Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
12. júl 2009

diddi, napodobne 😔
on bol neskutocne krehky clovek, a ako sa tento svet po nom vozil, co z neho spravil, to sa ani neda popisat, tolko bolesti musel zazit, a ktovie ako prezival posledne minuty zivota 😔
teraz zase La Toyoa spekuluje, ze ho lekari zavrazdili, uz mi to lezie na nervy, podla mna len jeho unavene srdiecko uz nezvladlo ten stres a napor pred tou koncertnou snurou 😔 ved kolko ludi v okoli zomiera mladych na infarkty, z nicoho nic, taky je uz dnesny svet, plny stresu, nenavisti, uzkosti....

dididi30
12. júl 2009

diddi, ked liezol na ten srom , ako taka opicka 😀... uplne normalny clovek, vobec nie clovek, ktoremu sa rozpadava telo..
inak sila, mike poprel plasticke operacie,ze vraj ani jednu nemal 😕 , ale ze sa mastil tou vybielovacou mastou to uznal..no tak ja neviem, ci lekary klamu, alebo on 😒

dididi30
12. júl 2009

srom-strom 😉

dadulik
12. júl 2009

didi, hej nepoprel tie bieliace masti, ale povedal, ze sa treba spytat boha, preco je zrazu biely, evidentne sa vyhybal tomu, aby rozpraval o svojej koznem chorobe 😔

dididi30
12. júl 2009

dadu, ja mam stale na mysli, ako ich ten otec trieskal ☹ 😠 ze co prislo pod ruku 🤐 a ze on bol este na tom dobre, lebo otec ho daval prikladom....no ale jeho bratom ked to neslo, chudata 😔 a ako mu par krat zutekal, tak potom to bolo horsie, si myslilm, keby ho deti udali , tak mohol zhnit v base 😠 a este sa na pohrebe tvaril akoby nic 😒
a vlastne preco si tie maste daval...ze sa hanbil za svoju plet, mal ju flakatu a sama vyrazka, no ale ved v puberte kto nema...a jeho otec sa mu posmieval,ze to ma po maminej rodine, somar 😠 sa cudujem,ze to s nim deti vydrzali...bali sa ho ako satana 🤐
ale aj tak ma s tym lozenim po strome a nakupovanim pobavil 😀 😵

dadulik
12. júl 2009

didi, ja som uplne uzasnuta, co som vsetko v tom dokumente videla, odkrylo to uplne iny rozmer tohto velkeho cloveka 😔

dididi30
12. júl 2009

prave som dopozerala ten koniec, boze to boli otazky 🙄 a mike sa veru drzal......proste mal tuzbu spasit tie deti a ked videl tyranie, ci ublizovanie deti, chcel to hned napravit a ako ten maly u neho prespaval, ako sa drzali za ruku, ako sa dohadovali kde kto bude spat....no ten moderator to nevedel pochopit a presne ako mike povedal, proste ludom staci povedat postel a uz sa mysli na sex 😖
jednoducho povedane uz to tu niekto pisal, bol to dospely clovek s vnutrom dietata, deti bral ako rovesnikov....
tiez sa tam vravelo o ich detoch ,ze ake su svetle, ze ci moze mat cernoch svetle deti a on ze to je genetika aj jeho otec mal modre oci....no vlaste ma aj pravdu, geny dokazu divy 😉

dididi30
12. júl 2009

vravelo sa o jeho detoch...nie o ich 😉

dadulik
12. júl 2009

didi, presne 😔

dadulik
12. júl 2009

ked si vezmes, aj Janet a La Toya maju svetlejsiu pokozku, ako ostatni bratia 😕

dididi30
12. júl 2009

no ved, tak vlastne ked sa to tak vezme, bulvar je svina a novinary musia o niecom pisat 😠
inak ja som zvedava ci bol mike ozaj zavrazdeny, ci to bolo naozaj nejako nachystane ☹ tak mal nenormalne majetky a bol zadlzeny, no ja to uz nechapem 😖

dididi30
12. júl 2009

a jeho hudobne prava presahovali miliardu dolarov 😕 ze koncertne turne na 50 koncertov , bolo podpisane pod natlakom a len ho zdierali, len aby makal a makal...

teodorka
12. júl 2009

no baby ja som to teraz dokukala a som tiez mimo...fakt sme ho nepoznali ako cloveka iba ako spevaka so svojim tancom ...a skandalmi okolo neho ...je mi ho luto .A zase sa mi potvrdilo :Nezavid druhemu lebo nevies co je za tym. 😒 Darmo bol neskutocne bohaty ,darmo mal neskutocne vela fanusikov nemenila by som s nim svoj jednoduchy ale krasny zivot ani na minutu

penny13
12. júl 2009

ahoj baby. Prosím vás, kde bol oto s tým Neverlandom? Ten dokument si pozrem. ☹ Ale bolo mi ho naozaj veľmi ľuto Dúfam,že ho už nechajú na pokoji.

