Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

expertka8
11. aug 2009

..penny...to bude v novyx seriax Modreho z Neba????? 😨 😨 😨 😅

dadulik
11. aug 2009

lucka, ty mas teda fakt zive sny 😅
nemenovany bulvarny platok nejdem ani komentovat, lebo by som sa straaaasne rozculila 😠

sticker
11. aug 2009

Mukky je to prplačka.... Ja sa to ešte len učím, no pri mojich dvoch moc času nemám 😝
A ten tvoj spevák mi nedá pokoj 😀 Škoda, že ťa nemôžme počuť 😅

mirusch
11. aug 2009

Expertka, to bol len sen Penninej sestry 😉 Ta ma velmi zive sny a este si to aj vsetko pamata 😕
Inak, moja mama raz straaaasne davno, zo 15 rokov je tomu, napisala do obdobnej relacie, uz neviem ako sa to vtedy volalo, tiez plnili sny, nech ma poslu do Neverlandu. Ze sa jej aj ozvali, ale nedalo sa to uskutocnit, uz si fakt nepamatam preco, asi nenasli zodpovedny kontakt. Nebola som smutna, len ma velmi tesilo, ze to moja mama pre mna spravila. Inak, par rokov dozadu boli v DE velke povodne a mnoho rodin prislo o domy. A Michael si pozval do Neverlandu jednu nemecku rodinu s 2 dievcatkami. Teda nechapem, ze taketo informacie sa nezverejnovali. Az po jeho smrti som videla zabery, ako tam len pre nich pustil vsetky kolotoce...A tie dievcata, teraz uz takmer dospele, okolo 18 rokov mozu mat, rozpravali, ake to bolo super. A niekto z jeho blizkych priatelov hovoril, ze ked mal takto navstevy, tak vzdy im potom domov, ked odisli, zavolal, ci dosli domov v poriadku. Starostlivy.

Inak, citali ste, co som tu rano pisala o tom filme a Propofole? 😕

dadulik
11. aug 2009

ano mirka citala som to tu ☹ na ten film sa na jednej strane velmi tesim, na druhej strane mam obavy, ako to zostrihaju, a urcite to bude velmi smutne pozerat, ako sa pripravoval na koncerty, ktorych sa nedozil ☹
a ta tvoja mamina je svetova, boze, predstav si, ze by to vyslo 😵 teraz by si nam to do podrobnosti opisovala 😅

arleta
11. aug 2009

Ahojte, aj ja som zvedavá na ten film...Takže nakoniec AEG stratové teda nebude... 😠 Ale čo ukazovali tie zábery zo skúšok, tak už to nebol ten švihák mladík, tie pohyby boli už mal také trošku spomalené...vekom...alebo tým, ako schradol...

Aj ja som mala živý sen, že som bola JA slávna 😀 , mala som ísť vystupovať, išla som zadným vchodom do divadla, aby ma nevidel nik, potom som vyšla na javisko, no, bolo to veľmi príjemné, ten pocit, že koĺkoˇludí kvôli mne tam je...Ale vieme, aká je aj odvrátená stránka slávy...

Miruš, teda Propofol dostal manžel? Bol aj sledovaný, ako písali...že treba robiť ekg a čo ja viem čo?...No, téda...
Ale je to šialené, že takéto veci robili Miškovi doma...Ja teda neviem, že sa ten lekár nebál, že keď sa náhodou niečo vy..., tak že ho zavrú...A aj sa vy...A má problémy...

No smutno mi je z toho, že majú problém s pochovaním.
Aj ja si myslím ,že najlepšie by urobili, keby ho rozprášili, ale pomník, ajkeď bez tela, by som postavila svojmu bratovi...keby bol taký umelec...zaslúžil by si to...a pekne monumentálny...Aby sa vedelo aj za nejakých 500 rokov, že nejaký MJ bol...

Aj horzne milé, že potom volal, ako prišli domov...On sa chudák sažil pomáhať...a namiesto toho bol bičovaný...ako mučeník...tak verím, že jeho duša je teraz spasená...

Milé tie videá, ako bol malý...No ja sa fakt nestíham diviť, že aký bol talentovaný už vtedy...

mirusch
11. aug 2009

Arleta, veru, svihak to uz nebol. No ale ked kuknem na manzela, co ma len o 4 roky viac, tak si neviem predstavit, ze by co len vkracal na javisko, nie to este tancovat 😀 😀 😝
No, jasne, ze bol v Propofolovej narkoze sledovany, ja som sedela hned vedla, lebo to bolo len 5 min, bol napojeny na tlakomer, sestricka, dvaja lekari, chrapal im tam odusu. Ale co ma trosku vystrasilo, ze ho nevedeli zobudit, hucali tam na neho dost dlho a nie a nie. A potom bol este pol hodinu uplne mimo a dalsiu pol hodinu pomalicky prichadzal k sebe. Neviem si predstavit, ze sa toto mohlo Michaelovi pacit, fakt 😕 Aj ked na druhej strane, prave som kukla, co mne dali ako narkozu pri kolonoskopii, tak dve rozne, vratane Propofolu 😨 Vyzera to tak, ze to je fakt bezna narkoza na jednoduche zakroky. A tato narkoza sa mi pacila najviac, lebo ma proste vypli a zapli ako vypinac 😝 Mozno ak Michael reagoval takto a nemohol spavat....neviem. Lebo ma zobudili presne na sekundu kedy chceli a po 2 minutach som bola cerstva ako rybicka a hrabala som sa domov, ale nedovolili mi, napojili ma na pristroj a hodinu som musela cakat. Takze tak.

