakú charitu. Však o toto Michaelovi najvia išlo 🙂

mimado
15. dec 2009

Mirka az teraz som si vsimla ked si ma upozornila co som napisala 😀 😀 😀 . To vies jednym okom som sledovala maleho a rychlo pisala , ale myslienky boli rychlejsie 😀 😀 😀 .
Vcera som tiez obejhla hadam 5 stankov, pozerali na mna ako na paka, ze co chcem 😠 , uz som zacala pochybovat ci vazne malo byt 14, ale vedela som ze urcite tam je 4 a 24 je blbost to su stanky zatvorene...
Hlavne ze konecne je. Vecer ak stihnem pozriem,a le skor asi nestihnem 😀 😀 😀 . Lebo je aj ordinacia a nevedno ci mi drobci dovolia.
Lussy ja Superstar nesledujem ked tak si len pozriem co ma zaujima, teraz som pozerala iba vcera vyradovanie. Je mi luto ze vypadla Dominika, a je jasne ze vyhra Chodur 😒. Sice spievat vie, ale ako som uz spominala, mne jeho pesnicky zneju vsetky rovnako 😒, pre mna je uplne nezaujimavy, ale nechajme sa prekvapit. Mozno 15 rocne zabky budu kupovat jeho Cd 😀, a bude uspesny 😀 😀 😀
No idem maly zas vyvadza, chce chodit 😅

lussy23
15. dec 2009

Mimando - no 15ročné žabky budú skôr kupovať cédečka Bendika, Lacha, Bena a Šmajdy 😀

mirusch
15. dec 2009

Mima, tak ak kuknes, tak informuj, ci si tam niekde zazrela trcat dve oflitrovane rukavice 😀

dadulik
15. dec 2009

baby, to nemyslite vazne, ze dnes tam to dvd bolo 😠 😠 😠 ma slak trafi 😒 zajtra to uz nezozeniem 🙄

mimado
15. dec 2009

DAdulik, to nieje vlozene v novinach, je to na predaj zvlast. Urcite bude aj zajtra DVD. AK nezozenies daj vediet, kuknem ti tu a poslem, ak bude 😀 😀 😀 . Ale myslim si ze zozenies. 😉

mimado
15. dec 2009

Lussy a potom kto mu dava hlasy? 😕 . Ja uz som fakt starsia generacia, ja uz tomu nerozumiem 😀 😀 😀 😀

lussy23
16. dec 2009

Mimando - iste to pozerajú aj starší, ktorí už chápu, o čom tá súťaž je....

mirusch
16. dec 2009

Dadulik, zohnala si to DVD?
Mima, kukla si? Ake to je? Nikto ma neinformuje, ma aj slak trafi, kym to uvidim 🙄
Lucka, ved hej, ale tych starsich je pomenej, co to pozeraju. Ja aj kuknem, ale ma ide porazit, ked vypadne niekto kvalitny, len preto, ze tam je nejaky 16 r. fesak, ktoremu davaju hlasy dievcata. Ale tiez si myslim, ze kto je sikovny, ten sa uchyti aj ked nevyhra.

arleta
16. dec 2009

No mňa to aj čosi stojí, keď sem chodím. Asi si tiež skúsim zohnať to DVD. 🙂

mimado
16. dec 2009

Mirka stale som to nepozrela, nieje cas. 😖 Mozno cez vianoce 😀 😀 😀 😀
Uplne suhlasim co si napisala o superstar, ved treba si kuknut spatne, teda z druhej ani neviem ci bol niekto uspesny, uz ma to akosi nezaujalo a tretia uz vobec nie.

arleta
17. dec 2009

Len som vás prišla pozdraviť, zajtra mám dovču, supeeer. Chcem dobehnúť, čo som nestihla, ale zase nejaké veľké naháňačky u mńa nehrozia. Ja tie viaočné príprpavy beriem tak bufetne. 😵
A samotné Vianoce prežívam tak laxne, akoby takmer ani neboli.

arleta
17. dec 2009

Mne sa táto supstar páči, lebo je tam najviac talentov.

