Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

dadulka19
3. sep 2009

tak,dnes by mali konečne Michaela pochovať 😔 ....

lussy23
3. sep 2009

Bubba- strašné. Som rada, že Michaela už pochovajú. Konečne! Elvisa pochovali za mesiac 😔 A tiež o ňňom tvrdili, že ho videli.
Ozaj dnes som v škole rozprávala spolužiakom tie novinky o mikovi. To že nemal toľko plastík a oni ma vysmiali. ☹

mimado
3. sep 2009

Ahojte.
Uz sme doma, postupne vas docitam , popozeram co zaujimave ste nahodili, co sa popisalo v novinach. Tam som nemala pristup k novinam, tak som uplne mimo co sa dialo, len obcas som pocuvala jeho CD....

mirusch
3. sep 2009

Ahojte, konecne som sa sem dostala. Dnes hovoria v spravach aj o pohrebe. Uskutocni sa o 19-tej miestneho casu - kalifornskeho, to znamena, zajtra rano o stvrtej nasho casu. Neviem, ci to bude davat BBC, ale nemecke N24 uz od 3.30 hod. budu informovat. Rozmyslam, ci som dostatocne sibnuta, aby som o tolkej vstavala, ked vlastne aj tak nic nebudu ukazovat, iba opatrenia okolo a tak. Alebo si to potom len dodatocne niekde kuknem. Hovorili, ze mu deti napisali listy na rozlucku a dali ich do truhly. Truhla bude zabetonovana, aby ju nemohli ukradnut.
A ze Michaelova matka poziadala, aby bol pohreb financovany z jeho prostriedkov, co podla zakonov je samozrejme mozne, tak jej to dovolili, aj ked skritizovali financnu narocnost pohrebu. No ale nech ma nestvu, Michael bol len jeden, zaplati si pohreb sam, tak co 😠 Lebo je fakt, ze jeho matka nema staly prijem. Vlastne ktovie, odkial ma peniaze.

Gabii, Praha bola prvym koncertom jeho turne History. Cize Budapest len potom, ale myslim, ze tam isiel rovno z Prahy. A co hovoris na koncert? Bola si aj pri hoteli? Alebo na viacerych koncertoch?

sticker
3. sep 2009

Mimado ahoj 🙂 A pochváľ sa ako bolo? 🙂 😉
Mirka ej veru, veľké pokušenie........ ja by som tiež riadne premýšľala, či vstanem. To aby si šla spať už teraz a dala si budík 😅 😀 . Ja budem asi rada, ak to dajú zajtra v správach, čo dúfam, že aspoň ukážku dajú ☹
Keď som si znovu prečítala tú kombináciu liekov.... 😔 😢 On sa musel naozaj cítiť hrozne, keď bol ochotný toto všetko do seba pchať ☹

mirusch
3. sep 2009

Sticker, asi mi to za to nestoji 😅 Ono totiz ten pohreb tak ci tak nebude filmovany, tak naco. Kukat sa na to, ako to tam vsetko ohradili a nikoho nepustaju? Kukla som, na par programoch bude priebezne cely den informacny - opakovat do blba to iste, tak hadam nieco zachytim. Len dufam, ze uz aj jeho rodina, hlavne mama a jeho deti najdu pokoj, predsa len pohreb je takou bodkou, po ktorej si clovek proste musi zvyknut. Prave na jednom programe davali hodinu program o nom, nic extra special, take zostrihy, tak som pomedzi to stihla aj dlazku umyt, aj telefonat. Lebo inak nestiham. Este musim pradlo zvesit.

Tak dobru noc prajem vsetkym a ked sa rano zobudime, tak bude Michael konecne na pokoji.

sticker
3. sep 2009

No u nás začalo strašne fúkať a liať a ja asi nezaspím.... bojím sa takých vecí, hlavne keď som sama s malými doma 😔 .
Som zvedavá, čo prinesú zajtrajšie noviny 😒

mukky
3. sep 2009

ahojte..toto uz tu asi tiez bolo ale je to zlate..

https://www.youtube.com/watch?v=IIt5lGhFyE0
mukky
3. sep 2009

aky je tam pekny na konci 😔

https://www.youtube.com/watch?v=l7buYsjezgk
mukky
3. sep 2009

tu asi o nom nehovoria niekde nic pekne ako som pochopila ☹ ,ale niektore obrazky su zlate,pozrite si piatu minutu,to je asi michael v postielke ako malý 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Xdwtco3uU0o
mukky
3. sep 2009

keby ste bola niektora taka zlata a budete mat cas tak len v takej mini skratke prelozite co hovori?dakujem

https://www.youtube.com/watch?v=sO_6l5KwXRQ
mimado
3. sep 2009

Baby krasne linky ste nahodili !!!!!!!!! Vedela som ze tu urcite nieco pekne najdem, tak som sem hned nakukla. Este vas citam co ste popisali.

Diddi Tamarke oneskorene k narodeninam vsetucko naj..... cmuk.

To video co vraj "zije" nemam slov, niekto asi nema co robit ked sa takto zabava 😠
Jeho dalsi syn 😲 ?????? Kolko ich este bude??????, mne sa vobec nepodoba 😖

Mirush ako svokra? Ma sa uz lepsie?

Inac toho 29 som myslela na neho ☹ , ze by bol mal narodeniny. A na dovolenke som ho pocula tiez .... Tak v srdciach zije stale... zas som zastala a pocuvala 😀 , a pritom sme ho mali aj na CD v aute, ale to sme nepocuvali, iba cestou tam a domov.

Mukky super linky.... Inac ako ste sa mali?

Suziad ako si sem dala tie srdiecka?????? Mne v smajlikoch nieco take chyba, tieto mi tu moc nevyhovuju 😒 A chyba aj mne, uz si pripadam ako pubertacka .... 😝

Mirush citala som niekde o tom ze ten film bude IBA 2 tyzdne, to bude iny trhak 😒 , a ja teda davy nemusim..... Budem neskutocne rada ak to vyjde aj na DVD, ale dost o tom pochybujem. Ale naozaj by som bola neskutocne rada. Som velmi zvedava 😝

Prave pozeram video Paris - I MISS YOU DADDY- to naspievala ona? Celkom pekne. A pekne aj fotky. Ale zAs mi je smutno , nevedno ako to oni prezivaju, si vytrpia, stale nijeje, pochovany, teda dufam ze uz ho teda rano pochovaju. Chudiatka... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Suziad krasne foto, fakt je tam zlatucky, sladucky 😝 😝 😝 😝 😝

Mirush pozeram to video co tancovali na jeho narodeniny, az mam zimomriavky po tele- super !!!!! Na neho sa urcite nikdy nezabudne. Fanusikov mal , ma - niektorych uplne novych 😀 😀 😀 a vzdy aj bude mat !!!!! Bude tu navzdy !

Mukky to kde si vyhrabala tu reklamu na Evian, to je bohovske !!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu rehrim.

Sticker bolo fajn, ani sa mi nechcelo domov. Trosku som prisla na ine myslienky, ale myslela som aj na vas , a hovorim toho 29 na Mikeho ☹ ☹ ☹ . No a dovolenka ako taka, da sa povedat ze oddychujem az teraz doma 😀 😀 😀 😀 . Ale maly zvladol cestu , aj pobyt uplne skvele toho som sa bala najviac. Tak fajn.

No idem to odoslat, lebo raz som uz odpoved zmazala, zavrela som si okno.... 😠 Uz by sa mi to nechcelo opat pisat a ani by som nevedela na co zas reagovat kdeze som to pisala priebezne ako som citala.

