Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dididi30
4. sep 2009

sticker, ja stale mrkam tuna, vselikde 😉 😀 tak snad sa bude prispievat, som zvedava 😎

mima, krasne fotky, joj bolo vam fajne, zlati ste 😉 😵

mirka, veru uzite si to , zmena vzduchu vam prospeje a teba hovorenie po slovensky 😎 😀 😀 😀

mimado
4. sep 2009

Didi a kolko je dnes libra / na Sk 😀 😀 😀 😀 . Ja stale preratavam na koruny 😝 , nemozem si raz na euro zvyknut. 10 € je podla mna taka akurat suma ale pozeram ze nikede predavaju veru aj cez 30 € a teda nic moc, urcite nie take pekne ako ma Didi.

Sticker ja podobne akonahle vidim ze sa o nom nieco v telke rozprava, pozeram a potom som smutna, hlavne mi je luto jeho deti, ved som to uz spominala velakrat. ☹ ☹ ☹ ☹

Mirush ja tiez nemam co vypnut 😀 😀 😀 😀 😀 , jedine ak tu "chlapcensku" hrud 😀 😀 😀 😀 😀 . Vsetko po porode odislo a tak som sa tesila, ze brucho prec aj dake prednosti som konecne mala, haaaaa, kojit sa mi nepodarilo a slo to. A opat mi len brucho rastie a prednosti , tie nie 😒 .
Dakujem za foto, neskor album zmazem. A menenie foto 😀 😀 😀 😀 , ked ja mam velmi malo fotiek, nerada sa fotim a vacsinou za fotakom stojim ja a mna nema kto stuknut a ked uz daku fotku mam , tak vacsinou je to hruza, nie som fotogenicka, tak sa vacsinou tvarim ako pako 😀 😀 😀 😀 😀 .
Mirush budeme cakat na mailiky!!!! Urcite si na nas najdi cas. A Bravo si myslim ze tu v pohode kupis. Je tu dost casakov.
Ja moc linky nedavam teraz nestiham ani bulvar 😝 , ale tiez si rada pozriem co tu nahodite.

sticker
4. sep 2009

Ja si najradšej linky pozerám ráno pri káve 🙂 To už aj deti vedia, že mama pije kávu, tak chvíľu ju neotravujme 😀 😝

dididi30
4. sep 2009

mima, no co ja viem, okolo 32sk,ale niesom si ista, mozno viac 😅 no to veru, fakt, hoci chvalim, je svetove, tu som si ho vycapila a kukam na neho 😀
a a ty mas chlapcensku hrud? 😀ja tiez 🙄a dokonca stale kojim,ze kde mam mlieko 😅

sticker, dobre mas deti vycvicene 😀 ale sak uz maju aj dost rokov, aspon ta najmladsia 😉no dufam,ze na druhy rok budem aj ja takto v klude kavickovat, aj ked nestiham, lebo rovno z roboty s malou do skoly, tak nic 😖 ale rano pred robotou vstavam skor, tak ju vychutnavam so zalepenymi ocami 😀 😝

no co , linky nehodime ziadne? idem nejake pokuk 😵

dididi30
4. sep 2009
dididi30
4. sep 2009

a tato musi byt, no zabijem sa? 😅

https://www.youtube.com/watch?v=En-cHBv7UpA
dididi30
4. sep 2009

dobru nocku 😉

sticker
4. sep 2009

Júj ten prvý link - to počúvam stále 😵 Tam sa mi veľmi páči jeho hlas 🙂

sticker
4. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=Uqxo1SKB0z8


Tuším to už Mirka sem dávala, ale tak pekná pesnička tiež 🙂

sticker
4. sep 2009

BAby aj toto počúvam stále 🙂 Perfektný hlások 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=4_hz2am90Hk
mirusch
4. sep 2009

No co blbnete, ze nemate co vypinat, isto viac ako ja 😀

Mimado, kukla som fotocky, pjekne, pjekne 😉 Trosku viac sebavedomia baby 😀 Ste vsetky kocky!

Didi, to fakt je libra 32 SK? Ked som ja bola v UK, tak bola libra 70 SK! 😨 A za pol roka skoly som zaplatila 1000 EUR. Skoro ma svihlo, ked som to splacala, rano do skoly, poobede makat. Ale ked sa mi podarilo nasetrit a prisla som do SR s tisickou libier, fiii, aka som bola macherka, celu izbu som si zariadila a este mi aj ostalo.

