Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mirusch
18. júl 2009

Dididi, ale je tu 😉 Stale s nami a v nas. Ber to tak, ze on sa uz nemusi trapit, koncertuje pre anjelov a obcas na nas kukne, ci sme v poriadku a co porabame 🙂 Pustaj si jeho hudbu, kukaj na videa a bude stale s tebou. A rozdavaj lasku, ktorej ta naucil svojim detom, rodine, ostatnym. Zamysli sa predtym, ked budes chciet byt na niekoho zla, ci je to naozaj treba. Takto bude jeho posolstvo zit dalej. Moj nazor.

mirusch
18. júl 2009

Ok, musim frcat, mam nieco na plane, ale este dnes kuknem.

dadulik
18. júl 2009

mirka, krasne povedane 😵
ale ja som si myslela, ze som sa cez to, ze zomrel, uz konecne nejako preniesla, ale vcera to zase na mna dolahlo, ako taky obrovsky balvan, ktory nevladzem uniest 😢
je mozne, ze by este nemali oficialne vysledky tej druhej pitvy??? ja stale cakam, kedy ho konecne niekde pochovaju, navzdy, a nie len docasne 😔 aby mal svaty pokoj 😔

dididi30
18. júl 2009

mirka 😵 jasne, mozno sa aj polepsim 😀 ja som hrozna, niekedy 😀 ale citliva som az az 😉
aj ja idem, oplacnut sa a taho von 😉 😎
peknu sobotku, neskor kuknem 😵

arleta
18. júl 2009

Ahojte, tak vidím, že to vnímame podobne, aj ja sa z toho spamätávam a zvláštne, že to na mňa doľahlo tak neskôr...vlastne po tom pohrebe, keď som sa zamyslela, ako to všetko bolo a aké dobré skutky urobil...tým sa totiž predtým nikto nevenoval...a ako vidno, tak aj mnohí iní sa nad tým zamysleli...

Ak niečo po smrti je, tak musí Mike cítiť, že za ním smúti celý svet...
A veru, už si tancuje a spieva s anjelmi a s s bývalým svokrom Elvisom... 😵 😵 😵 Aspoň nemusí trpieť ďalšie urážky...A už je na tom vytúženom "mieste bez mena"...Napokon, budeme tam raz s ním aj my...

Mirusch, tak to bolo úžasné, ako ste s ním komunikovali cez tie vankúše....A že nakoniec vystúpil, to bolo v ktorom roku?

Veru, musel byť veľmi citlivý, veď aj ostatní bratia vyrastali v rovnakých podmienkach...Ozaj, majú ísť vystupovať do Jamajky na nejaký festival, vystupovali tak ako malí...Možno dám link.Písali, že pitevná správa bude o týždeň- dva a nechceli udať dlvod...A 20.7. že sa rozhodne, komu budú zverené deti,,../ale viete, náaše noviny.../

Ale niekedy ma tak napadane, že či to všetko vôbec môže byť pravda, či niečo nebol aj marketinkgový ťah...hviezda- obeť, citlivá duša, všetkým pomáha a okolo neho supy... Súčasť jeho image...Ale to sú ani moje bludy, to vrámci sebeobrany, proste sa mi nechce tomu ani veriť...

A tie nevydané piesne, to bude bomba takto p smrti...Mirusch, nevieš, prečo ich nevydal, kým žil? Čo to neprešlo u vydavateľa alebo nechcel sám , vraj mhono piesní nechal deťom...
Aspoň budú zabezpečené jeho deti a časť má ísť tuším na charitu...

No, mŕtvy spevák je ešte lepší ako živý pre manažérov... ☹ Tak by ma ani neprekapilo, keby to nakoniec vražda bola, ale snáď až také hyeny to nie sú...To by som si aj ja myslela, že tento svet je naozaj veľmi veľmi chorý...

Radšej končím, tiež mám robotu na sobotu, ideme an návštevu...Hodiny by sa dalo rozprávať...

Mirusch, tak to máš známosť!!!, ak s tou osobou budeš, nenápadne vyzisti čo a ako...

arleta
18. júl 2009

A veru, ja sa snažím lepšie správať k deťom a viac sa s nimi hrať, tak to Michael chcel, aby ich rodičia neodkladali pred telku...Ide to tak mimovoľme...Znechal po sebe mnoho mnoho diela...

A ešte som chcela, že som rada, že dávajú aj také reakcie ako od Barbary, nielen špina a zase špina...Nie ako články v Živote, to som sa rozčúlila...Ani nebudem písať, o čom to bolo, asi ste to niektoré čítali...A mnohí zase uveria... ☹ ☹ ☹

Fakt už padám...

dadulik
18. júl 2009

tak som dopocuvala album invincible, som uplne hotova 😢 😔 naaaadherne pesnicky, akoby venovane jednemu dievcati 😅
neskutocne osobna vypoved zraneneho cloveka, hlavne piesen privacy 😔
odporucam vypocut si to, aj ked neviem po anglicky, kukala som na nete preklady a som z toho celkom rozhodena, je to nieco neopisatelne krasne ...................................................

penny13
18. júl 2009

No vy ste sa ale rozpísali. 5 dní preč a toľko príspevkov 🙂 . Teraz idem na osemnástu stranu
Ozaj, už ste to tu písali, ale prečo ho ten otec obvinil?
Vravel iste o nejakom hrade alebo čo.
Inak mojej sestre sa stále sníva, ako sa hrá s deťmi v Neverlande 😉 Ako sa naháňajú. A ešte toto: Lucka sa bojí od malička búrky a raz sa jej snívalo ,že leží s ňou v posteli pod perinou a drží ju za ruku, aby sa nebála 😉 🙂

sticker
18. júl 2009

Penny no máš čo čítať 😅 😉 A hlavne si vypočuješ kopec pekných pesničiek 😵 Ja si tiež púšťam linky od Mirky - album Invincible 😵 . Akurát mm že si to mám dať na slúchatká 😅 😝 . Nedala som 😀

sticker
18. júl 2009

Idem si vyzdvihnúť staršie dieťa od babiny, lebo tam len sedí a pozerá Minimax 😀 A to sa mi nepáči...potom má večer moc energie... Tu je riadna mela, strašne fúka a ja sa bojím takého vetriska 😔

dididi30
18. júl 2009

ahojte uz mam cd 😀 kupila som si taku vyberovku,, ONES,, 😵 tak sme to cestou z vyletu pocuvali 😝 🙂 😎 paradicka, aj muzovi sa pacilo 😉

sticker, no tak my sme dosli z vonku a zjedli melon a uz mala sa chysta na minimax 😎 konecne ma od dnes prazniny 😀 no a mna moze porazit 😝 😅

mimado
18. júl 2009

Ahojte.
My sme sa tiez konecne dostali do Tesca, tam mali byt tie jeho albumy???? Lebo nic, vobec nic som nenasla 😒 Ale uz som sa pytala znameho ci mi moze zohnat nieco?
Dadulik kde si kupila Invincible? Tie pesnicky ma vazne krasne, vcera som si trosku vypocula linky co dala Mirusch, este stastie ze ju tu mame 😉 . Kraaaaaasne pesnicky.

MIrush napisala si to krasne....

Citala som vcera este cas 😝 a tam clanok ze ho jeho ja neviem ako ho vlastne nazvat "blaznivy otec" kopal do rozkroku , vraj bol z toho neplodny ☹ Ja to vazne nechapem ze taky clovek nieje v base, takto tyrat vlastne deti- CVOK.

Diddi tak uz aj ty mas vyberovku? No dufam ze sa uz aj ja dockam , uz sa tesim. Mimochodom mnam melon, aj my sme kupili a uz aj padol 😝 😝 😝 .... 😀
No uz tu mame po burke, riadne sa ochladilo, na obed bolo 32, teraz sotva 17 😒 ☹ ☹

sticker
18. júl 2009

No u nás v Tesco mali MJ... 🙂 Mimado mne je jeho otec strašne nesympatický! A to som ho najskôr videla na pohrebe a až potom som si prečítala čo všetko robil MJ ☹ . A taký človek sa nezmení! Vždy bol na peniaze a teraz bude ešte viac 😒
U nás konečne prestalo pršať, z hôr sa krásne odparuje tá voda a veru sa ochladilo, no to mi nevadí 🙂

dididi30
18. júl 2009

mimando, nas melon este nepadol, odlizili sme na zajtra 😀 😝
inak tu je tiez kosa, aj ked svietilo slnko...no my uz mame asi po lete, klasika, co mozem ocakavat od anglicka 😅

a to bol sadista, ten jeho otec, sa cudujem,ze mu odpustili 😒 😠 no ale zas je to otec...ved deti trieskal kadecim, co mal po ruke ☹ 😠
no ano, lebo do rozkroku to boli najviac, moj syn nechtiac kopne nozickou tatina a jaka je to bolest 😅 no ved viete, tam je to nacitlivejsie.. tak stacil kopanec a mali po parade, chudiatka 🤐 🙄 😢 proste jeho otec bol bastart a hotovo 😠

starwendulka
18. júl 2009

on ma pekne pesnickz ale , ale sprrava sa ako dieta. nechapem preco.

