Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

arleta
8. sep 2009

Ahojte. No veru, stať sa môže hocičo, aj keď je človek tesne pri dieťati. Tiež dávam teraz pozor, aby deti náhodou nevyliezali na okná. Ale máme tie detské poistky, tak hádam by si to nevedeli sami otvoriť.

Idem pozrieť www.cas a plusku, či nie je niečo nové o Michelovi. Predtým písali, že sa hnevala rodina, že napriek prosbám lietali vrtuľníky nad obradom...no tí novinári sú fakt sv....e!!!!!!

arleta
8. sep 2009

Pekné video, neiviem, či tu bolo-

https://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ


Tiež ma chytá asi puberta, ale aj ja by som ho najradšej takto objala, ako o 3:30 a pekné tančeky 4:50 a na záver tie anjelské krídla, ako ho objímu- už ho objalil aj v skutočnosti. ☹

dadulik
8. sep 2009

arleta, to je jedna z najnadhernejsich a najcitlivejsich piesni, aspon pre mna 😔

majacska
8. sep 2009

arleta dakujem za link, na konci som sa rozplakala..... 😔

suziad
8. sep 2009

ahoj holky mate niektora knihu MJ?

http://www.abcknihy.sk/Kniha/michael-jackson-21...

penny13
8. sep 2009

To je krozné, čo tu píšete! =o(. Sticker, nech sa Janke boľačka rýchlo zahojí. Mne tiež včera malá spadla.
You are nit alone je prekrásna pieseň.
neviem, čo sa to stalo. odrazu to tu má mstrašne veľké. Ani smajlíci nie sú zobrazení =O(

mukky
8. sep 2009

ahojte,sticker prepac ale vcera som sa nejak dlho motkala v mojej teme a aj som pozerala spatne tie relacie bez servitky na markize na nemcoch pozeravam ale sa to vola promi dinner a perfect dinner a tu je to skor sama sranda xixi..usmievacika nevidim..boze to co je s tym konom?sa tu neviem zorientovat

sticker
8. sep 2009

Penny aj mne tak chvíľu zobrazovala stránku. Otvorila som si to v novom okne a už je to v poriadku 🙂

mukky
8. sep 2009

no ja to m am cele nejake divne..same kriziky spatne ani neviem ako sa mam dostat na stranku a podobne..idem sa odhlasit a skusit este raz

mukky
8. sep 2009

jej tak uz to je ok... 🙂
no ale asi az vecer nakuknem a snad uz nieco potom pridam 🤐 😎

mirusch
8. sep 2009

Caute babule, ja som len ze kuk, lebo mi chybate. Ale nestiham otvarat linky a reagovat na vsetko. Tak len na par veci.
To celkom beriem, ak tam bude byvat Audigier, boli s Michaelom kamosi, Michael bol dokonca na jeho narodeninovej party ako host, nuz, v mnohych domoch ludia umreli a byvaju tam dalsi, co sa da robit, tie domy sa predsa nezrucaju...

3T sme tu uz mali, to su Titovi synovia, spominala som pred par dnami, ze ich mamu - Dee-dee utopil nejaky chlap v bazene za domom, dokonca najprv podozrievali Tita. Ale oni uz boli rozvedeni. Chalani su talentovani, fakt dobre pesnicky a Michael s nimi jednu naspieval, hodila som sem raz aj link. Neviem co je s nimi teraz...

Vsetky vas pozdravujem a nepiste vela, nestiham 😅 😝 Som ok v SR, oddychujeme, vcera som sa hrabala mojimi starymi M. vecami do polnoci a to som presla len asi tretinou 😀 Nie ze by som toho mala tak vela, ale som si pri tom spominala na vsetko. Uf. Budem vam to scanovat vsetko asi do bezvedomia 😀 Lebo vybrat najsuper, tak to je problem. Dufam, ze ale nechcete, aby som vam scanovala aj kusok z jeho hoteloveho vankusa 😀 😀 😝

