Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
26. júl 2009

Ok, na dnes staci, dobru noc.

mimado
26. júl 2009

Mirushka dik za preklad, len tak dalej 😉 😉 😉 😉 , dobre sa to cita.

Didi ja mam tiez preklepy , ale neopravujem to, niekedy si to ani po sebe necitam, nemam cas. Myslim si ze sa da pochopit co chces napisat, ja som tie chyby ani nevsimla, cirtam to ako celok, teda si to asi hned prekladam do slov co davaju zmysel 😀 😀 😀 😀 😀

Citala som to s Michaelovym nosom, nechapem ako to niekto moze urobit 😠 .

A o tych diamantoch 😕 , co uz nevymyslia 😖 To je uz vazne chore. 😖

dididi30
26. júl 2009

mirka , on sa total vzival do tanca, uplne super prelozene......, ako keby bol v tranze 😎

tu je to jasne vidiet, uz som to sem hodila, ale ked ja ten tanec , prave v tejto pesnicke zboznujem 😵

https://www.youtube.com/watch?v=ST1-aeN869w

a presne, keby kazdy precital tuto knihu, by pochopili,ze mike to uplne inac myslel s detmi, lenze dospeli len na sex a sex a sex a prachy a tych co najviac 😠 fuj je mi z toho na grc ☹

inak sila, kolko toho mal mike v hlave, a ze to vedel do piesni vlozit, no proste genius a kto ho nema rad, nech teraz pukne 😠 😝 😀

dididi30
26. júl 2009

len skoda,ze michaelovi ta dobrota a nevinnost ublizila 😔 bol tak dobrosrdecny,ze ludia to nevedeli pochopit.....ako sa pise v biblii a vselijaki predpovedci, koniec sveta sa blizi, lebo ludia sa ..zeru..ved aha, chripka nas zabija, dojde este aj staromodna choroba , mor a je po nas 😒 ludia umieraju v lietadlach vo vlakoch....sme premnozeni ....len tak , napadlo ma 😀 ale toto ma stve , no 🙄

mirusch
26. júl 2009

Este som tu 😉 Didi, dobre si to napisala. Je to tak. Aj mna to stve. A kolko ludi je podobnych ako bol M. a aj ti trpia. A nielen slavni, aj taki obycajni, ako sme my. O takych sa dobre otieraju nohy.
Ta They don´t care about us ma velmi silny text. Tam sa dost rozohnil o vsetkom, co si aj ty pisala.

Tu je na odlahcenie prijemny klip a piesen. Neviem, ci to tu uz bolo. Inak, ten clip nakrucali na jednom ranci s nazvom Sycamore tree ranch a Michaelovi sa tam strasne pacilo. Po nejakom case si ten ranc kupil. A nazval ho Neverland ranc..... 😵

mirusch
26. júl 2009
dididi30
26. júl 2009

mirka haha, aki su tam mladiiiiii a este je tam mcova byvala zena, tiez si ju ten hore tak skoro zavolal 😔
inak ja mciho moc nemusim, neviem preco,ale mike je tam svetovi, ta capica 😀 😵

dididi30
26. júl 2009
mirusch
26. júl 2009

Dobre, vsak? 😀 Veru, tiez tak skoro umrela.... 😔

dididi30
26. júl 2009

inak toto som este ani nepocula 😕

https://www.youtube.com/watch?v=c6DVMImlOnU
dididi30
26. júl 2009

mirka a aku si si dala zmrzku? 😝 jaj dala by som si teraz, dockaj idem kuk do mrazaku 😀

mirusch
26. júl 2009

Dididi, ako ze si nepocula, ty nemas album Thriller? Tak sup sup hned kupovat!!! Ved to je jeho asi najlepsi album. V kazdom pripade najpredavanejsi album na svete.
V tej Girl is mine sa tam natahuju o jedno dievca. A Michael k tomu nakreslil aj obrazok, srandovny, ale neviem, ci to teraz najdem....

mirusch
26. júl 2009

Neviem tu najst, ale toto je tiez jeho kresba. Nakreslil sam seba nestastneho http://s210.photobucket.com/albums/bb52/lemst6/...