sticker
18. júl 2009

Zjavne toho viac nechápeš 😉

starwendulka
18. júl 2009

sticker, ja som tu prvý raz a ani som tie dokumenty nestihla kukať. však mám šesť detí.

sticker
18. júl 2009

OKI. Tak keď sa ti bude dať a chcieť pozri si ich, aspoň niektoré. Možno potom aspoň trochu zmeníš názor 🙂

sticker
18. júl 2009

A to píšem naozaj bez urážky 🙂 Ale už tu boli aj "vyrývači"...... Ja som tiež veľa vecí nechápala, ale prečítala som si to tu + kopec iných článkov. Tak prepáč, ak som sa ťa dotkla, úprimne 🙂

mimado
18. júl 2009

Starwendulka presne tak ako napisala Sticker, precitaj si tu zopar stranok,pozri par videi a vela pochopis.
Ja som tiez o nom vlastne nic nevedela, ale po pohrebe hlavne po prejave jeho dcerky ma jeho smrt zobrala a citala som vlastne vsetko, vela som sa dozvedela, hlavne tu od kociek 😉

Diddi to tam uz mate tak chladno 😲 , to yb som tam byvat nechcela, ja leto, teplo milujem.... A tiez sa cudujem ze otcovi dokazal odpustit 😒 . Ja by som to nedokazala, no proste on mal velke a laskave srdce ....

womenne
18. júl 2009

Ja som bola na tom podobne s nazorom na MJ ako starwendulka,poznala som len zopar jeho pesničiek,nepačilo sa mi jeho spravanie čo sa tyka vychovy deti a ne veci okolo neho,dokonca som o nom prestala čitat ked bola ta kauza a nasledne obvinenie tych deti.
Ale tym ako vas čitam somzmenila nazor,media vždy informovali len o tom horšiom,vobec som nevedela o jeho chorobe s pokožkou alebo že ho otec tyral 😔
Ako hraju stale jeho pesničky zistujem že bol fakt super.že svoje deti nekonečne miloval vidno to na Paris aka bola ztoho zničena ☹ tym ž ich schovaval sa ich vlastne snažil chranit.škoda len že som to pochopila až eraz jeho cd si určite v najblišiej dobe kupim.

sticker
18. júl 2009

Mima možno odpustiť sa dá, ale zabudnúť nie 😔 Pri pohľade na otca by sa to mne osobne vždy vracalo ☹

starwendulka
18. júl 2009

ok baby zajtra sa na niektoré kuknem. malinký bude hajať a dvojčatám pustíme rozprávky 🙂 A ja nebudem vyrývať. a nechcem o ňom písať nič zlé.

dadulik
18. júl 2009

naozaj je najlepsie si o nom strasne vela veci pozret, a az potom sudit 😔

mirusch
18. júl 2009

Ahojte, len rychlo kukam, dnes som nebola velmi aktivna. Nejako mam v sobotu vzdy vela roboty, domacnost a a tak. Pracu nemam, ale robim ako dobrovolnicka v muzeu a dnes som tiez zaskakovala. Bolo fajn.

Arleta, to co chcel zrusit kvoli Blesku, bol uvodny koncert History turne v Prahe (1996 myslim), ale nakoniec nezrusil, len bol z toho smutny. Ludia vedia byt svine, ked ide o peniaze. Nuz, neviem, preco nevydal mnohe piesne. ku kazdemu albumu nahral v studiu okolo stovky piesni, podla vlastnych slov. A potom vyberal tie, ktore su podla neho najlepsie. Ja si osobne myslim, ze vsetky boli isto fajn. Dodatocne potom vydal par ako bonusy na CD a dodatocnych vydaniach albumov. ale isto je mnoho krasnych veci, ktore nepustil do sveta.

Dadulik, vsak je Invincible pekne? Inak, ja som dala len par linkov, tych piesni je tam ovela viac 😉 Ja neviem, co proti tomu albumu mali, aj sa ho vela nepredalo, mozno kvoli tym obvineniam, mne osobne sa paci. A mozno bol zalubeny, tak ako sa povrava, ze do tej nanny, co my vieme. A vies, ja si aj prajem, aby bol. Aby mal aspon nejaky cas taky fajn normalny rodinny zivot.