Ok, pa, este sa ozvem. 🙂

dadulik
8. sep 2009

ahoj mirka, jasne ze chceme naskenovany aj ten vankus 😀 😀 😀 😀 ale robim si srandu 😝 😅
tak len pekne oddychuj 😎

sticker
8. sep 2009

Mirka ahojky 🙂 Ty si tiež pomaly taká "závislák" na nete 😀 😉 Ale som veľmi rada, že si sa ozvala 🙂 Tak pekne oddychujte a tiež sa teším na fotečky potom neskôr 🙂

arleta
8. sep 2009

Ahoj, Miruš. Super, že si sa ozvala. Pekne si užívaj dovlenku doma.
Tak ten návrhár bol jeho kamoš? Tak to je potom OK, ale ja tak...ja osobne by som mala čudný pocit, keby mi umrel v byte niekto. Ale jasné, nezostane dom len tak.
Tak povyberaj len to najzaujímavejšie, zase všetko nemusíš skenovať, nech toho nemáš tak veľa- teda hovorím za mńa. Aspoň z toho koncertu. Alebo na etapy. zase nabudúce niečo...Vopred vďaka.

mukky
8. sep 2009

ahojte..pridam taky maly zazitok z jedneho bytu..sme s mm este len my dvaja byvali v 1 iz.byte,nas prvy spolocny..ale namiesto lasky a pohody a radosti zo spolocneho hniezdocka to nejak nefungovalo...sme sa hadavali,take negativne to tam bolo a nevedela som si tam najst miesto ☹ ,ani ja ani velmi mm.Sme sa uz chceli odstahovat a kupit 2 izbovy byt,v tom 1 izbovom byte sme boli asi 3 roky..no a par mesiacov pred odstahovanim nam suseda povedala ze majitel pred tym sa tam obesil 😕 😕 😝 .A uz mi to bolo jasne..ja osobne mam skusenosti a obcas tak predvidam co sa stane,aj ked to je skor smutne,lebo vacsinou vtedy citim ze ten clovek zomrie.. ☹ .mozno mi niekto veri,mozno sa to zda niekomu morbidne a neveri mi ale je to tak...lebo su ludia ktorym som povedala jeden den nieco a bohuzial o par dni sa to stalo ☹ ☹ ,tak to bolo aj s mojim dedkom ci kamaratom..no ale trosku som odbocila,takze vecer nieco popridavam od michaela 🙂

mukky
8. sep 2009

no a este aby toho nebolo malo tak vtedy v tom jednoizbaku ked sme byvali pod nami tam byvala stara pani,ale neviem ci doma ci niekde inde asi zomrela,lebo bola chora a potom sa tam nastahoval jeden pan.A prerabal byt pod nami a za par dni tam zomrel 😕 😕 v byte..vraj sa tam napil nejakej tekutiny,asi omylom alebo co ..neviem presne lebo som nemala kde patrat a pomaly sme sa uz mali stahovat

suziad
8. sep 2009

no co ani jedna tu knizku nema?? som si ju objednala tak som hrozne nedockava 😀

mukky
8. sep 2009

ahojte,pozrite si to video dole 😀

http://www.michaeljackson.hu/

mukky
8. sep 2009

no asi to nejde ☹

mukky
8. sep 2009

http://www.metacafe.com/watch/3245042/michael_j...

tu je taaaky pekny 🙂

tak ja idem,paaaaaaaaaaaaaaa 😎

mukky
8. sep 2009
mukky
8. sep 2009

tak paaaaaa ☹

sticker
9. sep 2009

Ahojte. Muky Japonci nemali chybu 😀 😀
A to video Leave Me alone neviem, či som vôbec niekedy videla. Možno tu už aj bol link, len som si neklikla 😝

mukky
9. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=3ethtD4R1kk


tento klip som mala rada,ten zaver hlavne na michaela 🙂

mukky
9. sep 2009

sticker ahoj,kava vypita? 😀 😎

sticker
9. sep 2009

No jasné, som dopila, keď som to písala 😀