Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
26. okt 2009

Ahojte.
Konecne niekto kukol 😉 .
JA som nepozerala, ako inac 😀 . Lussy (mm-moj muz) predpokladam .
Dadulik vdaka, dnes som objavila uz aj druhy zub 😀 😀 😀 , tak uz to pojde, a dufam ze uz nasa selmicka aj bude moct nieco normalne jest-hryzt 😀 .
Baby v stredu mame ist s muzom na ten film a dnes mi hovori ,ze vo stvrtok ide na sluzobku do Polska 😒, len dufam, ze nebude musiet ist uz v stredu vecer, aby tam rano bol 😒 😖. Ked sme kupovali listky hned to hovoril aby nesiel niekde na sluzobku, to nikdy nevie kedy a kam 😒.

lussy23
26. okt 2009

Mimando- gratulujem snyčekovi. A Pozdravujem aj dcérku. Už je zdravá?

arleta
26. okt 2009

Ahojte, ja nejako nestíham v poslednom čase, robota, deti...A keď niekedy sadnem k počítaču, tak nemám kedy dočítavať...
Veru, aj mňa prekvapila Ištváncová, tiež by ma ani vo sne nenapdalo, že by to práve ona dobre zaspievala, ale aj tak celkovo- spievať pesničku od takej legendy... 😉
Mareš mi nevadí, práve naopak...Ale Adela je naozaj lepšia... 😝

mukky
26. okt 2009

ahojte,uz som tu 😀
dnes sme vecer kupili novy notebook 😉 musim vas docitat...a ani neviem co celkovo je nove...spravy som nejak nestihala sledovat a noviny som nekupovala...som mimo obrazu 😀

vinifera
26. okt 2009

Čau mukky. Dlho som ťa nikde nevidela. Tak som nakukla do tejto témy lebo si minule hovorila, že tu chodíš... Som chcela vedieť, či so bola mimo alebo si len nechodila do "netabulkovej" témy.

mukky
26. okt 2009

vini dakujem ze si si o mna robila starosti 😀 si zlata.. 😉

mimado
27. okt 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/148750/jacksonov... 😖 😖 😖 Chudiatka ☹ ☹ ☹

dadulik
27. okt 2009

a mima, ktovie co je na tom pravdy 😒
podla mna takto male deti to nevnimaju nejako velmi tragicky, myslim tym, ze skorej sa prisposobia novej realite a rychlejsie si zvyknu 😉 takze kludne sa bulvar zase moze prizivovat na hovadinach 😠

dadulik
27. okt 2009

to som zvedava, co este vytasia 😕 😕 😕 😕 😕 stale im mikeho smrt neda spavat, paparazom jednym hlupym 😠

mirusch
27. okt 2009

Ahojte moje. Prepacte, ze sa neozyvam... Mala som od nedele migrenu, taku brutal, ze som musela dnes nejako k Dr. na infuziu, lebo som uz 3 dni nic nepila a nejedla. Uz je lepsie, ale do toho poplach - svokra. 😔 Umiera, manzel ostane s nou celu noc. Ak sa tu neukazem, tak preto. Dufam, ze sa mi podari ist vo stvrtok na This is it, neviem, ci to zvladnem. Pa zatial.

majacska
27. okt 2009

mirusch drzim ti palce, aby si vsetko zvladla.... 😔

majacska
27. okt 2009

prepac este sa ta chcem opytat na this is it, aky to ma byt koncert?

mirusch
27. okt 2009

Maja, dakujem ti. This is it nie je koncert, ale film, ktory budu uvadzat od 28.10. 2 tyzdne. Mnoho predstaveni je uz ale vypredanych. Bude to aj na DVD. Zostavili to zo zaberov, co mali, z Michaelovej pripravy na nove turne. Ak pojdem, tak uz to vidim, ze budem slzit na cele kino...

mirusch
28. okt 2009

Ahojte. Svokra v noci umrela. 😔 Vybavujeme. Pa.

mimado
28. okt 2009

Mirush uprimnu sustrast ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 😔 . Netusila som ,ze je az tak zle na tom, ale u starych ludi je to rychly spad udalosti 😖 Dozila sa krasneho veku!

Baby uz hadam tej smrti bolo dost, ked si tak zoberiem zacala sa tato tema pisat ked zomrel Michael, ale kolko tu bolo dalsich umrti za tak kratky cas ako vas poznam 😢 😢 😢 😢 .

Mirush a co film? Ides ci este sama nevies. Ako sme spominali aby nic do toho neprislo, ze .... 😒
Mne je tiez maly chory, sopli, kycha ☹ , matina bude pri nom, ale aj tak asi nebudem mat az taky zazitok. Som dost hakliva ked su deti chore,a le to sme asi kazda. Radsej keby som ja bola. A najhorsie ,ze sa maly nevie este vysmrkat 😒 .

