Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

bia8
14. aug 2009

Suhana ja mam tiez ten nazor asi nemohol mat deti tak si pomohol vedou ved to je uplne normalne,a tesim sa lebo ma vyjst jeho novy album tak sa neviem dockat a mne sa na nom pacila najme ta laska k detom a neverim co sa o nom popisala o pedofilii

penny13
15. aug 2009

tvnoviny.sk/.../video-jackov-ranc-neverland-verejnost-ho-neuvidi-vy-ano.html
www.webnoviny.sk/.../FOTOGALERIA--Sidlo-Michael...

dadulik
15. aug 2009

penny, ten link nefunguje, vypisuje to, ze podstranka nenalezena 😒

bia8
15. aug 2009

mukky uzi si tu dovolenku ,peny ani mne to nejde skoda

nattereri
15. aug 2009
sticker
15. aug 2009

nattereri vďaka 😵 . Zase som mala slzy v očiach, keď som si predstavovala, že tam MJ žil, predstavovala som si ho v tých miestnostiach... Akurát to bolo tak nepríjemne prázdne ☹

arleta
15. aug 2009

Ahojte pozerám, že sme tu trochu osireli. ☹ ☹ ☹
Miruš, gratulujem k päťročnici a verím, že sa tam máte krásne. 😎
Mukky, tiež prajem šťastnú cestu a krásnu dovolenku... 😎
Juj, aj mńa by ste mohli pribaliť... 😵 😵 😵

Pekné linky ste dali. Ešte musím niektoré pozireť lepšie, len som ich len zbežne preklikala, nebolo teraz moc času...
To tanečné videjko Dangerous je supeeeer...To je tam Diana Ross na záver v hľadisku, čo tlieska?????
Nattereri, vďaka...Juj, škoda, že to teraz chátra na tom Neverlande...Nech si to niekto zberie, či už tam bude múzeum alebo nie...MJ tam mal vlastne taký svoj svet, všetko po ruke, keďže "von" nemohol ísť ani na nákup...No šialený život, nie???

O tých talentoch v rodine...to tiež obdivujem, že všetci spievajú- sú černosi, majú to v krvi...Ale aj tak...
Inak som sa zase raz bavila na bulvárnych správach, tak lekár nezaspal, ale pre zmenu zase telefonoval....No, nabudúce vysvitne, že počas smrti tam ani nebol prítomný... 😀 😠 😠 😠
Už bol m&ike pochovaný na neznámom mieste, teraz podľa otca Joa ešte pochovaný nie je...Zomrel on vôbec ??? 😵 Keby tí novinári trochu aj rozmýšľali, čo píšu...Fakt neviem, prečo stále pozerám na takéto správy...
A vraj Mike prekoná rekord v zárobku po smrti...zatiaľ vedie Elvis...No, tak ešte toto vyzerá, že by to mohla byť aj pravda...A deti budú zabezpečené...

Ináč sranda, aký bol Mike hanblivý, aj na tých videjkách to vidno...Mne to je také sympatické...Aj že bol citlivý...aj ja som...

Zdravím novú tvár, neviem teraz narýchlo nick...pardon, ja som bola niečo podobné, ale skôr neutrál, jeho výstrelky som nechápala, ale pesničky sa mi páčili. Teraz tiež len pozerám, ako sa vlastne veci mali okolo Mikea, zamyslela som sa nad tým počas tej rozlúčky a aj vďaka tej to diskusiii...A aj tie texty bolik nesmierne duchaplné a veľa nám napovedajú o ňom..

Lisa? Neviem, ale vraj je 4.týkrát vydatá...to je podľa mňa poozrivé, ale nechcem ju súdiť.A inak, ak by aj bola sekera, tak len dobre, lebo Mike potreboval k sebe niekoho, kto ho usmerńoval v mnohých veciach.- hlavne pri kontakte s tými pyjavicami- požičalal som si od nej termín..To si myslím...

arleta
15. aug 2009

Tak pardon, Bia8, vitaj...
Tie deti sú zlaté, len mi je ich ľúto, že matku vlastne nemajú, otca pochovali,sú v centre pozornosti teraz. Ja fakt neviem, prečo ich tam odhalili na tom pohrebe, mali trešpektovať Michaelovetrozhodnutie, aj keď rodina s tým zrejme nesúhlasila... A ako k nim prišiel , tiež podľa mňa to bola jeho vec, vďaka nemu sú na svete a staral sa o ne pravdepodobne dobre- to je podstatné.

penny13
16. aug 2009

Nattereri- ten link som myslela. ja to enchápem, však so mto prekopírovala celé ☹
Tak pochovli toho Mikeho(už to chytám od sestry 🙂 , alebo nie?

bia8
16. aug 2009

arleta dakujem za privitanie,tych deti mi je tiez luto Majkl ich tak bral ako keby ich splodil a lubil ich a ostatny to musia respektovat mne je za nim hrozne smutno ,cele dni sledujem hudobne programy ci nehraju jeho pesnicku teraz uz po male a to ma stve a take blbosti hraju no nie?ja som bola tiez v soku ked napisali ze zije hm bulvar ktory mi uz ide na nervy za zivota mu nedali pokij stale ho ociernovali a ani po smrti mu nedaju pokoj som zvedava ake dalsie blbosti sa docitam ☹

mimado
16. aug 2009

Ahojte.
Kukla som konecne linky, super !!!!! Vobec vas nestiham, cele dni sme boli prec, kedze je pekne vyuzivame pocasie a sme stale von. Ale citam vas, aj ked je tu potichsie.
Mukky uz sa urcite clapkate v mori, uzite si to 😉
Neviem ani co viac napisat 😒 , tak piste vy!!!!! Dobre sa to tu cita. 😅

babatko88
16. aug 2009

Ahojte... super linky, som sa zabavila... nikdy som jacksona nemala rada, ale teraz, ked zomrel som plakala, kúpila si každé cd, čo u nás mali a počúvala som, niektoré pesničky som si fakt zamilovala... tak dúfam, že sa má tam hore dobre... 🙂

mirusch
16. aug 2009

Ahojte 😀 Dakujem za gratulacie! Mali sme sa fajne, objednala som take horuce pocasie, ze mne samej nebolo vsetko jedno a co chudak manzel. Ale videli sme, co sme chceli, v hoteli sme neocakavane mali rezervovany apartman, potesilo, aj bazen bol, takze fajn.

Som rada, ze ste prilis vela nepopisali, lebo by som nestihala. 😅

Suhana, inak, vrta mi to v hlave, vravis, ze Lisa mala problemy mat dieta s Michalelom, lebo mala problem s krvou, no, ale ak mala dieta s prvym manzelom a teraz s poslednym, tak je mozne, ze nie v nej bol problem, ale v nom. Alebo v oboch, moze byt, ze sa nezhodli (nie oni, ale ich genetika alebo biologia, pricin moze byt tisic, kedze my sme tiez s manzelom preskakali svoje a viem, co vsetko sa moze pokaslat alebo "nesadnut").

Inak, poznate toto?

https://www.youtube.com/watch?v=v8GzroSMsiI

Niekde to aj vyslo, ako extra pridavok, ale uz neviem, na akom CD.

Ozi, vitam nove babule!!!

Tu v telke vraveli, ze Michael je stale v mraznicke a jeho mama za nim pravidelne chodi. Este sa teda nedohodli co s nim, chudakom. 😔

dadulik
16. aug 2009

vitaj doma mirka 😎 tak ste si krasne uzili 😉
tu pesnicku som tusim uz niekedy pocula, ale tiez neviem, kde to vyslo ☹

mirusch
16. aug 2009

Tak toto som este nepocula-"Fly away", ale vraj to je na Bad Special Edition!

https://www.youtube.com/watch?v=caZCGlpozns

Toto je cast filmu "An American Dream", ktory som uz spominala. Kuknite na 8:07! Tam je cast, ked sa narodi Michael a stara mama vymysla meno a smeje sa, ze Kathrine ma tolko deti, ze sa im minaju mena 😀 Najprv navrhne Ronald, potom Donald a potom Michael 😝

https://www.youtube.com/watch?v=LwpJsRDnQOI
bia8
16. aug 2009

mirusch dakujem za privitanie vy ste tu take mile 🙂pokazili sa mi repraky a hrozne ma to stve ,asi Michael nemohol mat deti podla mna ☹ak je to pravda tak chudak stale v chladnicke brrr a to na ktorom programe davali?chudak

mimado
16. aug 2009

Miruska vitaj !!!!!
Opat to tu oziva 😉 som rada ze ste sa mali vyborne, uzili ste si 😉
Super linky, tie pesnicky som este nepocula. A to narodenie Michaela 🙂 🙂 🙂 .
Tak este stale nieje pochovany 😕 , no my sa uz pravdu zrejme nedozvieme, mozno je to iba maskovaci manever na odputanie pozornosti. Veru uz by mohol mat klud a pokoj 😒

bia8
16. aug 2009

mirusch a kde ste to boli na dovolenke?tak ma stve ze si nemozem vypocut jeho piesne ☹

mirusch
16. aug 2009

Ahoj Bia, no ja som v Nemecku, davali to tu. Neviem uz na ktorom programe, ale to ti asi aj tak nepomoze 😉 Jasne, ze sme tu mile 😉 Sup, sup, rychlo do poriadku repraky. A na pocitaci sa ti neda pustat CD? Ja mam vela veci aj v mobile na MP3.
No, my sme boli len 3 dni vo Würzburgu, ak poznas, v DE, oslavovat 5.vyrocie svadby 😵

Mimado, Dadulik, veru, fajn bolo. Prijemna zmena. Radi chodime na taketo predlzene vikendy, spoznavat mesta. Ale uz sme davno neboli veru...

