Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

kajule
12. dec 2006

Taky mám takovou představu, že to bude kluk...no uvidíme příští týden. 🙂

nezabudka84
autor
12. dec 2006

Drzim palceky 😉

kajule
12. dec 2006

Děkuju, jsem na to hodně zvědavá, pže se dozvíme i výsledky z krve, doufám, že to bude v pořádku.

kajule
12. dec 2006

Jinak si teď případám jako blázen, pže v jednu chvíli mám velkou radost a pak jsem děsnej pesimista, no jestli je tohle normální?! ☹

msunny
12. dec 2006

kajule:Neboj je to úplně normální 😉

kajule
12. dec 2006

msunny: No to doufám, pže už jsem nad sebou vážně začínala přemýšlet jestli je normální, že mě napadaj takový hrozný myšlenky a vzápětí se prcek ozve a už mám zase radost. 🙂

msunny
12. dec 2006

kajule:Buď silná! Pokud budeš jako já,tak Tě čeká ještě "pár" těžkých týdnů 😲

kajule
12. dec 2006

msunny: Počkej, jak to myslíš pár těžkých týdnu, teď mě docela děsíš. ☹

msunny
12. dec 2006

No že takovýhle nálady a myšlenky mi přetrvávali až do porodu,ale nemusí to tak být,neboj!

kajule
12. dec 2006

No tak snad to taky zvládnu tak dobře jako ty. 😉 Rodiče maj postavenej domek, kde je ještě jeden menší byt, tak si ho teďka za pomoci rodičů zařizujeme a přítel ustoupil a až se prcek narodí, tak budeme tady. Teď jsme spolu o víkendech a občas i v týdnu. Jsem akorát zvědavá jak to uděláme na Vánoce. On má byt v jedný vesnici cca 3km od Hradce a řekli jsme si, že časem až prcek vyroste chceme bydlet spolu. On pořád říká, že nám něco postaví. 😉 Budu se snažit, aby to bylo někde tady v Krkonoších. 😉

bellasandra
12. dec 2006

Nezabudka-gratulujem 😀 ..mne vyvestila jedna, ze budem mat este 2 synov..okrem Emky 🙂 ..len neviem kde najdem potencionálneho otecka 😀

msunny
12. dec 2006

kajule:Určitě to zvládneš. My se taky spíš nevidíme...Občas o víkendu,ale jinak nic. Právě proto chce,abych se přestěhovala do Plzně. A i když tam NECHI,tak jelikož chci,aby malej znal aspoň trošku svýho tátu,tak mi nic jinýho nezbyde ☹ Ale stejně to dřív jak na léto nevidím. O Vánocích naštěstí přijede a budem u nás

kajule
12. dec 2006

msunny: Já si myslím, že bys to možná měla zkusit, už proto aby malej znal svýho tátu, ale časem bych se být tebou snažila, aby jste si pořídili něco někdě jinde na čem byste se shodli.

msunny
12. dec 2006

To je jasný! Už mi volal,co děláme,tak jsem mu řekla,že tam půjdu. Tak jsem na to zvědavá ☹ Ale stejně mám pocit,že se mu nechce od mámy! Mě nejde o to zůstat v Táboře,ale o to bydlet jinde než 10 minut od jeho maminky

kajule
12. dec 2006

Já ti rozumím, myslíš jako že tě bude nějak hlídat a chovat se k tobě jako k němu?! Mluvila jsi s ním o tom a říkala jsi mu, co si myslíš nebo jak si to představuješ, že to bude vypadat, když tam teda půjdeš?!

msunny
12. dec 2006

No právě, že nevím,jak mu to mám říct ☹

kajule
12. dec 2006

No jo to je těžký radit, když nevím jakej je, ale určitě byses o to měla snažit nějak pokusit. Neboj, to zvládneš. 😉 Já ti budu držet pěsti. 😉

vendynka
13. jan 2007

Ahojte zienky 🙂
Kam ste sa podeli?
Smiem sa pridat k Vam?
Mam 23 a skoro 17mesacneho certika 😀
Necitim sa primlada na materstvo 😉 No je fakt, ze na pripravku pred porodom so mnou chodili same 35+, tak som aj trochu pochybovala, ci sme sa na to nedali priskoro 😎

malalady
13. jan 2007

ahojky kocky 🙂

bellasandra
13. jan 2007

Ahojte,ako sa mate? Vendynka v poho ja mam tiez 23 a niekedy myslim na to ze som sa na to mohla dat uz skôr 😀 Malalady- ahoj..ako sa sprava drobcek v brusku? 🙂

malalady
13. jan 2007

bellasandra no drobcek kopka dneska prvy krat hore do zaludka 😀 vzdy som ho citila len dole 😉 tak som taka prekvapena bola xixix 😀 ja mam 19nast,ale uz sa neviem dockat krpca maleho.. aj ked som ho moc nechcela.. ale uz som rada,ze ho mam a budem ho drzat v naruci 😉 juj 😵

bellasandra
13. jan 2007

Tó je krasne ze? 😀 ..jA som tiez malu najprv nechcela moc,ale vidim ze ona bola moje najlepsie rozhodnutie 😀 😀
Mne sa Ema prestahovala asi v 6 mesiaci na lavu stranu-tlacila ma do rebra 😉

malalady
13. jan 2007

no mne sa tento chlapisko na pravu xi 🙂 aky si mala porod v pohodicke ? dali sa bolesti vydrzat??? alebo ako kazda zena povie uz nikdy viac??? 😅 😕

bellasandra
13. jan 2007

Taaak predstav si,ze ja som mala kontrakcie kazdé 3 min.a nic som, necitila len tvrdnutie brucha 😀 ..a mala som cisarsky takze pohoda 🙂

vendynka
13. jan 2007

Babulky, tak ja som Samceka velmi chcela 😵 - pred nim som mala mimomaternicove tehotko a nasledny potrat, takze viem ako boli, ked zena pride o to najcennejsie ☹ - to ma utvrdilo v tom, ze nic lepsie ako dieta v zivote nemoze existovat 😵 I ked som z maleho casto na prasky 🙄 - teraz mame take divoke obdobie... - trucovanie, jedovanie, skodenie, ale ked ma objime sa pobozka, tak som uplne paf 😝 😀

bellasandra
14. jan 2007

VENDYNKA uplne chápem. Ja som s malou sama-bývam u rodicov...malo miesta a tak..predtým som uz bola veeelmi dlho v zahranicí, zvykla som si na urcitý spôsob zivota..ale nelutujem.Ked sa na mna usmeje a chytí sa ma tou malickou rucickou- nádhera 😀

vendynka
23. jan 2007

Bellasandra ja som tiez mala iny styl zivota a "toto" mi total poprehadzovalo vsetko na co som bola zvyknuta 😨 - ale stoji to za to 😉

bubatinko
26. feb 2007

ahojte ak mozem pridam sa ku vam 🙂 uz som si zacinala mysliet ze dnes ked ma zena dietatko napr v 22 ako ja tak je asi divna 😀 lebo vsetci komu poviem kolko mam rokov sa chytaju za hlavu ze taaak mlada a uz babatko.... som ozaj rada ze som vas "nasla" viac takych ako ja....

r123
26. feb 2007

bubatinko nic si z toho nedělej na mě taky koukají jako na vetřelce mě je 20 a mám skoro dvouletýho syna 😀 a v září bych měla druhý mimi kdybych nepotratila ☹ .taky si občas přídu jako z jinýho světa.hlavně když kolikrát vidím lidi jak na mě koukají a přemýšlí jestly sem opravdu maminka nebo sestra 😀 😀

megie
27. feb 2007

r123, a prvé bábenko ste plánovali? A ked nie, priateľ ho chcel? pa 🙂