Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

lussy23
12. okt 2009

Mimando- ja to tiež neznášam. Hlavne keď bveľa nasneží a potom na to leje. Potom je člapkanica, že sa zakaždým musí človek prezliecť, keď príde z vonku... A hrozné je aj, keď nasneží a na druhý deň prší.... 😢 😔
Asi tak pred piatimi rokmi veľa nasnežilo a ja som bola vtedy dlho v škole. A na druhý deň bol sneh fuč 😒
Pekná pesnička.

mimado
12. okt 2009

Konencne niekto nakukol 😉 .
Ved uz som to pomaly vytapetovala 😀 😀 😀 .
Tu je o tom pocasi co sa chysta 😠 😠 😠 😠
http://www.cas.sk/clanok/134239/meteorologovia-...

lussy23
12. okt 2009

ahojte, pomôžete mi? potrebujem vedieť z akých albumov sú tieto pesničky:
Heal the World
You are not Alone
We are world
Lost childen
A ak by sa tu našiel aj nejaký Stingov fanúšik, tak z akého albumu je : Fileds of Gold

Ďakujem.

mirusch
12. okt 2009

Ahojte, kuknem, prelozim, ale teraz sme uprostred velkeho vybavovania a nestiham ist ani na vecko, uz ani neviem, ako vyzera jedlo 😅 Ked budem moct, ok?

Lucka, Heal the world, You are not alone je z Dangerous, We are the world vysiel asi ako samostatny singel, to nie je na ziadnom albume. Lost children je z Invincible.

dadulik
13. okt 2009

ahojte, mimado, idem kuk tie zvonenia 😉 vdaka
mirka, myslim na teba 🙂

dadulik
13. okt 2009

ja som z tej stranky jelen 🙄 treba sa tam registrovat, ale neviem to najst ☹

arleta
13. okt 2009

Ahojte, Mimado, ani ja som to tam nenašla...a inak, vďaka ta link, vyzerá to dobre. 😎
A to počasie sa zbláznilo, či čo? 😠 Ja chcem naspäť letoooo!!! Tiež nemám rada poľadovice, namrznutý sneh a čľapkanice, keď je čerstvý sneh, tak to je super, hlavne teraz pri deťoch sa z toho znovu teším, ale potom...
Presne, za chvíľku sa budeme tešiť na Vianoce a potom to už pôjde dole z kopca...

arleta
13. okt 2009

A inak, písali, že tú pesničku This is it strážia v Sony, aby neunikla na internet, ale veď už tam je, nie? To som nevedela, že sa tak volá pesnička a podľa nej aj turné. Ale skľudnil Michael tempo, pekná je.
No aj ma znovu napadlo, či to aj neplánoval takto M. 😕 ...No asi blbosť, dúfam.

dadulik
13. okt 2009

arleta, kazdy z nas si o tom mysli svoje 😔 pravdu sa nikdy nedozvieme 😔 asi to tak malo byt, podobne ako s mojim bratom 😔 😔 😔
tento rok je najciernejsim rokom v mojom zivote, vela umrti blizkych (vratane idola michaela 😵 ) 😢

arleta
13. okt 2009

Lussy, aj Sting má nádherné pesničky, aj tá, čo si písala je krásna, ale neporadím...Inak, som hrozne rada, že ako zástupca mladšej generácie sa zaujímaš o takúto kvalitnú hudbu, lebo tá novodobá...bum, čvach. Piesne a "hviezdičky" prídu a odídu, ale za pár rokov si na nich nikto nespomenie.Teda aj mne sa mnohé piesne páčia, ale...Veď viete, ako to myslím...

