• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé mamičky

27. októbra 2012 
hedu.. a jak zvládáte vekovy rozdil.. ja myslim ze v tom neni zadny problem a co vy??
6. mar 2007 o 17:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi.. tak s teším na to teplo :grinning:
Ale aspoň budeme môcť pyšne vykračovať aj v plavkách s obrovským bruškom. Budem chodiť jak pávica :grinning:
6. mar 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi boze dufam ze tento rok nebude 300stupnov.. :unamused: a co ako si to potom zvladala s mimim tie horka??

geo ziadny problem on mi pripada jak keby mal 20rokov aj tak vyzera aj sa tak obcas chova..neni taky nudny..sak kuk albumik..ja si ani neviem predstavit byt s niekym mladsim hlavne je ze sa velmi lubkame a my sme spolu 3roky takze sme ozaj od vas o rok vo vsetkom mladsi :grinning:
6. mar 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju byt 40stupnove horucavy tento rok.
6. mar 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel to snad nie.. :unamused: no tak to si uzijeme aj s drobcom..boze to musi byt hrozne pre tie babatka aj v tom kocari aj doma v postielke..ked sa ani len zaclona nepohne!
6. mar 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel.. no super.. :confounded: a ja budem funieť niekde pod stromom celé leto.. :grinning:
6. mar 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj to mas s babom uz 13.9.o.k ale to tehotenstvo v tom teple je za trest, zazila som a bolo to o zivot, vstala som spotene , dala som si sprchu a kym som presla z kupelne do izby tiekli zo mna kvapky potu, cize ani upravit vlasy ani namalovat no stale som sa kupala v pote.
6. mar 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedun ked sa mala narodila tak uz bolo trosku chladnejsie takze v pohode :slight_smile:
melory to maju byt fakt take hice? :confounded: :confounded: inak to s tym potenim tiez poznam a este ked trebalo ist k lekarovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. mar 2007 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat ma napadlo ked boli tie horucavy a nakupovali sme este dake drobnosti pre malu ked som v obchode objavila zapnuty ventilator som sa k nemu postavila a nechcela som odist manzel ma musel nasilim odvliest :grinning: :grinning:
6. mar 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano maju byt tropicke horucavy, to ja budem s babom v kociku co je fajn... :dizzy_face: teraz mam na nete teplomer a ukazuje mi 13stupnov, takze co to bude v lete?
6. mar 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa máme na čo tešiť! :grinning:
6. mar 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude mat Marianka uz rok tak bude oblecena v bodikoch alebo dakych satockach na hlavicku klobucik juuuj a ja budem asi behat kanalami neznasam horucavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: sice tu u nas na sever mozno budu tie tepla prijatelne do istej miery :confused:
6. mar 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika mas termin porodu ako som mala aj ja :dizzy_face:
6. mar 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel fiha,mna slak trafi,toto uz je moje druhe tehotko s terminom v septembri ale teplo vtedy bolo asi iba mesiac a to nebolo take neznesitelne.som dufala ze aj tento rok to tak bude :sweat_smile: ale tak som naivka.
pipi ja som maturovala uz s malym a mala som iba jendu 2 a zbytok same 1:slight_smile: urcite sa to da v pohode zvladnut.drzkam ti palceky
6. mar 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, mozem sa k Vam pridat? Mel, Ty si aj tu? Ako stihas tolko diskusii naraz? :confused:
6. mar 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi.. Ozaj.. aj Ty si mala 24tého :grinning:
6. mar 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale mala sa narodila 28.8. sa jej nechcelo do toho tepla :grinning:
6. mar 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arabeska budes musiet vydrzat, ale ty nieco vymyslis, pojdes napr.do hor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adika som ako vietor vo vlasoch :grinning:
6. mar 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi.. no mne sa snívalo, že sa mi drobec narodí 30. augusta :grinning: tak možno..
6. mar 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel :grinning: dik dobry napad.prezijem,prinajhorsom budem cely den vo vani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mel ako vies ze sa chce mala volat Dorotka? :slight_smile:
katika uvidis a mozno to bude 28. ako moja to by bola nahodicka :dizzy_face:
6. mar 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a este na doplnenie - tak ja mam 22, no v podstate o mesiac uz 23, a necitim sa byt na babo nejak prilis mlada, mne sa to zda tak akurat... Ale vela kamosiek v mojom veku este nad babom ani neuvazuje - ved to asi poznate, najprv kariera a potom vsetko ostatne... Ale ja som stastna, ze uz mame malinku :slight_smile:
A ja som pred rokom v maji koncila vysku - makala na diplomovke, statnicovala, promovala a vsetko s babom v brusku a bolo to uplne v pohode. Praveze som mala pocit, ze je to este lepsie ako keby som tehu nebola - clovek uz rozmysla akosi inac a vie, co je a co nie je podstatne... Takze ja som z toho nemala nejake stresy a dopadlo to uplne super :wink:
6. mar 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam pre nu svoje meno aj moj muz a nechceme sa vzdat toho svojho a tak sme sa zhodli, ze dame dva mena, ale tu zrazu som mala sen, ze sa mi narodilo dievcatko a bola vedla mna v perinke a hovori mi : " mama ale ja sa chcem volat dorotka"
6. mar 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlate :grinning: a ake mena mate inak vybrate?
a ostatne tehulky sem s menami ak uz mate vybrate :slight_smile:
6. mar 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel,no vidis babo to vyriesilo a vybralo si velmi pekne meno :dizzy_face:
6. mar 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj vy ste mlade maminky? co to tu vlastne robim, to som tu mala byt pred 10-tymi rokmi a nie teraz po 30-tke :sweat_smile:
ja chcem stelu a muz chce koletu a rodinka chce lilianu. :dizzy_face:
6. mar 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel ale sak si este mladucka tak tu pekne pri nas ostan :slight_smile:
6. mar 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stastna ze mam babo na leto lebo hugo bol na zimu, tak nebudem tolko babusit a budeme viac vonku
6. mar 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok