Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sticker
14. júl 2009

Presne - práve sa obhadzujú tortami a striekajú po sebe šľahačku 😵 . A taký je šťastný.... Aj to bol MJ 🙂

sticker
14. júl 2009

Mne sa veľmi páči ako to on komentuje tie domáce videá a tak od srdca sa na tom smeje......

mirusch
14. júl 2009

Mimado, ja som ucitelka, tak preto sa nebojim, ze deti nebudu v mojom zivote...aj ked teraz si pracu len hladam. Nuz tabulky su, manzel je o dost starsi odo mna, tak preto. Ale coze, zivot ide dalej.

Dididi, o Neverlande som uz pisala, neviem presne kde...

Sticker, George Michael 😵 Aj ja mam rada jeho hudbu, teda jeho ani nie, ale jeho hudbu ano, chi. Mam par DVD.

No a k tym duchom, ci dusiam...ja verim, ze sa dusa pride s milovanymi rozlucit. Mam tiez take zazitky. Inak, nedavno mi umrel stary otec a ja som sa vtedy zobudila. Rano som sa dozvedela ze o tej hodine umrel a az ma zamrazilo, lebo som sa vtedy presne zobudila. A ked umrel Michael, tak si pamatam, ze som sa o pol dvanastej zobudila, cize L.A. cas pol tretej, ked bol oficialne vyhlaseny za mrtveho 😔 Pamatam ako som kukla na hodiny a mala som divny pocit. A rano o stvrtej ma manzel prisiel zobudit (vstava skoro), ze MJ zomrel. Taku bizardnu vetu som v zivote nepocula. Len si pamatam, ze som povedala, ze to tentokrat prehnal 😅 Asi som podvedome citila, co sa stalo.

mirusch
14. júl 2009

Tie domace videa su fakt super spica, to by mali teraz dookola pustat, nie Martina Bashira 🙄

sticker
14. júl 2009

Mirusch ten obraz Elizabeth - to namaľoval MJ, však? Veľmi pekne ju namaľoval..... Alebo to bola fotka? Ale asi maľba...

mirusch
14. júl 2009

Uf, prave o Mj v Nemecku kecaju na dvoch programoch naraz.

mirusch
14. júl 2009

Sticker, nie to nie je obraz, to je koberec ci ako to nazvat, neviem kto to robil.

sticker
14. júl 2009

Jááááj a ja som myslela, že keď bola z toho taká unesená, že to maľoval MJ 😒

dididi30
14. júl 2009

mirus tak ty nevies, presne kde a ja to mam kde najst, ked ty nevies 😀
sak len v skratke, kto ho kupil, no nebud skupa ☹

my stale kuk mtv music a tam je ho plnooo 😵

sticker
14. júl 2009

Mne sa zdá, že Mirka písala, že to vlastnia nejaké dve spoločnosti.....že to už nepatrí rodine MJ ....

mirusch
14. júl 2009

Didi, strana 16, moj prispevok o 22:00. Ved citajte, naco toho tu tolko pisem 😀

mirusch
14. júl 2009

My mame nemecke MTV, nic moc. Teda ked bol Memorial, tak davali 2 dni vela programov len s jeho clipmi, ale inak nic. 😒

dididi30
14. júl 2009

mirus, no ale ja citam, len toto som asi nejako neprecitala, prisaham 😀 😝 😅
idem kuk, dik 😉

dididi30
14. júl 2009

mirus to je strasne, takto to vsetko dopadlo, boze jeho kralovstvo, ved to mohli mat napr deti z domovov, alebo ako taka atrakcia....nuz ludia su nenapasni, vsetko by spenazili, svine 🤐 😠 pardon za skarede slove 🙄

dadulik
14. júl 2009

ahojte, teda vy ste sa rozpisali 😅
ani tuto noc a dnesny den neprestavam na Mikeho mysliet 😔

mirusch
14. júl 2009

A strana 17 o 22:18 som hodila link na nove fotky z Neverlandu. Ako to tam teraz vyzera 😔 To ho muselo strasne trapit, ved to bolo jeho vysnivane kralovstvo... Chodili mu tam autobusy s detmi, chorymi, zdravymi, on im to tam ukazoval a bol stastny on aj deti. Je z toho zaber v tom dokumente, kde ukazuju, co M. Bashir vsetko nakrutil a mal odvysielat, ale odvysielal iba to, co sa jemu hodilo a Michaelovi poskodilo.

