Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sticker
28. júl 2009

Krásne 🙂 Neodolala som, nech sťahuje pomaly 😀 On bol veľmi pekné dieťa 🙂

dadulik
28. júl 2009
sticker
28. júl 2009

Gali to posledné som si už dávnejšie pozerala a chvíľami sa mi to zdalo až neuveriteľné 😒

dadulik
28. júl 2009

no gali, jani, ved mal 50 rokov !!! a aj nebyt jeho koznej choroby, starosti a pod. aj tak sa musi predsa za tie roky clovek zmenit, u neho to bolo mega viditelne vdaka tym vsetkym nesvarom ☹

dididi30
28. júl 2009

dadi ved ja nie v zlom 😕 😅 ja viem, ved stale o tom pisem dookola, ze co si prezil, ake mal choroby,tak nechapem preco tie vykricniky 😕 😉

penny13
28. júl 2009

ako sa sem dávajú ie linky?
http:www.topky.sk0/Zosnulý Kráľ popu stále vládne albumovému rebríčku

sticker
28. júl 2009

Gali Dad to určite nemyslela zle na nás 🙂 😉
Penny musíš si označiť celú tú adresu, ktorá je hore v tom okienku a skopírovať to cez ctrl + C a potom ctrl + V a máme to my tu 🙂

dadulik
28. júl 2009

jasne, baby, ze v dobrom som to myslela, len ma uz seru tie clanky, a tato urobena premena v podobe jeho fotiek 😠 😠 😠 chcela som tym len povedat, ze je to prirodzene, ze clovek sa pocas zivota meni, niektory menej iny viacej, tym som neutocila na teba gali, ale na toho debila, co toto dal na net 😠 😠 😠 😠

dididi30
28. júl 2009

ved ani ja som to nemyslela v zlom, no ja musim odpovedat , nie 😀 😎 😉

dadi klid 😀

no nic nove? hm co hajate?? moj syn spi, som zvedava kedy pojde spat vecer 😖 😝

mirusch
28. júl 2009

Ahojte, tak idem rychlo reagovat na tie linky...
Dadulik o 13:38, to je Dancing machine, robil to s bratmi, uz bol taky vyrastenejsi teenager, ale nepamatam si rok. A rovnako tam tancuju ako v povodnej verzii. Ano, su tam aj jeho bratia.

Dididi o 13:39, to je super vec. Pamatam, ze to bolo z nejakej prilezitosti, ale fakt uz neviem co, mam taky dojem, ze to bolo pre fanusikov, ako podakovanie. Boli s bratmi proste v studiu a trosku si zajamovali. Nie je to skutocna pesnicka, proste tam spievaju somariny 😀, hovoria si tam mena, potom, nieco s fanusikmi a potom niekto spieva, ze "tato piesen nema slova" a smeju sa tomu. A ake to je super, no nie? Velmi mi to pripomenulo jednu piesen z ich uplne prvych nahravok v studiu, musim si to vypocut, ci to nie je obdobna melodia.

Dididi o 13:37, fiha, to som este nepocula. Podla toho, co pisu ludia, tak to je piesen Freddyho Mercuryho z jeho albumu v 1985 a povodne to zrejme spievali spolu ci ako, len Freddyho hlas odtial vystrihli. Pekne to je.

Dididi o 13:34, to bol program v radiu k jeho 21. narodeninam. A rozpravaju tam o nejakych koncertoch z r. 1966, ako vystupovali so vsetkymi tymi Motown hviezdami, potom M. hovori ako sa Motown prestahoval z Chicaga do L.A. a Jacksonovci s nimi a tak. A ze pocas vystupeni - ked zacinali - im ludia hadzali na javisko drobne a oni ich zbierali a mali ich plne vrecka, tiez ze predavali svoje fotky...Ze ludia netusili, kto boli, ale oni sli do hladiska a predavali fotky 😀 Inak toto, ako zbierali tie peniaze, to je aj v tom filme o nich - American dream.

mirusch
28. júl 2009

Dadulik o 13:46, tak tam mate Michaela v bielych plavkach 😝 Len blba kvalita, ale to je vsade taka. Nuz, on tak do obdobia Thrilleru bol naozaj velmi sexi a pekny a aj bol za sexi povazovany. Potom sa to zacalo lamat a po 40-tke uz isiel dolu vodou 😔

