Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
28. júl 2009

ja sa nehnevam, ja som len nasla nieco, co je akoze ,,bomba.., len skoda,ze to nemozete precitat cele....
aj ja si myslim, ze je to sekta....znie to neuveritelne, ale ved len taky televizor, kolko nezdravosti v sebe ma...

no, ja verim,ze vo vsetkom je kusok pravdy, som hrozna? 😅 a nech 😉 😀

baby piste, piste, budem citat 😎

sticker
28. júl 2009

Aj to je pravda, že on si musel uvedomovať, že telo ktoré neprestajne dopuje liekmi na spánok atď. nezvládne ten nápor, čo koncertná šnúra je. ☹
Ale Gali normálne si mi nahnala strach. Nemám čas si prečítať celú tému o prasacej chrípke, no na rovinu bojím sa toho 😔 . Desí ma predstava, že niekto napr. z Londýna príde do mesta na návštevu k rodičom a prinesie to sem. Mám spolužiačky priamo v Londýne a ani ony nemusia vedieť kde a čoho sa chytili ☹ Ja viem, som hysterka, no ako mám deti tak sa všetkého bojím 😔

dadulik
28. júl 2009

nakukla som do tej temy o konci sveta, nastastie vacsina ludi tu na MK ma racionalne zmyslanie a optimizmus 😀
didi, na take veci radsej nemysliet, tak na koniec sveta, ako aj na nezdravost televizora 😅 ci to, ze mike zomrel koli tomu, ze chcel svetu objasnit povod prasacej chripky 😕
😀 😀 😀 😀 😀 jezis, mne je to uz normalne smiestne, chudak, ten sa zhora musi fakt riadne zabavat, myslim si, ze teraz je asi najstastnejsi a najveselsi medzi vsetkymi anjelmi 😵 😵 😵

dadulik
28. júl 2009

jani, takze je to z temy o prasacej chripke ? 😕
idem to rychlo kuk 🙂

mirusch
28. júl 2009

Ved sa nehnevajte na seba 😒 Ved my to myslime vsetky rovnako. Je nam to proste nekonecne luto, co sa mu stalo a vlastne stavalo cely zivot, aki vedia byt ludia zli. Peniaze a moc a slava a ked do toho pride cista dusa ako bol on, tak ju uslapu v bahne.
Dnes sme s manzelom pozerali jeden program, akoze udalosti dna, ci tyzdna a jedno za druhym iba nehoda, vrazda, neviem co. ked som si to uvedomila, tak som ho donutila prepnut. A co takto dobre skutky? O takom sa neoplati hovorit? Ale tu v DE su aj take relacie, napr. ze bohaty clovek, nejaky podnikatel a tak ide under cover na miesto, kde pracuju ludia zadarmo a pomahaju bezdomovcom a podobne cinnosti, proste sami maju malo a este pomahaju. A tento clovek si vyberie niekoho, kto ma najvacsie srdce a zisti, co potrebuje. Vsetko tak, ze ti druhi si myslia, ze aj on je chudobny. A na konci tento podnikatel/-ka pride za tymito ludmi a prezradi, kto je, co je a povie, ze im zafinancuje to alebo hento, vodicak a ze im da pracu. A ti ludia vacsinou strasne placu od stastia. Tak toto sa mi velmi paci.

mirusch
28. júl 2009

A este k tomu, ako M. umrel. No, mohlo to byt uplne banalne predavkovanie alebo, to ma uz tiez napadlo, vedome zobral viac. Vedel, ze nezvladne a chcel to proste ukoncit. Ale to su vsetko dohady a aj ked sa jeho rodina dozvie pravdu, tak nam to nepovedia.
Ale mrzi ma, ze jeho deti sa musia dozvedat taketo veci o nom.... 😔

A Dadulik, mas pravdu, ten sa musi hrozne bavit na nasej sprostosti - teda celeho ludstva. Uz sa ho to netyka, tak co.

sticker
28. júl 2009

Mirka neboj, nehneváme sa. Snažíme sa nato všetko prísť 😀 My sme také "malé detektívky" 😎
Dad ja si myslím, že je to z tej témy, keďže sa tam rozoberá prasacia chrípka 😝

mimado
28. júl 2009

Odmlcala som sa, krmila som maleho, a malu idem ututlat-konecne .
Tiez osobne tomu neveri, ze by kvoli tomu musel zomriet, tiez sa priklanam k nazoru ze to bolo kvoli liekom, kvoli jeho doktorovi, ktory neustrazil co mal .... 😒

Na chripku mam taky nazor, ze bola vytvorena umelo, sme premnozeni, a bud vojna, alebo nieco taketo nas "vykynozi" (ake Y/I) 😝 . Ved uz je na svete aj vakcina, tak niektore spolocnosti sa pekne na tom nabalia 😠 😠 😠 😠 😠 . ale to je o niecom inom.... A tu temu som zahliadla,a le nepozerala.

