Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mukky
5. aug 2009

stale ste spominali blanketa jak sa podoba na toho omara,a ja som stale nechapala..az teraz som nasla folto toho maleho,to je nenormalna podoba ked bol maly 😕 😕 😀 😎

http://www.cas.sk/clanok/124816/jacksonov-syn-b...

penny13
5. aug 2009

Mirush, a nevieš, čo bolo tomu chlapcovi?
Hej, o dobrých veciach si ľudia nevšímali. Ale o tom, že bol gay, zneužíval deti a podobne klamstvá, tomu verili a zaujímalo ich to.. Pozrela som tie linky a slzy mám na krajíčku. 😔

dadulik
5. aug 2009

ahojte, diki za ten link na vodnom skutri, tiez som sa nasmiala na tom jeho klobuku 😀 😀 😀 asi ho mal koli slniecku ☹
no mirush, neviem ako v zahranici, ale tu na sk fakt vela veci bulvar ani tv nepriniesli o nom za jeho zivota, myslim pozitivnych veci !!! chapes, napr. vedela som o tom vitiligu, ale nie, ze ho ma az v takom stadiu, o psoriaze som vobec nemala tucha, o tom, kolko cien ziskal za dobrocinnost absolutne....... neviem, skratka o dobrych veciach sa moc nepisalo, nerozpravalo, z toho by zrejme bulvar nevyzil 😒 smutne 😔
a v tom linku, kde hovori jeho otec, tak tam jednoznacne potvrdil, ze omar je mikeho syn 😵 uz by teda bulvar mal prestat polemizovat a pisat, skratka tomu vsetci uverme a hotovo 😅

mirusch
5. aug 2009

Ahojte. Ako som pisala vcera, dnes a zajtra nestiham, dnes som robila, teraz tu mam na noc kamosku a zajtra ideme na cely den na vylet. Ale potom vecer kuknem.

No, k tej nohe, teraz rychlo neviem, kto to pisal, Mimado? Na tych nohach mal viditelne bodky - po vpichoch. a odbornici k tomu hovorili, te to cierne, ta rana, ze to vyzera byt na odumieranie tkaniva, ked niekto zneuziva medikamenty alebo droguje, ze to sa vtedy stava.

Mukky, nie je potvrdene, ze Blanket je jeho biologicky syn, len si to vsetci domyslaju, kvoli podobe. A Omer sa strasne podoba na Blanketa. Cize zrejme maju tu istu mamu a je mozne, ze aj otca a je mozne, ze nim je Michael. Ale zatial su to len dohady. Aj ked my by sme tomu radi verili. No nie?

Penny, teraz rychlo neviem, co bolo akemu chlapcovi? Zabudla som, o com som pisala 😅

Dadulik, nemal psoriazu, ale lupienku. Veru, je to smutne, ze bulvar, ale aj obycajne televizne noviny, neprinesu aj pozitivne spravy. Je to tak v SR, ale aj v DE a vlastne vsade. Vcera som vecerala o siestej a kukala telku. Boli nejake spravy. a tam, bez varovania, zrazu plny zaber na kaluze krvi, niekto niekoho zabil. Chapete?! O siestej vecer, ked kukaju deti!!! V SR aspon povedia, ze nasledujuce zabery nie su vhodne pre deti. Inak, moj brat filmoval spravy pre istu telku, ale jednoducho odisiel, nutili ich chodit iba po samych katastrofach a havarkach a filmovat mrtvych. Nechapem, ci toto ludi fakt zaujima. Alebo nam to proste len vnucuju, ze nas to musi zaujimat. Ja to nepozeram.

