Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

arleta
14. nov 2009

Skoro som z nej urobila Ferda Mravca 😀 😀 😀

arleta
14. nov 2009

A ako víkendujete? My sme doma, upratujem, varím a tak...V tomto počasí sa mi niakam nechce.
Ozaj, už ste začali s nákupom vianočných darčekov? Ja ešte nemám nič, ale už by som pomaly mala začať..Ach, ako to nemám rada...Potom sa nakúpi kopec tretiek.
Ale mám aspoň jeden typ- svokre sa rouzbila voňavka, tak ju idem objednávať.

mimado
14. nov 2009

Arleta a ake je u vas pocasie? 😲 Tu bolo cely den krasne , slniecko ,teplo , ako na jar. Koooonecne ved tie dazde to bolo neskutocne 🙄
Darcekyna vianoce nieco uz mam, ale ja valsten este nemam kupene nic 😖 .Kupovala som matine pre nas, lebo ona nevie co a nema kedy behat, akoby som ja mala kedy 😖 Ateraz som zas usoplena pre zmenu ja 😖 , ale drzi sam i to v prijatelnej forme, sice kycham soplim, ale mam cuch, chut a mozem dychat.
VCera som bola u zubara urobil mi iba preventivku a objednal ma na januar , aj to zas iba na cistenie zub. kamena. NAstastie ja kazy nemavam, uz ani neviem kedy mi vrtali zub, ale psttt-klop, klop.

Linky mrknem neskor, vobec nestiham...

Ked si predstavim ze za mesiac su vianoce je mi biedne 😖 , ten zhon, stresy 😖 . Kedysi som to nepoznala. Teraz nic nestiham a potom sa stresujem 😖 , tak si akosi to caro ani nedokazem vychutnat 😒 , teda vsetko to zo mna opadne ked si sadneme ku veceri , az vtedy.
A co sa tyka darcekov, zuzujem pocet ludi ktory by mali kupovat a my im, lebo vacsinou sa pokupia hluposti kedze nevieme co a nieje cas na nakup, mam radost ked svojim stiham. 😔

mywiel
14. nov 2009

Co si myslite o tom videu? http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9773 😕 😨

lussy23
15. nov 2009

Ahojte. pekné linky. Ale to beat it mi strašne niečo pripomína. nedávno som to počula, ale kde? 😔
Ach, ja stále počúvam pesničku Heal the world od Honzy zo superstar. Nádherne to bolo. 🙂

Včera sme sa s kamoškou po dlhom čase stretli a rozprávali sme sa o Michaelovi. Teda, ona mi hovorila imformácie o nejakom španielskom hercovi, ktorého má rada, ktoré vie málokto a ja zase o Michaelovi. 🙂 A verila mi, ani sa nepúšťala do hádok, ako tá moja spolužiačka. 😎 Odkiaľ tie informácie mám, nemusím snáď písať. 😀 A aj som sa jej pre istotu pýtala(má 13 rokov) čo by ona robila, keby mala p otele fľaky. no tiež by sa bielila.
Ona sa čudovala, ako dokázaal robiť ten monwalk. Že šiel ako na bežiacom páse 🙂 Takže, som rada, že mám takú kamarátku, ktorá sa neposmieva mojim idolom.

A myslíte si, že je v mojom veku normálne, keď počúvam tie pesničky? A ešte aj Elvisové? 😢 😕

dadulik
15. nov 2009

ahojte, v prvom rade lussy, je to UPLNE NORMALNE a sme radi ze si medzi nami 😉
mywiel, tak k tomu videu snad netreba komentar 😖 mne sa taketo tvrdenia hnusia (a to nielen ohladom MJ ale vseobecne )
aj u nas je dnes krasne slnecno, ani clovek nemoze pochopit, ze o par tyzdnov su tu vianoce, pre nasu rodinu dost smutne a bolestne 😔 a darceky kupujeme len dcerke, krsniatkam a neterke, takze sa to da zvladnut, uz mame nakupenu plnu izbu hraciek 😀

arleta
15. nov 2009

Ahojte. U nás bolo včera chladno, zamračené, dnes už je celkom pekne, slniečko vykuklo. 😎

