• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé mamičky

27. októbra 2012 
Ahoj holky, taky bych se k vám přidala, je mi 25 a mám 4 letého chlapečka a v pondělí mám jít zavádět embryjka, ale nějak nám to doma skřípe, tak snad se vše urovná. Moc bych si další miminko přála.
5. máj 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacka1992 a ide to,,,,,,to sa mi pači že osoba v takom veku mala kus rozumu a nechala si ho..... :slight_smile:
12. máj 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky možem sa pridať?
Ja som otehotnela v 19tich :wink: dcérka sa narodila ked som mala 20 ... dva týždne po mojich narodeninách... ked som otehotnela, s priatelom som bola vtedy len 2 a pol mesiaca :grinning:
ale vobec sme sa nechránili... mala som ho rada aj on mna...
zoznámili sme sa v oktobri 2010, hned potom vo februári bola svadba a v auguste sa narodila dcérka :wink:
všetko sme postíhali... odišla som za mm do zahraničia... máme pekný bytík... a šťastné manželstvo... a samozrejme našu úžasnú bambulku :dizzy_face: teraz mám 22 a jedna susedka sa ma spýtala či to je moja sestrička... :stuck_out_tongue_closed_eyes: neverím že až tak mlado vyzerám :grinning: ale cez leto ideme zarábať na druhé bábo... :dizzy_face:
otehotnela som len pár mesiacov po maturite.. som rada že som mala plnú podporu zo strany manžela... aj ked o svokre sa radšej nevyjadrujem :unamused:
13. máj 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
tak to ja se k vam taky přidavam je mi 21 let ...ale za 2 měsie už 22let...a taky se mi nezda že bych se na mimčo necitila spiše naopak :slight_smile:)....nemužu se ho dočkat......a což se načekam ještě :slight_smile:)),,,ale vše krasny mam předemnou-.....a myslim že opravud na věku nějak nezaleži spiš na tom jak se žena cití :slight_smile:
9. júl 2012 o 17:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminy tak aj ja sa k vám rada pridávam mám 21 rokov a som v 27 tt síce bolo naše bábo neplánovane a sprevádzane trošku pochybnosťami či to všetko zvládneme som strašne rada že ho budeme mať. S priateľom sme vybavili všetky veci dosť narýchlo ale nič neľutujem a všetci ktorí si myslia niečo iné a odsudzujú ma kvôli veku ma už netrápia som najšťastnejším človekom na svete momentálne
9. júl 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slunicko1991 sveta pravda
17. júl 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky.. mňa by zaujímalo ako ste to riešili také mladunké s financiami, s bývaním... :wink: ja viem, že sa všetko netočí len okolo materiálnych vecí... pre bábo sme mnohé schopné urobiť "aj dieru do sveta".. ale predsa, dieťa potrebuje nejaké zázemie.. a lámem si hlavu už dlhšiu dobu nad tým ako sa naozaj mladunkým dievčatám podarí zabezpečiť si vlastné bývanie so svojím partnerom a spokojne sa starať o miminko.. tak ako ste vyriešili túto otázku? :slight_smile: (pýtam sa v dobrom, aby neprišlo k nedorozumeniam) ...... :dizzy_face:
13. aug 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte aj ja som mladá mamička, mám 19r. a v marci sa mi narodil krásny synček. Musím si síce ešte dokončiť školu ale neľutujem že som ju musela odložiť kvôli maličkému. Pred tehu som sa ešte aj sťahovala z východu na záhorie a ešte stále tu poriadne nemám kamošky, bola by som rada keby sa tu našli nejaké mladé mamičky z Holíča na kočikovanie alebo na kecanie. :slight_smile:
17. aug 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, ja mám 24 a má už väčšie dve deti. Prvé som mala v 19-tich.....O čom si tu tak píšete? :slight_smile:
18. aug 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: mozem sa aj ja pridat?mam 22 rokov a cakame nase prve babetko.bolo planovane sme spolu uz 6rokov tak uz bolo na case :grinning: byvame spolu ale zobrati este niesme.som rada ze si mozem pisat aj s mladsimi :slight_smile:
4. sep 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@estrella5 ahoj.tak ja s priatelom sme spolu 6rokov.2roky uz spolu byvame u nas doma.ja som pred dvoma rokmi skoncila skolu a teraz mam zivnost takze nejake peniazky su z podnikania :slight_smile: a priatel je kamionista takze peniazkov je dost.a on bol vzdy taky ze odkedy zacal robit po skole tak na ucte ma stale nejaku cast z vyplaty takze za ten cas sa mu tam nazberalo :slight_smile: na drobceka mame urcite peniazky inak by sme asi este pockali.teraz to uz bude nas dom zatial je mamin a jej surodencov ale idu na nas prepisat 2/3 a 1/3 sme si uz kupili.takze aj byvanie mame.a inak moj priatel je velmi zodpovedny takze sa nebojim :slight_smile: uz len svadba a prerabat dom a bude uz vsetko :grinning:
4. sep 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka ahoj blahozelam vam k drobcovi ako som tu citala na, ze esten ie ste podla niektorich mudrich dost starí na dieta tak uz ste toho dost stihli a ukazali,ze ste zodpovedni buduci rodicia. drzim vam palce nech vam to ide tak pekne aj nadalej :slight_smile: my sme museli take zazemie riesit az po mojom otehotneni takze ste dost popredu :D
27. okt 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ravena891 ahoj dakujeme :slight_smile: je naozaj lespie ze sme uz mali vsetko kde byvat atd.lebo neviem co by sme robili potom..a co ste riesili?si bola este mlada ked si otehotnela?pekny den
27. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok