Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

helka101
7. júl 2009

Noo a zas sa mi slzy kotuulajú.. 😢

helka101
7. júl 2009

No ale tak podla Bruna mala Janet, klobuk - okuliare a biele perly však? či nie, 😕

ale ved je to vlastne jedno..

No tak česť jeho pamiatke a jeho osobe!! bol to kraľ!!!!!!!!!! a taky spevak ako bol on, aj tanečník, aj človek, asi už ťažko bude.. 😢 😢 😢 😢

layla
7. júl 2009

helka aj mne a ked to budem vidiet aj stykrat, tak aj vtedy sa mi budu 😢

diddi
7. júl 2009

ten najmladsi syn-Blanket sa na neho uplne podoba....Paris sa mi trochu podoba s Lourdes od Madony

mywiel
7. júl 2009

Janette nemala klubuk a perly som si nevsimla, ten velky klobuk kde bolo vidiet len nos bola La Toya 😅

layla
7. júl 2009

mywiel mas pravdu

diddi toho najmladsieho som nezahliadla. skoda...

apna
7. júl 2009

s tym velkym klobukom do tvare bola la toya a janet mala okuliare a perly a taky maly klobucik
veru cest jeho pamiatke ☹
aj ja som si poplakala,ten zaver bol velmi dojimavy ☹

mywiel
7. júl 2009

A aké dlhé vlasy ma... 😅 😵

mywiel
7. júl 2009

Diddi presne len nema také vlnavé vlasy ako Lourdes, ale inac presna podoba. S tymi dlhymi vlasmi to bol Prince Michael. 😵

diddi
7. júl 2009

Blanketa-Princa Michaela II drzala stara mama,aj si spieval pre seba ked boli vsetci na podiu....a zul zuvacku....mal dlhsie cierne vlasy....Prince Michael I bol vedla Paris,tiez so zuvackou

zuz11
7. júl 2009

aj otec mal zuvacku 🤐
v tom poslednom odkaze je pekne vidiet deti a mozete si listovat je tam viac este detailnejsich foto deti

mywiel
7. júl 2009
mywiel
7. júl 2009

Smutné tak malé deti este nemat matku a uz ani otca....hadam sa stara mama o nich dobre postara, dufajme, tiez nechapem, ze Michael chcel svoje deti zachranit pred médiami vedel preco a zrazu ukazu ich tvar tak skoro a naco....

mywiel
7. júl 2009

No asi nie velmi na smiech, ale co ti teraz co sa dali operovat aby sa na svojho idola podobali? hups 😕 😨

kangaroo
7. júl 2009

bol to jediný spevák, ktorý ma už ako dieta zaujal................ no po tých všetkých spinavostiach.... ked som počula že zomrel, prvé čo ma napadlo bolo: tak, a už mu je dobre.... myslím že odišiel štastny, taký štastný ako mohol v tejto dobe byť.... tento svet by ho aj tak nikdy neprijal.... už mu je fajn

capy
7. júl 2009

aj ja som mala jeho pesnicky rada a je skoda, ze nestihol svoje posledne turne 😢 😢 😢

aj tu som nieco nasla

http://www.topky.sk/cl/11/505151/VIDEO-Jacksono...

http://www.topky.sk/cl/15/504937/VIDEO-Posledna...

hiha
8. júl 2009

Ahojte,tak ja som skoro cely pohreb preplakala 😢
Ked spievala Jeninifer,jej osud,brusko,potom MJ,tak ma to dojalo 😢
A tie jeho deti-nadherne a dcerka,jeminku este teraz mi idu slzy 😢
A podla mna tiez nebol v rakve

helenkasabinka
8. júl 2009

jaj ha bolo to strasne-aj mne bolo veru do revu ☹

suzie
8. júl 2009

MJ was the man with great love in his heart,what he has made will never ever be made again,he fullfil the souls of milliards of people with love,peace and respect.Dear Michael,I wish that God let your soul rest in peace and bless you in heaven,where you certainly belong. And I wish that people who hate you and are sad and full of bad emotions and comments,so I really wish they will find the great gift of love from God.The gift you understood from the depth of you heart.Rest in peace our dear King of pop!

penny13
8. júl 2009

tá pesnička we are world mi niečo strašne pripomína. Vierka a Ivka to spievali v superstar, ale slová boli iné.

Mne bolo tiež smutno.
Ja síce veľa piesní od neho nepoznám, ale páči sa mi We are wold a tá, čo hrali v Paneláku.
Mojíím dcéram sa tiež začal páčiť, ale mladšej viac.

penny13
8. júl 2009

Kto to je La toya?
Plakala som tiež, keď hovorila tá dcéra. Toho syna Blanket som nevidela. Dúfam, že teraz mu je už dobre.
Inak nechápem, ako na neho mohol Arppi Šoltés kydať v Prominovínach? To naozaj prehnal. 😝 😠
Mike je nenahraditeĺný. Nech odpočíva v pokoji.

mywiel
8. júl 2009

La Toya je Michaelova starsia sestra.... 😉 dost nanho nakydala pred médiami, ked boli tie aféry s detmi... 🤐 😠

bubaczik
8. júl 2009
maruschka
8. júl 2009

mal krásnu rozlúčku, naozaj všetci, čo sa zúčastnili hovorili a spievali krásne a s citom... 😵 😢

K La Toy /či ako sa píše jej meno/ by som povedala, že vzhľadom k jej veľmi klesajúcej popularite si potrebovala nejako zarobiť a skrátka jej prišlo vhod, že Michael je slávny a bohatý..Tak si myslela, že keď sa vyšplhá po jeho chrbte a nakydá naňho, tak si niečo aspoň zarobí, keď už nie spevom, tak od bulvárov a médii 🙄 🙄

A je mi smiešne, ako za ním zrazu všetci z jeho rodiny smútia..Síce sa hovorí o jeho miliónových dlhoch, ale keďže jeho albumy,výťažky z predaja,atď sa predávajú v závratných číslach, tak sa tie dlhy splatia raz-dva..Potom bude už len čistý zisk, o ktorý sa budú biť všetci...od jeho agentov, cez rodinu, priateľov..Jednoducho všetci začali zarábať na jeho smrti 😖 😖 😖 Takže už nemá nepriateľov, má už len naj-naj-najlepších priateľov a fantastickú rodinu 😖

Nie som jeho fanatická fanúšička, ale všetci sme vyrastali na jeho pesničkách, všetci sme mali jeho plagát na stene hneď vedľa depešákov, vanila ice a iných spevákov..Takže je mi tiež trocha ľúto, že tak skoro zomrel..