Inak, babule, mate maily.

dadulik
11. aug 2009

mirka, dakujem srdecne za mailiky 😉
ten propofol...och, tazko na to len pomysliet, ake to pre mikeho vsetko muselo byt, ked uz toto potreboval na zaspavanie ☹

sticker
11. aug 2009

Mirka aj ja? 😅

sticker
11. aug 2009

Mirka s tým Propofolom je to na zamyslenie ☹ Tiež nechápem dôvod, pre ktorý chcel takéto "svinstvo" 😖

mirusch
11. aug 2009

Nuz Sticker, asi si mi neposlala e-mailik, nepamatam, ci som aj tebe poslala. Hod mi do IP a poslem ti fotocky.

Veru, ja by som teda dobrovolne narkozu neziadala....absolutne nechapem. A ani som nepocula, ze narkoza moze sposobovat zavislost 😕 Keby sa radsej sustredil na nejake meditacne techniky, co by mu pomohli zaspat....ach jo. 😔

mimado
11. aug 2009

Ahojte babulky.
Mirush tak asi Propofol je uplne bezny, mne tiez davali raz do zili cosi neviem co to bolo, kym som naratala do 10 som bola tvrda a tiez ma nemohli zobudit. No na spanie by som nic taketo veru nechcela 😖 . Skoda ze Michael sa stal na tych svinstvach zavislym. 😒
A dakujem za mailik 😅 , akurat pozeram foto, nadheraaaaaaa cmuk.

Mukky no ja uz tiez patrim uz davno k 30 😖 , tak mohla by som pomoct.... Prave vcera som mala 37 😝 😔 . Ale akosi som to ani nevnimala, zila som katastrofou co sa vcera udiala ☹ . Co zavalilo banikov v Handlovej 😖 . Ja som taky blbec ,neviem preco sa ma vsetko dotkne. Ale je mi hrozne luto pozostalych , zostalo po nich tusim 23 nezaopatrenych deti ☹ . Je to hrozne, nepsravodlive..... A ked som tam zbadala Cicmanca 😠 , tusim bol riaditel aj ked sa stala tragedia pred pomaly 4 rokmi v Novakoch 😠 . 😠 😠 😠 . Trosku od temy.... No niekto oslavuje narodeniny a niekto v ten den zomiera 😖 . Aj v den ked zomrel moj otec , moja naj. kamoska oslavuje narodeniny 😒

mimado
11. aug 2009

http://www.pluska.sk/jackson/kralovska-rozlucka...

Citala som uz o tom aj na "sme" , tak asi nieco pravdy na tom bude.
Preco ho stale oslovuju Jacko???? Ved to neznasal 😠 😠 😠 😠 Ach ti novinari 😠

mirusch
12. aug 2009

Ahojte. Ja len kuk a frcim do muzea.
Mimado, rado sa stalo. Inak, manzel mal s Propofolom problem, ale ja som ani nevedela, ze ma uspali. Predstav si, ze vypnes svetlo, presne tak som bola ja. Proste klik a si prec, ziadna sanca na pocitanie 😀 A klik a si naspat. Ziadna ina narkoza nebola taka.
Inak, ja som sa o tej katastrofe v handlovej dozvedela z nemeckych sprav, tak som sla rychlo na internetovu Markizu, no hroza a strach. Aj mna sa take veci dotykaju 😔
No, aj by som rada sla na ten koncert, ale bohuzial to mam teraz daleko 😔 Moze to byt super napad. Neviem, preco ho oslovuju Jacko. Ani mne sa to nepaci.... 😔

sticker
12. aug 2009

Ahojte 🙂 Ten koncert môže byť super 🙂 Ale snáď to budú dávať aj v telke. A určite vyjdú aj nejaké DVDčka 🙂 To bude bitka v obchodoch 🙂

sirinka
12. aug 2009

mukky k tvojmu dotazu...kukaj tu...je to on?

https://www.youtube.com/watch?v=J5Pd6owVaA0
penny13
12. aug 2009

Ahojte. Mimando, aj mňa sa všetko dotkne. ☹ Je mi ľúto hlavne tých detí a rodine tých dvadsiatníkov 😢
Prajem ti všetk onajlepšie. Veľa zdravia, šťastia, lásky a nech sa Tvojim deťom darí.
Lucka by chcela vedieť, o akom filme tu píšete. A tá rozlúčka bude akože na jeho narodeniny?