Dala som si kapucinovu, cokoladovu a jahodovu 😉

dididi30
26. júl 2009

jaj som pisala aj vymazala , asi 😅

mirka, no nemam 😔 , ale bude neboj nic, urcite, urcite , urcite 😉 😀 😵
tu skor maju vyberovky, asi kupujem neskoro 😔 ale najdem to, urcite 😵

dididi30
26. júl 2009

mirka, mnam ja lubim jahodovu 😝
idem to kuk

dididi30
26. júl 2009

boze toto on kreslil 😲 😕 ved to je nadherne, ako umelec 😎 😵
hm, ved chuda, urcite v tomto kute stravil cele detstvo, sak len spieval a spieval.....

dididi30
26. júl 2009

juj idem spat, pekne sme to ukoncili, budem mysliet len na dobre veci o mikovi 😵
dobru nocku 😵

mimado
26. júl 2009

TAk, ze Omer nie je sny M.J. 😒 http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/07/bhatti-j...

No nevedno kde je pravda.... Ta podoba, ten pohyb 😕 ...

sticker
27. júl 2009

Ahojte. Večer mi znárodnil notebook mm, tak som zaspala pri druhej kriminálke 😀
MIrka v tom klipe Say, say, say aký bol peknučký 😵
mimado - naozaj netuším, čo si o tom myslieť 😒 . A o týždeň opäť bude? Hlavne, že sa písalo, že jeho matka je aj matka Blanketa 😒

mirusch
27. júl 2009

Ahojte. No Mimado, ja som z toho tiez jelen... nevieme kde je pravda a mozno ani nebudeme vediet. Nevieme, aku mali dohodu a tak... Je mozne, ze su s Blanketom ale bratia...ved ak ta jeho matka robila u Michaela vela rokov a doveroval jej, tak ju mozno poziadal. Ja si teda nebudem mysliet zatial nic a budem trpezlivo cakat na nejaku oficialnu spravu, ak nejaka bude. 😒

Sticker, bol peknucky, no nie? 😵

Dnes hovorili v telke, ale nie v spravach, len tak jeden co sa zaobera slavnymi, ze 4 hodiny pred tym, ako volali sanitku, tak ten lekar Murray volal asistentke, nech vynesie prec urcite sanony... Ze teda je mozne, ze Michael uz bol davno mrtvy, ze to ozivovanie bola len fraska, aby si zachranil kozu. Ze aj ti co prisli so sanitkou tvrdili, ze Michael uz bol mrtvy a lekar, kedze bol vyssie postaveny od nich, mal vyplnit umrtny list, co vsak nechcel. Smutne, smutne. 😔

penny13
27. júl 2009

Ahojte, to som ja penina sestra.
Ja som možno 100rokov za opicami. Na začiatku som nepoznala ani jednu Mikovú pesničku! To Say, say, say a we are world som počula v superstar,ale ani ma nenapadlo ,že to spieva on.
Až teraz a to vďaka Denny- penny, Mirush a ostátným viem, že mal krásne pesničky. You are not alone, Heal the world, Bill jean.....(aj sa mi smiali vonku ,lebo som nevedela, kto speiva Bil jean)
a že to bol dobrý človek.
Mirush, diki. Ani som nevedela, že moje táraniny sú pravdivé. 😉
Všetci mi totiž vravia, že hovorím blbosti.