mukky
3. sep 2009

mima ahoj,dakujem za opytanie,mali sme sa fantasticky,priam famozne 😀 😵 😵
a vy citam ze tiez super 😵
dobre linky som podavala,ja viem 🤐 😀 😀 ,vsak mi to j trva kym ich najdem pohladam vymyslam nazvy co asi by som chcela atd 😀

mukky
3. sep 2009

niektorej baby je billie jean oblubena pesnicka tak dufam ze potesila 😀

https://www.youtube.com/watch?v=0wc3sqSJQO8

na inu pesnicku 😀

mimado
4. sep 2009

Pozrela som to , zas mam slzy v ociach ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Ale uz bude mat konecne pokoj. A aj rodine uz dufam bude lepsie. Pohrebom sa to uz vsetko skonci a clovek to uz akosi zacne vnimat tak ako to je.
Smutne, smutne, smutne..... ☹ ☹ ☹ ☹ .
Vecer som tak premyslala , ze akoby bolo super keby to s tym autom bola pravda, ze to bol on.... 😖

Mukky a kde mas foto ????????????? Ved si tam bola zlatucka.

dididi30
4. sep 2009

ahojte

mimus, jej diky 😉 a kde ste sa tulali? hm teda, vsetko precitat 😀 😉

ja tiez zelam MJ nech mu je zem lahka, nech si odpocie, konecne! ☹ 😔 😵

veronikam269
4. sep 2009

ni myslim ze michael jackon bol skveli spevak ne len spevak ale aj herec a vynikajuci tanečnik 🙂 ale ja lutujem jeho deti lebo oni zato nemohol ale najviac lutujem toho najmladcieho sina princ2 michael jackon velmi ma malo rokov .ale osod uz je taky každy vie keby chcel byt ako jackon tak by to aj tak nedokazal lebo jackon bol iba jeden a bol to prave on je mi luto ze zomrel .nemozem sa timto zmierit ze oim nebudem az tak pocut .ale ja vsetko co je onom vsetko zle neverim no co je vsetkom dobrom ja verim no uz onim ne len ja nebudem pucu no ale aj ini fanušikovia budu sklamani . 😨 ☹ .ale co uz zivot musi ist dalej nikto otim nevedel no raz sa to musilu stat .ale vieme ze mal asi zli zivot ked onim tak hovorili ja to mu newerim mozno a ni vy ... 😠 tak papa ja uz musim napisem potom novi koment papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa

dididi30
4. sep 2009

kuk som linky , no a zaujalo ma, ta tatiana s michaelom akoze nieco chceli mat medzi sebou a jeho matke sa to nepacillo?? neviem, ci som to spravne pochopila 😅 mirka co ty na to?

dadulik
4. sep 2009

ahojte, tak uz je michael na vecnosti 😔 konecne 😔 odlahlo mi velmi, skoda, ze to rodine tak dlho trvalo, nez ho ulozili 😔
nech na nas z vysky pozera a usmieva sa, nech nam silu dodava a chrani tento svet 😵

dididi30
4. sep 2009

tiez ma napadlo,ze jeho rodicia boli jehovisti ked sa prali ci po tom ako sa vzali? 😕 ze detom dirigovali co a ako, ked nemali ani ziadne party a tak, ziadne vianoce....
ked sa tak zamyslim, ani neviem, ci niekto zo surodencov maju ci mali niekedy partnera, takeho dlhsie 😒
....ich otec sa postaral o to, aby bolo o neho sameho dobre postarane, sak on ich cely cas len buzeroval, nic zo zivota nemali , len peniaze....no a tiez nechapem, ako mohli sexovat M surodenci v izbe, kde spali vsetci, to akoze ich otcovi nevadilo? a ake museli byt udupane tie segry 😝 ...
no uvazujem nahlas, bo som kuk tie serie o childhood....hm 🙄
len ta mikova zmena tela ich zrala, ale preco to sa do hlbky nezaujimali, ze bol chory....
tie obvinenia,ze je gay, zamerany na deti, bla bla, tak ma to zere...
nakoniec zavrazdeny, ale preco, za co, to sa asi nedozvieme 😠 😔 🙄

sticker
4. sep 2009

Didi dobre premýšľaš.... Všimla si si na tom pohrebe, ako sa otec obzeral dozadu.. .Mne to pripadlo, akoby "hodnotil" kto všetko tam prišiel a niečo si už v hlave kalkuloval 😒 Neviem...veľmi mi je nesympatický.
Ešte som premýšľala, že pre tie deti to musel dosť nepríjemný zážitok...vedieť, že v truhle je ich otec, keďže mali iba jeho.... Mňa by to naozaj vzalo 😔 . Teda Blanke to možno až tak nevníma, ale Paris je už veľká slečna.