dadulik
12. aug 2009

jeej sirinka, myslim, ze to bude ten spevak, ktoreho mukky hlada 😀 boze, aka strasne znama pesnicka, a pre mna uplne neznamy spevak 😕
penny, tu rozlucku zevraj nestihnu zorganizovat v den jeho narodenin, tak to bude zrejme v septembri 😉
pisali sme tu o filme, ktory sa ide tocit so zaberov natocenych na posledne mikeho turne, ktoreho sa nedozil ☹ budu to zabery zo skusok, zo zakulisia.... 😔

mimado
12. aug 2009

Mukky tak co? Trafila sa Sirinka? Tiez si myslim ze ano, vidis znama pesnicka , ale u mna uz davno zabudnuta a veru by som ani nevedela ako sa vola. Myslela som ze spieval v skupine Hanson 😕 , alebo take nieco.
Dnes muz pisal SMS jednemu kamaratovi robi v Handlovej v bani, je zachranar. Vo stvrtok ten poziar hasil, v pondelok si zobral dovolenku, keby si ju nezobral uz nieje medzi zivymi 😠 . Hrozne.
Baby ja neviem ako vam ale mne je ten ich riaditel-Cicmanec taaaak nesympaticky 😠 . No ci sa to vysetri objektivne -moc tomu neverim, ved ani z Novak este nieje vysetreny pripad . Ale mam dojem ze ma nieco za pazurmi 😠 😠 😠 😠 😠

dadulik
12. aug 2009

http://www.cas.sk/clanok/127098/jackove-posledn...
velmi zaujimave..........
mam z toho taky pocit, akoby sa uz nechcel prebudit 😔

sticker
12. aug 2009

Bože Dad 😔 . Normálne mi naskočili zimomriavky keď som to čítala a predstavovala som si ho. Práve ho počúvam, keďže Edo nie je doma, tak mi to doslova hučí cez repráky 😝
Zláštne, že chcel svojho otca a že mi dôveruje 😕

sticker
12. aug 2009

Mimado......už naozaj neviem, čomu veriť 😠 😒 ☹ Najprv je, potom nie je a teraz opäť je to jeho syn?! 😔

mirusch
12. aug 2009

Sirinka, tak vidis, na toho som uz uplne zabudla!! To bude on!

Inak fiha, ktovie odkial vedia, co robil M. pred smrtou. Ja som zase citala, ze dlho do noci skusal na koncert 😕

sticker
12. aug 2009

No veď to sú tie zaručené správy..... Mám pocit, akoby si mohli písať čo chcú. Veď čo už teraz, keď nie je medzi nami 😒 ☹

sticker
12. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=ooKEHgeH884


Inak okrem Ben sa mi ešte veľmi páči táto 😵
Tuším ju aj Mirka dáááávnejšie sem dávala 🙂

penny13
12. aug 2009

Mirush, ďakujeme za emaily. Lucka ešte niečo napíše:

Ahojte. Včera som nemala čas prečítať si časť, ktorú som písala. Spravila som tam zas pár chyb, ach som nemožná. 😒 Takže: Chcel deťom pomáhať, kamarátiť, na kolená.
Srinka, tá pesnička je aj mne veľmi známa. Ale neviem, kto ju spieva, ale to je u mňa normálne 🙂
To čo zas napísal ten Nový čas? ☹ 😠 Ach, kedy mu už dajú pokoj? Už sú to skoro dva mesiace a stále o ňom píšu nehanebnosti! To sa mi fakt zdá protivné. 😖 ☹
Keď umrel Dočelomanský hovoril i o ňom tri dni a potom ho už nechali. Prečo nemôžu nechať aj Mikeho?
Jasné, však oni si radi uťahujú z nevinných starhviezd! Ach! Inak kamarátka ide na ten benefikčný koncert. Chcela pozvať aj nás, ale nechceli sme.
Mike mal prekrásne pesničky. Škoda, že som sa o tom dozvedela len nedávno. Možno mám divný názor , prečo Mike umrel.
Mirush- áno mávam živé sny, ale niektoré nedávajú hlavu ani pätu 🙂

dadulik
12. aug 2009

lucka , a aky mas nazor, preco mike zomrel ??? 😕
jani, dik za link s frediem, normalne ma to nutilo plakat 😢 dve taketo obrovske hviezdy, a tak skoro obidvaja zomreli vdaka slave 😔

sticker
12. aug 2009

Dad ja som to mala na ušiach keď dávali v správach o baníkoch, takže zvuk z telky som nepočula iba videla obraz a plakala som ako malá 😔 . Stále keď to počujem plačem. Má to na nás rovnaký vplyv 😔

mukky
13. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej,jeeeeej,mne sa asi sniiiva,to je on,jeeeeeej,uz mozem zomriet 😀 😀 😀 😀

idem si to rychlo pozriet len to pocujem kto to tu dal,som len klikla nahodne 😵 😵 😵 ze spevak co mukky asi hlada....dakujem