A ešte som chcela... nech sa sniežik udrží do Vianoc!!!

mirusch
17. dec 2009

Arleta, prijemne dovolenkovanie 😉 Aky sniezik? Kde? Ach jo, my tu v DE - u nas nemame nic. Na severe su ale zaveje. Vsak buduci tyzden tam ideme, som hrozne zvedava, kolko snehu sa mi ujde tento rok, ci zase nic 🙄

Mima, ja som sledovala nemecku Superstar, predminuly rok dost intenzivne, lebo boli dobri a aj vyhral moj favorit - inak z vedlajsieho mesta. A ten sa aj celkom uchytil. Ale co sa dialo tento rok, tak z toho mi bolo na grc. Kym vyberala porota, tak nevybrali hlasovo dobrych, ale showmanov, proste sasov. Tak som to prestala kukat celkom.

dadulik
18. dec 2009

ahojte, baby ja som na to dvd uuuplne zabudla 😲 😲 😲 dnes uz asi bude neskoro sa pytat na to, co 😒
dam to prip. kuknut mangelovi na nete, ci to tam niekto nahodou nevyvesil 😕

arleta
18. dec 2009

Mirusch, tro´šku nám nasnežilo a dnes ráno bolo -10, bŕŕ. uvidíme, či sa to udrží alebo ešte nasneží. aj by mohlo.

dadulik
18. dec 2009

tak ja som zeny to dvd uplne v pohode dnes kupila v prvom stanku 😀 stalo 1,99€ 😉

mirusch
18. dec 2009

Dadulik, no toto! Ze zabudla 😀 Ale dobre, ze si kupila. Ked kuknes, daj vediet.

Arleta, aj nam dnes premierovo nasnezilo. Kamoska nadavala, lebo ona soferovala a ja som sa tesila ako male decko a vyspevovala sniezik pada, chumeli, zima je zimicka 😅 Lebo tu sneh fakt nie je bezny. A konecne aj mrzlo, takych -6°. fasa.

mimado
18. dec 2009

Ahojte.
Sice nakukam , pisat nestiham. Jednak vysoky datum 😒 a zas mi navyse ochorela mala, bola v skolke "az " 3 dni 😠 😠 😠 😠 . A 15 € v cudu 😠 . ZAs ma sopliky.... TAk len cakam kedy to zas aj maly chyti. Uz ma to nebavi, stale dokola. ☹ Uz ju mam chut odhlasit zo skolky]- 😠
DAdulik ty si zabudla na DVD, 😀 😀 😀 kukla si ho uz? JA stale nie, nieje cas... 😒
Mirka tak aj vy uz mate sniezik ? Joj inac zavidim ze nemavate sneh 😝 . JA nemam rada sneh kvoli tomu ze kazdy na to kasle, odhrnat, posypavat a potom je klzisko a clovek musi drobcit, ritku stiskat, az sa udrzi. Z tohto dovodu zimu nemusim. Inac zima ako mraz mi nevadi. Este mi vadi tma, aj ked zas ked je sneh je svetlejsie, aspon jedno pozitivum 😀
Babky ak by som sa sem uz nedostala , tak vam prajem krasne vianocne sviatky.
Mirka vam krasnu dovolenku, uzite si to 😉 .

dadulik
19. dec 2009

caute, tak som prave dokukala to dvd 😝
na uvod vam poviem, ze pre mna to bolo dost "ploche", neviem, ci mi rozumiete, ale...
vacsina zaberov je len zo skusok 😲 a nieco zo zakulisia (dost nezaujimave, najlepsie ako Batthyany - to bol ten, co imitoval mikeho roboticky tanec a moonwalk, skoro zbil kameramana, ze ho stale kameruje 😒 ), az v druhej polovici zacali davat aj zabery z live beneficaku. Mirka, na pocudovanie, som tam vela spevakov nepoznala ani ja 😲 a to nasu scenu sledujem 😒 .
Uvodnu pesnicku Dara zaspievala velmi slusne, ale teda to kozene oblecko, nevkusne pre mna 😠
Najlepsou a zaroven najcastejsie spievajucou bola lucia soralova, ta bola perfektna, s krasnym citom pesnicky od mikeho spievala (mirka, to bola ta babenky s dlhymi rovnymi vlasmi po zadok).
Labuda nemal chybu 😀 perfektny 😀 dokonca som zachytila nejake citacie aj z knihy moonwalk, co tam michael spominal na slova svojho otca (zle, zle, zle, zle !!!) 😀
Spomenulo sa tam, ze prisla aj Janet, no ziaden zaber na nu, nic 😖 Zaber na obecenstvo bolo az po poslednej piesni We are the world, a to "az" niekolko sekund, cize nulova sanca vsimnut si, kto tam sedel 😖
Celkovy moj dojem, ten kto bol na live koncerte, urcite nech si toto dvd nekupuje, a aj ja sama som bola troska sklamana, akoze myslienka podakovania MJ velmi pekna, ale podla mna velmi narychlo zbuchana akcia, a nie velmi dobry vyber spevakov ☹
Asi som moc kriticka, co 😅 ale pisem svoje pocity...
Jo, a uz viem preco ploche, lebo znovu tam chybal sam kral Michael !!!! 😵 😔