Mywiel, to video sa mi nejako dlho načítavalo, tak som to zrušila, nech si nezavírujem počítač- eventuálne. Čo tam bolo, sím, v skratke?
A ten titulok, že ho zabili mikrovlnou Rusi, to je ďalší dobrý frk!!!
A že máme na zmenu 3 roky, to naozaj má byť ten koniec sveta v roku 2012? Dievčence, veríte tomu?
Už aj mne tým myseľ pomútili...Ale veď to tu už bolo x-krát. Alebo len chceli v Hollywoode, aby im zarábal film, čo nakrútili o konci sveta, včera ho dávali tuším v TV???

Dadulik, držte sa celá rodinka, na Viacnoce to na človeka zvykne znovu doľahnúť, to poznám... ☹ ☹ ☹

Mukky, vďaka za pekné linky.

Lussy, je to normálne a mne veľmi sympatické, že počúvaš kvalitnú hudbu. A fajn, že máš kamošku, ktorá sa z MJ nesmeje.
Aj ja by som bola rada, keby som ho mohla preberať s niekým aj "live".
Podľa mńa, hlavne tou zmenou tváre si získal mnohých posmeškárov, žiaľ. Ale snáď si tí ostatní kamoši, keď ešte trochu vyrastú, uvedomia, aký vlastne bol... 😒

Dobre sa mi dnes píše, ale ideme dnes na návštevu, tak končím... 😖

Kedy sa vracia Mirusch do Nemecka? 😨

dadulik
15. nov 2009

jeej, tak ja som sa k tomu videu od mywiel ani nedostala, sa mi nic neotvorilo, len tie priblble pitomosti, o tom co ho zabilo, takze na to som ja myslela, ze mi je na grc z takych teorii a podobne aj z teorii o konci sveta 😝
baby, prave mi volala segra, isli s dcerou do blavy na ten beneficny koncert na pocest MJ (tusim tam aj mirka isla) ze jaka je tam tlacenica, a ze uz ich idu pustat dnu, ze su osme v poradi 😀 tesila sa jak male decko, tak som im len dala pokyn, nech na seba daju pozor, a ze potom mi zreferuju 🙂

mywiel
15. nov 2009

Arleta nie tomu neverim ten rok 2012 ja som to davala sem kvoli Michaelovi, ze bol bohaty a zrejme po nom islo viac ludi co ho tlacili ku zdi, bolo to o tom ze to bolo spiklenie proti nemu a chceli ho zabit, mozno islo o Iluminati... 🤐

mimado
15. nov 2009

Som tiez zvedava co an to Mirush, aky bude ten koncert. Osobne mna to vobec nelaka, u ans je 23.11. ani neviem ci este su listky ci nie. Ale proste uz to nieje Michael .... 😒 . Ale verim ze to bude aj tak krasny zazitok.
Linky som este ani nepozerala. Nestiham dnes som varila, zehlila, najedli sme sa isli sme prec a konecne soms a sem aj dostala.
Je mi uz aj konecne trosku lepsie, vcera ma to uz nastvalo, uvarila som si vecer vinko, teda dali sme si vsetci (bez deti) 😀 😀 😀 😀 a zda sa ze to konecne zabralo. Klop, klop.
Co sa tyka koncertu citali ste o Darine Rolincovej? 😠 .
http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/11/dara-chc... 😠 . Dievca uz nevie co zo sebou - 🙄 😕 . Ale ked ju ludia "zeru", ja by som ju poslala kade lahsie, ved je kopec spevakov co by ju hned nahradili.