A dakujem za pochvalu. Som rada, ze ste tu, ze su aj ludia, co pochopili o co mu islo. Bol by rad... 😉

Co sa tyka jeho otca, nikto nevie, ako to bolo, len oni. Je fakt, ze ich mlatil, proste normalne by ho teraz za to zavreli alebo mu zobrali deti. Ale na druhej strane ich naucil mnohym veciam. Vycepoval ich, naucil ich discipline a nebyt ich otca, nie je z Michaela to, co z neho bolo. Cize aj toto ma dve strany. len je otazka, co je lepsie. Michael s normalnym zivotom a neznamy alebo Michael, ktory dal svetu tak vela, ale stratil svoj vlastny zivot a sukromie. Hm... Tazky oriesok.
Inak, neviem, ci mu odpustil, v kazdom pripade odpustat treba. Viem ake je to strasne tazke, z vlastnej skusenosti, ale ked odpustime tym, ktori nam ublizili, tak sa sami oslobodime a zbavime zlej energie.

Starwendulka, ked budes mat cas, tak si poklikaj na linky a isto sa dozvies viac. Alebo si zadovaz jeho albumy a pocuvaj hudbu, ta ti napovie najviac. Prenesie ta cez jeho zivot, cez problemy s laskou, jeho procesy a obvinenia, ktorym celil, co o nom pisali, cez politicke problemy a katastrofy, hlavne tie, ktore sposobuje ludstvo. Nie je na skodu ovladat anglictinu, alebo si najst preklad textov. Tvrdil to, co si myslim aj ja - staci ked zmenime seba, svoje spravanie, ked urobime co i len malu zmenu. Ked tak urobi kazdy, svet sa zmeni. dufajme, ze k lepsiemu.
Nebojte sa blaznit, ked mate na to chut. No a co, ze si pomyslia, ze vam sibe. Ich problem. Vy budete stastni. Nestoji to za to? Odvazit sa? 😉

dididi30
18. júl 2009

mirka ahoj 🙂
no bez teba aktivita nic moc 😀 😉

no co ja viem, podla mna mikeho netrebalo az tak kresat, on to mal v sebe 😎 ved jeho otec ho daval priladom 😵 skor horsie sa mali jeho bratia 😝 ach jaj.....no ale zaujimalo by ma, ako to bolo naozaj 😒

ja sa tesim na jeho buduce cd 😵 dufam,ze nejake bude, lebo na tom sa da,,dobre nabalit,, tak snad to niekto, kto ma na to pravo vyuzija a vyda...mozno budeme musiet pockat, kym jeho deti vyrastu(ak som dobre citala, vlastnia nejake pesnicky ci nahravacie prava, ci ako sa to vola 😅 ) no tak na toto som fakt zvedava, ci to niesu nejake recicky a nic z toho nebude, ale ja chcem aby bolooooooo 😵

mirusch
18. júl 2009

Dididi, chi, ale ked sedim tu, tak vela toho neurobim 😅 Musim sa trosku aj manzelovi venovat, lebo mi zatrhne pocitac 😀
No, vidis, o tom, ze deti nieco vlastnia, to som nepocula, dufam, ze to tak je. Dockajme casu...ja si myslim, ze sa nieco chysta, mozno nie hned, ale ze isto nieco nove vyjde. Ale Michaelovi fanusikovia su na cakanie zvyknuti...to zvladneme 😉

A ten jeho otec, no, isto, ze M. bol sikovny. Ale myslela som, ze on ich doviedol k tomu, ze spievat, tancovat a vystupovat a tak. Mozno by sa M. presadil aj tak. Mozno neskor. Mozno vobec, ved boli chudobni a nemuseli ho objavit. Niekedy by som chcela, aby sa to dalo spravit tak ako vo filme - a to nielen v tomto pripade, ale v mnohych veciach - ze ok, takto by to bolo, keby sa toto stalo a takto by to bolo, keby sa stalo nieco ine. Proste dva paralelne pribehy/zivoty. Ale v skutocnom zivote mame len jeden pokus. Kazdym dnom sa musime rozhodovat. Ach jo.

emily333
18. júl 2009

babenky pište častejsie a po menej nechce sa mi dlho čitat 😵

dadulik
19. júl 2009

ahojte, mirka ano, invincible je nadherny album 😵 musel byt zalubeny do nejakej zeny, ked tie piesne skladal, inak by ho take texty nemohli napadnut 🙂
mne sa velmi pacia pesnicky Butterflies, Speechless (to je nieco neopisatelne), 200 Watts (to asi s niekym naspieval, len neviem rozoznat s kym 😅 ), The Lost Children (nadherny text-az som si ho zacala pospevovat, hoci AJ vobec neovladam ).....