dadulik
28. júl 2009

jani, no nenasla som tam ziadny clanok, kde by mikeho spominali 😒
mozno som ho prehliadla, didi, ved napis, odkial to mas, ved to neni tajne, ci hej ? 😲 😅

mimado
28. júl 2009

Mirushka, aj mna napadla eutanazia-vlastne sa to da tak nazvat ze? Aj ked tomu akosi nemozem uverit, mal deti ktore miloval a oni jeho, boli v dome, urobil by to tak aby im ublizil, to mi akosi nesedi.
Aj ked verim ze musel mat velky strach z turne ci to zvladne...
Ale proste kvoli detom si myslim ze to nebolo vedome....

mirusch
28. júl 2009

Tak som kukla do tej temy, nasla som prispevok od janus, ohladom tej zakulisnej politiky s vakcinami a liekmi a je mi z toho nagrc. A takto to prosim je so vsetkym. Inak, moj manzel od zaciatku tvrdi, ze im dochadza zarucna doba na Tamiflu, tak sa ho potrebuju zbavit a nafukli tuto chripku. Ako som spomenula vyssie, kazdy rok sa svetom prezenie par epidemii chripky, takej ci onakej a omnoho brutalnejsich a zabijackejsich ako je prasacia.

sticker
28. júl 2009

Mima mal síce deti, ale.....on žil hudbou, celý život len koncertoval a možno mal skrat a toto vyhralo ☹ Tušil, že o deti sa postará jeho rodina, ale nezniesol by ten pocit hanby, keby nezvládne turné 😔

dadulik
28. júl 2009

kazdy clovek moze mat v zivote skrat.... bohuzial 😔

mirusch
28. júl 2009

Hm, len to by sa asi lepsie postaral o zavet, nie? No neviem. Nedozvieme sa. Proste uz ma svaty pokoj 😔 Tie koncerty by aj tak nezvladol. A byt na koncerte, kde sa posklada a umrie na javisku, tak asi umriem s nim. V kazdom pripade trauma.

sticker
28. júl 2009

Súhlas Mirka ☹

mimado
28. júl 2009

Sticker tomu verim.... Ved kazdy ma niekedy blbu chvilku. Ja by som to nedokazala, aspon nie pred mojou rodinou. Zial to sa uz nedozvieme, ale zmysel to dava.
Citala som ze mu doktor pustil infuziu a vraj tiez zaspal ze isla dlho a to ho zabilo, lebo vraj pri tomto lieku treba sledovat stav pacienta, alebo je to nebezpecna latka ktora sa pouziva pri operaciach.
Ale to uz urcite vsetko viete.

dadulik
28. júl 2009

mirka, ale ked mas skrat, tak mas skrat, nemyslis na nic, chapes, ani na zavet, ani na nic ine, len na to, ze teraz, v tuto minutu urobim tomu koniec 😔
dufam, ze chapes, ako to myslim 😅

dididi30
28. júl 2009

baby tu je moja teoria

kde sa narodil mike? kde boli dvojicky? kde je najvacsia chudoba aj bohatstvo?.....
odpoved, usa..... kde sa zacala prasacia chripka? usa
kde sa robia vojnove testy, cvicia vojaci? usa......kde sa testuju lietadla, nove bio kravinky? usa
komu sa venoval mike? chudobe....a preco tato chudoba umierala na banalne choroby?? pretoze sa na nich testovali bio kravinky, spustalo sa to a spusta z lietadiel....mike koho naviac miloval a o co sa naviac usiloval a o com spieval vo svojich piesnach? o tej chodobe a ze im treba pomoct...zaujimal sa o to, bol scitany, nesmierne inteligntny a vedel mozno viac ako si myslime....vedel aj o tom, ako ta ,,prasacia chripka,, vznikla, proste to nieje ani chripka, ale je to to co na nas testovalo to panstvo hore...
verim v bibliu a verim,ze sa blizi koniec sveta, som divna? nevadi aj mike bol a aj tak bol bozsky 😵 😵 😵

ako to tu niekto pisal, mimando, ze bud vojna, alebo nas pozabijaju choroby, alebo skor my sa pozabijame navzajom , bohuzial.....
no tak v sktratne, uz nad tym dumaaaam a dumaaam 😀

mirusch
28. júl 2009

Ved ja viem, skrat... chapem. Ale sam si to vedel pichnut? Alebo poziadal lekara? Ved lekar 4 hodiny pred volanim sanitky volal sestricke, nech odprace sanony. Zeby ho Michael o to poziadal? Alebo uz len proste vedel, ze je zle? Nechtiac, naschval, dalo sa to cakat podla toho, co si Michael pichal, tak ci tak 😔 Kto z vas ma doma infuzie a anestetika? To predsa nie je normalne.