Lussy tiez si myslim ze si uplne normalna , ja som tiez vzdy akosi "vycnievala z radu" 😀 😀 😀 😀

Mywiel musim kuk tie linky, co je to Iluminati ??????? ? To pocujem 1 x.

mywiel
15. nov 2009

Ak si videla film anjely a démoni s Tomom Hanksom 😉 http://magazin.atlas.sk/technologie/historia/58...

mywiel
15. nov 2009

Su to nebezpecni fanatici co prahnu po peniazoch, moci, a ovladani ludi... 🤐 😖

dadulik
16. nov 2009

tak zase posuniem 😉

tromboska
16. nov 2009

dadulik, dobre robis 😵

arleta
17. nov 2009

Mimado, skoré uzdravenie!!!
Dadulik, aj si sa už rozprávala so sestrou, aký bol koncert? Ani mňa to nejako nelákalo, tiež z toho istého dôvodu, ako písala Mimado. Ale keby to dávali trebárs v TV, tak by som si to pozrela...
Tak si užite dnešný dník, počasie u nás zase také novembrové, ale hlavne, že nefúka a neprší.

dadulik
17. nov 2009

tak neterka mi prave pisala dojmy z koncertu, zevraj to bolo ine ako ocakavali 😒 ale ze perfektne 😀
ze tam rozdavali biele rukavice, nejake trapne 😅
a ze najlepsi bol labuda v roli michaelovho otca, bol na cierno zafarbeny 😀
skratka ze vela spevakov aj zahranicnych, vsetci ho napodobnovali, ale ten najdolezitejsi tam bohuzial nebol 😢 😔

mimado
17. nov 2009

MYwiel ked pocujem o demonoch, tak som to ani necitala, a take filmy nepozeram teda nevidela som to.

Arleta dakujem uz mi je dobre, vino zabralo 😀 😀 😀 😀 . MNa by to zas v telke uz vobec nelakalo, to viem ze by som nepozerala, ale koncert ma tiez nelakal.

Dadulik tak sa im pacil koncert, to teda musel byt Labuda super 😀 😀 😀 cernosko 😀 😀 😀 . Ved to ze ho len napodobnovali , ale nik ho uz nenapodobni, nikdy to uz nebude on ☹

mirusch
18. nov 2009

Ahojte babule, tak zijeeeem 😀 Aj ked som teda cely minuly tyzden odlezala v posteli, bola som brutal chora. Zacalo ma hrdlo, tak som hned nabehla k byvalej obvodnej, co som uz 10 rokov nevidela, po antibiotika. Normalne ich nerada beriem, ale teraz som pochopila, ze ak si ich nedam, tak sa budem dlho trapit. A aj mi hned pomohli, ale este potom nadcha...ach jaj. 😔 Ale vyliecila som sa presne do nedele, ked bol muzikal.

Teda, ehm, muzikal to nebol, lebo muzikal ma pribeh. Toto bola proste hudobna show Thank you M.J. Boli ste niekto vlastne na tom? No, skusim vam strucne zazitky, pripadne sa pytajte. Bola som s kamoskou, mala som to tricko, co Chodur v Superstar, plus sme mali oflitrovane rukavice. Asi ako jedine v celej hale. Inak, cela hala bola nacisto plna, takze super. Organizacia uplne naprd, neviem, kto to robil, mala som listok VIP a sedeli sme na takych kancelarskych stolickach a rady zacinali od cisla 3, lebo tam strcili kameru. Neviem, ci si mysleli, ze ti ludia z 1 a 2 sa vyparia 😠 Tak si museli sami dokladat stolicky. Nikto nevedel v ktorom sektore ma listok, presuvali sa hore dolu a aj sa zacalo o pol hodinu neskor. Mna si tam mylili s organizatormi, asi kvoli tricku a rukavici 😀 No, proste to boli Michaelove piesne, naspievane roznymi spevakmi, plus tanecne skupiny, plus gospelovy a detsky zbor, pomedzi to kecal Palo Janik, ti starsi si ho mozno pamataju zo Studia Kontakt, ja ano, bol super, teraz je trapny. Nemalo to pre mna nejaky ohromny zmysel - proste ani piesne neboli nejako logicky usporiadane, ani pribeh tam nebol.... Ale kaslat na to, vykony boli super. Mnohych som nepoznala, kedze uz vela rokov zijem v zahranici, tak som bola za blbu. Ale mohla som aspon objektivne posudit a bola som nadsena. Hlavne z Anity Soul, Mamby, Tiny a este jednej, co jej meno neviem. Proste boli vydarene a menej vydarene veci, ludia to aj odmenovali rozne dlhym potleskom. Ozi, aj Dara spievala The way you make me feel a potom odfrcala na Superstar. Zvukar sa mohol viac posnazit.
A ozi, uplne na zaciatku z podia, zdola, vyviezli Michaela. Ha! To bol podla mna Palo Janik, v klobuku a dlhom kozenom kabate, co nechapem, M. take nenostil. Ale bolo to efektne a aj ludia zacali vykrikovat, ze "Michael"
😝
Celkovo to bolo fajn. Len mi vadilo, ze sa ludia nebavili. Len kde-tu. My dve sme sa na nich vykaslali a vykyvovali sme tam tymi flitrovymi rukavicami odusu. Cize ak niekde uvidite zabery z premiery a dve rukavice vo vzduchu, to sme my 😀