expertka8
12. júl 2009

....vdaka za super dokument o MJ..v ktorom sa aspon ciastocne "ukazal" ze je len clovek 😉

...v kazdom pripade..."za vsetko sa v zivote plati"....a ja musim len skonstatovat....ze mam skvelyyyyyyyyyyyyy zivot..aj ked nemam miliardy.... 😉

...veru...s MJ by som nemenila 😔

dididi30
12. júl 2009

penny, obavam sa, ze mu pokoj nedaju....ved mi slovenky o nom tolko tocime a co tak cely svet 😉 uz len aby v dobrom sa o nom rozpravalo 😵
veru ani ja by som nemenila.....on bol ako keby sam proti vsetkym...tak vela toho chcel...pomahat, kde sa da a aj tak nebol a nieje dobry ☹... ale stavim sa,ze v neverlande bol stasty, sam sebou, vlastne chcel dohnat svoje znicene detstvo 🙂

dididi30
12. júl 2009

boze dnes mi ide, ze mi, ee my 😀

teodorka
12. júl 2009

veru na to nakupovanie sa na neho nechytame 😎 aj tento stol...aj tento stol ... 😀 a majitel predajne moze ist do dochodku tolko toho predal 😀
a ten reziser tiez nepochopil o co vlastne MJ islo ...ze laska ma aj ine podoby ako len sex....este musi dlho na sebe pracovat aby sa dostal myslienkovo na MJ uroven 😒

mywiel
12. júl 2009

No to je sila La Toya predtym nanho kydala, ked boli tie aféry s detmi a vyhlasila, ze nechat deti v blizkosti MJ je nebezpecné, lebo je psychicky nevyrovnany, tiez prevracia kabat ako sa jej hodi, ale chce vytlct peniaze, aby poistovna platila, lebo ak zomrel vlastnym pricinenim nedostanu nic...uz mi je z toho zle. 😝 😠

teodorka
12. júl 2009

taki sme my ludia...mywiel,co uz 😒

eva7780
12. júl 2009

ten dokumet nemá chybu 🙂 mal asi potrebu dohnať to čo nedostal v detstve,aspon na tých kolotočoch sa mi zdal ako večné dieta 🙂 🙂 🙂

mimado
12. júl 2009

Ahojte,.
Chcela som aj nieco napisat, ale zastrajkovala nam klavesnica, tak som bola rada ze aspon to video tam odoslalo.
JA tiez nie som daky fanda MJ, ale jeho smrt ma neskotocne zobrala ☹ .Teda ked zomrel vtedy este nie, ale ked som si citala vsetky mozne clanky o nom a dozvedela som sa vlastne ake mal krute detstvo, ako vlastne zil. Bol to clovek s charizmou, jemny, ludsky, laskavy.... Vtedy to na mna dolahlo, preco musel zomriet opat taky uzasny clovek? Vtedy mi to vsetko doslo, ze uz nikdy nikto nebude taky skvely, nik sa mu nevyrovna v pesnickach, klipoch.
Pozerala som pohreb a po prejave jeho dcerky som sa rozbucala ako mala, to uz bolo na mna moc, prislo mi jeho deti velmi luto, zboznovali ho, ved bol ako oni- vlastne velke dieta- a hlavne to ze zostali sirotami, kedze matka ich predala hned po porode a viac sa o ne nezaujimala 😠 . Zdalo sa mi to velmi krute. A ked mam povedat pravdu zostat s klanom Jacksonovcov to tiez nieje ziadna vyhra, plus to ze su detmi MJ, budu to mat teraz dost tazke ☹
Co sa tyka plastik, je to jeho vec, a ze to nepriznal , co koho do toho, nik nemoze, nemohol vidiet do jeho duse, pokial sa tak citil lepsie je to jeho vec. On proste urobil vsetko preto,aby sa nikdy nepodobal na nenavideneho otca.
Co sa tyka deti, nevedno kto je biologicky otec, zrejme sa tiez obaval toho aby neboli cernosi, nevedno, podla mna preto sa rozhodol pre darcu, mozno mu sex naozaj ani nic nehovoril, ako tu niekto pisal. Ale ten malinky Blanket mne sa velmi na neho podoba, je zlatunky, vsetky deti ma krasne.
Mywiel som velmi rada ze si nam tu dost veci vysvetlila....
JA som si vas iba vcera precitala, na MK nechodim, ale kamaratka mi dala link, tak som sa rovno aj zaregistrovala 😀

Helka uz som vela citala ze vraj zije ze si zmenil identitu , a smrt bola fingovana, aby mal uz pokoj, ja tomu neverim, neverim ze by opustil deti, zmenit by museli identitu aj oni, respektive by ich nesmeli ukazat, co sa uz stalo. A napokon by urcite ten pohreb nebol taky dojimavy, neverim ze by to deti dokazali zahrat. Ved su to najuprimnejsie bytosti... A vlastne aj Mike bol vecne dieta , teda uprimny , laskavy ....

