Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

penny13
18. aug 2009

ON ešte nie je pochovaný? Pre pána kráľa! Vraj až na jeho narodeniny. Zase mám slzy v očiach.

mimado
18. aug 2009

Ahojte.
Tiez ma prekvapilo, ze ho este nepochovali 😲 . Pochovaju ho vobec niekedy? Neviem si to predstavit, ci ho dali zabalzamovat, alebo co ? 😖 Ved je to uz pomaly 2 mesiace co zomrel 😢 . Ach joj, keby radsej este stale zil... ☹
Mirush Tvojej svokre prajem rychle uzdravenie, tebe vela sil, aby si vsetko stihala ,aj nas tu 😉 😀 .Ma krasny vek, ale zapal pluc prave pre starych ludi je dost nebezpecny, tak nech sa rychlo z toho dostane.
Teraz sem chodim pomenej, nestiham...

sticker
18. aug 2009

Mima v lete celkovo je človek menej za pc 😝 . Aj my sa snažíme využiť kým sa dá byť ešte pekne vonku. Na jeseň začne pršať a to bude účasť na koňovi 😀

mirusch
18. aug 2009

Ahojte. Nuz, aj ja sa snazim vyuzit horuce dni, teda k vode nestiham, kvoli svokre, ale aspon von, lebo v Nemecku su teple dni naozaj zriedkavostou.

Mimado, dakujem za prianie pre svokru. No, dnes som myslela, ze uz umrela. Taky sok! Vobec sa neozyvala, tak som ju v byte hladala a nasla som ju na gauci vo velmi divnej pozicii a oci zavrete, no hroza a strach. Ale iba spala. 😔 Tak uvidime.

Inak, zamrazenie je jedna moznost, su ludia, co sa po smrti dali zamrazit a hotovo. Ale nepredpokladam, ze chudaka M. nechaju na lade navzdy. Mali by uz nieco vymysliet.

sticker
19. aug 2009
penny13
19. aug 2009

Michael bol naozaj veľmi šikovnučký! Teraz niečo napíše Lucka:

Nemôžem uveriť, že Mike ešte nie je pochovaný. Už sú to skoro dva mesiace! Chcem sa opýtať(neviem, ako tú otázku správne formovať), to aj iné veľmi známe osobnosti ako Elvis, Fredie Mercury či John Lenon, po smrti tak dlho nepochovavali? Alebo to vyviedli len Michaelovi? Aj o nich píssali bulváristi také hrozné veci?
Sticker- diki za linky, Mike bol naozaj úžasná šikulka. len keby mal šťastnejší život, iste by ešte žil. Rada by som sa popýtala na jednu pesničku od tejto nesmierne láskavej starhviezdy. Tá pesnička tu už raz bola. No sú tam akýsi černosi, hrajú na bubny a Mike tam má biele tričko s nejakým vzorom a tá hudba je taká chytľavá.

arleta
19. aug 2009

Lucka, neviem, či si myslela toto

https://www.youtube.com/watch?v=d5q59xIFMrg

Mirka, držte sa tam, nech je svokra čoskoro v poriadku.

Lucka, neviem, či ostatných tak dlho pochovávali, myslím, že ani nie, ale minulý rok zomrel niekto známy a jeho pozostaky ukradli. Neviem teraz meno, kto to bol. Písali to v novinách, kde je kto pochovaný, aký má pomník a aj toto tam bolo.

V septembrovej Eve je článok o Michaelovi na 6 strán s nejakými fotkami, písala ho autorka z Los Angeles, teda nebolo tam moc pekného, ale zaujali ma postrehy rodinného priateľa Lisy a nejakého hudobníka, čo hral s Jasksonovcami a bol priateľ Michaleovej spirituálnej terapeutky Daly...mal takú?
A vlastne tam aj bolo veľa vedcí, o čom sme sa tu aj my bavili.

