Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

expertka8
10. júl 2009

...pre vsetkyx malyx "kingov MJ".... 😵
...MJ /nielen/ z rodinneho albumu.... 🙂 😵 😉

...ID 21938
/album-KING stale ZIJE/

http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

dididi30
10. júl 2009

expertka, ty kokos tvoje fotky nemaju chybu, aj v albume aj s michaelom 😅 😀 😵 som sa narehlila ale aj oci gulila 😕 😅 trocha odveci, ale aj ak, pekne urobene a je tam michael 😵

eva7780
10. júl 2009

expertka dobré fotky 😉 ten najmladší syn sa mi najviac nanho podobá

expertka8
10. júl 2009

...babule...potesme sa...sice nostalgicky....ale predsa 😵 😵 😵

dadulik
10. júl 2009

expertka, dakujem ti za krasne spomienky 😔

layla
11. júl 2009

expertka, nadherne fotky, mne sa najviac paci ta druha 😔

dadulik
11. júl 2009

dievcata, pozeram ten dokument z Neverlandu, ten druhy link, co tu bol dany z jeho kamery 😔
no neviem po anglicky, tak velmi malicko rozumiem, viete mi len zbezne napisat, co o nom rozprava byvala zena Debie ?

liaah
11. júl 2009

Caute baby, ak mozem, pridam svojju reakciu na odchod MJ. Nikdy som nebola na nom nijak zavisla, vsetky pesnicky sice poznam, ale jeho ako-takeho som nejak nezrala 😅 ale ked som sa dozvedela ze zomrel, prva reakcia bola "a co sa rozpadol???" hamba mi 🙄 🙄 🙄 fuj, ale takto ho brala vacsina ludi si myslim, teda ti, ktori neboli na nom totalne zavisli, si myslim. Avsak, cim viac sa o nom dozvedam, tym je mi jeho osoba sympatickejsia, kurna, teraz lutujem, ze som sa nikdy naozaj nezaujimala o to co robi, ze drzi rekord za charitu, ze sa zaujimal aj o chudobnych, chorych, atd, hambim sa za seba.... ludia radsej uveria tomu co im naserviruju "seriozne media" z kazdej strany, je to totiz pohodlnejsie.....

Ked som pozerala rozlucku s MJ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 revala som pritom jak zelva.... nejak mi to cele prislo strasne luto, nechapala som sama zo seba.... o tom dojimavom konci s Paris ani nehovorim, to som total bučala, ale najzaujimavejsie bolo, ze potom, ked to cele skoncilo, som sedela na terase, zacalo prsat a ja som revala a revala, rozmyslala som aj o tom, ze svet uz nebude taky ako bol, neviem vysvetlit preco, ale mam dojem, ze taky nejaky "ochranca" 😅 uz tu nie je.... zvlastny pocit, hlavne ked som fakt nebola maniacka........ ale je mi to fakt teraz velmi luto.... je pravda, ze niektori ludia si uctu a obdiv ziskaju az po smrti.... a cim viac sa o nom dozvedam, tym viac je mi z toho smutno...

prepacte ze som sa tu tak "vyliala" ale nemaaam to kam napisat 😕 😕 😕 tak som to supla sem, ved to je k veci :o))) a ten jeho syn Blanket, tak ten je neskutocne krasny, bodaj by dokazal svetu, ze je pravym synom Michaela 😉 😉 😉 😉 😉

a este toto . nechapem preco jeho rodina odkryla tvare jeho deti, ked on si tak strasne daval zallezat na tom, aby ich nebolo vidno..... siice rozmysla, ze preco to robil, ale ako jedine ma napada, ze ich chcel uchranit pred dotieravymi novinarmi, a ich tvaricky neukazovat, aby mali "sukromie" na nic ine som neprisla...... ale deti ma naozaj nadherne 😉 😉 😉 😉

dadulik
11. júl 2009

liaah, vobec sa nemusis hanbit za to, ako sa citis 😔 ja to tiez neviem vysvetlit, ja mam hrozne divne pocity, odvtedy ako zomrel, ja nemozem ani jednu noc v pokoji zaspat, kazdu noc sa mi o nom sniva ☹ a to za poslednych 6 rokov som o nom ani nejako nepocula, necitala, hudbu nepocuvala, a teraz, ked si pozeram tie dokumenty z neverlandu, citim sa hrozne, on bol v skutku velmi zvlastny, citlivy clovek, a media z neho spravili stvanu zver 😔

liaah
11. júl 2009

presne dadulik, ja nanho denne velakrat myslim, a ked pocujem jeho hlas, nemyslim v pesnicke, ale nejaky rozhovor a tak, on mi pride taky "iny" fakt nechapem zo seba..... odkedy tu nie je pride mi vsetko take ineee.... som asi psycho z toho... ja som vobec nesledovala, co sa s nim deje, bolo mi to vzdy jedno, ale o to viac sa sama sebe cudujem, ze co je to so mnou..... saaaaaaaaaaaaakris... kto mi to vysvetli.????? 😕 😕 😕 nejaky psycholog asi najskor 😀 😀 😀 😀

dadulik
11. júl 2009

ja to neviem ani k nicomu prirovnat to moje vnutorne napatie, smutok, akoby mi odisiel najlepsi priatel, ktoreho som nikdy nevidela a s ktorym som netravila ziaden cas, a teraz akoby mi to bolo neskutocne luto 😔
priatel, o ktorom sa az teraz dozvedam, ze bol este lepsim, dokonalejsim clovekom, ako si dokazem predstavit 😔

