Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulik
16. júl 2009

presne tak jani 😉

mirusch
16. júl 2009

Dididi, najlepsia prilezitost sa v AJ trochu zdokonalit 😀 Ja som sa dokopala prave preto, ze som chcela vediet, o com spieva. A teraz anglictinu vyucujem 😉 A odporucam to interview s Oprah Winfrey. Na tom sa tiez da dobre ucit.

Dadulik, no fiiiha, toto som si precitala. Ale nezda sa mi, ze by sa nechal filmovat aj doma. A tiez neviem, ci by niekto stihol tie nahravky tak rychlo zmazat, ved policia tam bola takmer hned. Hm... 😒

Sticker, no, Paris mala narodeniny, tak isla s tatkom kupovat darcek. Ale je fakt, ze ho vkuse lapala za ruku a tahala nech uz ide, mne by sa to ako decku tiez nepacilo. Ved oco tam mal byt pre nu a nie pre nejakych inych ludi, no nie? Ale zdalo sa mi to zaujimave, take sukromne video.

sticker
16. júl 2009

Mirka veď tak som to aj myslela...nie v zlom.... Paris sa tešila, že ide s tatinom, no ale on sa naozaj nemohol nikde pohnúť... Veď keby ho ja vidím v nejakom obchoďáku, tak sa odtiaľ neodlepím 😝 😀

mywiel
16. júl 2009
mirusch
16. júl 2009

Sticker, ja viem ako si to myslela, ja som len doplnila 😉 Ja by som tiez cumela, aj ked by som vedela, ze by som nemala....no ale kedy uz clovek stretne nakupovat MJ 😕 Hm, teraz uz isto nie, ale vies, ako to myslim. Ale z vlastnej skusenosti viem, ze cim dlhsie mal clovek Michaela na ociach, tym mu to uz take neprislo. Napr. v tom Londyne, hodinu a pol som nanho mohla cumiet, uz ma to pomaly aj omrzelo a kukala som na javisko 😅 A v Prahe, 5 dni, ked bol kazdu chvilu na okne? Pamatam ako som volala mame z telefonnej budky pred hotelom a zrazu hrozny hluk a ja som jej iba skonstatovala, ze ZASE je Michael na okne. Normalka, nie?
😀

Mywiel, to je pekne, som este nevidela. A Michael v tych privatnych videach povedal, o com kecali. Ze sa ho Diana pytala, ci bude spievat Dirty Diana a on ze predsa ako by mohol, ked ona bude sediet v hladisku a ona, ze to je jej naoblubenejsia pesnicka, chi. Ale on ze to uz nestihne zaradit do koncertu, lebo bolo tesne pred. A do toho prisiel Charles, ze o com sa rozpravaju a ona ze o nicom. Chachaaa!

sticker
16. júl 2009

No zase Michael 😀 😀 😀 Viem si ťa predstaviať 😀 😉

mirusch
16. júl 2009

Sticker 😀 vtedy mi to cakanie a jacanie ostatnych pomaly liezlo na nervy, pamatam ako sme jeden den sli po Prahe, nech mame pauzu 😝 Ach jo, co by som teraz dala, co len za minutu. Inak na Michaela sa vzdy strasne dlho muselo cakat. ked vyhlasili, ze o chvilu ide von, vedeli sme ze taku hodinku-dve mame este cas 😀

Ozi, mama mi dnes skocila kupit to DVD Dangerous do T. (ja som v zahranici) a zobrala predposledne a pri vychode pipala masina. Tak ju hned napadlo, ze to pipa Michael 😀 A securitak sa potom tiez vyjadril, ze to bol dobry spevak...