mimado
28. júl 2009

Mirushka suhlas...
Bolo toho na neho privela . Ved z 10 koncertov bolo zrazu 50 😠 . A pri jeho vyske /vahe.... No neviem, neviem. Musel byt zoslabnuty, kde by to vydrzal.
Ach keby mu ti doktori radsje pripravovali jeho oblubene jedla, namiesto tychto svinstiev co do neho cpali. 😠 .
Inac lieky na spanie su riadne svinstvo. Kamaratkina mama bez nich nevedela zaspat. Radsje par noci budem hore ako si na take nieco zvyknut 😒 Radsej si dam poharik vinka.

dididi30
28. júl 2009

baby a je fakt divne,ze na vysledky pitvy sa caka tak dlho, proste oni vedia co sa stalo, len musia urobit, alebo vytrvorit pravdive vysvetlenie, to co ludia cakaju, klasika, predavkovanie....no tak to uz beziiiii, skoda,ze nam to nemoze mike naznacit a mozno aj naznacil, len ludia nevidia.....
ja verim,ze to nebola nahoda ani skrat.....

boze boli ma hlava, toto mi trebalo? 😠 😀

ste tu ci nie? tak idem spat 😎

sticker
28. júl 2009

Ach Gali. Niečo na tom je.... Normálne som posmutnela ☹ Zase budem pred spánkom premýšľať nad kopec vecami a bude trvať, kým zaspím 😔

mirusch
28. júl 2009

Dididi, nie si divna, deju sa zle veci na svete, ale ja osobne neverim, ze bol zabity kvoli pravde o prasacej chripke. Ked kvoli niecomu, tak urcite nie kvoli tomuto. Navyse, prasacia chripka nie je taka smrtelna choroba ako mnoho inych.
Nedumaj tolko moja, lebo sa ti bude zle snivat. Ja si stale naivne verim v dobro a ignorujem vsetko zlo, co sa deje. Som zbabelec? Nuz, ja to nezmenim a ak, tak iba tak, ako spievali Jacksonovci - robim zmenu kazdy den svojim "malym" sposobom. Tak ako viem a vladzem. Pochvalim tete predavacke bluzku, usmejem sa na toho alebo hentoho, robim zadarmo v muzeu, lebo ma to velmi naplna urobit ostatnym tu hodinku, dve prijemnymi. Mnoho ludi si tuka na celo, ze robim zadarmo. No a co. Zatial nemam platenu pracu, tak preco nie?

dididi30
28. júl 2009

no baby, bodaj by to bolo tak ako pisete, ze to fakt nezvladal ☹

dididi30
28. júl 2009

mirka, no nieje, ale ta prasacia chripka nieje prasacia chripka, teda chripka na ktoru pozname, je to vysledok humus z hora 😒 no to je o inom.....

joj mirka, mas pravdu, myslime na dobro, ze si zajtra pochutime na dobrej pape a ze vstaneme zdravi a tak 😵

inak baby, ja a syncek stale soplilme, je to normalne?? 🙄

mirusch
28. júl 2009

Dididi, ver tomu, ze to nezvladal. Cely zivot. Zburali mu sny, jeho svet, jeho milovany Neverland opustil. Cestoval po svete a utekal. V tej svojej knihe ma basen Elusive shadow. O tieni, co ho prenasledoval vsade, kade chodil, utekal, nevedel sa ho zbavit. Az potom pochopil, ze to je jeho dusa.
Takze Didi, zabudni na prasaciu chripku a ver, ze Michael bol celym svetom unaveny. Ci uz odisiel dobrovolne alebo nie, v kazdom pripade si myslim, ze jeho dusa uz odist chcela.

dadulik
28. júl 2009

na vsetkom co ste popisali je kusok pravdy 😉
ale iste je, ze my sa tu skutocnu pravdu o mikeho smrti nikdy nedozvieme ☹ a to nas bude najviac trapit 😔

dididi30
28. júl 2009

mirka joj ti zavidim to muzeum 😵 my tam radi chodime 😎
ale zadara, no posielam ti za to pusku 😵 😀

mirusch
28. júl 2009

Dididi, ako myslis z hora? V kazdom pripade mnoho chorob je tu preto, lebo sme si ich vytvorili sami. Ved si zoberte len taku rakovinu. Ako sa strasne rozmohla. A alergie, skoda reci.
Ze soplite, hm, no normalne... 😅 ste chori. Vsak chodte k Dr., budes mudrejsia. Ale na ukludnenie, chripku dost lahko spoznas, pride nahle, bolia ta svaly, klby a celkovo ti je velmi zle, do toho hrdlo, hlava a vacsinou velmi vysoka teplota. Ak len soplite, tak to je len nadcha. Si myslim.

sticker
28. júl 2009

Gali a ste alergici? Lebo mňa sa už kamarátka pýtala, či malé nie sú alergické, keď tiež tak dlho soplíkujú. No ja sa priam desím tej predstavy 😔 . Tak dúfam, že sa ich len drží to prechladnutie a keďže im nedávam žiadne lieky, tak to trvá. Aj tým, že Jul nevie sama vyfúkať noštek 😅