Miruska tak sa drzkajte, vela sil vam prajem, dufam ze toto uz bude posledne zle/smutne obdobie co zazivate. Uz ste si toho veru uzili dost .

Ahojte

mimado
28. okt 2009

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/10/sest-hod...

http://www.pluska.sk/soubiznis/2009/10/celebrit...

Ten druhy link som necitala... nestiham.

Mam take zmiesane pocity z filmu, neviem ci sa tesit ci co. Uvidime....

tromboska
28. okt 2009

Mirusch,
uprimnu sustrast.

mirusch
28. okt 2009

Dakujem vam. Nuz, cakali sme to, ale aj tak to prislo zrazu. Za jeden den sa zmenila na nepoznanie. Najhorsie bolo ju vidiet umierat, bojovala 😔 Ale boli s nou jej synovia, ked umrela, nebola sama. Skoda, ze sa nedockala dcery, ta pride zajtra...

Mimado, zvazovala som, co s tym filmom a rozhodla som sa neist. ☹ Mozno by som to stihla, ale nacasovanie je blbe, prave vtedy pride svagrina z USA, mame plno terminov teraz, nechcem v tom nechat manzela sameho. Skusim pripadne kuknut v priebehu nasledujucich par dni, v blizsom meste, ci nahodou nemaju nejake volne miesta, v najhorsom si to proste kupim na DVD. Pre mna je dolezitejsie ist do SR a na muzikal buduci tyzden, to sa mi hadam podari, ak bude pohreb v pondelok.
Clovek si musi urcit priority. A navyse sa obavam, ze teraz by ma ten film uplne psychicky zlozil.

Veru, nejako sa nam tu s umrtiami roztrhlo vrece 😔 Tak hadam, ze sa to uz utisi.
Prajem skore uzdravenie chorym.

dadulik
28. okt 2009

ahojte, mirka nebudem ti zelat uprimnu sustrast, ale vela vela sil a lasky okolo 😵 nech to spolu zvladnete, svokra sa dozila krasneho veku, a myslim, ze mala aj zaver zivota dostojny 😔
ja budem musiet ist buduci tyzden asi na 14 dni do nemocnice, na preliecenie jednej mojej choroby, na penicilinove injekcie, takze som teraz z toho psychicky na dne, ako to manzel s malou zvladne taky dlhsi cas, este som od nej nebola ani jednu noc prec 😢

dadulik
28. okt 2009

jooj, a hlavne som vam chcela napisat, ze dnes mi konecne prisla kniha Moonwalk 😵 tak uz mam co citat v nemocnici 😒 ☹

mirusch
28. okt 2009

Dakujem Dadulik. Presne tak, pekny vek.
Budem ti drzat palce do nemocnice, nech ti to rychlo popri Moonwalku ubehne a pomoze ti to. A manzel to zvladne, neboj nic. A bude si ta este viac vazit, ked zisti, co to obnasa starat sa o dieta full time 😉

lussy23
28. okt 2009

Mirushka - úprimnú sústrasť

mimado
28. okt 2009

Mirush chapem preco nejdes na film, myslim si ze takychto okolnosti je to mozno najlepsie riesenie, asi by sa to moc nehodilo. Pekne je ze pri svokre boli jej synovia. Skoda ze sa dcery nedockala ☹ Stale sa mi to nechce verit , viem ,ze bola v zlom stave, ale stale mam na mysli, ako ste zhanali miesto v domove, ked bola v nemocnici ako si sa nalietala, a aj tie vybavovacky. Uf, tazke obdobie. Hadam uz bude lepsie. Mozno to vyznie tvrdo, ale uz ma svokra pokoj a budete mat aj vy. Konecne je trapeniam koniec. Podla mna taky zivot co uz mala bolo len trapenie a nakoniec vy ste to tiez nemali jednoduche. 😖. Dufam ,ze stihnes aspon ten muzikal. Velmi Ti to prajem. A ako to zvlada muz?

Dadulik 14 dni je dost dlho, nech ti ten cas rychlo v nemocnici prejde. A neboj muz to urcite zvladne, nech sa len potrapia, az vedia ake to je.
Ja som tiez tento rok isla na sono a uz ma tam nechali ☹ , mala som este 3 tyzdne do porodu. Ale mala som zle prietoky, tak ma dali na infuzie a ked sa to nelepsilo, tak mi za 3 dni urobili sekciu. Vtedy mi vselico pobehalo po rozume, hrozne som sa bala, aby bol maly Ok. A muz 😀 😀 😀 😀 . MAl riadny zaberak, aj mna zbalit, nevedel kde co je 😀 😀 😀 , nevedel ani kde ma Lucka veci 😀 😀 😀 , ale musel sa zorientovat. No bola som na horucej linke stale 😀 😀 😀 😀 . Pekne to zvladol. Neboj zvladne to aj tvoj !!!! A tebe prajem rychle vyliecenie, pokial je to mozne, vobec netusim co to mas za chorobu, o penicilinovych injekciach som este nepocula 😕 .

