Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
11. mar 2010

Ahojte . Posuniem vás. Včera bol v modrom z neba chlapec, a myslel na Miška. Vraj chce v škole zorganizovať koncert 🙂

mirusch
15. mar 2010

Ahojte. Tak kuk sem, parada super spica - Michael si rozcvicuje hlas, skoro som umrela od smiechu 😀 😝

https://www.youtube.com/watch?v=7In6Aqa119s
mukky
19. mar 2010

ahojte 😎
mimadko moja a to su aké linky?nejaký prások tam bol ale to bola asi reklama 😀
neskor pokukám 😵

mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
31. mar 2010

Mukky dobrá fotka 🙂 😉
Kde ste všetci? Dám sem link na pesničku , ktorú som našla

https://www.youtube.com/watch?v=0GYsRC-7_S0
teodorka
25. jún 2010

a je tomu uz rok 😒 ☹

mukky
24. dec 2010

Ahojte,

prajem Vám krásne a veselé Vianoce,nech sa Vám splnia všetky tužby a sny...

lussy211
8. okt 2012

Vy sa musíte nudiť preboha

lussy23
9. okt 2012

@lussy211 ???? nechápem, veď táto téma je už ako stará? skoro dva roky. Po dalšie je každého vec aku diskusiu vytvorí a do akej píše

lussy211
9. okt 2012

@lussy23 ja netvrdím že nie je stará a že nie je každého vec akú diskusiu vytvorí a do akej píše.

karolinkacz
7. júl 2013

Holky ja mislim se to Michael nemal moc lechke od svojich 5 rokov spival otec bol nanho zly nemohol si hrat z detmi nic jen tancit a spivat rodice za to mozu ako Michael dopadnul vlastne ani nemel kamaradi to neni zivot proto se choval jako dieta hral si snimy pomahal detem a pak nanho utocily.Jak vydelat penize tak nakecaji ze jako nekoho z neuzival a jesly bol Michael homosexsual tak to je jeho volba a ani se nedivim kdyz nemohol chodit ven hrat si s holkama a tak dalej cetla sem se kdyz jeho sluzobna povedala rodicum aby pomohly Michaelovi a Michael ji nechal vyhodit za to ze to rekla tak mela jeho matka zakrocit a pomoct mu ale to neudelala a chudak Michael to uz pak nezvladnul mNo ja si mislim se to nahral Michael a zije a ma klid uz od tich novinaru .Mam ho rada jeho pisnicky tancil krasne a i to ze pomahal detem tak zatim ahoj

billam
7. júl 2013

Nie, mna zasiahnu oveľa podstatnejsie veci.

viki_10
18. júl 2015

ahojte čitala som vaše príispevky komentáare a názory mam ešte len 14 rokov keď som sa dopočula že Michael zomrel tak som si s toho nerobila nič lebo ako male dieťa som ho ani tak nepoznala no tento rok sa mi to akoby vynahradilo.
Každý večer ako každý mladý týnedžer som pozerala a počúvala hudbu su všelijaké kanaly a presne v ten večer keď bolo výročie Majkovej smrti asi hodinu davali iba jeho hity ... ja som sa len nato pozerala s otvorebymi ustami aky to bol človek tanečníi a speváak uplne najúžasnejši tie jeho ladne pohyby ten krok dozadu .. hnesom sa akoby doňho "zaľúbila"odvtedy som chcčla vedieť viac ako zomrel prečo zomrel a jeho osobný život ... zakladne inf. Som vedela že mal plastiky a že sa mu pomaly rozpadavalo telo .. no bola som nim natoľko fascinovaná že som chcčla vedieť viac ... na internete je všetko tak som si naťukala jehoo život .. dočíitala som sa strašne veci že bol pedofilon no tomu vôbec neverím ... že vraj mal spálňu jde zneužival deti to je absurdné .... každý mu podľa mňa len zavidel a ešte aj zavidi a ma na to pravo lebo taky užasny človek ako bol Majk dlho na svete nebude ....mam ho veľmi rada ľubime ťa Majk odpočívaj v pokoji :*

desszi
18. júl 2015

@viki_10 michael vedel vela veci, pocuvaj jeho texty, su v nich skryte informacie a spravy, ktore sa snazil ludom zdelit, preto musel zomriet

warholette
18. júl 2015

@desszi 😕 😕 😕

viki_10
21. júl 2015

@deszi ano jeho texty su nadherne videoklipy este krajšie a tie je ôho pohyby pochybujem že Majka niejto prekoba bok to bajúžasnejši človek na svete :*

desszi
21. júl 2015

@viki_10 suhlasim 🙂 Michael Jackson bol len jeden

peneloppe
21. júl 2015

Michael Jackson zomrel a moj syn sa narodil. Pamatam si ako som po sekcii na izbe pozerala spravy.

viki_10
22. júl 2015

@desszi nikto nebude ako on . Len dufam že už mu daju pokoj tí novinari lrbo ani po snrti nema pokoj :(

bbeaaa
13. jan 2016

Neviete nàhodou akù mal výšku?

ciernysokol
13. okt 2019

A pozrel si uz niekto dokument Leaving Neverland? Pesnicky ma Jackson pekne,ale uz mi je pri nich dost zle...ja chapem,ze mal zle detstvo, ale neopravnuje ho to robit to iste.