Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mukky
4. sep 2009

tie co viete po anglicky vam uprimne zavidim

mimado
4. sep 2009

Mirush- presne balenie , priprava na odchod to ti zaberie dost casu a nerozmyslas nad M. Mne tiez dost pomohla v tomto dovolenka, prisla som na ine myslienky, vobec som nad tym nerozmyslala, iba to na mna dolahlo toho 29 a ked som ho pocula v obchodoch -DVD.
A vdaka za preklad ja som ten link ani nepozerala, ked tomu nerozumiem 😝 😔 . Skoda ze mu ani tento vztah nevysiel. Vlastne on keby chcel tak by mohol mat kazdy vecer inu, ved sa staci pozriet na video z koncertu ako sa fanusicky za nim hadzali , uplne hysterky 😀 . Ale viem ze by som nebola ina 😀 😀 😀 😀 , ved bol hviezda a sympos 😝
To ze nemali vianoce je hrozne smutne. A ten ich otec , radsje sa nevyjadrujem, neviem co na nom jeho matka kedy videla. Pravy opak Mikeho, hrozne nesympaticky clovek 😠 -taka gorila .

Diddi my sme boli v Chorvatsku v Zatone , 3x a ak nam to vyjde o rok tam pojdeme zas. Super miesto pre deti !!! Ved nahodim potom aj par foteciek do albumu, uz mam vytvoreny, ale nemam cas tam nieco nahodit.
Ideme tiez teraz robit oslavu Lucke , ja idem skusit piect moju prvotinu -tortu , som zvedava aka bude. Kolace zvladam ale z torty mam respekt. No nema nam kto upiect a daka musi byt.

No padam.....

mirusch
4. sep 2009

Mukky, rychlo, treba sa ucit anglicky 😉
To video chce dokazat, ze tie 3 deti su naozaj jeho a Omer nie je. Ten, kto to zostavil, to urobil celkom dobre, ma to nieco do seba. Nechce sa mi to tu prekladat cele, su tam ukazky z toho dokumentu s Bashirom. Hned na zaciatku Michael hovori - mimo oficialny zaber, ze s Debbie mali sex a ked sa ho to priamo Bashir neveriacky pyta, tak M. len hovori - ano, ano a mavne rukou, hanbi sa. Ci je to pravda, to vedia len oni dvaja. Potom je tam interview s Debbie, kde hovori, ze naozaj to bolo prirodzene, ako sa jej M. dotykal, ze ona ma hrozny slovnik - plny nadavok, co M. nemal rad, tak ju vzdy umlcal, ked nadavala. A ze Paris je pomenovana po meste, kde ju splodili. A ze chcela, aby bol M. otcom, lebo to velmi chcel, ze to pre neho urobila ako pre priatela. Su tam tiez fotky na porovnanie ako vyzeral Michaelov stary otec a Prince I. a aj II., fakt je tam podobnost. A vraj sa Paris podoba na jeho otca Joea. To je zhruba o co sa tam jedna. 🙂 Nech si kazdy utvori nazor. Ja asi fakt zacinam verit, ze su to jeho biologicke deti. No, ved uvidime. Verim, ze raz sa to dozvieme.

zuzulask
4. sep 2009

ja som väčný začiatočník na AJ....ja som do toho fakt 😠 ...už som sama na seba nazlostená...ale najlepšie sa to dá naučiť keĎ ste tam kde sa rozpráva po AJ, a nie tu na Slovensku....

dididi30
4. sep 2009

mirka, aha tak tak to je s tatianou 😉 ja som len vedela,ze natocili klip, ale zeby nieco medzi nimi malo byt ci bolo to som ani netusila 😅 kto vie, ako by to skoncilo, kebyze sa daju do kopy ...inak sila , ako mu vsetci riadili zivot, sa necudujem,ze tak miloval deti, tie mu odopret nemohli, to bola jeho jedina utecha ☹ ved M bol ako robot, cely zivot mal naplanovany, som kuk na videjkach ako bol prvy krat na diske ci party ci co to bolo,..tie jeho prve vianoce, tak dospely cllovek a vsetko prvy krat, sa necudujem,ze to v nom zanechalo take stopy 😢

vidis a o jeho surodencoch som toho vela nevedala 😕 no, ta jeho najstarsia segra ma veru klud 😝

zabili nam ho 😢 😢 kto vie, aky bude konecny verdikt 😒 😠

inak sa musim pochvalit, dnes som si kupila tricko s MJ nadherne z predu jeho fotky aj zo zadu 😵 😵 inak aj v obchodiakoch bezne, ale nie take pekne ako som si ja kupila 😵 😵 😵 narobim foto 😉

dididi30
4. sep 2009

mirka ved to, ten jeho lekar tvrdil,ze deti su biologicky jeho, boze ja by som bola za dna testy, nech je klud 😠
ja som aj tak od zaciatku verila,ze su jeho aj ked ma mata to,ze su svetle, ale genu su riadne galiba, takze je mozne ,ze su jeho.....napr dnes v meste som vidala dieta cernocha, jedno bolo tmavovlase a druhe blondave a bolo mulatca.....