Zrejme bude dlho trvat kym to ako tak stravim a vyrovnam sa s tym....
Mimochodm nieco podobne som prezivala ked zomrela Diana, no podobny osud, bola nestastna, zanechala male deti, bola milujuca, laskava matka, clovek s charizmou....

dididi30
12. júl 2009

ja neviem, ale ja si uz nemyslim,ze nechcel byt cernoch, on mal chorobu vintiligo a to je rozdiel...
aj ked ho otec tyral aj tak mu to odpustil, klobuk dole

veru teraz uz kazdemu ide o prachy, ved oni su najblizsi tak si myslia,ze im uz vsetko patri...

dididi30
12. júl 2009

tiez chcem verit ,ze tie jeho deti su ,,jeho,, 😵

mirusch
12. júl 2009

Pridam sa k vam. Uplne nahodou som tu tuto temu nasla a som rada. Popisali ste vela pekneho a velmi ma potesili prispevky Liaah, Mimado...proste ludi, ktori sice Michaela registrovali, ale neboli fanusikovia a teraz pochopili. Keby bolo viac takych. Tak ako to tu uz bolo spominane, je to velmi smutne, ze az po jeho smrti ludia zacinaju chapat, o co mu islo. Ale coze, tak ako bolo povedane na tej rozlucke s nim - nedovolme, aby to, za co on cely zivot bojoval, vyslo nazmar. Pokial budeme lasku rozdavat dalej, starat sa o inych ludi, tak jeho zivot mal zmysel.
Ja som fanusikom uz 20 rokov. Aj ked poslednych par rokov som sa okrem pocuvania jeho albumov nezaujimala, co stvara, asi zo strachu, z bolesti, bolo mi ho velmi luto, citila som, ze to, co sa deje, nie je dobre. Nech je pravda o jeho smrti akakolvek a myslim si, ze on v tom nebol celkom nevinne, bohuzial, citim hlboky smutok. Neviem si dat dokopy toho Michaela, s ktorym som vyrastala, na ktoreho koncertoch som bola, ktory saskoval v hotelovych oknach a musim povedat, ze to boli castokrat hodiny, vyhadzoval, co mu pod ruky prislo, robil nam striptiz, hral sa na schovavacku, dokladne si nas vsetkych obzeral dalekohladom.... s tym Michaelom, ktory umrel. Ja si ho navzdy budem pamatat ako genialneho tanecnika, spevaka a "kamosa". A kaslem na akekolvek "overene" spravy z televizie a novin. A budem verit, ze napriek vsetkemu zazil vo svojom zivote aj pekne a stastne chvile.
A co sa tyka deti ... vzdy som bola presvedcena, ze to nie su jeho biologicke deti. Ale ked som teraz videla toho najmladsieho, uf, tak to by ma neprekvapilo, keby bol. Ktovie, ci rodina vie pravdu. Ci dali urobit geneticke testy...Tak ci onak, on ich vychoval a bol ich Daddy.

diddi
12. júl 2009

najlepsie by bolo,keby vsetko,cely majetok odkazal na charitu,do Afriky....bol by pokoj....hlavne v rodine,by ho neokradli

expertka8
12. júl 2009

...mirusch...krasny prispevok... 😵 😵 😵

diddi
12. júl 2009

mirush....uplne suhlasim....aj ja som par stran dozadu pisala,ze Blanket je cely Michael....no nech je to uz akokolvek,tak nic viac si neprajem ako pokoj jeho dusi......btw....to saskovanie,striptiz....to si ako myslela?....bola si v jeho blizkosti?

pancake
12. júl 2009

nemam cas si precitat vsetky prispevky a preto neviem ci to to tu je iba fan club obdivovateliek alebo mozem pridat aj negativny prospevok.
michalea uznavam ako spevaka, tanecnika a hudobnika. je pravda ze je no.1.
ale na druhej strane ako pedofila ho nemam rada. takze asi ani ako cloveka by som ho nemala rada keby som sa okolo neho pohybovala. myslim ze na tych veciach musi byt kopec pravdy ked ho to stalo tolko penazi. a bez vetra sa ani listok nepohne.
som rada ze som nezila v jeho blizkosti, lebo keby sa dotkol mojho syna.... a viac nemozem napisat, lebo by mi to admini vymazali.