Idem ja nakupovať.

penny13
19. aug 2009

arleta presne tú som myslela. A tie pozostatky ukradli zahraničnému alebo Sloenkému? Ozaj, Mirush aj my držíme Tvojeje svokre palce.

sticker
19. aug 2009

arleta tá posledná veta znela tááák super 😎 Aj ja chcem ísť nakupovať ☹ Deti mi pospala a ja idem robiť. Tiež dobré, nie? 😀 🙂
Mrknem si tú Evu v obchode. Vďaka za typ 😉

mimado
19. aug 2009

Ahojte
Tiez vdaka za typ, Evu si ucite kupim. Ideme v nedelu na dovolenku tak sa zide, neviete este o dakom zaujimavom citani- casopisoch ?

Idem mrknut tie linky.
Aaaaa nakupovanie, to ja teraz praktizujem vlastne stale, a veru uz mam dost, ale este treba co to na dovolenku 🙄 . Ale take prijemne behanie po obchodoch v klude ma rada 😉

mimado
19. aug 2009

Mirush suprove pesnicky !!!! Hlavne z toho koncertu Smooth Criminal -perfektne!!!!!!! .

mirusch
19. aug 2009

Tak Evu kupujete a ked vam ponukam vyse 80 stran casopis len s M. fotkami, to nie? 😀

Prepacte, nestiham, dnes som cely den strazila svokru, az teraz som dosla domov a musim jej varit na zajtra. Dakujem za priania, hadam sa jej polepsi.

Inak, dnes v telke potvrdili, ze pohreb bude na jeho narodky na tom cintorine Forest Lawn. Dufajme.

mirusch
19. aug 2009

Tak som kukla, je to oficialne, Michael bude pochovany na svoje narodeniny na Holly Terrace (Svata terasa) v Great Mausoleum (vo velkom mauzoleu, ktore nie je pristupne verejnosti a je prisne strazene, su tam aj ine osobnosti) na Glendale Forest Lawn Memorial Park ( cintorin). Konecne!
A vysledky pitvy uz samozrejme su, ale ktovie kedy a ci vobec budu zverejnene.

dadulik
19. aug 2009

mirka, neda mi opytat sa, ked sa to vola mauzoleum, to su tam tie osobnosti vystavene ? 😲 alebo ako to mam chapat, asi nedaju telo do zeme, vsak 😖

mimado
19. aug 2009

Vraj jeho matka mala obrovsky strach z toho aby ho fanusikovia nevyhrabali, teda ich chapem ze ho pochovaju na strazenom mieste.
No idem kuk noviny, bulvar co pisu, este som dnes nestihala kuk....

mimado
19. aug 2009

Pisem ako hotentot "kuk" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimado
20. aug 2009

Kde ste vsetky? Co mate nove?
Mirushka ako je svokre? Dufam ze sa jej polepsilo. Musim ist, vecer sa posnazim prist. Pekny den.

mirusch
20. aug 2009

Ahojte. Dadulik, nuz, neviem ti ja ako su tam pochovani. Ale moze byt aj ze v zemi, pod nejakou mramorovou doskou, alebo v stene, neviem. Ale ked som citala tu spravu, tak tam pisali, ze je potvrdene, ze Michael je stale "nad zemou", cize nepochovany a ze je v mraznicke. Cize mozno ho do zeme daju, neviem. Vsak, nech uz kdekolvek, hlavne nech ma pokoj.

Mimado, dakujem, svokra stale tak isto, iba spi. Snazim sa do nej dostat aspon trochu jedla, dnes polievku, nechce jest, aj ked Dr. povedala, ze to je ok, ked je chora, hlavne nech pije. Vcera Dr. neprisla na kontrolu, tak hadam dneska, volala som tam. O hodinu idem strazit, lebo ked svokra zaspi, tak nepocuje ani zvoncek.

