Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

monkula
8. júl 2009

diddi, ja som diskusiu nečítala celú, tak enviem, že ste ho spomínali....

madonna je waw, tak vyzerať v 50-ke 😎

diddi
8. júl 2009

katja.....ibaze on taky bol....nesvojpravny....svojpravnost stratil ako zacal bohatnut

diddi
8. júl 2009

Madonna je u mna n.1....vo vsetkom....drzi ma to od asi 15r.

katja78
8. júl 2009

to určite...

katja78
8. júl 2009

to bolo konštatovanie na margo príspevku od Diddi z 0:07

katja78
8. júl 2009

a bolo myslené ironicky

sue
8. júl 2009

...podľa mňa sa o tom aký v skutočnosti bol nedozvieme už nič, všetko sú to len dohady...každopádne vytvoril veľa úžasných vecí...od pesničiek, moonwlku až po charitu o ktorej sa bohužiaľ málo hovorí... a keďže už nie je medzi nami, zaslúži si najmä pokoj...

diddi
8. júl 2009

tak to zial je....vela ludi takto stratilo svoju dusu pre peniaze

katja78
8. júl 2009

to sú dve rozdielne veci Diddi: stratiť dušu pre peniaze a byť nesvojprávny

diddi
8. júl 2009

to bolo myslene obrazne....bol nesvojpravny,jeho zivot riadili manageri,producenti....

katja78
8. júl 2009

Diddi, nesúhlasím s tým, predsa on zarábal aj na platy managerov a producentov, takže určite si vedel presadiť svoju vôľu.

katja78
8. júl 2009

Dobrú noc.
A ak veríte v posmrtný život, myslím, že Michael najviac potrebuje modlitbu o pokoj. Aby ho jeho duša skutočne dosiahla 😔

diddi
8. júl 2009

katja,Hollywood je jeden velky boom,obrovske pozlatko a zaroven hniloba....celebrity su len panackovia,ktori idu tam kam im ich manageri poslu...vsetko dohaduju,podpisuju bez nich....jedinou ulohou celebrity je "rano sa zobudit"....a vyzerat....oni sa Michaela nepytaju,ci ma naladu-zdravie ist koncertovat tam a tam....jednoducho musi....a spravia to tak sikovne,ze vlastne sam chce-nemusi....oni naplanuju cely den,mesiac....oni rozhodnu kedy ma volno,kam moze ist,kde sa ukazat....lebo aj zato,ze "ide do potravin" maju peniaze

zuzka1.
9. júl 2009

dievky krasne o MJ pisete, didi, mywiel, monkula suhlas so vsetkym 😉

monca4ever
9. júl 2009

mne je s toho stále smutno 😔

hiha
9. júl 2009

Katja78,plne suhlasim 😔

katja78
9. júl 2009

Diddi - to tak možno vo filme. My chceš povedať, že jedného pekného dňa niekto Jacksonovi povedal: "Vieš čo, Michael, ožeň sa a daj si spraviť biele deti zo skúmavky."

katja78
9. júl 2009

Vďaka Hiha.
Nejde mi o osočovanie, ani o neoverené fakty, ale kto súdny by spravil to, čo on? Ale pre tieto holky to asi bude ikona aj tak, bez podmienok. Ale to nie je moja vec.😉

diddi
9. júl 2009

katja,ked myslis.....nebudem ti oponovat......a ikona popu rozhodne bol,bez diskusie

katja78
9. júl 2009

Johan Sebastian Bach bol tiež ikona barokovej hudby, dokonca geniálna ikona 😉

diddi
9. júl 2009

tak si zaloz temu s Bachom....ked si nemala rada Jacksona,neprispievaj....lebo smerujes k vyryvaniu

monkula
9. júl 2009

katja, ozaj vyrývaš......

katja78
9. júl 2009

Diddi - to sa veľmi mýliš, nevyrývam, ani tam nesmerujem. Táto téma má názov "Michael Jackson" a nie "Len pre fanúšikov michaela Jacksona". Napísala som len svoj názor, ak si ho nepochopila, alebo sa Ti nepáči, to je Tvoj problém.

diddi
9. júl 2009

katja,pochopila.....napisala si svoj nazor....my sme si ho precitali...a to je tak vsetko.....my sme boli jeho fanynky,aj napriek vsetkemu...tak chod obdivovat Bacha a jeho chor 😉

katja78
9. júl 2009

Diddi - to je fajn, že si pochopila, zjavne sa Ti ale nepáči 😒
Napriek všetkému mi ale neviete odpovedať na to, čo som sa pýtala. Prajem pekné "fanynkovanie"
P.S. a čo si myslela tým "chorom"? Našťastie na obdivovanie Bacha netreba bulvár 😀

diddi
9. júl 2009

klikni inde,ked nemas co povedat

mikalove
9. júl 2009

http://www.topky.sk/cl/15/505895/Jacksonov-pohr...
krasne sú tie deti všetky,chudence teraz budú v každych novinách 😒

dididi30
9. júl 2009

inak ja som sa tiez cudovala,ze michael ma take svetle deti, ved on bol cernoch a aj ked ma deti s beloskou, maly by byt tmavsie...kebyze je michael miesany tak uz skor by boli s beloskou svetle....
v anglicku to vidim dennodenne, belosky s cernochom maju tmave deticky...ale to je na diskusiu ze??
aj tak si myslim,ze michael bol genialny a nie len po smrdi ale pocas celej svojej tvorby....bol proste genialny do botky 😉hudba, moda, tanec.....

edita33
9. júl 2009

hej z tymi detmi je to dost divne,boli peknucke,,a boh vie ako to vlastne je,,ale mal ich urcite rad ,ako vsetky na svete,neverim ze bol uchyl,to bolo nahrate vsetko koli peniazom,,je ho skoda,ale fakt je ten ze pocas zivota ludia na seba kydaju,a ked umrie tak to bol jeden zlaty clovek,,to je uz raz tak,,,aj on bol osocovany,a teraz plakalo bol sveta,a predtym sa ho nikto len nazastal,,a bulvar to je svina,,,je mi ho luto,,,

katja78
9. júl 2009

Diddi - analogicky by som Ti mohla napísať "zavri si oči, keď nechceš čítať môj názor". Ale je vlastne jedno, čo napíšem, Ty budeš mať aj tak posledné slovo a tých, čo s tebou nesúhlasia, máš pekne na háku.