mirusch
14. júl 2009

A este kuk sem:

https://www.youtube.com/watch?v=dWTNL32ci84

Tam som bola. To bola ta spontanna akcia, o ktorej som pisala, netusila som este 10 min predtym, ako som sa ocitla dnu, ze vobec chcem ist dnu, ci fakt listky este budu - na statie. Cely vecer vystupovali vselijaki znami umelci a MJ sedel v hladisku s Liz. Na konci vysli na podium, pamatam, ze som sa rehnila, ze ta kytica je vacsia ako on. Ja som bola hore, mohli sme sa volne s kamoskou pohybovat.

mirusch
14. júl 2009

Ja len dufam, ze ked jeho deti vyrastu, tak budu mat dost zdraveho rozumu, aby nieco vymysleli, co by sirilo dobre meno ich otca a ze ludom poskytnu nejake informacie, videa, ktore pomozu zmenit nazor na neho.

sticker
14. júl 2009

Mirusch aký tam má opäť hanblivý úsmev 😵 To musel byť zážitok, bože!!!!!! Úprimne ti závidím!!!! 😵

dididi30
14. júl 2009
sticker
14. júl 2009

Normálne mám slzy v očiach....taká atmosféra z toho šla. MJ pôsobil uvoľnene, síce chvíľu sa mi zdalo, že je nesvoj, ale na konci bol iný 😵

mirusch
14. júl 2009

Sticker, ja som ho az tak zblizka nevidela, ale zazitok to bol 😉 To bol poslednykrat, co som ho nazivo videla 😔 A mal vtedy nadchu, teda podla toho, kolko smrkal do vreckovky. Nevedela som, ci skor kukat na neho v hladisku alebo na javisko, lebo aj tam bolo vela zaujimaveho. Skoda, ze som nemala fotak, nuz ale bolo to necakane a normalne v kabele fotak nenosim 😒

Didi, idem kuknut.

dididi30
14. júl 2009

mirus, super zazitok, teda.. aj si nieco na fotila? mohla by si to tu hodit 😉

dadulik
14. júl 2009

neviem, ci to tu uz bolo:

https://www.youtube.com/watch?v=R3XqTDgX4Us


spred 4 mesiacov 😔

mirusch
14. júl 2009

Uf Dididi, to som videla, ale viem, ze tu aukciu stopol v poslednej chvili. no, pravdu povediac, radsej mal popredat vsetko, co nepotreboval a vykaslat sa na turne. 😔

Inak, videli ste niektora rozhovor s Oprah Winfrey? Islo to nazivo z Neverland ranca, uz ani neviem kedy presne, strasne davno, zo 15 rokov dozadu. Tu je link:

https://www.youtube.com/watch?v=BqL_iy8WTr4

Casti je myslim 8, ak som dobre videla. Ja to mam na videu, trcala som pol noci pred telkou, bol to uzasny pocit kukat sa na neho v priamom prenose. Vyborne interview to bolo. Vtedy som rozumela len tak polovicu, musim si to kuknut znova, isto tam objavim super veci. A ked sa ho opytala, ci je stale panic 😀 😝 A robil tam Who is it melodiu takym sposobom, ze ma to vtedy nadvihlo do vzduchu. Teraz sa to vola myslim beat box ci ako. 😅

mirusch
14. júl 2009

Dididi, prave som pisala o 13:53, ze som nemala fotak.....no, si si ista, ze fakt vsetko citas? 😕 😀

emily333
14. júl 2009

ahojte mne sa akosi nechce verit ze bol celkom na mizine,zeby detom nic neostalo?hmm

mirusch
14. júl 2009

Idem trosku popracovat, ale piste, nech je co citat 😉

Emily, na mizine isto nebol, len prava k tym piesnam, co vlastnil maju aku hodnotu!!!