Citala som ten Novy cas, no vidno, ze len pisu, co zacuju, vraj narodeniny 26.8. 😠 Mohli by si overit informacie, aspon taketo zakladne. Co uz.

mirusch
20. aug 2009

Prave som nasla nove info, neviem nakolko pravdive, ze par tyzdnov pred smrtou uz bol M. taky zavisly, ze si sam sposoboval zranenia, aby mu predpisovali lieky proti bolesti. Bil hlavou do steny a narazal do nabytku. Nuz, neviem, co si o tom mysliet, ale ak ano, tak fakt neviem, preco mu niekto nepomohol a neposlal ho liecit sa. 😔

mimado
20. aug 2009

Mirush to je des, to vazne uz bol na tom tak zle ? 😲 😲 😲 😲 . TA zavislost je hrozna. Clovek by nepovedal ze tak dokaze byt niekto zavisli aj od liekov, asi je to nazaj podobne drogam 😢 .Vidis to ze zle napisali den narodenia som si nevsimla , ale beriem ich s rezervou popisu aj nezmysli + gramaticke chyby 😖

Ta doktorka je teda ohromna , ona si normale nepride ????? 😲

mirusch
20. aug 2009

Mimado, no, je to smutne s Michaelom, takto spustnut. Budem si ho radsej pamatat tak, aky bol za super casov, ked som ho videla.... co mi je fakt zahadou, to si fakt mysleli, ze v tom stave zvladne koncertovat???? Nechapem ich.

No, Dr. aj chapem, ma toho fakt vela, navyse ked je nieco vazne, tak dofrci hned a to vobec nemusi chodit domov. Oni tu totiz v Nemecku nerobia len doobeda ako v SR, ale aj poobede, proste sranda to nie je. Jedna Dr. z reprodukcneho centra nam zvykla volat vysledky o pol desiatej vecer!!! A o siedmej rano uz bola v praci. Tak si to predstav. Dnes Dr. volala, ze vysledky su natolko dobre, ze prist nemusi, ze treba len pockat, mala by sa pomaly svokra pozviechat. Dnes uz bola o malo lepsie, tak uvidime. Ale aj tak tam musim kazdy den niekolkokrat. Co sa da robit. Nevieme ako na tom budeme my.

arleta
20. aug 2009

Miruš, téda, tak sa tam u vás lekári dobre starajú...Ale nezávidím im.
Super, že sa svokre prilepšuje a má teda starostlivú nevestu.

Jaj, čo tu čítam o Michaelovi, aké zlé veci, no ak to tak bolo, úplne tú istú otázku som si aj ja položila. A keby nezomrel, tak ako by to turné dopadlo?
Alebo tušili, kam to smeruje, že z toho nakoniec zíde pre závislosť, tak ešte rýcho natočili zábery zo skúšok, nech ešte niečo z neho vydolujú...fujha, ale uverila by som aj tomu. Lebo...je to vlastne bežná prax, že mali toľko materiálu zo skúšok?
Inak zarábajú na Michaelovi a zarábajú- na stránkach www.tribute2009.com sú aj tričká a šiltovky s logom toho chystaného koncertu vo Viedni a už predávajú lístky a až tento týždeň má Jermain oznámiť, kto tam vlastne bude vystupovať...Hlavne, nech ľudia kupujú lístky, aj keď nevedia na čo vlastne... A za 500 Eur na sedenie?

S tým pochovaním je to múdry nápad, teda pre fanúšikov ani nie, ale pre členov rodiny. To je dobre, že tam niečo také strážené majú, možno to chceli urobiť hneď tak. Ale keď to až teraz vysvitlo, tak mali noviny zase zámienku na dohady a články...

mimado
20. aug 2009

Ja tu pisem o gram. chybach a robi ich aj ja 😝 😀 😀 😀 . Ked po sebe necitam 😝
Ja stale rozmyslam ci sa to vsetko nestalo naschval, ked uz nevedel ako z toho kolotoca von. Urcite by to turne nezvladol , podla mna bol velmi slaby, vychudnuty aby nieco take mohol fyzicky utiahnut a psychika je druha vec.
No uz mozeme iba dumat 😀 😀 😀 😀 😀 .

Mirush som rada ze je svokre lepsie!!!!!