Inak, niektora ste tu pisala, ze sa jej pacili deti ako tancuju. Tak kuk sem, to je z filmu Moonwalker, verzia Bad s detmi:

https://www.youtube.com/watch?v=-DeCqVAOqsI
sticker
16. júl 2009

Mne sa páčili tie deti v reklame na Pepsi 🙂 Keď tancujú tak rovnako, malé deti to sa mi veľmi páči... Ale nie som úchylná 😕 !!! Len sa mi to páči 😉

sticker
16. júl 2009

Dohovie ako vyzerá ten chlapec, čo ho tam tancoval teraz.....

mirusch
16. júl 2009

Sticker, my ta chapeme 😀 😝 Kukni si ten Bad s detmi. 😉

A inak, toto ste uz videli? Preskocte kecanie a niekde okolo 1:10 to zacina. Je tam prekvapenie, super to spravili! Mne sa to pacilo.

https://www.youtube.com/watch?v=zaBsshIYT2w
sticker
16. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=7ePm6cjd1j4


Aj tuto je perfektný 🙂
Chcem si ísť pozrieť dvd, ale neviem sa odtrhnúť teraz od tých linkov 😀

mimado
16. júl 2009

Mirus a ake zdroje mas mysli ? Ja citam tam kde nieco o nom pisu, viem ze nie vsetko je pravda... Tak budem rada ak nas poinformujes, ved si tu popisala toho dost a aj tie linky stoja za to 🙂 .
Ta reklama Pepsi sa mi tiez paci.... Teda nie ta kde horel 😒 .

Ja som velmi zvedava ako sa to vysetrovanie skonci, pokila sa vobec niekedy na nieco pride.... Lebo zacinam mat dojem ze to vazne bolo vsetko pre peniaze ☹

To video Paris som uz videla, no ani v klude nemohli na nakup, tiez sa mi tam ale zdala nesvoja.

dadulik
16. júl 2009

v tom videi s princeznou Dianou je naozaj velmi pekny, to bolo asi jeho najlepsie obdobie vtedy ☹ 😔

mirusch
16. júl 2009

Mimado, nemam konkretne zdroje, mas pravdu, ze aj tak vlastne nikto nevie presne. Akurat by som sa vyhybala Novemu casu, Blesk (CR), Daily Mirror (UK) a Bild (DE). Tie rozhodne idu po senzaciach a nie po informaciach. Ja kukam CNN, ale tiez s rezervou. Zdravy rozum nepusti.

Inak Michael chodil von aj v utajeni, zvykol sa prezliekat, nosit tucne kostymy (podla vlastnych slov) a raz aj ako zahalena muslimska zena 😀

Dadulik, veru, aj mne sa v tom obdobi Bad najviac pozdaval 😔 Aj ked, v tom obdobi, ako bol zenaty s Lisou Presley a nosil kratke vlasy, tam bol tiez sexy (napr. klip You are not alone).

mirusch
16. júl 2009

Aha:

https://www.youtube.com/watch?v=RiJQ3xod6HU

Michael sleduje vyber tanecnikov na posledne turne. Vsimnite si, ako po zacati hudby zrychlil tempo zutia zuvacky 😀 😀 Hudba prestala, on prestal zut... 😝

mimado
16. júl 2009

Dadulik, veru, aj mne sa v tom obdobi Bad najviac pozdaval Aj ked, v tom obdobi, ako bol zenaty s Lisou Presley a nosil kratke vlasy, tam bol tiez sexy (napr. klip You are not alone).

Mne sa vtedy zdal taky naj.... sexy 😝 😀 .Bol zlaty....A v tom klipe,rada si ho pozriem, obaja u tam zlat, vypaju byt stastni...

Zas blbne nasa klavesnica 😠 😠 😠 😠 😠
no nic padam

mirusch
16. júl 2009

Mimado, ty si skopirovala cast mojho prispevku 😀 To naschval alebo sa ti mimochodom podarilo 😕 🙂

Ja tiez padam, dobru noc.

arleta
16. júl 2009

Ale ste sa rozspísali, len píšte, dávajte odkazy. Baví ma to tu... 😎

Aj mne padla slza pri tom videu Jackson vs.Jackson, kde spieva aj ako malý...to ja zase nemôôôôôžem takto prežívať.... 😀

Veru, na tom videu s Dianou to ešte bol pekný, paradox, že obaja predčasne zomreli...Pre popularitu...Aj pri nej boli pšekulácie, či ju nezavraždili...no, motívy sú silné v oboch prípadoch...