Ok, zatial papa. Zajtra vecer sa ukazem.

suhana
5. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=WBuDh13TZJY


https://www.youtube.com/watch?v=Di7AHGGqfsM


https://www.youtube.com/watch?v=gj8WgXnAtxM


https://www.youtube.com/watch?v=u07NeO-EpDQ


https://www.youtube.com/watch?v=mLxs1l3l4HE


https://www.youtube.com/watch?v=Xk1asX_sHRk


https://www.youtube.com/watch?v=vm4Yo-7aMv4


https://www.youtube.com/watch?v=3DiXCXOfndA


https://www.youtube.com/watch?v=mFCTWQXx0QI


https://www.youtube.com/watch?v=vHRmOyPij2I


Čo sa jeho života týka niesom oprávnená súdiť ho ,ale bol to človek ,ktorý bol viac človekom ako ktorýkoľvek s obyčajných ľudí . Jeho rodičia si dodnes neuvedomili čo mu urobili . Jeho majetok im je dobrý teraz po jeho smrti dokonca ho chceli vyhlásiť za nesvojprávneho. Dôveroval zlým ľudom čo od neho chceli len peniaze napríklad ten asistent čo mal zaplatiť splatky na jeho životnú poistku si jeho peniaze nechal. Bol príliš dôverčivý a naivný jediný ku komu bol odmeraný je jeho otec Joseph.

dadulik
5. aug 2009

mirka, ja som si doteraz asi mylne myslela, ze psoriaza je to iste ako lupienka ☹ lebo svokor ma psorku, a ma to dolu na nohach ako mike, a celkom tak isto skaredo to vyzera 🙄

sticker
5. aug 2009

Ja som si dnes pozerala starší denník a tam bola fotka izby a postele v ktorej umrel 😔 Normálne som mala slzy v očiach. Boli tam veci pohádzané na posteli, všetko popísané čo bolo a načo to bolo.... Pre mňa hrozné ☹ Keď som si predstavila ako tam ležal...no nedokážem to ani opísať 😔

arleta
5. aug 2009

Ahojte...my sme tiež rozlietaní, tak ani nemám kedy písať, ale čítam vás priebežne, akurát niektoré linky ešte musím dopozerať...A som rada, že tu ešte spomíname a nezabúdame... ☹

Suhana, tá pesnička Ain´t It Sunshine- nááááádherne spieval už ako dieťa...neuveriteľnééééé...Ale ten jeho talent ho doviedol tam, kde skončil...resp.ľudia okolo neho...aj tak sa dá na to pozerať... ☹ ☹ ☹

Aj ten link s tým tancom, to bolo dobréééé aj ten komentár, že " si tam guľky ponadtriasali"...už neviem, kto ste to sem dávali, tak sorry...to sa mi páčilo...A fakt to na iných vyzeralo čudne aj ten tanec, predsa bol to Mikeov štýl, jemu to išlo lepšie...podľa mňa...

Tak plač počas pesničky bol teda trik? Dobrééé, ale raz som to videla a vyzeralo to, že má fakt aj slzy...
Téda, dobrú hysterku mu tam zobrali na javisko v jednej ukážke...Ja si myslím, že naschvál také divoké ženy vyberali, aby tam len nestála a nepozerala...

Sticker, videla som tú fotkuj aj na internete, na cas.sk alebo pluska.sk?
Aj Beyoncé sa krásne s ním rozlúčila a možno to bolo aj osobné...Mám taký dojem... 😉 😉 😉

Penny, tomu chlapcovi z Rumunska zabezpečil náhradný orgán na transplantáciu prostredníctvom svojej organizácie Health the World....ak sa dobre pamätám, čo písala Miruš... 😉 😉 😉
No práve napr. toto nikde nepísali, len somariny, niektorí sme to odhalili, iní, bohužiaľ, na tom stále fičia a píšu potom do iných fór nadávky...

Mukky, tééééda, toľko prvenstiev, no naj umelec za posledných a nesledujúcich 100 rokov, ak nie viac...

mukky
5. aug 2009

sticker a kde si to pozerala? 😕

sticker
5. aug 2009

Mukky bol to Nový čas...buď nedeľný, alebo pondelok.... 🙂

mukky
5. aug 2009

dik,mozno,hadam to najdem na nete,ci? 😕

penny13
6. aug 2009

Ahojte.. Mirush , myslela som toho Rumunského chlapca. Arleta to už napísala.

Vitaj, Subana 🙂
Lucka ešte niečo napíše.

Včera som konečne videla ten dokument. Ten, ktorého ste dali link na 11 alebo 12 strane. Smiala som sa, ako nakupoval a liezol na strom. Dojímalo ma , keď vravel, že je Peter Pan a nechce vyrásť. Ale mala som aj slzy na krajíčku. Ten moderátor ho miestami naozaj trápil ☹ KeĎ sa ho pýtal na otca, keď mu neveril. ☹ On mu hovoril čistú pravdu! Však mike nevyzeral, že by klamal. Bol úplne úprimný, ale to tomu moderátoovi asi nedošlo. 😠 Ja by som ho...... 😠
Pýtal sa ho, čím ho bil a ani mu nenapdlo, že ho to veľmi, veľmi trápi 😒
Inak tá pesnička, čo hrala v tom prvom linku, čo dala Suhana, to je jeho? Lebo sa mi hrozné zdá, že som ju už niekde počula. A to aj to Bad, čoi ako sa to volá.

penny13
6. aug 2009

ešte sa chcem spýtať, či v tomto videu

https://www.youtube.com/watch?v=Xk1asX_sHRk


je Michael ten v tom ružovom klobúčiku.

suhana
6. aug 2009

No jasné ,že v tom ružovom klobúku je Michael . Ktorý s nich asi mohol byť on jedine ten v ružovom klobúku . Ty asi veľmi nepoznáš Michelové fotky s detstva 🙂

dadulik
6. aug 2009

suhana, za penny obcas pise jej mladsia sestra 😉 predsa len to je mimo jej "eru", takze drobne otazky jej musime radi zodpovedat 🙂 ok? 😅

mimado
6. aug 2009

Ahojte.
Mne je akosi zas nanic, hlava.... Konecne som si vas precitala.

Mirush dik za preklad o tej nohe, myslela som ze je to kvoli Psoriaze/lupienke. Dadulik tiez som bola v tom ze je to to iste 😕 , myslela som si ze psoriaza je oficialny, ako to povedat-doktorsky nazov a lupienka som si myslela, ze sa to tak vola ludovo 😝
Dufam ze ste si uzili dnik. Inac ako tam mate? Tu veru neviem ci este to prave leto bude 😖 . Pre mna je uz august jesenny mesiac 🙄 . JA totiz zboznujem leto, slnko, vodu a to vsetko.....

Sticker tu foto jeho izby som videla bolo to v cas-e. Tiez ked som to zhliadla ma zas chytil smutok, uplne som sa vzila do toho co tam pisali, ako to muselo byt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Linky mrknem teraz nestiham....
Mirus , Arleta mate pravdu veru sa v spravach , novinach iba zle dozvieme, ja uz tiez spravy ani nepozeram. Potom mam z toho vsetkeho iba depku 😠

mirusch
6. aug 2009

Ahojte, tak dnes som sa konecne dostala na kupalisko, no parada, ale tiez ako Mimado, rano mi zase zacinala migrena, tak som musela zlupnut tabletku na nu, ta je sama o sebe plna vedlajsich ucinkov, ale prezila som.

Arleta, diky, som zabudla, ze som pisala o tom rumunskom chlapcekovi.
Penny, fakt, on potreboval transplantaciu pecene a Michael mu pecen cez svoju organizaciu Heal the world nasiel.

No, aha, vlastne neviem, ci psoriaza nie je to iste ako lupienka, musim to niekedy kuknut. Akurat sa mi zda, ze psoriaza je aj vo vlasoch, na laktoch a kolenach a vraj lupienka hlavne na nohach, ale musim to fakt kuknut, je mozne, ze lupienka je ludovy nazov 😅 . V kazdom pripade, nie je to sranda taka choroba.