mirusch
19. dec 2009

Ahojte!
No Mimado, to je dost nanic, ked su deti chore 😔 Ja som vraj tiez casto byvala, hlavne v skolke, ale aj pocas skoly, pamatam si ako mi casto prerazali a preplachovali nosne dutiny, hrozny zazitok, mam z toho doteraz des a dlho som sa bala nosneho-usneho-krcneho lekara. Ale nastastie, teraz byvam chora len vynimocne a nemecki lekari su ini v pristupe k pacientom 🙂 Tak vam prajem skore uzdravenie!

Dadulik, pravdu povediac, bala som sa, ze domrvia aj DVD. Ja som to hned tvrdila, ked som tu show videla, ze napad vyborny, pekna myslienka, jednotlive vykony tiez fasa, hlavne spevacky, to som sa naozaj vytesila, ale celkove spracovanie, scenar, to bolo dost o nicom, nemalo to proste hlavu ani patu, proste pesnicky od buka do buka, bez nejakeho systemu a ked sa konecne dostanes do varu, tak do toho par minut niekto keca. A potom uprostred, bez nejakeho zmyslu, akoze vystup M. otca. Teda nic proti Labudovi, toho mam rada, aj to dobre zahral, ale bolo to rezijne prehnane a bez zmyslu. Cize si to dobre odhadla. Mohli radsej dat celu show na DVD a hotovo. Inak, pred vychodom ma s kamoskou odchytila kamera, ze co my na to, tak som im povedala strucne, co si myslim. 😝
No, skoda. Lebo fakt napad super spica a aj ludia sa snazili a aj dobre to odspievali.
Velmi rozmyslam, ci ist na ten Thriller muzikal, bude aj v SR, aj u nas bude koncom marca myslim. Predpokladam, ze to je absolutne profesionalne spravene, odsuhlasene samotnym Michaelom. A dokonca som videla 3 casti piesni pocas Wetten dass... s Gottschalkom (ak poznate), spievaju live, maju aj super kostymy. Je to fakt fasa!

Inak, predvcerom som chytila do ruk Moonwalk...asi po sto rokoch. Dostala som ho v 1990, cize tesne po vyjdeni, v originali priamo z USA. Bolo to vtedy pre mna ako priamo stretnut Michaela! Tak som to nahodne otvorila na nejakej strane a zacitala som sa. Boze aky bol Michael vtedy este naivny. Mal 29 r. ked to pisal. Az mi do placu bolo, ked som si uvedomila, co ho vsetko vtedy este cakalo, ake tragedie. A na jednom mieste tam pise o Elvisovi... ze ten ho neinspiroval, ale ze sa o neho zaujima kvoli sposobu, ako zomrel, pretoze on nechce skoncit tak ako on. Ale ze si nemysli, ze tak skonci, podla toho, ako zije. Ach jo, ach jo ☹ Strasne mi to prislo luto, co so sebou predsa len spravil.
A este jedna pasaz mi prisla luto - ako pisal, ze v jednom case - okolo svojej 20-tky - sa citil tak strasne osamely, ze proste vecer chodil len tak po okoli, dufajuc, ze niekoho stretne, kohokolvek, s kym by mohol len tak pokecat. a najlepsie, aby ho ten clovek nepoznal. Smutne 😔

dadulik
19. dec 2009

ahoj mirka, tak s tym moonwalkom si to presne vystihla |-
| na jednej strane ma ta kniha uplne fascinovala, aky inteligentny bol michael, na druhej strane mi bolo strasne smutno z toho, co ho este caka a nevie o tom 😔

arleta
19. dec 2009

Fíha, ale ste sa rozpísali. Idem mrknúť...
http://www.cas.sk/clanok/143634/organizatori-ko...
No, zaslúžil by si takú spomienkovú show ako mal napr. Freddie Mercury, ak si spomínate. Live spievali na štadióne pod holým nebom jeho pesničky George Michael, Annie Lenox atď...Neviem, koľko som mala presne rokov, je to už dááávno, ale pamätám sa na to do dnes...