Drzte sa baby!!!!

mirusch
28. okt 2009

Mimado, veru, svokra nam dopriala full program 😝 Ale vies, asi sme si tym mali prejst, lahke to nebolo, ale ked som videla, ako sa manzel o nu stara a sprava sa k nej, velmi pekne (teda, ked na nas nekricala 😖 ), boli chvile, ked sa k nej spraval ako k malemu dietatu. Asi to tak malo byt, aby sa zmierili, ci ako to nazvat, aj moja mama to tak mala s otcom. A asi najvacsie zadostucinenie mu prislo, ked volali pred casom z domova, ze nech pride, ze si ho mama pyta, ze toho druheho nechce, ze len mojho manzela. Nuz, aj ona videla, kto jej plni kazde prianie a lieta za nou. Niezeby sa to toho druheho nedotkynalo, ale on je ina povaha, on uteka, ako pstros hlavu do piesku.
Proste, vela sme sa naucili za posledny mesiac a verim, ze to tak malo byt. A potom proste odisla, lebo uz nebolo co riesit. Si myslim.
Manzel zvlada zhruba ok, hlavne preto, ze sme to cakali a rozlucil sa s nou uz v nemocnici, ked nam to lekar odporucil, kazdym dnom sme vedeli, ze to moze prist kedykolvek. Cize bol pripraveny a potom je to lahsie.

Mimado, inak to ako popisujes, ze si bola na horucej linke, tak to mi nieco pripomina 😀 Moj tiez nevie co kde je, teda asi nechce vediet. Ked sa velmi zamysli, tak najde 😝 To je dovod, preco raz do roka idem do SR sama. Aby si vzdy pripomenul, ako mu je dobre, ked mu vsetko porobim, upracem, navarim, pozehlim....

dadulik
28. okt 2009

mima, mam sklerodermiu, nastastie len koznu lokalku formu, typ en coup de sabre na tvari, skratka velka vtiahnuta ryha cez celo, nos, a ide to aj na pusu ☹ liecit sa to neda, tie injekcie to len zastavia na cca 5 rokov 😢 hovorim nastastie, lebo je aj systemova forma tejto choroby a postihuje vnutorne organy a konci smrtou 😔
ale prec s takymi myslienkami, idem sa osprsit a mozno nieco uz aj teraz pocitam, asi nevydrzim 😀

mimado
28. okt 2009

Dadulik nieco take som este nepocula 😕 . Ani netusim ze nieco take existuje. To je vidno? , mas to dedicne?

Mirush ako si napisala asi to tak malo byt 😖 .

My sme boli na tom filme, mne sa to pacilo. Skoda, velka skoda ze sa ten koncert neuskotocnil, bol by bomba !!!!! Tie efekty co tam mali byt. Fakt velka skoda, Michael bol uzasny. NA to ako vypadal, fakt neviem co na to povedat, niekedy sa mi zdal fajn, niekedy dost biedny 😖 .Zrejem bolo nieco pravdy na tom co pisali ze bol velmi vychudnuty. Aj ked v tom filme z neho srsala energia, uplne uzasne to zvladal. Bol dost chudy, ale to on bol vzdy. Ale urcite musel byt pod liekmi, aby to vsetko zvladol. SKODAAAAAAAA ,ze sa vlastne tym vsetko pokazilo. ☹
U nas kino nebolo zaplnene, tak 1/3 bola prazdna. Hned by som isla zas, asi to budem chciet aj na DVD. 😀 😀 😀 😀 .
ZAtial pa , musim teraz ist, dufam ze este nakuknem

tinika
28. okt 2009

ahojte, videli ste ten film čo teraz bezi v kinach? ja som dnes na to boal a velmi sa mi to lubilo 😉

dadulik
29. okt 2009

mima, to nie je dedicne, je to autoimunne ochorenie ☹ samozrejme to je vidno, kedze s tym mam "zdeformovanu" tvar, vsak kuk moje fotky 😅

tinika
29. okt 2009

mima ja si to určite niekde z netu este stiahnem a ani u nas nebolo plne kino, ale bala som sa tak som kamoske dala kupit listky 🙂

tromboska
29. okt 2009

Caute Jacksonovky,

vidim, ze ani vy to nemate ruzove. Drzim Vam palce, aby ste to vsetko zvladli, aby sa zase vsetko na dobre obratilo, ale hlavne aby sa vam zdravotny stav zlepsil.
Ja som mala tiez teraz posledny rok husty...zdravotne problemy, financne problemy, esistencne problemy a potom zase zdravotne problemy...ale clovek to musi nejako prezit, popasovat sa s tym vsetkym, a potom si uvedomi, ze uz neriesi banality, ktore niekto povazuje za dolezite 😉
Dievcence, drzte sa a majte sa vsetky ako ja hovorim: Stale lepsie a lepsie. 😉

pa pa