Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

sirinka
9. júl 2009

jezis co vy tu riesite....michael robil genialnu hudbu a za to si zasluzi obdiv...

zuz11
9. júl 2009

poprosim drzte sa temy, nezhody si rieste cez IP, podaktore prispevky su hodne mazania ale necham ich ale od teraz uz budem mazat, dakujem za pochopenie

mywiel
9. júl 2009

Pre boha holky co sa tu hadate? To aj v takejto téme je mozné sa pohadat? ☹ 😕 Diddi aj ja som za kabbale. 🙂

silvia123
9. júl 2009

toto mi fakt ide na nervy na koníkovi, človek si číta diskusiu, rôzne názory a potom príde niekto kto má iný názor a začne sa konfrontácia, neskôr sa pridajú ďalšie osoby, ktoré sa jednej alebo druhej strany zastanú a skončí to všetko uzavretím témy. M.J. zomrel a o mrtvom by sa malo hovoriť len v dobrom a spomínať si len na pekné časy.

layla
9. júl 2009

monca4ever aj mne je smutno, hlavne ked pocujem jeho skvele pesnicky ☹

mywiel
9. júl 2009

Plny suhlas s edita33 • 2d • Dnes o 11:10 😉

dididi30
9. júl 2009

veru staral sa nie len o svoje deti ale o vsetky deti, ktore potrebovali pomoc.....vlastne mal kopec deti 🙂
kto by uz toto dokazal? bol zadlzeny a aj tak dal , kde bolo treba 😵

diddi
9. júl 2009

ja tiez nechapem,ze niekto musi vyryvat....a hlavne v teme,kde je jasne,ze si tu budu pisat baby,ktore mali radi hudbu MJ....a tiez jeho ako cloveka....ved katja,my vieme,ze ho nemusis....tak to nechaj tak....a pocuvaj Bacha

penny13
9. júl 2009

Diddi ,Katja, pečo sa hádate? Neexistuje celebrita, ktorá by nemala neprajníkov. Okrem toho on bol ako dieťa a deti trápi keď sa niekto o nich háda 🙂 😒 Michaela som veľmi nemusela, ani jeho pesničky som nepoznala. Až teraz sme to začali viac vnímať. A to celá rodina 🙂 Mne sa veľmi páči pieseň ,,you are not alone"
Dúfam, že teraz ho už bulvaristi nechajú na pokoji. Inak nechápem, ako si ňom mohol niekto myslieť, že zneužíva deti. Je to len závisiť. pre peniaze spravia aj nemožné
On je aj bude kráľom poppu a nik ho neporazí. Pre mňa to bol taký Peter pan. 😔 😕

diddi
9. júl 2009

penny,ved ja sa nehadam...my sme si tu kludne diskutovali a Katja dosla rypat....ved to mohla aj inac napisat - nemam rada Jacksona a hotovo.....

katja78
9. júl 2009

Máš pravdu Diddi, nechám to tak 😒 Jeho pesničky sú fajn. "Nemusím ho" nie je ten správny výraz, nie som proste ten typ, ktorý by vedel "fanynkovať" človeku, ktorého niektoré životné kroky sú pre mňa nepochopiteľné, ba až neprijateľné.

Sorry, ak som sa kohokoľvek dotkla 😔

vrn
9. júl 2009

Ahojte, tiez som od svojich 13-14 rokov fanynka, hoci uz dlhe roky skor "neaktivna". Ale vdaka nemu som spoznala kopec uzasnych ludi s ktorymi sme prezili kopec srandy na koncertoch aj na stretkach, stretavame sa dodnes aj ked uz mame svoje rodiny.
Je mi velmi luto ze takto skoro zomrel, podla mna svojou nestastnou zavislostou na liekoch ku ktorej sa dopracoval este pocas tych hnusnych obvineni a neschopnostou lekara (vraj ho po zastave srdca ozivoval na posteli 😠 ). Najviac lutujem ze si neuzil viac zivota so svojimi detmi ktore tak skoro stratili jedineho rodica ktoreho mali, vobec by mi nevadilo keby sa uz nikdy nevratil na podia, stacilo by mi vediet ze je stastny..... ale ked to uz takto dopadlo nezostava nam nic ine len sa s tym zmierit, modlit sa za pokoj jeho duse a za jeho deti, aby boli silne a nedostali sa na zle chodnicky. A hlavne velka vdaka jeho rodine ze umoznila fanusikom na celom svete sa s nim aspon prostrednictvom TV s Michaelom rozlucit - rozlucka v sebe niesla Michaelove posolstvo ktore fanusikovia urcite pochopili a ak sa ho budu snazit naplnat bude v nich, ako aj vo svojej hudbe a detoch zit Michael aj nadalej a jeho dusa odpocivat v pokoji.