mirusch
18. nov 2009

Dadulik, samozrejme, ze sa Dancing the dream oplati kupit!!!!! Najlepsie v originali, ale ak by si nasla v preklade, tak aj to je ok, celkom sa posnazili.
Arleta, napisal to priamo Michael a mne osobne sa viac paci ako Moonwalk. Moonwalk je autobiografia, Dancing the dream je suhrn Michaelovych myslienok, basni, vlozil do toho dusu. A su tam aj krasne fotky. A ak si spominate, uz som vam tu niekolko veci odtial prekladala. Ak to niekde uvidite, tak to proste ako fanynky musite mat, ta kniha, to je on a jeho svet.

A s Dididi som bola na Facebooku. Len na kona som chodit nemohla.

mirusch
18. nov 2009

Arleta, uz som na filme nebola, lebo som lezala v posteli ☹ Ale cakam na DVD, hned si ho kupim, uz sa da rezervovat....

No, neda sa mi vsetko dopodrobna precitat a kuknut linky, mam tu resty, dnes rano som prisla domov az o tretej, lebo jeden bus z letiska vynechal (je to este 2 hodiny ku nam) a az posledny siel 😖 A malo som spala, dnes sa snazim aj upratovat, aj papierovacky potriedit a vybavit a tak vsetko. A navyse zacali robotnici vypratavat svokrin byt, bola som kuknut, skoro som odpadla. Uz tam nic nie je. Rychlo im to ide. Ale bolo mi z toho zrazu tak velmi smutno, ze uz sa to nikdy nevrati tak, ako to bolo. Rovnako ako u Michaela ☹ 😔

Prajem chorym skore uzdravenie. Papa, ozvem sa zase asi zajtra.

mimado
18. nov 2009

Mirush som rada ,ze si sa ozvala. A ze sa ti to vsetko pacilo. jA som bola jediny krat v divadle a to na muzikal "Na skle malovane" boli sme tam z prace bolo to predstavenie iba pre nas, kedze nasa firma bola sponzor. Tiez sa mi nechcelo, mala Lucia mala vtedy 2 mesiace , bala som sa ako to matina s nou vydrzi, lebo sme prisli dako okolo pol noci. Predsa len kym sme sa dotrmacali z Blavy. Ale pacilo sa mi to, bolo to skvele, preto hovorim, ani tento muzikal ma nelaka vobec, tu bude 23.11., ale viem ze keby ma tam niekto dokopal ,pacit sa mi tam bude. Predsa len ta amtosfera je ina ako doma pri telke.
Inac citali ste o Darine, vraj isla z muzikalu na Superstar sanitkou, teda nie sanitkou, ale autom s majakmi, je z toho pruser... http://www.cas.sk/clanok/139329/video-minister-... . Ja som ju nikdy nemala v laske, ale dievca uz trosku presvihlo, uz fakt nevie co od rozkose 😠 . Mimochodom by ma zaujimalo kde ma dieta- chuda ,ved to ani vlastnu mater nepozna 😠 .
Mirush co sa tyka choroby, mna to tiez drapslo min tyzden, ale niet sa co cudovat , pri takom pocasi... Ale hned som si dala vitaminy, paralen, Imunoglukan , echinaceu a ked nezaberalo, tak som si uvarila vino a az to zabralo . By som neverila ked ho clovek horuce vypije ako sa fajn vypoti 😀 😀 😀 😀 . Odteraz viem co praktizovat 😀 😀 😀 😀 .