Didi, veru, ten text je silný a s akým drivom to spieva!!!!!!
Mirusch, pozriem aj na tie texty, čo si ty písala....A veru, je to dobrý spôsob, ako sa poučiť angličtinu. Voľakedy ako pubescent resp. adolescent som to tak robila...
Normálne sa mi to ráta, že svoju obhajobu zakomponoval do svojich textov ešte aj s menom právnika!!!...a aj tá pesnička o detstve...nebol taký ťuťko, ako som si myslela.../nechcela som niekho uraziť/

Mám normálne zimomriavky, keď si púšťam jeho peničky...predtým som nebola nejaký jeho extra fanda, ale teraz to má všetko ešte umocnenejší kontext.
A súčasne spomínam na svoje "mládí", pozerala som na Vive, MTV klipy, medzi nimi aj MJ...aj tie má suprové...

Mirusch, no, chudý bol, ale zase nejaký chorý sa mi nezdal na tom oznamovaní turné...Ale 50 koncertov- to je fakt dosť. Ja neviem, či vlastne päťdesiatnici ešte majú skákať po pódiu ako napr. aj Madonna...Nie je to zase taký vek, ale...Tam nech sú už v kruhu rodiny...a hotovo... 😝

Aj ja idem, lebo tu stvrdnem, ešte pozriem to video "U are not alone" a končím pre dnes...

A aj ja som rada, že tu je táto téma...

Mirusch, tie pikošky z koncertov sú zaujímavé...

arleta
16. júl 2009

Ešte niečo...a potom fakt končím... 😎

https://www.youtube.com/watch?v=_Wy5qTeHqms

Neviem, nájsť video k pesničke You are not alone...neviete link? Díky..

mimado
16. júl 2009

Mirush , naschval som to skopcila, chcela som na to reagovat, ale hovorim tu som novacik, myslela som ze to dako odsekne od toho co som ja napisala. Chodievam na fora kde to takto funguje... 😒
No idem si to konecne v klude precitat a popozerat videa...

sticker
17. júl 2009

Ahojte 🙂 Mirusch na tom videu "so žuvačkou" vyzeral už dosť strhane 😒 ☹ Ale bolo to super to žuvanie 😀 😉

dadulik
17. júl 2009

jani, tiez mam taky nazor, ze na tom poslednom videu to uz skratka nebol on ☹

sticker
17. júl 2009

Ale zase Dad - vyzerať v 50tke ako on...podľa mňa nevyzeral na ten vek. Keby sa ma niekto opýta, koľko má rokov netypnem 50.

suziad
17. júl 2009

tak sa pridavam k faninkam 😉 moja momentalna srdcovka pri ktorej mi beha mraz po chrbte 😵 Speechless

https://www.youtube.com/watch?v=RC8aIC8lKr0

...a kopec dalsich ♥♥♥ MICHAEL FOREVER ♥♥♥

julca80
17. júl 2009

suziad, tuto piesen prave pocujem prvykrat, ale....... Nadhera!!!! 😵 😵 😵 Diky. 🙂

dadulik
17. júl 2009

suziad, naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadhera 😔 tiez som tuto pesnicku nikdy nepocula ☹

wild.horses
17. júl 2009

ahojte,

tento tyzden isiel na itv dokument o MJ, tu je link:

http://www.itv.com/livingwithmichaeljackson/def...

zaujimave pozeranie. Bola som totalne zhrozena, ako zaobchadza s Blanket, jeho tretim dietatom, tie trasuce nohy a nervozny hlas snaziaci sa zniet pokojne, ked ho krmi... 🙄
Podla mna je hrozne, ze jeho deti nemaju matku a ze si ich vlastne kupil 😨 😲

Toto su veci, s ktorymi nesuhlasim a vrhaju dost skaredy tien na MJ v mojich ociach, nech uz bola jeho hudba a tanec akokolvek bombove a svetove a inspirujuce a neviem co...

suziad
17. júl 2009

wild.horses: nejde mi to pustit ☹ mam tam hlasku please try again later

wild.horses
17. júl 2009