Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
8. nov 2009

bABULKY KUKAM aj ja, mala ma konecne pustila k TV. Zatial som videla Akehosi Mira Smehu ci ako sa vola, ale ten mi moc nesadol, uidime co dalej.
Ale jasne ze sa snazia, ale Michael bol len jeden 😒 .

Mirush jasne ze tiez tomu moc neverim ze by este zil, aj ked su niektore zvlastnosti, v ktorych maju pravdu. Ale ostastne veci sa mi zdaju nezmyslene.
Ale rada by som bola keby som sa , sme sa mylili 😀 😀 😀 😀 .
Inac super ze si bracha nahovorila na koncert, myslim si ze to by som sa dala nahovorit aj ja, v podstate by som nevedela co ma caka, o smade niekde stat tolko hodin, ale urcite ten zazitok stal za to. Skoda ze to uz nik nezazije 😢 Som rada ze som videla aspon film, aspon tam som si zasnivala akoby som bola tam 😝 😵

DAdulik hlavne aby ti injekcie zabrali, mas to dost dochadzat cez vikendy,a le urcite lepsie ako byt v nemocnici.

Prave davali reklamu ,ze ma byt koncert Pet Shop Boys 😲 , aj ti boli super. Moji oblubeni, raz darmo je to moja mladost 😵

Mirka a preco sa nepridas do temy, ved si ju zalozila. Urcite by si mala o com s nami diskutovat
😉.

Pekny vecer s Mikem 😉

mukky
8. nov 2009

ahojte,ako sa mate?zajtra vas docitam,aj ja pozeram,pesnicky mi trhaju srdce,ale ked on spieva tie kusocky

blumchen
8. nov 2009

Ahojte, aj ja dnes pozeram Superstar 🙂, ale presne ako povedala dara, malokto dokaze napodobnit MJ, a priblizit sa jeho originalite... mne sa to az tak nepaci zatial, ked poznam original - Kinga :o) ...

mimado
8. nov 2009

Blumchen ja sa pridavam. Aj ked Heal The World nebolo az take zle, ale nebol to Mike 😖

blumchen
8. nov 2009

Tak Lacho bol zatial najlepsi.

majacska
8. nov 2009

Michael bol taky interpret, ze ho nevedia ani trosku priblizit, som zvedava na Chodura 😕 a idem si potom vypocut originaly

blumchen
8. nov 2009

Ja mam originaly v uchu, takze prilis porovnavam... aj ked sa snazia ...

majacska
8. nov 2009

pocuvam hel the world, oh boze Mike ma nadherny hlas 🙂

majacska
8. nov 2009

pardon: Heal the world

blumchen
8. nov 2009

Aj ja mam take tricko ako Chodur 😀
Chodur si to opät, ako vsetko, upravil podla seba, a je to dobre!

mimado
8. nov 2009

Chodur sa mi teda absolutne nepacil 😒 . Zvlastny styl spevu, skor mi to pripadalo ako .... Nepride mi to na rozum. 😒

Mne sa naj pacila co spievala od Madonny Like a Virgin- podla mna aj hlasom dost podobna originalu.
Este uvidim ako spievali ti prvi 2.

blumchen
8. nov 2009

Pekne to povedal Leos na konci... Presne tak .... we love you, Michael !!!

tromboska
8. nov 2009

No Chodur ma velmi milo prekvapil 🙂
Nevedela som si vobec predstavit, ako to zaspieva.
Ale bol Super, zaspieval to podla seba.

mimado
8. nov 2009

A to co? Rekapitulacia nebude ?????? 😨
Tie Leosove slova som presvihla...

blumchen
8. nov 2009

Ano, keby som porovnavala Chodura s originalom, napisala by som, ze sa mi to nepacilo, ale on si to upravil po svojom, a to upravene sa mi pacilo 😉 Myslim, ze na original, na Michaela, nebude nikdy nikto mat ...

mimado
8. nov 2009

Blumchen mozno je to tym ze som Superstar sledovala prvy krat 🙂 , nie som na nich zvyknuta averu hladala som v nich v ich pesnickach Michaela a nenasla som 😖 .
Ale ako spev mali dobry, ale na Mikeho nemali 😖
Ale na konci sa mi pacilo ako Chodur predviedol Moonwalk 😅 - napisala som to spravne 😀 😀 😀 😝

arleta
8. nov 2009

Ahojte.
Ťažko sa priblížiť Kingovi.
Znovu sa podtrvrdila jeho jedinečnosť.
To všetko boli len chabé pokusy. Nóó možno Bendig... Chodúr je kapitola sama o sebe, tiež jedinečnosť, ale MJ sa k nemu absolútne nehodiííí!!! Ale inak je ten Chodúr špica...Človeku nedá neporovnávať to s originálom, to sa proste nedá...