Inak ako ste spominali, po tych obvineniach od deti - teda ich penazi chtivych rodicov, Michael uz nebol ten isty. Ja si myslim, ze ho to zlomilo. Ze ten jeho svet, ktory mal v sebe a okolo seba v Neverlande, tak sa mu proste zrucal a on to proste vzdal a bolo mu uz vsetko jedno. A potom ho uz len jeho deti drzali pri zivote. Myslim si to. ☹

dididi30
28. júl 2009

mirka, no ked je to to take mile, spominat na neho, mna zaujima vsetko, este aj aku kozmetiku pouzival, ci sa aj vonavkoval a tak 😅 😀 mozno aj to,ze aku znacku zubnej pasty pouzival 😀
mna zaujima od hlavy po patu 😀 😎 😀 😀

mirusch
28. júl 2009

😀 Dididi, no fiha, ty si horsia ako sme boli my v teenagerskom veku 😀 A to si zaregistrovala, ako som pisala, ze dal na trh parfem? Ale uz ho niet. Inak, tie baby, co ho objali, tak hovorili, ze vonia po detskom oleji, ako babatko.

dididi30
28. júl 2009

mirka 😀 😀 😀 joj to by som ho lubila, kebyze to zacitim, ja lubim detsku vonu, mnam 😵 😀 😀
hej viem, no len vies, neviem ako vonia ta vonavka 😒 😎

sticker
28. júl 2009

V Nemecku postavili 5 metrovú sochu MJ z piesku 🙂 A že ho zabili anestetiká 😒 . Ale to sme tušili....

dididi30
28. júl 2009

jani a nemas link?
no to je jasne, chudiatko 😒 ale to mu ich ten lekar dava lnie?

sticker
28. júl 2009

Zisťujú, koľko lekárov mu vôbec predpisovalo lieky.... Podľa mňa jeden taký liek, druhý taký a spolu....... 😔
Dávali to v správach na Jojke... Možno to bude potom v archíve 🙂

dadulik
28. júl 2009

jani, tych clankov za posledne dva tyzdne o anestetikach je na mraky, vsade pisu to iste, a tiez to, ze len "udajne", lebo vysledky druhej pitvy este nie su 😠 ved mali byt do 6 tyzdnov, a uz je tomu kolko? 5?

dididi30
28. júl 2009

jani, no ved to, snad mal silne bolesti a bolo mu to uz jedno , no a ti lekari za prachy.... 😠

dadulik
28. júl 2009

pre mna bulvar este nepriniesol ziadnu novu informaciu od jeho smrti, vsetko sa toci okolo toho isteho, neviem, kedy tomu bude koniec ...... 😔

mirusch
28. júl 2009

No, VRAJ v piatok vysledky pitvy. Vraj. Vsak mna Michael vycvicil trpezlivosti. Fiha, ten vsade meskal. A raz sa vratil do hotela po pol hodine a to sme povazovali za zradu 😀 , lebo tak skoro nebol nikto nachystany, sme mysleli, ze stihame v pohode a on si proste dofrcal o pol hodinu. 😝

Jasne je, ze bohuzial bol zavisly od liekov, od vselicoho a bez toho svinstva uz nemohol spat. A ked sa mu rodina rozhodla ist nakopat zadok, tak prikazal bodyguardom, aby ich nepustili (raz za nim vsetci isli a prehovarali ho a potom ich uz nepustil). A ti, co mali k nemu pristup a mali ho dostat na odvykaciu kuru, tak mu za prachy vsetko zohnali. Ved uz raz bol v Londyne na odvykacke, vsak to nie je hanba. Len ho tam nemal kto zase dokopat a riadne mu slaniny a klobasok dat, nech ho vykrmia 😀 😠

mimado
28. júl 2009

Babulky ani neviem na co reagovat...
Mirush je to smutne ale je to tak s tymi liekmi sami doktori z neho urobili zavislaka 😠 ,ved mali dobry biznis, naco by sa trapili tym ze mu to skodi 😠 😠 😠 😠

Tu je nieco o tom malovani, ze to zboznoval 🙂 http://www.cas.sk/clanok/125455/michael-jackson...

dididi30
28. júl 2009

baby.....a mozno ho tie lieky nezabili, mam o tom link, dam do ip, kto chce, ohlaste sa ☹

sticker
28. júl 2009

Sa hlásim 😉

dadulik
28. júl 2009

didi, samozrejme, ze si prosim ten link do ip 😉
dakujem

mirusch
28. júl 2009

Dididi, mne sa to neda otvorit, ale som strasne zvedava.... 😕

dididi30
28. júl 2009

ako to sakra
no neviem ci je to vhodne , ale skuste
https://www.modrykonik.sk/my/mail_show.php?vEma...
hlavne ten koniec 😝 😕

mirusch
28. júl 2009

Halo? 😕 Dididi, co tam je? Nehodis sem?