Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

majacska
28. júl 2009

jeden bratov znamy bol este davnejsie na jeho koncerte...odvtedy ho miluje... povedal, ze ako tancoval dve a pol hodiny non stop, to bolo neuveritelne....

Michael nechcel zomriet..tomu neverim....uz len kvoli detom urcite nie....

mirusch
28. júl 2009

Didi, ja robim v muzeu babok. Ake to je fasa! No, robim tam len 1-2x do tyzdna, nie vela. Ale je to pre mna ziva voda. Strasne dobre mi to robi na dusu. a preco by som si neurobila dobre? A ostatnym tiez?

dididi30
28. júl 2009

mirka no verim aj tomu,ze to nezvladal, ale aj tomu,ze ma to suvis s tou , chripkou, no co uz somnou 😀

inak ale toto je vraj aj dokazanne, teda vela ludi ma take,, navstevy.., ze niekto prilahne v noci ich telo a nemozu sa pohnut...neviem to vysvetlit, ja som to par krat zazila, tazke nohy a ruky, cele telo ☹ neviem co to bolo, ale pocula som o tom, vravelo sa o tom, aj pisalo....asi tiez skoro pojdem 😒 ☹ ,
joj koza som 😀

mirusch
28. júl 2009

Majacska ahoj. Nevieme. Bohuzial to v poslednom case nemal lahke. Ja som tiez bola na koncertoch, troch, ale to je uz davno a vtedy bol tridsiatnik az styridsiatnik, teraz by to uz nezvladol. Stale sa priklanam k tomu, ze sa nechtiac predavkoval. Ale sa cudujem, ze ked mal tie deti, tak sa nechal takto znivocit liekmi.

No nic, super diskusia, ale musim ist spat. Zajtra idem do muzea, cize precitam vas poobede. Dobru noc vsetkym. A myslite na pekne veci a robte dobre skutky. Je to balzam na dusu.

dididi30
28. júl 2009

jani ano sme alergici 😖 , ale moja dcera je ok do 3 dni , muz tiez a ja s thomaskom , koniec ☹ ach jaj to je tazke....ale vzdy ked ideme na sk a som predtym chora, doma to ako keby utne, to je tym vzduchom 😒

mirka, joj ti verim, to je take ja neviem ako v inom svete, ked idem do muzea 😵 😎

mirusch
28. júl 2009

Dididi, nie si koza 😀 Ty si Dididi! No ale co to ma s Michaelovou smrtou? Myslis tym duchov a tak, nejake sily, co su nad nase chapanie? Tak ja tomu raz verim, raz nie. Vacsinou sa z toho tak nalakam, ze tomu radsej neverim. Ale stalo sa aj mne. Bola som u nasich na navsteve, prvu noc a zobudila som sa s tym, ze mi strasne tazi na hrud, takmer som nemohla dychat, keby som nebola zase zaspala, tak asi volam sanitku. A skoro rano zrazu telefonat od jedneho znameho, ci sme v poriadku, ze sme tam mali v noci ducha, ze len prisiel prosit o pomoc. Ten znamy je citlivy na taketo veci. Tak som sa nalakala, ze asi fakt 😨

dididi30
28. júl 2009

mirka dobruuuuuuu 😵
idem sa radsej pred spankom prefackat 😀 😀 😀 😀
baby, zivot je taky krasny 😀 len keby sme neboli chori 😠

dobru nocku a sladke snicky 😀

mimado
28. júl 2009

Mirush tiez som sa cudovala ze sa nicil ked mal deti...
Ale zrejme mal slabu volu, mozno s tym chcel prestat, ale nedokazal to a po tom co si dal lieky si zas povedal na co to.... Musel byt uz v zlom stave ked bol na tom tak zavisly.