Normálne mi prišlo zase ľúto, že už tu MJ nie je ☹ ...Krásne to uzatvoril ten Leoš, až mi slzy vybehli...
...I LOVE U 2...♥♥♥

adka10
8. nov 2009

Ahojte, tak ja zatial citam vase postrehy, videla som iba Chodura. Maly nechcel spat.
Ono ako pisete. To sa neda porovnavat. MJ ma taky specificky hlas, ze tazko ho niekto napodobni.
Tak idem rychlo pozerat zo zaznamu

arleta
8. nov 2009

No ja mám zase akúsi nostalgickú náladu po tomto kole ☹...
Spať by som mala ísť...
...Dobrú...

adka10
8. nov 2009

Baby, tak Denis spieval kraaasne. Aj Bendig bol dobry

dadulik
9. nov 2009

ahojte, tak superstar nic moc 😒 teda, podla mna toto kolo absolutne zbytocne vybrali, muselo im byt jasne, ze michaelovi sa ani jeden z nich ani zdaleka nepriblizi, samozrejme potom kazdeho kritizovali a porovnavali s mikem, ale ved to im malo byt jasne dopredu !!! mne sa toto kolo, co sa tyka spevackych vykonov pacilo zatial najmenej 😖 ano, chodur a lacho si to odspievali po svojom, sice z ich stranky dobre, ale napr. pri lachovi keby som nevedela dopredu, co ide spievat, tak by mi hooodnu chvilu trvalo to zistit 😕 😕 😕
Michael je a bude len jeden ! 😵 😵 😵

lussy23
9. nov 2009

Mne sa najviac páčil Janko Bendíg. Potom aj Denis, ale ten začiatok sa mi nepáčil.
Bolo strašne zábavné, ako Martin robil ten moonwalk 🙂 🙂 🙂 🙂 To museli byť v nebi výbuchy smiechu 😀
To čo povedal Leoš na konci bolo miléééééééééé.

dididi30
9. nov 2009

ahojte
lussy aj mne sa pacil janko 😵 🙂 ale martinov moonwalk, no zabil to, ale zas mal nieco originalne 😀 😀 😀

dadi klud, ved to je jasne,ze nebudu spievat ako mike, ale bolo to mile a mila pocta k jeho pamiatke 😵 a koniec bol tiez super, ako pise lussy, leos tomu veceru dal peknu bodku 😎 😵

tromboska
10. nov 2009

Posuniem trosku temu 😉

dididi30
10. nov 2009

tromboska, dobre robis 😀 😀 😀 😀 😀

inak baby pozdravuje vas Mirka 😉 ze sa ozve ked pride 😎

lussy23
10. nov 2009

Prepáčte, že zase otravujem s hľadaním pesničiek, ale neviem, kde to inde napísať.
Je to dueto a prespievali to aj V modrom z neba Vilo s Peťou Polnišovou. Bol to prííbeh o takom chlapcovi, ktorý vedel parodovať tú Papeky. A spievali to aj v Mini taalente.

dadulik
10. nov 2009

baby, ja citam ten moonwalk a poviem vam, ani pri tom nedycham, to ani neni mozne, aby jeden mlady clovek (vtedy mal mike tusim 29 rokov ked to pisal) mal tak pestry zivot, ako si detailne pamata na vsetko, detstvo, spevacke zaciatky, spolupracu s ludmi, x mien, ako tvorili kazdu jednu pesnicku....no skratka bomba 😵
a teda o otcovi tam nic zle nepise, len ze bol na nich prisny, ale vdaka nemu je tam kde je 😅 mal ho velmi rad...tak som ziskala trosku iny pohlad na veci
mirka, ak sem prides, chcem sa ta spytat, ci sa oplati kupit este ta kniha Dancing in the dream, aky je rozdiel medzi tymito dvomi knizkam ? 🙂 dakujem

dadulik
11. nov 2009

posuniem nas, aby sme sa nehladali 😉

arleta
11. nov 2009

Ahojte. Veru, niekedy mám problém nájsť našu tému.

Ten Dancing dream napísal nejaký Michaelov kamarát, myslím...veď Mirka objasní, či sú tam nejaké ďalšie info oproti "Moonwalkovi"...
Ozaj ten krok vymyslel Mike? Ja som myslela, že ho len tancoval, Rolincová vravela na Superstar, že on je autorom...

Lussy, neviem vôbec, o akú pesničku sa jedná. Minitalent sledujem sporadicky.

Dididi a vy ste sa stretli s Mirkou, či ako vieš, že nás pozdravuje? Inak ďakujeme...

no počasie je hrozné dnes, tak na spanie...

Idem makať...

mimado
11. nov 2009

Babulky nestiham vas, ale dufam uz vecer mrknem.

A posuniem temu 😀 😀 😀 😀 .
Tiez ju niekedy hladaaaaaaaam ....

Pocasie ,radsej sa ani nevyjadrujem 😠 😠 😠 😠 😠 Chcem letooooooooo 😝 😀