Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

lussy23
9. okt 2009

Mirush - je to hrozná predstava. Držte sa celá rodina.

lussy23
9. okt 2009

Túto pesničku spievala Vierka v superstar tri. Vraj ju spieva Mariah Carey, ale pôvodne je od Miška! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=EtN9FxwTx6k

Vierka 😉

ttp://

https://www.youtube.com/watch?v=52d20PK_Kyk

---Originál 😅

ttp://

https://www.youtube.com/watch?v=Q6bARIaMhCM

Jackson 5. 😀 😀 😀

Tak čo ktorá je najkrajšia?

lussy23
9. okt 2009

A ja si potom lámem hlavu, kde som tú pieseň počula 😒 🙂
Ach, to je strašné so mnou.

arleta
9. okt 2009

Ahojte. Lussy, dobre si sem dala tie tri verzie, Vierka je fakt talent, ale Mariah je vyspievanejšia, ináč moja obľúbenkyňa, úplne ľahučko to spieva a famózny malý Michael...no nechcem to porovnávať. 😵

dadulik
9. okt 2009

ahojte, baby dakujem za slova utechy, zajtra musim nejako vydrzat pohreb, este k tomu som dostala chripku, tak som na ATB a citim sa fakt mizerne 😒

mirusch
9. okt 2009

Ahojte 😉 Az teraz som sa dostala na net. Lucka, veru, Michael spieval a az potom M. Carey. Ale este pred Michaelov to niekto spieval, uplne stara vec, nepamatam kto. Ale Michael u mna vedie. Teda, maly Michael, dospely uz nemal taky sarm, to mu sadli ine pesnicky.

Dadulik, tak zajtra na teba myslime, silno, velmi silno. A skore uzdravenie. Ked sa vali, tak sa vali. 😔 Rychlo ma pohreb. V Nemecku to trva aj 2-3 tyzdne, zda sa mi to ako velka zataz pre rodinu, tak dlho cakat. 😔

Ja som sa dnes rano zobudila s tym, ze hnacka a rychlo na vecko. A ked som tam sedela, tak som nevedela, ci skor zdola alebo zhora 😖 😝 Tiez som chytila nejaky virus, asi od svokry. Ale nasadila som si homeopatika, cierne uhlie a uz je dobre. Dufajme.

Dnes som si zadelila cas o nieco lepsie a uplne brutalne sa u svokry obmedzila len na nutne veci a ziadne vysedavania. Tak som stihla aj nakupit, aj ist do muzea, kde robim. Dobre padlo. Ubijaju nas vsetky tie vybavovacky na vsetky strany a mozno to je len na par dni a mozeme od znova nieco ine, lebo je mozne, ze nakoniec bude suhlasit z domovom. ale hrozne peniaze to vsetko stoji 😔

mimado
10. okt 2009

http://www.cas.sk/clanok/134058/nevydanu-skladb...

Mirush ako Ti je???? Ach tie choroby 😢 . Rychlo sa uzdrav .A svokra ako? Oni si to vlastne ani neuvedomuju ake su s nimi starosti. V domove pride o sukromie, to ano,ale zas tam ma starostlivost, no je tazke sa rozhodnut. Ja by som osobne velmi nerada niekomu zostala -poviem to surovo "na krku". Ale neda sa vybrat, staroba je hrozna, hlavne ked je clovek uz nemohuci 😒.....

Dadulik vela sil ... A rychle uzdravenie, tusim uz tie chripky zacinaju 😖 😖 😖 😖 😖 . No nieje nad leto a teple dni 😒 .Ten pohreb je taky zlom, pre nas to bolo akoby uvolnenie po stresoch co sme zazivali, vybavovacky.... Ale smutok zial zostal aj tak.

mirusch
10. okt 2009

Ahojte, taaakze, 6 hodin spanku, z toho 2x uprostred noci budicek a bezat za svokrou, ktora sa hrabala na zachod a spadla. A pritom ma plienky 😠 V pondelok ideme do domova a neodideme, kym ju nezoberu 😝 Inak, ten, co mame vyhliadnuty, je uplne novy, od maja, fakt krasny, ja by som sa tam hned nastahovala, vsetko farebne, fakt moderne a nabytok vyzera ako z masivneho dreva. Clovek si tam moze doniest aj svoj nabytok, ma vlastnu izbu, cize aj sukromie, ked chce. A telefon z maxi velkymi tlacidlami. Fakt, teraz uz maju pre starych a nevladnych ludi vselico.

Dadulik, myslime na teba a celu vasu rodinku. Veru, veru, pokial je clovek uz v takom stave, tak sa po pohrebe rodine ulavi, nech je smutok akokolvek velky. Nevedela som to predtym pochopit, ale teraz uz chapem 😔

Papa. Teraz nestiham na Michaela ani velmi mysliet, stale mam vylozene videokazety, ze vo chvilke volna kuknem.

mimado
10. okt 2009

Mirush drzim palce , aby ju tam zobrali. Tak ked je to nove, to by sa pacilo aj mne 😀 😀 😀 😀 , ide hlavne o sukromie...

A ako je TEBE ????? Viem ze teraz nestihas, dufam ze uz lepsie,ale ked asi ani nemas cas mysliet vobec na seba...

PA

lussy23
10. okt 2009

Ahojte, pridávam sa do klubu chorých 😒 U nás o tak je, sme veľká rodina. jeden ochorie a dostane to ďaľší.

arleta
11. okt 2009

Starí ľudia nemajú radi zmeny prostredia, ale keď je takto chorá, tak je to aj v jej záujme, tak držím pace, Miruš.

arleta
11. okt 2009

Lussy, tak sa skoro uzdrav...

lussy23
11. okt 2009

arleta - ďakujem.

dadulik
11. okt 2009

ahojte, mirka daj vediet, ako ste to vyriesili so svokrou 😉 a nedajte sa manipulovat, poznam co to je, mm babka je v domove dochodcov, a dokaze svojim dceram vyvolat niekolkokrat denne, ze zomiera, a pritom je v ok kondicke 😒

sticker
11. okt 2009

Mimado som zvedavá na tú skladbu. 🙂
Včera sme mali zapnutú telku aj cez deň, čo u nás nie je zvykom a šiel nejaký film o kaderníctve a na začiatku toho filmu ukazovali MJ 🙂 Veľmi príjemný pocit 🙂

mirusch
11. okt 2009

Dakujem vam babulky.
No, Mimado, sukromie je sice dobra vec, ale ona nemoze ostat sama ani na 5 minut. Musi mat 24 h dozor a aj tak clovek neustriehne, ona sa postavi a strieska sa. Aj v noci tam musime behat. 😔 Dufam, ze zajtra sa dozvieme pozitivnu spravu, ze je miesto hned a ze ona naozaj bude chciet. Aspon docasne, potom sa uvidi. Kaslat teraz na peniaze, aj ked doplatok je 1600 EUR mesacne (poistovna plati asi 1200). To budeme riesit potom. 😔

Ako je mne, to netusim. 😅 Dnes som ale stihla poprat a aj prezliect periny, tak som na seba hrda. Este rychlo pozehlit, lebo zajtra mam "sluzbu" a sedim u svokry mozno aj cely den. Ale da sa, pomaly, akurat ma strasne boli päta, takmer nemozem chodit,uz 2. tyzden a ortoped az v piatok. A to este neznamena, ze mi hned pomoze. Asi zase vyrastok, za zlikvidovanie ozarovanim sa plati 360,- EUR. ☹
Ale coze, clovek zvladne viac ako si mysli. 😉

Dadulik, moja svokra uz nie je schopna ani lyzicku udrzat v ruke, dnes som ju musela krmit, cize sa nebojim, ze by vladala volat 😒

Lucka, tak skore uzdravenie, aj ostatnym v rodine. Ako sa ma sestra?

Inak, dnes sa mi snival sen s Michaelom. Pripomina sa mi, aj ked na neho chudaka nemam cas mysliet. Ale ked niekam idem, tak si zvyknem pustit do sluchatok Invincible-tie pomale skladby. To je teraz moje oblubene. No, snivalo sa mi, ze som bola na koncerte, aj tam super podskakoval, ale spieval uplne nezname pesnicky, som sa cudovala, ze preco to nepoznam. Hm....

mirusch
11. okt 2009

Ozi, este som chcela napisat, ze sa svokre zacali objavovat na nohe take tie cierne flaky, ako mal Michael (odumieranie tkaniva). Pamatate na tie fotky? Zatial to ma male, ale ide to rychlo. 😔 Musim zistit, co to moze sposobovat. Ach jo.

mimado
11. okt 2009

Mirush a nemoze to mat prelezaniny? Cvici niekto s nou? Ked sama nechodi, mala by mat rehabilitacie.
Je mi luto co si prezivate, sama sa desim toho aby to aj nas necakalo 😒 . Stale mam na pamati maminu mamu...
Dufam ze vam zajtrta oznamia dobru spravu a svokra snad pochopi ze tak ako to ide teraz sa to neda. To je pre vas neunosne.
A ty sa daj tiez co najskor dokopy 😖 , vidim ze sa to len tak lepi na teba.

Vsetkym chorym rychle uzdravenie!!!!! A uz ziadne chorobky!!!!!
POzerala som pocasie ved u nas ma uz vo stvrtok snezit 😠 😠 😠 😠 😠 😠, dako skoro tento rok 😠 😠 😠 😠. Ja by som bola naj... keby sneh nebol vobec, a nech je uz radsej jar. Zimu nemusim, a teraz aj s detmi to babusenie, moje nervy 😒
Ozaj vsimla som si ze sa uz listky na film cez internet nedaju kupovat, ktora ste to kupovala cez net, uz ich mas? Ani neviem ci uz su vypredane ci co...

mirusch
11. okt 2009

Mimado, ona vacsinou sedi na posteli, postavit a prejst par krokov, ked ju drzis, vie, opatrovatelka ju umyva kazdy den, tak by si vsimla, ja ju prezliekam, akurat ma modriny od padov, zajtra volam Dr., kvoli tej jej nohe.

Nuz, ani ja zimu priam nemusim, teda taku zasnezenu ano, to je krasne, ale tu v DE je v zime len zamracene a dazdivo, takmer ziadne slnko a to je na tom depresivne. Ak nasnezi, tak to je velky zazitok, to idem rychlo von, kym sa nerozpusti 😝 Raz som sa prechadzala o siedmej rano, len aby som si uzila snehu. aj ked tento rok v marci ci kedy to bolo sme si snehu uzili vcelku, to som musela kazde rano odhrabavat chodnik, tu je to povinnost v DE.
A nejdes sa skusit opytat rovno v kine,ci este listky nie su?

penny13
11. okt 2009

Ahoj, Mirush. Mám sa dobre. No najprv bola chorá Katka, potom Filipko a teraz Lucka 😒 😔 😕 Gabika sa zatiaľ drží.
Držím Tvojej svokre palce. 😉
Ja tiež nemôžem porovnávať tie tri pesničky, čo sem dala sestrička. Vierka krásne spieva, len škoda, že sa niekde stratila 😖 😔
Mariah Carey to spieva o trochu lepšie a o malom Miškovi nejdem ani písať. 😀
😀 Mimando, ty nebývaš na Slovensku, však?

mirusch
11. okt 2009

Penny (uf, som zabudla tvoje meno 😅 ), tak vsetkym skore vyzdravenie! A dakujem.
Inak, to ja nebyvam na Slovensku, ale v Nemecku. Mimado tiez nie? 😕

No, idem sa este navecerat a ozehlit, ak sa nieco medzitym nestane 🙄 Pa.

mimado
11. okt 2009

😀 😀 😀 Ja byvam na SK, ved keby nie, viem aspon daky jazyk, to by mi bolo hej...
Mirush a listky na film mam, len ma to zaujimalo ci su, lebo som citala ze v Nemecku na ne cakali vo frontach 😨. My sme prisli , kupili a isli, ziadny ludia, ale to sme isli hned na zaciatku predaja....
Mirush sneh ako taky mam rada, ale neznasam ked to zamrzne, roztopi sa , su clapkanice, opatovne zamrzne, neda sa chodit lebo je lad... Preto zimu neznasam. a o tych pochmurnych dnoch ani nehovorim 😠 .
Idem ja tiez zehlit.... Pa

dadulik
11. okt 2009

baby, a mne by ste nemohli prist pozehlit ? 😅
ja mam tiez rada sneh, ale zimu ako taku nemusim, strasna depresia na mna vzdy ide, a tento rok to bude este horsie 😔
napadlo ma, ze ci tam hore si uz bracho doklada s michaelom 😅 a akou recou, kedze bracha ziadnu okrem slov. neovladal 😕

arleta
11. okt 2009

Juj, Dadulik, to ti rozumiem, nejako to pretrpte. mne pred 2 rokmi na jeseň zomrel ujo a tiež to potom viac odliehalo, bŕŕ...
Inak, ani ja nemám rada jeseň ani zimu, hlavne preto, že sa skôr stmieva. Zato na jar a v lete ožívam...
Inak tá Vierka, škoda jej, že sa neuchytila, možno aj preto, že je hlúpučká...no nechcem urážať, ale je to tak.
Mimado, fakt má snežiť? No pred chvíľou ešte dozvuky leta...Fakt si to počasie robí, čo chce...

mimado
11. okt 2009

DAdulik , neboj oni si tam hore urcite rozumeju aj bez slov 😉 A mna uz tiez chyta jesenna depka 😖 , presne ako pisala arleta skoro tma, to je hlavne hovorim si v zime pripadam ako taky potkan , stale v tme 😖 a este aj ked su take super pochmurne dni, co len mrholi. to uz uplne neznasam. 😠
A tiez si mozem podat ruku s Arletou, jar milujeeeeem, ked vsetko oziva, zelena sa , vtaciky stebocu 🙂 , to je parada. Musime vydrzat.
Zimu prezivam asi tak ze si poviem idu vianoce, aj ked ani tie moc v poslednej dobe nemam rada, kvoli nahananiu sa za darcekmi 😖 , ale skor nestiham, no snazim sa uz teraz kupovat. Po vianociach si poviem uz sa dni predlzuju , ale je to ukrutne dlho kym opat pride teplo 😖 Ked si to tak clovek vezme tych 4,5 esiacov v roku je fajn teplo a ostatne nic moc 😒 ....
Keby sa dalo hned sa prestahujem niekde juznejsie. 😀 😀 😀 😀
Ozaj kde sa nam stratila Mukky???? Vecer tu uz byvala, hadam nie su tiez chori 😖

mimado
12. okt 2009

Arleta kuk na stvrtok 😠 😠 😠 😠 😠

http://www.shmu.sk/sk/?#tab

A este nieco

http://www.aktuality.sk/clanok/147558/vypocujte...

mimado
12. okt 2009

Stale pocuvam tu pesnicku, krasna.

Mirush mozem poprosit o preklad 😅 😕 😝 😀

mimado
12. okt 2009

Este som natrafila na tuto stranku 🙂

http://www.michaeljacksonweb.cz/

mimado
12. okt 2009

Kuk na tu stranku, su tam aj zvonenia na mobil ))))).
Aj Speechless... Ja to uz mam stiahnute. 😉
A kde ste vsetky? 😖