Miruš, tak vla výdrže. A ako to vyzerá, prehovorili ste tú svokru? No je to ťažké, asi by sa cítila odmietnutá a tak, zmena prostredia...ale keď potrebuje starostlivosť, tak čo už, doma by si mohla ublížiť bez dozoru...

arleta
13. okt 2009

Dadulik, veľa síl, keď máte taký zlý rok. U nás sa to vlečie už asi tak 5 rokov, stále niekto, skoro všetko rakoviny, no tiež hrôza.
A máš pravdu, že sa pravdu nedozvieme...Tak nech si tam dokladajú v nebíčku M. s tvojím bratom...

mimado
13. okt 2009

Babky dajte si "media" a posledne tam je vyzvaneni do mobilu -MP3 😉

arleta
13. okt 2009

Mimado, ďakaaa, no čom so bola slepá? 😀

mimado
13. okt 2009

😀 😀 😀 😀 Pustila som Mikeho , maleho som dala do postielky, uz sa sam postavi, a on tam skace ako divy 😀 😀 😀 😀 , akoby tancoval 😀 😀 😀 😀 . Tusim dalsi fanda 😀 😀 😀 😀

Na tej stranke sa netreba registrovat, jedine ak chcete kuknut na diskusne forum, ja som sa zaregistrovala a uz tam citam , je tam kopec obrazkov, preklady, diskusie... Podla mna dost zaujimave citanie. 😉
Arleta som sa zasmiala ako si definovala dnesnu modernu hudbu 😀 😀 😀 😀 , presne tak nic moc. Len kecanie, nic melodicke, nic pre mna. Ale ja som uz asi moc stara na to aby som si zvykla na dnesnu dobu 😝

Maly stale skace 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a rehri sa ako divy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadulik
13. okt 2009

mimado, ako dostavas to zvonenie z PC do mobilu ? ☹
mas nejaky telefon s usb pripojenim ? lebo netusim, ako to dostat do svojho 😒

lussy23
13. okt 2009

Arleta - mne sa tie novodobe vulgárne repy ani nepáčia. Jediné, čo sa mi z tejto doby páči je DESMOD a tá pesnička Jany Kirťschner do toho filmu...A keď počúvam v škole tie ich pesničky, čo si spolužiaci púšťajú z mobilov 😝 Ale niektoré sú fajn. Teraz počúvaju hlôavne jednu... Je celkom pekná, ale ten spevak tam spieva len Papapapapa. Taká skladba.

dadulik
14. okt 2009

trosku nas posuniem, lebo som nas uz ani najst nemohla 😅

mimado
14. okt 2009

Ja uz tiez obcas nemozem najst nasu temu 😖 .

Baby u nas snezi 😠 😠 😠 😠 😒 .A le nastastie sa to nedrzi. Ale velmi skoro tento rok zima prisla.
http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/10/michael-...

mimado
14. okt 2009

KUk 😒 co na to povedat. Zas sa niekto prizivil 😒
http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/10/nova-pes...

arleta
14. okt 2009

Aj ja to tu teda oživím. Tiež sa mi zle hľadá táto téma, mohli sme si tam dať nejakého smajlíčka alebo tak niečo...
No pekné, že je nominovaný toľkokrát, tak snáď to vidí zhora...
A ten Paul Anka, tak má na to nárok, keď zložil tú pesničku...
Dadulik, treba mať USB pripojenie do počítača na sťahovanie, ja som to teda ešte nerobila. Alebo potom nainštalovaný blootouth v počítači aj v telefóne.

arleta
14. okt 2009

INAk, ja vám závidím tie sny, lebo mne sa teraz snívajú hrozné- o bielych truhlách a tak...des bes..Asi musím na noc menej jesť 🙂

arleta
14. okt 2009

Mirka, ako so svokrou?

mimado
14. okt 2009

Arleta viem ze ma na to narok, ale mozno to ani nechcel zverejnit, tazko povedat, ved tak stara pesnicka vyjde teraz na povrch? Keby nevysla, tak len mlci...
Co to mas za sny?????

