Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

macka01
16. sep 2009

preboha a vy čo snívate s Jacksonom koľko máte rokov?to je choré,veď čo mu už nedáte pokoj,sa musí v tom hrobe obrácať,akho tam vôbec dali 😝

lussy23
16. sep 2009

☹ Mne bolo včera tiež smutno, keď som sa dozvedela, že Patrick zomrel ☹ Mirush - krásne sny máš!
Dnes som sa so spolužiačkou hádala, či Mike bol pedofil. ☹ Keď som povedala, že nebol a že mal len dva plastiky vysmiali ma ☹ 😒

macka01
16. sep 2009

a divíš sa jej?veď klinika plast.chir,bol jeho prechodný domov a normálny tiež nebol

tromboska
16. sep 2009

macka01,
dovolim si s Tebou nesuhlasit...vidim, ze si o nom vobec nic nevedela.

...a mimichodom, teraz ked si o nom napisala, co si napisala....teraz sa v hrobe obracat nema???

Majme trosku uctu k zosnulym, to je to posledne, co im mozeme dat.

macka01
16. sep 2009

píšem to s nadsazkou.Je smiešné a detinske aby dospelí snivali spolu s neakymi slavnymi ľudmi.veď aj mne sa pačia jeho piesne ale robiť z neho taketo modly je chore.tuto diskusiu som prebehla len trošku,lebo mi nedalo čo o tom mrtvom stle môžte pretriasať:ako na začiatku tak aj na konci debaty len same och ach Michael.trapne.

dadulik
16. sep 2009

macka01, k ludom ako ty, nma vobec vyznam sa vyjadrovat..........nam je uuuuuuuuuplne jedno aky mas na michaela nazor 😀
vsak baby 😉
skusam stiahnut tu mp3, nejako mi to nejde 😠
inak s tou pisnou bad girl, no neviem 😖 som v rozpakoch.....

dadulik
16. sep 2009

macka, zober prosim nohy na ramena, a chod do nejakej inej diskusie, kde budes trochu uzitocna 😉

macka01
16. sep 2009

nemiením tu zotrvať to je fakt,lebo tu zakonite žačne každemu klesať IQ.Tak si snívajte zaľúbené nány 😝

tromboska
16. sep 2009

Dadulik...100 bodov 😀

dadulik
16. sep 2009

tromboska, no je vidiet, ako nam kto zavidi, nasu "zalubenost" 😀 😎

tromboska
16. sep 2009

Tak to hej 😀

ako som sa docitala, zacina nam klesat IQ.... 😀 nevadi, hlavne, ze niekomu zacina stupat IQ, to je dolezite.

Ach jaj.... 😉

arleta
16. sep 2009

Macka01 a aké témy sú podľa teba k veci..."Koniec sveta"? Alebo? Nech sa poučíme. Takých chytrolínov zbožňujem. Ale už to nekomentujem, lebo to nemá význam. Už som tu raz písalal, že ked sa mi nepáči nejaká téma, tak tam nechodím kaziť náladu.

suziad
16. sep 2009

macka01: nemas tu co robit, bez do temy tebe hodnej napr. debata o vsem a o nicem alebo depresia 😀

dididi30
16. sep 2009

aka macka, ci co zac sem dosla 😅 😕 🙄 citala a pri tom nevie,ze nieje poplastikovany 😀 no jasne je,ze si necitala, proste nieco ti chyba a si sa prisla sem ,,odventilovat,, 😝

aaaaaaach jooooooooooooj mike mooooooooooooj 😝 😀 😀 😀 😵 😵 😵 sa pokakuskaj 😝 😀 😀 😀 😀

ja by som ju poslala mimo konika, nech ju tu uz nestretnem 😝 🙄 😀 😀 😀

dididi30
16. sep 2009

sticker, ja ked pocuvam mikeho tak po mne idu zimomriavky a hned mi je tak ja neviem, veselsie? 😉 😵 a zaroven smutno 🙄
maleho nechcem kojit, stacilo 😒 😎

sasulec
16. sep 2009

baby pozrite si v archive tv Markiza ,,modre z neba,,tancovali tam deti z detskeho na Jacksona..celkom mile to bolo 😉

lussy23
17. sep 2009

Včera boli tie deti milé, ktoré tancovali na Thriler. 🙂
Pridám niečo na pobavenie.

https://www.youtube.com/watch?v=Rwfy728klgY
dididi30
17. sep 2009

lussy fantazia 😀 😵 teda neuveritelne, fakt talen 😉 😀

dadulik
17. sep 2009

no teda, neviem, ci sa mam na tom damonovi smiat alebo byt nahnevana 😠
to akoze toto vystupenie robil v spevackej sutazi ??? som cakala, ze zaspieva aspon nieco 😖

sticker
17. sep 2009

To čo tu bol za " vpád" 😕 😕 😕 😕 Niekomu pricviklo nerv a práve sme vpadli do rany? 😕 🙄
Ach, och!

dididi30
17. sep 2009

dadi, podla mna je fanusik a kedze nema hlas ako mike, alebo nema na neho, tak tatko ho prezentoval, mne sa to paci, tiez na zaciatku ma napadlo,ze je to nejake mimok ale nakoniec to bolo mile 😵

jani, myslis tu macu? 😀 🙄

dadulik
17. sep 2009

no hej didi, len dufam, ze postupil nie preto, ze imitoval s opicom mikeho, ale preto ze nakoniec sa ukazalo, ze vie aj spievat 😅
janka, mysli urcite macu 😀 aspon sme sa o sebe kadeco dozvedeli, ze zalubene nany 😀 😀 😀

dadulik
17. sep 2009

"s opicou" 😕 😅 😝

petikd
17. sep 2009

Ahojte,prepáčte,že vám tu tak vpadnem,ale všimla som si to video,no je úžasné,naozaj 🙂 Dadulik to nebola superstar,ale talent 😉
Som tiež Michaelova fanúšička,aj ked pozerám,že nie asi až taký veľká ako vy.Bol to úžasný spevák a tanečník a bolo on neho naozaj krásne a šľachetné ako pomáhal ľudom v núdzi 😉

sticker
17. sep 2009

Inak tá súťaž je o speve, alebo o talentoch všeobecne? 😕

petikd
17. sep 2009

Sticker asi o talente,ved slovenskú verziu vyhrali tanečníci 😉

sticker
17. sep 2009

Som to odoslala zarovno s tebou 😅

dididi30
17. sep 2009

no ale talent ten chalan ma, nie 😉 😀

sa tesim na mirku 🙂

dididi30
18. sep 2009

halooooo a tu nikto 😕 😅 nemam co citat 😠 😀

sticker
18. sep 2009

😅 😝 Nestíham, nestíham a ešte raz nestíham ☹