dididi30
28. júl 2009

mirka 😕 ju zima mi ostala, ja uz nezaspim ☹ 😀
ale aspon viem,ze je to pravda 😉

sticker
28. júl 2009

Bože Mirka 😕 . A to ako mám ja teraz ísť spať? Sama s deťmi doma...to sa bojím aj inokedy no teraz.....
Ale tak tiež vám prajem dobrú noc a pekné sníčky 🙂

mimado
28. júl 2009

Mirush toto nepis na noc 😲 😲 😲 😲 😲 😲 . Ved teraz ani ja oka nezazmurim. Tiez mam uplne zimomriavky.... 😕

dididi30
28. júl 2009

janka aj ja som sama s detmi, muz mava nocne ☹
nechodme spat 😀

sticker
28. júl 2009

OKI 😀 Ktorá vydrží dlhšie 😀 Ale to by si vyhrala 😝 😀 No môj chlap šiel ráno na deviatu k zubárovi, odtiaľ do roboty, prišiel o pol piatej a odišiel na ôsmu a ani netuší kedy príde a zajtra opäť večer. 🙄

dididi30
28. júl 2009

jani, hm ja uz nevidim na oci 😀 😀 😀

ja uz idem, lebo rano na6 do roboty, ble 😝 a vo stvrtok pride svokra, bude tazke upratovanie 😀 😀 😀
joj, mam dost, dnesny den bol zatazkavajuci na psychiku 🙄
idem sa odventlikovat, dam si sprchu a skusim zaspat 😔

jani dobru 😉 vyhrala som?? 😀 😀 😀 😀 ci vlastne ty 😝
papa 😀

mirusch
28. júl 2009

Mimado, je mozne, ze to tak bolo... 😔

No fiiiiha, ale som vas vystrasila. 😅 Nebojte nic. K nam chodia len dobri duchovia, pripadne ten Michaelov....Vlastne nie, ten je uz v nebi... Uf. Co vam napisat... Vsetky sup do postielky, predstavovat si Michaela ako krasne sa na vas usmieva a tesit sa, ze sa vam ukaze vo sne. Joj, mne sa uz tolkokrat super veci s nim snivalo. A castokrat som bola ta vyvolena, co sa s nim poznala, bola som v dave ludi a vedela som, ze sa nemusim snazit, ved aj tak za nim potom pojdem 😀 A raz sa mi snival taky sen, ze som ja sama bola MJ. Taky kratky, ale natolko intenzivny a farebny, ze doteraz viem, ako som sa citila. Bola (bol) som na nejakom odlahlom mieste v horach ci kde, proste trava, stromy, kopceky, v dome a skusali sme tam nieco. Bola prestavka, vedela som, ze pred hlavnym vchodom su novinari, tak som vysla zadnym von. Videla som zdialky novinarov a cakala som, kedy si ma vsimnu. Super spica pocit. Bolo mi smiesne. A ked si ma vsimli, tak ja sup rychlo zase do domu. Teda, mal tam byt vsade muzsky rod 😝

To bolo na dobru noc. Idem uz fakt spat. Pa.

majacska
28. júl 2009

ahoj mirusch, juj ti zavidim, ze si bola na jeho koncertoch!!!!! a kde? napis o tom nieco, ked este nespis....

sticker
28. júl 2009

No Mirka tak pri čítaní posledného tvojho príspevku som sa konečne usmievala 🙂
Idem aj ja...len sa mi zle odchádza, keď som nedorobila čo som chcela. No pri zamŕzaní môjho notebooku by som tu naozaj sedela do rána 😠 😝

mimado
28. júl 2009

Dobru noc babule, idem aj ja...

Didi mala si tazky den? No tak nech je ten zajtrajsi omnoho krajsi ....