Bola som v meste , prisla som uplen mokra, sneh s dazdom 😠 😠 😠 😠 , super pocasicko 😖 .
Ale idem este von s malym ved chudak anio nebol, vcera chvilu hrozne fucalo, sa zobudil na vietor, ale ved v kociku je dobre kryty... Horsie so mnou 😀 😀 😀

penny13
14. okt 2009

No aj u nás očasie blbne. ☹ Ráno, keď som viedla malú do škôlky, na troch autách bol normálne sneh! Horšie je, že teraz budú načačkované pri telke alebo počítači všetky tri ☹
To je super, že má toľko nominácií. Tá jeho nová pesnička je pekná.
Mirush - ako sa má svokra?

mirusch
14. okt 2009

Ahojte moje, svokra je v opatrovatelskom dome od vcera vecera 😝 Podla mna sme trhli rekord vo vybavovani...cca 24 h (normalne treba minimalne 5 dni, ak je miesto). Sme na nich urobili psie oci a kedze bola jedna izba volna, tak sa dalo. Od pondelka lietam a vybavujem, potom so svokrou, vsak nove prostredie a chce ist naspat, ale neda sa nic robit. My to nezvladame. Domov je novy, postaveny tento rok, vsetko krasne farebne, ludia prijemni a na 10 ludi je 1 obyvacka s obrovskou telkou, kuchyna, kde ta opatrovatelka sama vari pre nich, vsetko mozne tam s nimi robia. Samozrejme svokra zduta, vsak ako cely zivot 😀 Ale vsak nech okolo nej skacu oni... za tie peniaze... 😝

Dakujem, ze na mna myslite. Este trochu behame okolo toho, dnes a zajtra aj robim, ale hadam v piatok sa to pomaly ukludni.
Dnes som si trosku kukla na videu Michaela - tie sukromne videa, co je aj na Youtube, velmi dobre mi to padlo. Ach jo.

Aj tu v Nemecku je zrazu hrozna kosa. Dost nezvycajne. A to som si este nestihla kupit zimnu bundu, navlacam staru.

Papa, hadam sa znormalizujem a zase normalne zapojim. Cmuk vsetkym.

sticker
14. okt 2009

Mirka tak sa vám to podarilo 🙂 😉 . Tak konečne si trochu odpočiniete 😵 .
Na jojke dávali, že MJ má 5 nominácii. Na jednej strane ma to potešilo, na druhej mi to prišlo ľúto...že až po smrti sa mu dostáva uznanie 😔

mirusch
14. okt 2009

Akych nominacii? 😕 Nejako nestiham sledovat telku... Je to fakt smutne, ze sa to az po jeho smrti takto rozbehlo. Predtym sa clovek musel hanbit, ze je jeho fanusikom a teraz je to dokonca cest. Je to chore ☹

tromboska
14. okt 2009

MJ sa asi z toho tak chyta za hlavu, s usmevom na tvari 🙂

http://www.michaeljackson.com/us/users/my-luv-4...

...niektori si teraz narychlo zhanaju cd, dvd, plagaty...myslim, ze to chcu predat za raz taku cenu...ale to je ich vec...

My Jacksonovky vieme svoje 😉 😀

arleta
14. okt 2009

Miruš, tak ju tam navšetvujte tak často, ako sa dá, no chúďa, ale čo už...

No presne tak, predtým zatracovaný, teraz naopak...Už na tom pohrebe ma to napadlo...

dadulik
15. okt 2009

ahojte, mirka tak som rada, ze sa to podarilo so svokrou 🙂 a nech sa zduva ako chce, normalny clovek to pochopi, ved nemozes s nou predsa 24 hodin denne byt, ak mas aj svoje povinnosti a predpokladam, ze v tom domove sa bude mat kralovsky (podla toho ako ho opisujes) 😅
ja som si uz objednala knihu moonwalk, dnes by ju mali expedovat, tak som velmi zvedava, kedy dorazi, mooooc sa tesim na citanie 😵