Heal the world

edita33
9. júl 2009

teraz som akurat pozrela fotky a mam dojem ze dcera ani nema taku podobu,,ale chlapci maju take urcité crty,,nie??? oci,alebo licne kosti,kutiky ust,,,alebo len vidim v nich otca?

vrn
9. júl 2009

vidim ze viaceri pochopili o co mu islo, co ma velmi tesi 😵

http://www.topky.sk/cl/13/506475/Batthyany-Rytm...

http://www.thriller.sk/

dadulik
9. júl 2009

baby, tichucko citam tuto diskusiu, ja ani neviem co napisat, ja som sa s tym akosi este nezmierila, ze tu uz nie je 😢 bola som jeho obrovska fanynka v tinedzerskych rokoch, sledovala som vsetko co vydal, vsetko co sa okolo neho dialo ☹ chcem len napisat, ze vacsina z nas vie, co bol za cloveka, a ten, ktory obvinuje toho, co mu nikdy nebola preukazana vina, je blbec. 😠
chcela som vas poprosit, zahliadla som na nejakej stranke foto, ako lezi v rakve, ale uz tu foto nemozem nikde najst, keby sme na nu natrafili, prosim hodte link ☹ vdaka
R.I.P. Michael 😔

monkula
9. júl 2009

katja....
Vidíš, v poslednej vete si napísala, čo Ti vadí....
mne osobne je jedno čo herec, herečka, spevák, speváčka robí v súkromí..... po profesionálnej stránke dal M.J. svetu veľa, krásne a zmysluplné pesničky, moonwalk, tanec, ktorý sa už x rokov snaží každý imitátor napodobniť, bet úspechu, a asi ako prvý umelec upozornil celý svet na problémy detí v Afrike, na problémy, ktoré so sebpoou prinášajú vojny, splodiny vo vzduch až po barbarstvo páchané na zvieratách - Earth song... neznášala som ten klip.... ale bohužiaľ, bol až príliš reálny nuž a v neposlednom rade môžme dakovať jemu za zmysuplné klipy k pesničkám... jeho život neriešim, je mi ho ľúto, zbabrané detstvo a despotický otec, by asi nikomu citlivému šťastný život neprinieslo...

takže suma sumárum... pokiaľ ma herec alebo herečka v nejakom filme presvedčí svojím výkonom, nech si pre mňa za mňa aj vyberá veci z kaontajnerov, je to jeho život a rozhodnutie... 😉

layla
9. júl 2009

dadulik, presne tak isto sa citim aj ja 😢 tu je ten link http://noviny.joj.sk/showbiznis/7-7-2009/clanok..., ale je to pocitacom robene, teda aspon mne sa zda, lebo tato fotka bola vcera v nemenovanom biulvarnom denniku a zdalo sa mi ze toneni real.