Inak aj mne sem tam ujdú slovíčka. Napríklad som písala recept a napísala som, že 120g písma
😉

mirusch
27. júl 2009

Lucka, nuz, ja ta nepoznam, neviem ci hovoris blbosti alebo nie 😀 Ale myslim si, ze ked si vzdy porozmyslas nad tym, co chces povedat a budes si za tym stat, tak to blbosti isto nebudu a moze ti byt jedno, co si o tebe myslia. Nie? Inak, s tym 120 g pisma ... to je fakt sranda 😀

No, skusala som kuknut, ale ta oficialna Michaelova stranka je proste zrusena, neviem, preco to zrusil. Asi mal vsetkeho plne zuby a hotovo. Zalozil ju pocas svojho druheho procesu, ako sam napisal na uvod, preto, aby mohol hovorit sam za seba, pretoze uz nemohol pocuvat, co o nom novinari a ini rozpravaju. Tak sa chcel tou cestou branit. Nejaky cas to fungovalo a bola to fasa, mal tam aj video s odkazom a cerstve informacie. Nasla som vsak ten prihovor, co tam mal na tej stranke, kuk: http://mjjr.net/comment.php?comment.news.138 Pise tam to, co som sem teraz napisala, plus to, ze dakuje fanusikom za podporu, listy, lasku, modtliby. A ze nas miluje viac ako si vieme predstavit.

mirusch
27. júl 2009

A este....takto by Michael vyzeral, keby sa nevybielil...Nahodou som nasla knihu o cloveku, co tiez bojoval s vitiligom.http://www.amazon.com/exec/obidos/ASI...

dadulik
27. júl 2009

ahojte, uz ma tie clanky naozaj serinkaju 😠 tak zase omar nie je jeho synom 😠
odo dneska uz nic necitam, nikde, jedine, co ma bude zaujimat je, kedy a kde ho pochovaju konecne, ci uz s nosom, bez vlasov, ci bez mozgu, to mi je fuk, uz nech je len tam, kde treba 😔
inak naozaj prenadherne kreslil, mirka, nevidal nejaku knihu, kde by boli len a len jeho kresby?

dadulik
27. júl 2009

"nevydal"

mirusch
27. júl 2009

Dadulik, nevydal ☹
Ja tiez cakam, kedy uz budu vysledky a pochovaju ho ... 😔

mimado
27. júl 2009

Ahojte, konecne som sa dostala aj na net.
Mirushka presne ako si napisala, asi sa pravdu my nedozvieme, urcite to rodina nebude zverejnovat, ci je Omer jeho syn alebo nie.... Ale je to ich sukromie. Aj ked by som bola velmi rada keby tu bol jeho priamy potomok. Ale ved deti ma, aj ak niesu jeho krv, ale urcite uz za tie roky maju nieco z neho.
Kukla som tie malby, som uplne z toho paf - naaaaaaadhera 😲 . Bol to vsestranne nadany umelec 😎

Baby myslite ,ze daju vediet, ze sa dozvieme kedy ho pochovaju? Ja si myslim ze sa uz verejnost nedozvie nic 😖 , mozno uz aj vysledky maju, mozno je uz aj pochovany.... Hlavne ,aby mal konecne zasluzeny pokoj.

Mirush co sa tyka toho jeho doktora a "upratovania" ja som presvedcena, ze to nebola prirodzena smrt 😒 , nieco sa tam urcite zomlelo co sa snazi ututlat 😠 . Roztrhla by som ho, tiez dalsia pijavica co sa na nom prizivovala, a ako to skoncilo 😠

mirusch
27. júl 2009

Mimado, malby? Tam bola len jedna jeho kresba....doma mam este dve - fotky, potom vam poslem. Isto tvoril, ale nezverejnil to.
Netusim, ci sa dozvieme, kde bude a kedy pochovany. Ale isto cakaju na vysledky testov, ci este nieco bude treba a tak...ktovie. No prirodzena smrt to tak ci tak nebola. Ale zrejme je vinny viac, ako tvrdili.

sticker
27. júl 2009

Istá firma chce zo zhorených vlasov MJ vyrobiť diamanty 😠 😠 😠 😠 😠 Najnovšia správa dňa 😠 ☹ Na čom všetkom sa dá zarobiť!!!

majacska
27. júl 2009

ahojte..mozete mi poslat link na tie malby? dik