dadulik
11. júl 2009

liaah mozno preto prave mas take pocity, ze si ani nevedela, co bol ozaj za cloveka, a teraz ta to velmi prekvapilo, tak ako miliony ludi na svete 😔

liaah
11. júl 2009

no asi hej, ale zase, predsa len to bol cudzi clovek, keby zomrel nejaky prezident, hoc aky, uzasny a nefiiim co, bolo by to ineee... on bol fakt "iny" 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 jedinecny, vynimocny, uzasny, srdecny 😨

dadulik
11. júl 2009

liaah 😔 kiezby o nom vsetci takto zmyslali, aspon teraz po smrti 😔

dididi30
11. júl 2009

dnes som nakupovala a vsade v obchodiakoch MJ ☹ az po mne zimomriavky, predavacky zapocuvane 😔 kradosi mohli kadnut hehe 😀
normalne abstak ked si nevypocujem nejaku piesen od MJ 😵
musim si napalit cd, ale pssssssst 😀

dadulik
11. júl 2009

didi, mne uz manzel napalil jedno cd, lebo vsetky jeho albumy mam len na tych starych paskach ☹
ale ja si to nedokazem pustit, neznesiem to, ten pocit, ze na cd spieva, zivy, plny energie, a pritom tu uz nie je 😔

monca4ever
11. júl 2009

mne je s toho smutno, dnes sme ho s priatelom pocuvali
asi 3 hodiny.... ☹

dadulik
11. júl 2009

http://www.blesk.cz/clanek/showbiz-legenda-jack...

s tymi plastikami neviem, kde je pravda, ked Mike stale tvrdil, ze podstupil iba dve 😒
ale co sa tyka jeho vybielenia koze, konecne je potvrdena teoria, ktoru som tu rozpisala 😔

dididi30
11. júl 2009

no urcite ich mal dost.....kto vie, ako to bolo, no a bol celebritou tak musel vyzerat k svetu, hadam by nechodil flakaty aj ked urcite ho to mrzelo,ze prave on 😔
ked to tak vezmes, tak nos mu davali do poriadku viac krat, k tomu ta brada, ocne viecka.....no a este nejake nevhodne, no kto vie ake 😀 boze este sa toho napise 🙄
a potom,ze ho vidia vselikde, ved hadam ma aj dvojnikov po svete 🙂

penny13
11. júl 2009

To kde bolo o tom neverlande?

silvia123
11. júl 2009

aj ja nechápem, prečo stále čítam túto tému a myslím na neho, s manželom sme sa o ňom v poslednej dobe tiež častejšie bavili, a teraz som si uvedomila, že doma nemám ani len jedno cd-čko od neho... ono to bude tým, že média počas života z neho spravili obludu čo ubližovala deťom a až po jeho smrti sa vynorilo čo bola a nebola pravda a aj média začínajú písať to čo im teraz vyhovuje viac, z čoho viac vyťažia -teda to čo chcú fanúšikovia počuť -aký bol dobrý, aké mal zásluhy a s tými špinavosťami sú radšej opatrní a určite si aj oni uvedomujú akú osobnosť svet stratil. Mimochodom tie plastiky som moc neuznávala, ale aj iné hviezdy majú kopec plastík, len sa o nich nepíše a to že mal kožnú chorobu som sa tiež dozvedela až tu na MK, takže asi viacerí sú na tom tak ako ja.

mimado
11. júl 2009

Tu je ten spominany dokument s ceskymi titulkami:

http://www.stream.cz/video/322038-dokument-o-mi...

dididi30
12. júl 2009

mimado, tak to je super prispevok, normalne som sa nemohla odtrhnut 😕 😅 totalne bombove videjko, fakt 😉 mne stale pripadal ako take dieta, ako sa hambil hovorit, zatancovat ci ked rozpraval o svojom prvom sexualnom zazitku, ktrory sa ani neuskutocnil, lebo vraj nebol pripraveny 😀
a tie deti neustale zahalene, az na jeho pohrebe boli odhalene, no tak asi kebyze mike zije, tak sa to nestane, jeho rodina vobec nebrala ohlad na to, na com mike trval, teda nech bulvar nezisti ich totoznost, teda ako vyzeraju ..no ved aj toto je dobry reklamny tah 😒
no a ten jeho otec 😕 😠 😠 😠 zabit ho malo

dididi30
12. júl 2009

jaj a este to MK nakupovanie 😕 😀 teda ja tiez rada nakupujem, ale nechytam sa 😎 😀 😀 😀 😀

dadulik
12. júl 2009

mimado, dakujem velmi pekne 😔 😔 😔

diddi
12. júl 2009

tak hanblivo vystupoval,utiahnuto....a hlavne ked hovoril o svojom detstve,tak ma srdce bolelo...hlavne ked som si znova pozrela ten dokument po jeho rozlucke,kde sa tatko&comp. tvarili neskutocne srdcervuco...teda fakt hnus a hanba.....a Mike bol zlaty ako vybehol na ten strom 😀 .....stretnut toho rezisera Rashiho,tak mu naplujem do ksichtu 🙄

mikalove
12. júl 2009

aj ja som bola prekvapená ako hamblivo pôsobil,potom si to pozriem ešte raz,malá spí a mam vypnutý zvuk,mimando,som rada,že si to sem dala,ja som nebola nikdy nejaky veľký fanúšik,ale pesničky má krásne 😵