bia8
16. aug 2009

jej tak blahozelam no veru uz musim kupit nove len sa k tomu akosi neviem prinutit 🙂 🙂 🙂 ,daktore cd mi aj idu pustit a ine nie nechapem tomu

sticker
17. aug 2009

Jaj zanedbávam to tu 😅 😝 Včera mi bolo hnusne. Zase mi začína hrdlo + migréna. Mirka dala som si cesnak a potom som si uvedomila, že on znižuje tlak. A ja ho mám nízky aj tak. Kávu som si nedala, lebo keď ma bolí hrdlo tak káva ma dráždi... A potom sa čudujem, že ma bolí hlava!
Idem vás dočítať 🙂

dadulik
17. aug 2009

mirka, krasna pesnicka 😵 boze on mal tolko "neznamych " veci 😅 😕

sticker
17. aug 2009

Naozaj by mohlo vyjsť nejaké cd s jeho nezverejnenými pesničkami....

arleta
17. aug 2009

Ahojte. tak už to tu znovu ožilo...
Miruš, vitaj. Aj nám by sa zišiel taký víkendík vo dvojici, už sme tak neboli hrozne dááávno. 😒

Krááásne sú tie pomalé pesničky, čo si sem dala, Miruš. Je to iný Mike, ako ho poznáme z rádií, ale aj takéto niečo sa mi hrozne páči od neho...Idem si to pustiť ešte raz...Už po stýkrát...to bol ale talent!!!
Aj z toho filmu je to dobré, ako sa narodil malinký Mike. Tak som si pomyslela, že vtedy jeho matka ešte netušila, akú karmu si jej synček ponesie...Ktovie, ako to ona vníma, či ako prekliatie alebo naopak...Možno zo všetkého trochu. Určite zažil aj krásne veci popri sláve. Najmä to, že mohol ukázať svoj talent a venovať sa tomu, na čo mal vlohy...

Jaj, veru, možno to len maskujú, že ešte nie je pochovaný.
Ktovie teda, ako to bolo s tou krvou a keď mal aj vitiligo a ďalšiu kožnú horobu, tak možno zato nechcel dávať svoje spermie na deti...Teda nevieme, ako to je s Blanketom a Omerom...

Vďaka tomu, kto založil youtube, neskutočne užitočné hlavne teraz pre nás........... 😵 😵 😵

penny13
17. aug 2009

Mirush, vitaj zas doma 😉 Dala si super linky?
Oni ho dali do chladničk? Chudáčik ☹ On mal miestami taký nešťastný život. Dcéra Katka hovorí, že síce bol slávny a bohatý, ale mal smutný život.
Ale bol to VEĽKÝ talent!

bia8
17. aug 2009

aj podla man mal prevazne smutny zivot v detstve otec tyran v dospelosti bulvar,ja neviem co si mam o omerovi mysliet ked som videla jeho fotky tak som povedala ze cely Michael,ale zase ked on osobne napisal ze neni jeho syn,a mozno zase ten bulvar,ked som pocula nejake pesnicke tak som prekvapena povedala ze to naspieval on?piesen znama a ja som nevedela kto ju naspieval smutne 🙂 to cd by bolo dobre keby vidal ze si prial aby jeho nove piesne zverejnili po jeho smrti to by bolo skvele 🙂 🙂 🙂

mirusch
17. aug 2009

Ahojte, dnes som mala rusny den, svokra ma zapal pluc a takmer 90 rokov, tak si to viete predstavit. Kazdu chvilu tam.

Sticker, chudatko, bolava hlava a migrena duplom, su nanic. Ja som chytala migrenu na vylete, v noci, ale hodila som si triptan, no a vcera z toho hicu ma tak chytila hlava, ze som sa bala, ze dalsia migrena, ale bolo to naozaj len z horucavy, pretoze mi pomohlo ochladit sa v klimatizovanom ICE vlaku a 2 studene kavy.

Arleta, vidis, to je jedna z moznosti, ze nechcel vlastne deti (teda, nevieme, len sa domyslame), ze nechcel na ne preniest svoje choroby. Ktovie... 😒 A isto zazil aj pekne chvile vo svojom zivote. o tom nepochybujem. Ale aj skarede. Vlastne ako kazdy, len on to mal znasobene. Jaj, tak by som si priala, aby na svete neboli zli ludia, taki, co im ide o peniaze a idu aj cez mrtvoly. Ako moze byt niekto stastny, kto ziskal miliony za cenu znicenia niekoho ineho? Nechapem to.

Penny, tvoja dcerka ma veru pravdu, smutny zivot. Ja osobne by som teda nemenila.

Bia, verim, ze nejake to CD casom vyjde, v kazdom pripade by na tom zarobili, mozno to zavazi 😔 A od oktobra potom ten film, co som spominala, zo skusok....

arleta
17. aug 2009

Preklikajte si toto, zase mi je smutno ☹ ☹ ☹
http://www.nydailynews.com/entertainment/music/...
Tak vraj má byt pochovaný na deň svojich narodenín...Ale asi ste už pozerali...

sticker
18. aug 2009

Arleta hneď z rána som mala zase slzy v očiach 😔 Aj som si vravela, že veď si len pozriem fotky.... No to nie je len a ešte veľmi dlho nebude 😔