mywiel
9. júl 2009

Otvoril velku branu do sveta aj Cernochom, lebo nikto z tmavych nebol takou autoritou na celom svete ak MJ a Cernosi su mu zato velmi vdacny, ze urcitym sposobom presadil aj ich rasu. 😉

layla
9. júl 2009

jeho zivot je akoby opisany v tejto pesnicke, ktora viete po anglicky urcite pochopite:

https://www.youtube.com/watch?v=IqZvsUbQKxQ
mywiel
9. júl 2009

On napisal prvu pesnicku na svete pre dieta co bolo choré na AIDS, bol to jeho napad. 😉

vrn
9. júl 2009

bol prvy cernoch ktoreho klip pustili na MTV, len tak mimochodom 😉

mywiel
9. júl 2009

Ludom najviac vadili asi tie jeho plastické operacie, lebo bol pre nich ako nieco co sa vymyka z normy a ludia tak radi hned kritizuju ked clovek nezapada do "normalu" podla nich, ze sa nepodobal ani na zenu ani na muza? No a co je to jeho telo, jeho tvar a to ze si hladal identitu a chcel sa zbavit sirokého nosa, lebo sa mu otec vysmieval a priblizit sa ku idealu krasy dnesného sveta, co su pre vacsinu ludi biela rasa, no boooze mna to vobec neiritovalo, je to jeho vec, mal nepopieratelny talent a v zivote zazil vela smutného, ako sa vravi za dobrotu na zobrotu, smutny koniec, ale on uz nevladal, media vas znicia, musel byt pod hroznym stresom posledné roky a to by nevydrzal ziadny clovek.

mywiel
9. júl 2009

Preco pri ostatnych hercoch, spevakoch, celebritach tie plastiky nikomu nevadia? Pretoze jediny MJ sa nimi netajil.

macka01
9. júl 2009

neda mi sa nezapojiť.Hudba ANO.on NIE.Hlas a vysupovanie mal skutočne veľkolepe,ale je normalne aby černoch sa chcel stať bielym?Už to mi pripada uchylne.Jeho psych,vyvoj sa zastavil na úrovni12 ročneho dieťaťa tak pedofil asi nebol,skor nebol sexualne aktívny vôbec si myslím,vy nie?Ano tie deti nie sú jeho biolog.Kto vlastne bol sa už edozviete,načo aj,ak sa vam páčia jeho piesne tak ich počúvajte ďalej,a načo zbtočne riešiť jeho život?Veď on sam ho neriešil.

apna
9. júl 2009

tu je link na ten dokument living with MJ,ak rozumiete anglicky,je tam desat casti

https://www.youtube.com/watch?v=m7RDCDLLIm8
bubaczik
9. júl 2009

a tu mate druhu verziu,s Michaelovej kamery 😉

https://www.youtube.com/watch?v=xvhwWDCV9Bo


a odporučim si to pozrieť,ako to bolo presne zostrihane v jeho neprospech 😒

dalej,čo sa tyka "vybielenia" MJ trpel vitiligom,kožnou chorobou..to dokazuje,že už dosť dlho použival aj parochne,umele riasy a pod...lebo pri tejto chorobe vypadavaju 😉

čo sa tyka deti,jasne,že nie su jeho biologiccke,zaklad genetiky sme preberali v 7 ročniku Zš,a genetika jednoducho nepusti 😉

layla
9. júl 2009

bubaczik presne o tejto chorobe hovorili vcera v reflexe, ze postihuje 1% populacie a ze na liecbu sa pouzivaju velmi silne maste.

dakujem za ten dokument 😉

monkula
9. júl 2009

bubaczik, presne to som chcela napísať, že vraj trpel kožnou chorobou,a le niečo sa mi nezdá... poiaľ dobre viem, opravte am, ak sa mýlim, tak pri tejto chorobe vznikajú biele škvrny bez pignentu, tak "pekne" by sa nevybielil podľa mňa.... 😅
a inak súhlas s mackou, aj ja som to tak podobne naísala, škoda, že si ma nikto nevšíma 🙄 😝 😀

molnarovak
9. júl 2009

zalezi vobec na tom, ci deti boli alebo neboli biologicky jeho? Ved kolko ludi ma deti zo skumavky a nikto to neriesi.
Dolezite je, ze ich povazoval za vlastne a vzorne sa o ne staral.
Myslim, ze nikto malu Paris nenutil, aby povedala, ako milovala svojho ocka. Jej prejav a slzy boli skutocne, takze svoje deti zrejme velmi miloval.