A kuk sem 😵 😵 Spieva Diana Ross, Michael to myslim produkoval a spieva vokaly. Spravil k tomu ten niekto dobry "klip", Michael v kratasoch (1:20), Michael sexi (0:50), no fiiiiha

https://www.youtube.com/watch?v=SNa7kAl0t1Q

Muscles znamena Svaly.

sticker
4. sep 2009

A tie pohyby 😵 Ešte taký mladý, svieži.....

arleta
4. sep 2009

Ahojte. Jej, tie afro účesy...to som sa rehotala 😀
Mirka, tak si to užite na Slovensku a nezabudni aj na mńa s tými foto.
Ale ste sa rozpísali, tak sa idem pozrieť na to.
Aj ja som bola prekvapená, že dali nejaké zábery z toho pohrebu.
A tá tanešná spomienka. to som netušila, že sa tancovalo na toľkých miestach. Tak ma napadlo, škoda, že to Mike nevidí...
Mimado, aj ja som ako pako na fotkách, snáď už konečne nejakú schopnú vyberiem a vložím sem.

dididi30
4. sep 2009

tu som 😀

mirka, no tak to je, neboj, pomenilo sa to tu riadne 😒 ale stale sa oplati 😉

sticker, ty kokos ten posledny link, tu milujem tiez 😵 😵 a este raz 😵

https://www.youtube.com/watch?v=4_hz2am90Hk
mirusch
4. sep 2009

Didi, fiha, aka sexi fotka 😵 Vsetky nejako menite. Ja som len nedavno, tak ju este chvilu necham....
Dakujem za priania, hadam bude dobre. 😉

mirusch
4. sep 2009

Baby, ja to nechapem, ale vacsinu tychto poslednych linkov nemozem otvorit 🙄 Vraj kvoli nejakym zakonom v mojej krajine 😠 😠 Nech sa pos... Ach jo.

dididi30
4. sep 2009

mirka,ze sexi 😀 sak mi taha na 40 😕 😅 ale aj v tedy sa da byt sexi , nie? 😝 😀 😀 😀 diky 😉

mirka, ale ked budes menit foto tak s fotkou MJ 😵

dididi30
4. sep 2009

mirka 😀 😀 😀 😀 😀 klud 😉 tu sa da otvorit vsetko 🙄 pftuj 😝 😀

arleta
4. sep 2009

Tak sa tu prelíname... 😀
Miruš, no sexi videjko- pekne to urobil ten dotyčný maník.
Juj, no škoda, že Mike tak dopadol. No ja si niekedy ani radšej všetky linky nedopozerám, lebo mi to vždy príde ľúto. ☹ ☹ ☹
A tá Tatiana- no súhlasím, že mu nadiktovali život, ale zase keby veľmi chcel, tak si cestičku nájde. Ale zrejme bol plachý.
No ktovie teda, ako to je s tými deťmi, ale sú také trošičku počierne- mne sa teda vidí na tých foto z tej rozlúčky. A tá Debbie, keď to uroblia z priateľstva, tak kto vie, či tam boli aj city...akože vášeň, alebo deti vyrobili a hotovo 😝 . Lebo teda mne sa k sebe absolútne nehodia. Skôr by som verila, že do tej Tatiany naozaj bol.

dididi30
4. sep 2009

no a este toto, moje 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=u4UzQHYQUJs
sticker
4. sep 2009

Juj Mirka veľmi dobre spravené 🙂 A ako vychádza z tej vody...naozaj sexi 😎 Aj hneď potom, tá čiernobiela. A ako vedel krútiť panvou 😝 😵

sticker
4. sep 2009

Ja sem tiež nedávam všetky linky, lebo mi je smutno, keď si ich pozerám a tak sa snažím veselšie. Ale keď dá niekto iný, poteším sa 🙂 😉
Napr. Didi teraz 😔

arleta
4. sep 2009

Didi, peknučká fotka? Tebe ťahá na 40? To by sm teda nepovedala, nazaj.
Tá pesnička I cańt stop loving you je taká krásna,. Minule som ju počula v obchode, tak som si zase zaspomínala. Ani vlastne nechápem, prečo až teraz vnímam tie Michealove piesne viacej...Teda aj predtým sa mi páčili, ale teraz viac...

arleta
4. sep 2009

Tam nemal byť otáznik v tej prvej vete, čo som písala. Pekné foto máš v pase.

dididi30
4. sep 2009

arleta dik 😉
hej veru krasna je ta pesnicka 😵 , ja som tiez fanusicka az teraz 😔 , ale snazim sa 😵 😎

arleta
4. sep 2009

Aj tá je pekná, čo spieva Diana a Michael, tú som ešte nepočula. No a o 0:50, to je fakt dobé... 😵
No fakt- on by mohol mať toľko báb... 😵
No nejako si musím opakovať, že už mu je teraz lepšie, možno si to aj takto prial,. Veď to turné musela byť obrovská zodpovednosť, nápor, išlo o prachy, jeho kariéru. Že sa na to nevyto. Ale možno musel, ktovie, ako mal postavené zmluvy...

dididi30
4. sep 2009

arli a zas niesom taka stara, mam ,,len ,,31 😀

ok baby, ja padam, uz to aj tak prehanam,este ze je zajtra sobota 😵

mirka , stastnu cestu a uzite si to 😉 🙂

mirusch
4. sep 2009

Dididi, ale tu sa neda otvorit vsetko 😖 No neva.... Nehovor, ze na 40, nie si ty v mojom veku? 😕
No, foto s MJ, ale co si potom pomyslia baby z inej temy, kam chodim 😕 😀

Sticker, veru vedel krutit 😀

Arleta, netrap sa, preco az teraz. Hlavne je, ze sa ti pacia 😉