Som rada ze mas taky pekny zazitok. 😵

Dadulik pekne foto v pase.

mimado
18. nov 2009

Trosku lepsie citanie http://www.cas.sk/clanok/139259/michael-jackson... . Je to super vidiet Paris smiat sa.

adka10
18. nov 2009

Mirusch, vitaj spet, som rada ze sa ti pacilo.

Ja som raz prisla s myslienkou, ze by sme sli na ten muzikal, ale hned to mm zamietol. Nemali by sme kam dat deti. Bola som rada, ked sa nam podarilo ist na TII.

To s tou Darou, tak ta uz nevie co od dobroty.
Mimado, chodis este na tu stranku mjjsource, tema KT? Zaujimave citanie. Clovek fakt nevie, co si mysliet.

A vsetkym chorym prajem skore uzdravenie a vsetkym zdravym, nech vas choroby zdaleka obchadzaju.

mirusch
18. nov 2009

Mimado, fiiiha, takze sanitkou sla. Ja som tusila, ze pojde s majakom, lebo sa potrebovala rychlo dostat, ale to co je za napad, ze sanitkou! Mohla ist predsa s policajtami, nie? Ach jo.
Veru, atmosfera je super. Uz len kvoli tomu sa tam oplatilo ist. Ja mam rada take akcie a teraz sa uz nikam velmi nedostanem z tohto zapadakova, kde som. Predtym som casto aj do divadla, aj na operu a teraz nic. Tak ked uz, tak si to uzivam.
Ale Michaelove koncerty u mna stale vedu 😉

No, ja ked som chora, tak to normalne riesim homeopatikami, cajikami, vitaminmi a vselicim moznym a hlavne homeopatika mi uz zavratili chorobu viackrat. Ale teraz mi bolo jasne, ze ked nebudu antibiotika, tak mi to prejde na hlasivky a potom na priedusky a budem sa dusit a z muzikalu nic nebude. Uz poznam priebeh roznych chorob u seba. Tentokrat som to dobre odhadla a rychlo som sa z toho dostala. Nelutujem.

mimado
18. nov 2009

Na tejto stranke http://www.mjjsource.eu/ je tych fotiek omnoho viac su tam uplne super, len sa musite zaregistrovat....

Mirush jasne ze koncert Mikeho je len koncert, tym sa rozhodne nikdy nic nevyrovna !!!!! Mne je luto , ze som nikdy jeho koncert nezazikla, ale neviem ci by som isla, ved som to tu uz pisala, neznasam davy ludi 😖
😖

Adka prave som na tej stranke , som tam hadam tyzdne nebola, kukam obrazky detureniec, joj aki su krasnucki, taki vysmiati.
Chodia na karate , vedeli ste 😀

mimado
18. nov 2009

Hodim link, len musite byt prihlasene.
http://www.mjjsource.eu/forum2/viewtopic.php?f=...

adka10
18. nov 2009

Mimado, ja som tam pichnuta kazdy den a uz veru nestiham citat. Strasne sa tam rozpisali.
Krasne su tie deti. Sa mi paci, ako je Omer vzdy s nimi. Zlati su.

mimado
18. nov 2009

Nasla som aj fotky z koncertu , ale nechcem sem davat link, je to na druhej strane , hlavnej stranky, staci klik na odkaz.

Ved to stale je s nimi, zrejme im to tiez dost pomaha.

mimado
18. nov 2009

A tu stranku mam riadne zameskanu 😀 😀 😀 , konsp. teorie uz ani nestiham kuk, hadam dobrych 50 stran tam pribudlo 😒 , snazia sa , snazia. Je tam vela zaujimavych tem.... A hlavne foto a videi.