dididi30
4. sep 2009

mima, super ste si uzili, tesim sa na foto 😉
my sme boli na dovce na sk, my mame tu exotiku 😀

mimado
4. sep 2009

Az teraz som kuk kusok videa co sa tu bavite, co Mirush prelozila 🙂 . Nedalo mi to, ja sa hadam neodlepim 😀 . Aj ja budem velmi rada a ak sa preukaze ze su jeho biologicke deti.
Mirka ten starsi syn ma tiez vitiligo? Teda v tom videu nieco take je 😲

Didi som zvedava na to tricko.

dididi30
4. sep 2009

lussy, ja som zas na jehov pocula nic moc veci 😒 tak neviem, ale zas kazdy je iny 😉
ale MJ rodina bola divna a na M sa to odzrkadlilo ☹

mirusch
4. sep 2009

Mimado, hej, este aj to tam bolo, ze ten najstarsi ma zrejme tiez vitiligo, no ved sa to ukaze, fotky mozu byt aj manipulovane, moze, nemusi byt. Ak ma, tak to casom bude vidno. 😔

Didi, aj ja som zvedava na tricko 😉 Ja rozmyslam, ze si kupim to, co je k tomu slovenskemu muzikalu - je tam napisane, ze Thank you M.J. a jeho podpis. Pekne. Jednoduche.

Zuzula, tak sa na seba nejeduj a zapis sa na kurz. Ja som sa zacala ucit ako samouk a zdokonalila som sa potom v UK. Ale samozrejme bez driny to nejde nikde. Takze pevnu volu a hor sa do ucenia.

dididi30
4. sep 2009

mirka ja mam take cackane, no s jeho fotkami a dole je napisane i cant stop loving you 😵 😵 moja oblubna a vlastne to vystihuje moj vztah k nemu 😵 😉 a v zadu je tiez jeho foto plus rok narodenia a rok smrti 😔

mirusch
4. sep 2009

Didi, hezkeee. No, ved aj ja si nieco vyhliadnem. Bud na tom muzikali alebo nieco kuknem na internete.

dididi30
4. sep 2009

mirka kuk do albumu, tak na rychlo som odftotila,aj s mojim home ucesom 😀

mirusch
4. sep 2009

Jeeej, dobre, fakt. 😉 Aj uces moze byt 😀 No, moje oblubene tricko som uz takmer znicila, to mam v SR, asi si ho sem donesiem. To mam este z Viedne, spred 18 rokov!

dididi30
4. sep 2009

mirka diky 😉
no len si ho pekne dojes, bude jedinecne, kedze je take stare 😵 no co, mozes ho mat miesto nocnej koseli 😀

dididi30
4. sep 2009

nie dojes, ale dones, haha 😀

mirusch
4. sep 2009

Dididi, na nocnu koselu je ho skoda 😝 a na zjedenie tiez 😀
Kukla som na nete, maju pekne tricka, jedno oficialne Thrillerove, je super, ale stale hladam nieco extra special. Ved najdem 😉

dididi30
4. sep 2009

mirka 😀
tak ma napadlo, sak hod linky, nejake spolocne vyberieme 😵 co ty na to? 🙂

dididi30
4. sep 2009

inak mirka, thrillerovske bolo aj tu, ale vybrala som si toto, no ale kto vie, mozno na vyplatu si kupim aj to 😅 muz sa mi rehoce 🙄 😖 😀 😀 😀

mimado
4. sep 2009

Didi mrkla som foto, to tricko je nadherne !!!!! A sekne Ti . Ja som par videla na MMB, ale veru ma ziadne neoslovilo, ale to tvoje je fakt pekne. aLE keby som si ho kupila asi by ma uz muz poslal na liecenie 😀 😀 😀 😀 😀 . Jednak nevedia co za ne pytat a potom ved uz mam daky vek 😀
Kukla som prave spravy. ☹ ☹ ☹ ☹

mirusch
4. sep 2009

Dididi, nechcem hadzat linky na tricka, lebo to su stranky, ktore predavaju a to je proti pravidlam MK 😝 . Jedine ak do IP, ale teraz fakt nemam cas, balim do SK... Vsak, ked najdem nieco naozaj zaujimave, tak poslem IP.
No, Mimado, ja som videla tricka aj za 15 EUR, to je dobra cena. Do 30 EUR. To neviem, ci by som za to dala... Zalezi ako by sa mi pacilo 😝 Ide vsak o to, ze si viem predstavit, ze si tu v tomto nasom malom mestecku dam M. tricko, to budu cucat 😀 Ale vsak nejde o to, ak naozaj nejake extra special najdem, tak ho nosit budem. Videla som aj tricko M. ako anjel, ale nebolo pekne. To si potom skor ja vyrobim nejake, vo fotoshope mi to na tricko napalia.