Inak, najnovsie spravy su, ze neumrel vo svojej posteli, ale v posteli toho doktora, on tam aj prespaval, ze mu daval tie infuzie a narkozy u seba, aby sa vyhli tomu, ze niekto z M. rodiny - deti - vtrhnu do izby. 😔

Ahoj Suhana. linky kuknem zajtra. Ale pises dobre, veru, bol naivny a doveroval casto nespravnym ludom, hlavne ku koncu, uz nemal dobry usudok. Len chcel dostat, co "potreboval" a hotovo. A fakt, Penny ma mladsiu sestru a navyse, je tu par babuliek, co sa az po jeho smrti zacali onho zaujimat a az teraz pocuvaju jeho veci, kupuju CD a ziskavaju info. Mna osobne to tesi, ze fanusikovia nadalej pribudaju a ze vela ludi hadam pochopilo, o co mu cely zivot islo....pomahat, vyliecit tento svet.

dadulik
6. aug 2009

baby, neviete hodit link na ten clanok, kde je aj foto tej jeho izby, kde zomrel? ☹ neviem to najst 😔

mimado
6. aug 2009

Mirush tak potom ten doktor tam mal taky hrozny bordel co vsade omielali 😀 😀 😀 😀 , ale to bol vtip. Ved ked ho zachranoval, jasne , ze tam bude bordel, nevidela som zachranarov, co by si po sebe upratovali, teda ihly ano, ale to ostatne.... Ved ide o zivot co tam po poriadku.

Ako pisete skoda ze sa nechal manipulovat. Ti hnusne lieky urobili svoje 😖 😖 😖 😖 .

Mna hlava trosku presla, ale este stale ju citim. Asi je to aj pocasim, mavam nizky tlak. Tak vy ste dnes boli na kupku? Mate uz pekne pocasie? Mame sa na co tesit?Ja som veru tento rok pri vode nebola, chceli sme ist v nedelu co bola na Zelenu vodu, ale mala este nemohla... A zrejme uz nebude az take teple pocasie, ved uvidime.

sticker
6. aug 2009

Tie linky od suhany som chcela tiež pochváliť. Mne sa veľmi páči hneď prvý, kde je malá. Neskutočne je zlatá 😵

mirusch
6. aug 2009

Mimado, nie, to bola Michaelova izba na fotkach, ale tu v telke teraz hovorili, ze to nie je pravda, ze zomrel tam. Ze zomrel v lekarovej izbe, neviem, ci je foto tej izby. A vlastne co je pravda....Ako hovorim, nikdy sa to nedozvieme 😔

No, na kupalisku som tento rok este nebola, iba v zahrade bazene v USA. Dobre mi to dnes padlo. A naaaadherny vyhlad na cele mesto, je to totiz na kopci. No, my tu mame cely tyzden pekne a teplo, teda, bolo polooblacno a prijemne, teraz je po dva dni brutal horuco, ale ja sa tesim, lebo to tu mame zriedka. Praveze neviem, ci to pride ku vam, v lete sa to nejako divne toci, vy mate horuco a my tu mrzneme a tak vselijak....
A mala sa uz ma teda lepsie?

mimado
6. aug 2009

Mirush dakujem , mala sa uz ma Ok uz mam pri nej zaberak 😝 😀 . Ale radsje to ako ked zalahne s horuckou ☹
No tak daka nadej je ze to dorazi, aj ked ja sa zrovna upat nemozem 😖 aj preto ta hlava 😖 . Ale je leto nech je teplo!!!