Dobruuuuuu

mirusch
28. júl 2009

Majacska, ja uz spim. 😀 Fakt, musim uz ist spat. Ak kuknes moje prispevky dozadu, pisala som vela zazitkov z koncertov a spred hotela. Ok? Nemusis zavidiet. Bolo to naozaj zaujimave, ale ved mnoho ludi zazilo aj ovela viac ako ja. Papa.

dididi30
29. júl 2009

ahojte

moja noc?? ani sa nepytajte 😅 😀

penny13
29. júl 2009

Ahojte. Katka včera prtišla za mno zo strašným plačom. Čítala si vtipy na internete a bol tam aj jeden dosť nechutný o Mikovi. Vraj je najhorší babysitter na svete 🙄
Potom náhodou počula to v novinách. srdcervúco za rozplakala, strhla plagát Maťa Konráda z nástenky a rotrhala ho na márne kúsky. A v noci sa jej snívali nočné mory! ☹
Hrôza!!!!!!!!!!!!
Pustím sem lucku ,chce niečo napísať.

penny13
29. júl 2009

Ahoj. Kedy Michaela obvinili?
Keby ho neobvinili, nebral by toľko liekov. Je mi ho ľúto, aký mal nešťastný život.
Snívalo sa mi: Otec týral svojho syna. On ušiel z domu a otec ho naháňal s bejzbolovou palicou 😠
Mike to uvidel, skryl sa za krík a keď ten chlapec bežal popri ňom, vzal ho. Ten otec si nič nevšimol.
Mike zobral toho chlapca za ruku a chcel h ovziať k nemu domov. Vtedy tam prišiel ten chlap a chcel toho chlapca zbyť palicou. Mike si h ovšk pritúlil k sebe, otočil sa chrbtom, takže ten otec zmlátil jeho. 🙄
Ale videli to akýsi ľudia a zavolali políciu a toho netvora zamkli do basy.
Ten chlapec nemal ani matku ,tak si ho Mike zobral. A stali sa dobrými kamarátmi.

mimado
29. júl 2009

Ahojte.
Didi preco? Ja sa pytam 😉 .

Baby mne sa snivalo o Michaeovi 😝 , ze zil, len ho schovavali, ze som sa s nim rozpravala "po slovensky" 😀 😀 😀 😀 , to je ozaj len sen ,ale kraaaasny , ani sa mi nechcelo otvorit oci. 😖

mimado
29. júl 2009

Penny /Lucka obvinenie je jedna vec a ta nestastna reklama na Pepsi druha, to si myslim ze boli spustace toho nestastneho kolotoca. Aspon ja to tak vidim. Stalo sa nic s tym uz nanerobime ☹
Ten sen je dost smutny .

mimado
29. júl 2009

http://www.cas.sk/clanok/125588/dalsi-podraz-ja...

Na ludske hyeny mal naozaj smolu... Alebo ich pritahoval???? 😠 😠 😠 😠 😠

dididi30
29. júl 2009

no pekne, takto ogabali jeho deti 😒 no to sa dalo cakat, sviniari 😠

no a noc bola taka,ze nemohla som zaspat a uz o 4 rano som bola hore, rozmysala som nad mikom aj nad chripkou a tak....

mimado
29. júl 2009

Pozrela som tu chripku, tak je to tako ako som hovorila, spustena umelo, aby sa "niekto" na tom nabalil 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . Co dodat 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

dididi30
29. júl 2009

mima, citaj tam vsetko...nie len tu chripku, ale aj hiv/aids....vsetko umelo vyvolane choroby, ako aj rakovina 😕 len aby sa lekari nabalili a bohuzial sa aj nabaluju, ved bez uplatku ti ani dieta nekuknu 😠
ale to o inom.. 😉

teodorka
29. júl 2009

baby Vy ste zlate 🙂 ze stale myslite takto na Mika ....len po vcerajsku co som citala jednu super knihu by som radsej myslela uz len na pekne veci okolo nas pretoze tym ze myslite na negativne veci co sa deju okolo neho si k sebe nepritiahnete ziadne pozitivne myslienky a iba si tym ublizujete 😒

sticker
29. júl 2009

Ahojte 🙂 Gali tak to si moc nenaspala 😅 😒 . Ja som si inak tiež čítala tú tému o prasacej chrípke a som zhrozená 😕 😠 😒 ☹ a vystrašená ☹ Neskutočné, neskutočné, čoho sú niektorí ľudia schopní!!!!!!!!! Jednoducho sebeckosť!!!!!!!