mirusch
4. sep 2009

Ahojte, tak ja som si dnes pekne pospala a az dodatocne kukla spravy. Prekvapilo ma, ze predsa len dovolili tu jednu kameru, aj ked ju teda vypli, ked dosla rakva. Ale pocula som, ze vraj maju v plane tento pohreb spenazit a ze to vyjde na DVD. Na jednej strane ma to bohovsky stve, na strane druhej si to rada pozriem 😅 Ach jo.
Nastastie nemam cas sa tomu teraz tolko venovat, napozajtra odchadzame do SR na dovolenku a teda mam pred sebou balenie a kopu vybavovania. Proste nestiham, klasika. Takze nemam ani kedy smutit, ved to na mna dojde, ked bude kludnejsie 😔

Kukla som to video s Tatianou. Hovori tam, ze ked teda Michael nieco k nej citil a vsetkym to hovoril - ona sa to dozvedala od roznych ludi, ze im to M. povedal, ze preco to teda nepovedal rovno jej. Potom T. hovori, ze bola s nim na turne a raz proste zmenila to, co mali nacvicene a urobila nieco ine. A M. sa na nu pozrel, ako keby ju vyzyval/provokoval. A ze dalsia vec, ktoru si uvedomila bola, ze sa bozkavaju a on ma ruky na jej bedrach. V zakulisi stretla Michaelovu mamu a ta ju srdecne objala (the warmest hug - najteplejsie objatie ... v preklade to znie blbo 😝). Potom T. stretla Michaelovho manazera F. Dilea a ten sa na nu vraj hnusne pozrel. A Tatiana bola vyhodena z turne. A uz sa s Michaelom nemohla ani porozpravat. Ze za nim isla, ale nedostala sa k nemu. ....Nepochopila som ale presne, ze koho to bola vina. Lebo hovoria tam, ze M. mama manipulovala jeho milostny zivot predtym, teraz vsak mal Michael moznost rozhodnut sa. A rozhodol sa ukoncit to. Hm, hrozne by ma zaujimalo, co mu chodilo po hlave. 😒

Didi, jeho surodenci mali aj dlhodobejsich partnerov. Zober si Janet, ta bola velmi dlho s Renem, ked sa rozchadzali, tak vysvitlo, ze boli zobrati, utajili to 😉 Tiez Tito bol zenaty 16 rokov myslim, s Dee-dee (citaj Didi 😀 ), ktora bola po rozvode zavrazdena (utopena) jednym chlapom. Nemam presne prehlad o ostatnych, ale viem, ze boli zenati, vydati vela rokov (najstarsia sestra, ktora sa neukazuje na verejnosti, ta to asi "vyhrala". Mudre rozhodnutie, ma pokoj.)
Inak, Michael nebol zavrazdeny, ale zabity. Je to rozdiel, lebo vrazdi sa s umyslom a zabitie moze byt aj nechtiac, moze sa pritrafit kazdemu z nas, staci mat autonehodu a zrazit chodca. ☹ V kazdom pripade je to naprd.

lussy23
4. sep 2009

Ahojte. My sme boli 29 na olave, ale počúvali sme Mikové pesničky.
Diddi- ne sa moc nezdá, že by boli Jehovi svedkovia. lebo my máme pár známych a oni nerobia nič zlé. No iste by netýrali svoje deti. ☹
Hurá! Konečne ho pochovali 🙂
Mukky, v tom linku bol zlatý.

mukky
4. sep 2009

ahojte ☹ je mi smutno teda..

vecer snad nieco popridavam este a mirusch dakujem pekne za preklad,je to zaujimave

mukky
4. sep 2009
mukky
4. sep 2009

ta jeho manzelka byvala hovorila o detoch ci aj o nom?

a neviem ani aky mal vztah pocas zivota vlastne so svojimi bratmi a sestrami.Tusim so sestrami dobry ale o bratoch neviem...?