Idem mrknut aj ja tie linky, este som nekukla. 😝

mimado
6. aug 2009

Mrkla som to, krasnucke deturence, rozkosne !!!!! Aj tie klipy, mne sa pacil aj ako cernosko, akurat ten afro uces nie, to mi prislo akoby strcil prsty do elektriky 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 . Fakt mal asi len ten nos operovany a v brade tu dobku. Ale bol zlaty!!!!!

mimado
6. aug 2009

No na dnes koncim. Ale piste, piste, rada vas tu citam !!!!! 😅
Dobru noc.

arleta
6. aug 2009

Ahojte, Dadulik, pozri na www.cas.sk, nájdi si hore kolónku "prominenti", tam je jeho meno a medzi článkami aj tá posteľ. Ja neviem, nechcem to sem dávať, mne to príde lezenie do súkromia, ešteže jeho toaletu nezverejnili... 😵
Veru, ktovie, či sa dozvieme úplnú pravdu, ako to všetko bolo a kde zomrel...

Mne sa rátalo, že napriek tej ohromnej sláve zostával naďalej skormný. V rádiu dávali takú reláciu, kde aj on hovoril, že "sa cíti byť normálny, ako my, možno má talent na skladanie piesní, spev, tanec, ale je ako my"...A bolo počuť, že to myslí úprimne...
A okrem iného ešte jedna speváčka /neviem už, kto to bol/ hovorila, že jej telefonoval kvôli piesni alebo vystúpeniu? pre New Orleans, čo tam boli záplavy, že či by aj ona nespievala,
tak povedala: že áno,
on potom.: a ináč ako?...
ona:dobre...
on: a aké máte počasie?...
ona:je horúco..
.proste, že sa na viac slov sa nezmohla... 😝 😝 😝
To ja by som ani toľko nepovedala... 😵 😵 😵

A ešte som čítala, že jednu pesničku z tých nenatočených, mal dosť podobnú s nejakou skupinou, tak musel dávať súhlas, ale im to vôbec nevadilo, práveže sa cítili byť poctení, že si sám MJ vybral ich pieseň. Bol tu aj link na tú pieseň, ale teraz neviem, ktorá to bola...

Tak dobrú noc...

arleta
6. aug 2009

A nejaká nová správička...
http://www.cas.sk/clanok/126584/konecne-sa-doho...

Tak dúfam, že pomník bude mať, len popol rozprášia, aby ho neukradol nejaký dobrodinec...

arleta
6. aug 2009

Miruš, sím, kto je Terry Harvey, ak to tu bolo, tak sorry, že som nedávalal pozor 😀
Pod jednou fotkou je písané, čo povedal o MJ... tiež to radšej necitujem, kým som to naozaj nepočula z jeho úst...kliknite na ten článok, čo som dala vyššie, tam na fotogalériu a pod prvou fotkou je jeho citát...Ale vlastne to aj vieme, bavili sme sa tu o tom, len on to tak drsno povedal...
😠
Fakt chúdence jeho deti...Ale hádam to nebolo s ním až také zlé, keďže mu deti neodobrali...

A teda kto vie, ako to bolo aj s tým otcom Joe, ke´d matka tvrdí, že deti nebil...

No zase samé dohady...

Idem hajkať...

arleta
6. aug 2009

Žeby v päťdesiatke naozaj vyzeral nejako takto, keby nebol taký chudý, ale dal si riadne slovenskej slaniny, klobásy- ako tu písala Miruš, nemusel sa bieliť a neišiel by na plastiky?

https://www.youtube.com/watch?v=z1Ft0XIVHA0
arleta
6. aug 2009

A na tej stránke cas.sk o 3 príspevky vyšši, sú aj jeho posledné fotografie. Niekto chcel...

No ja idem, robím si tu z toho monológ... 😀 😀 😀

Dobrou s kobrou...

sticker
7. aug 2009

Arleta - ten telefonát so speváčkou 😀 Ja by som asi tiež iba koktala 😅 😀
No konečne sa aspoň na niečom zhodli - že ho rozprášia. A mama MJ ako tam vraví, že jej manžel nič neurobil a že prečo nemôže chodiť domov 🙄 Ale asi je normálne, že manželka si aj po toľkých rokoch bude zastávať manžela 😒