dididi30
4. sep 2009

mima, tu vyslo tricko 10 libier 😉 cize tak ako pise mirka 🙂
mozno sa da aj navrhnut nejake tricko, nie?
mirka ok, ked nejake najdes, hod link
a naco idete na sk, len tak? zvedava som 😀 tak stastnu cestu, ked nemas teraz cas 😵
inak mne sa paci aj tricko s napisom, king of pop 😵 😵 😵 sedi, vystizne 😎
mirka, inak to by bola ina stranda, do kostola s M trickom 😅 , no ked si uz v takej malej dedinke, to asi tak ako ja, ked sme na sk 😀

dididi30
4. sep 2009

a mimi dik za pochvalu 😉 😵 fakt mi padlo do oka, musela som ihned z bankomatu vybrat cash 😀

mirusch
4. sep 2009

Didi, no ja do kostola ako ateista nechodim, teda chodim okukovat, paci sa mi architektura, ale na omse nie... A nakoniec, vsak to je jedno, co ma clovek na sebe, dolezite je to, co ma v srdci 😉
A diky za stastnu cestu.

Ozi, ked sa teraz 2 tyzdne nebudem ozyvat, tak zijem, len oddychujem u nasich. Idem len tak, dovolenka, potrebujeme si obaja oddychnut z tohoto chaosu tu. Skusim skocit do internetovej kaviarne. Potom vas docitam a ako som slubila, poslem maily s nejakymi naskenovanymi fotkami. Tak sa teste 🙂

sticker
4. sep 2009

Didi to tričko je veľmi pekné 😵 A Ty vyzeráš tiež super, mlado, ale to vieš 😅 😀
Mimado akože si stará na tričko s MJ? 😅 Mňa tiež napadlo, čo by si tu ľudia v tomto malom meste o mne mysleli, keby tak vyjdem na ulicu - tiež kvôli veku... Ale nosiť také tričko ako má Didi by som sa veru nehanbila! Bolo by mi úplne jedno, čo si kto myslí.
A tiež by ma zaujímali tie linky, ktoré pozerala Mirka s tričkami 🙂
Na Jojke ukazovali z jeho pohrebu a zase mi slzyli oči 😔 . Hneď si predstavujem "milión" ďalších vecí a som z toho potom smutná.

dididi30
4. sep 2009

mirka, suhlasim 🙂
joj tesim sa na foto a mam dojem,ze bez teba to tu nebude ono, no dufam,ze baby sa posnazia, nech mam co kukat 😀 😵

jani, diky, ty lichotnicka 😀 😉
a co aka hanba!, veru ja ho hrdo budem nosit 😵 😉 este ze v anglicku sa medze nekladu 😀 😀 😀ale nie vazne, ja uz kombinujem s obleckom 🙂 zajtra ho pofotim tak v originali,ze akoze z jednej z druhej strany, aby ste ho videli cele 😵

ja som nekuk spravy, davala som detom jest, uspavala som a mala je stale na jetixe 😠
ale urcite to bude vsade v novinach tak sa docitam 😔

mirusch
4. sep 2009

Sticker, Didi, no, kukla som na nemeckom Amazon. Ale ked si vygooglite MJ tricka, isto je plno stranok. Kedysi bola hanba nosit MJ tricko 😔 Len ti odvazni nosili. Ale teraz je to zase inak a nikto sa pozastavovat nebude. Len pekne hrdo, vypnut hrud 😀 😝

Didi, ja sa nebojim, ze to tu bezo mna nepobezi 😉 Vela babeniek sem dava super linky. Staci skocit na youtube a hladat, no nie?

Ja som praveze teraz na nervy, lebo neviem, ci zozeniem v SR original casaky, rada by som mala nejake foto z pohrebu. Skusim vystriehnut nemecke Bravo alebo nieco seriozne, neviete kde mavaju v SR zahranicne casaky?

dididi30
4. sep 2009

mirka, ja nemam co vypnut 😀 😀 😀 🙄

jasne, staci si dat MJ a linkov je tam kopeeeec, len treba na to cas, som rada,ze teraz pisem, tiez je to na trhavo, lebo stale ma nieto o nieco prosi, mama toto, mama hento a tak 😒 😀

vies co, ani som nekuk nejake casaky na sk, co ja viem, akosi mi to vypadlo a nebolo casu 🙄 ze bravo 😀 tusim aj na sk ho maju, ved ho mavali volakedy, tak teraz hadam maju vsetko, si myslim....

sticker
4. sep 2009

Didi ja som len zapla telku a práve to šlo. To bolo medzi uspaním detí a mojim sprchovaním 😀
Mirka dávajte si pozor na cestách. A hlavne si poriadne oddýchnite 😵
Didi neboj, mukky nás bude zásobovať 🙂 Teda aspoň dúfam 😝 . Ja sa cez víkend k pc moc nedostanem, keďže baby moje ma dostatočne vyťažia 😅

sticker
4. sep 2009

Mimado ty dnes stále meníš fotku v pase 😀 😉 A máš pekné deti 🙂 Malý si to krásne užíval, teda aspoň podľa fotiek 🙂