No maly sa budi, padam..... Dobru noc.

sticker
21. aug 2009

Ahojte. Mirka klobúk dolu ako pekne sa staráš o svokru! A máš pravdu,nemôžme vedieť ako budeme na tom my ☹ Či sa vôbec dožijeme takého pekného veku 🙂
A s tým MJ si ma trochu šokla 😔 Keď som si to predstavila, ako si ubližuje až mi zase oči zvhli 😔 Už sme to tu aj dávnejšie preberali, že možno sa bál turné, veď vedel ako je na tom po fyzickej stránke ☹ A možno je aj lepšie, že to skončilo ako to skončilo ☹ Budeme si ho pamätať ešte v relatívne dobre kondičke 😵

penny13
21. aug 2009

Bože, to sú hrozné veci! Chudák Mike!
Mirush, držíme palce tvojej svokre.

mirusch
21. aug 2009

Ahojte babule, nuz ja stale pendlujem hore dolu, dakujem vam, ze myslite na moju svokru. Stale nechapem, ako tak v priebehu 2 tyzdnov je na tom zrazu tak velmi zle. Stale rovnako, uvidime, ako bude dalej. Zistujeme moznosti co s nou, ked budeme na dovolenke. Uz som cela zachripnuta, ako musim hlasno na nu hovorit a trpezlivo vsetko znova a znova vysvetlovat. 😖

Arleta, to fakt, take drahe su tie listky do Viedne? No, mne teda staci ten moj do BA za 50 EUR na sedenie. 😝
No, ono to moze byt normalne, ze maju tolko zaberov zo skusok, Michael vzdy nechal take veci natacat, a casto sa z toho robil dokumentarny film, napr. aj z natacania Thriller clipu je Making of Thriller, hodinovy dokument. Ja to mam rada, clovek vidi do zakulisia, zaujimave.

Sticker, veru, mozno lepsie 😔

Mimado, bol vychudnuty, nikto mi nenahovori, ze bol zdravy. Co su slepi? Mne stacil jeden pohlad. A celkom je mozne, ze chcel "prec". Ktovie, ci sa s tym lekarom nedohodli. Uf, aj hrozne na to pomysliet. ☹

Na potesenie. Aj ked kvalita nie je dobra... Tu hovori Diana Ross Michaelovi, ze vedela, ze sa z neho stane velka hviezda a aj sa stala a M. jej dakuje. A ona pokracuje, ze vsak nevedela, ze M. bude tak sexy... A on hovori, ze ho privadza do rozpakov a ze aj ona je sexy a ona sa na to sexy ksichti:

https://www.youtube.com/watch?v=GxAghdWOtC4


A tu je maly Michael, spieva uryvok z muzikalu a potom je scenka s Dianou, kde on jej akoze napisal, ze sa s nou rozchadza a ona narieka, ze preco, ze ona ho ma rada, ze co sa stalo, ze si pre neho drie ruky, az na kost a on iba povie, ze nema rad kostnate prsty 😀 Proste je to sranda, ako sa hra na dospeleho:

https://www.youtube.com/watch?v=EpaE8l2zcFo
sticker
21. aug 2009

Mirka opäť si dala krásne videá 😵 Ale naozaj bol sexy, keď sa tak hanbil 😝 😉

mimado
21. aug 2009

Mirush aj mna to napadlo, ci to vsetko neuhrali a teraz vlastne je doktor hlavny podozrivy... Aj ked stale myslim aj na to co si tu Ty napisala , ze by v tom pripade lepsie zabezpecil deti. No mozno skrat..... To sa uz nedozvieme, ale da sa to chapat aj z tohto uhla pohladu.
Pekne linky.
A kde sa vsetky stratili? Akosi tu je ticho. Ja som akurat dozehlila kooooopisko pradla , PC zapnuty, nedalo mi to vypnut ho a nekuknut 😀 😀 😀 😀 .
ZAjtra sa sem uz asi nedostanem, neviem ci bude cas. Tak len pekne piste az mame co citat a nezabudnite aj obcas daky link hodit. Ja sa vzdy tesim ked sem nakuknem , co noveho tu je.
Tak sa drzkajte... Ahojte.