Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

jana20
24. sep 2006

ahoj...ja som dietatko tiez chcela uz od malicka...zo zaciatku som si myslela,za babo nebudeme moct mat,ale som rada ze tomu tak nieje...velmi sa tesim na drobceka... 🙂

ramzesa
24. sep 2006

kvoly zdravotnym problemom? ja som tiez vzdy chcela byt mlada maminka a ked som si predstavila, ze kolko casu este nie,ze najprv skola moja a mojho teraz uz manzela,tak mi bolo divne...ale zivot to zariadil inak 🙂 . A som takto stastna.

jana20
24. sep 2006

hej...ale nastastie to bol len omyl..my sme babo este neplanovali,najskor sme chceli dostavat domcek a az potom sme chceli...ale plany nevysli a som rada...to sa ani opisat meda ako velmi sa tesim na drobca...

ramzesa
24. sep 2006

aj druhe nase babo bolo prekvapenie,nepracovali sme na nom,ale uz sme si hovorili,ze Drobec je uz velky,ze by to chcelo dalsie a ono si prislo... 🙂

melory
24. sep 2006

treba sem stiahnut nejlu. ma 24rokov a caka tretie babo a to su vsetky planovane.

ramzesa
24. sep 2006

jeeej,to je pekne.Aj mi by sme chceli mat vela deticiek,ale vsetci na nas uz teraz divne pozeraju,ze taky mladi a uz mame dve.ze kam sa ponahlame. Ale v okolo sa tak ponahlaju asi len mlady,lebo vsetci co su uz okolo tridsiatky sa tvaria akoby to bolo vekom neobmedzene... a oni sa nad nami cuduju

katakata
24. sep 2006

ramzesa ja si myslim ze vobec neide o vek, nemam pocit ze by si nase babo malo s nami uzit menej srandy lebo nemame 20, sme celkom v pohode a snad aj zostaneme...len som chela povedat ze vas mlade maminy obdivujem lebo ja som v takom veku na babetko ani nepomyslela...kazdy to ma hodene proste inak

nezabudka84
autor
2. okt 2006

ahojte dievcata, nejako nam upada tema...
😀

rova
2. okt 2006

Ahoj maminky!
Tady jedna nová, dnes zaregistrovaná mamina. V 19-ti jsem otěhotněla, Vanilka se narodila 2 měsíce po mých 20. A pohledů a narážek tipů mladá mamina znám hafo, jelikož vypadám ještě o něco mladší a když se nenamaluju, tak mě všichni tipujou tak maximálně na starší sestřičku 😉

barunka
2. okt 2006

ahojte. tak sa pridávam aj ja. Mám 21 a moja Simonka má 5 mesiacov. Pôvodne sa mala narodiť na moje narodky ale nakoniec si trošku predlžila pobyt u mňa, tak sa narodila dva týždne po mojich narodkách.

alexandra
2. okt 2006

Tak sa pridavam aj ja, mam cerstvych 24 a nas syncek sa narodi necele 3 mesiace po nich.. 🙂

maitika
2. okt 2006

Moja maličkosť má 25 rokov, bábetko sa mi narodí koncom marca.

veronika13
2. okt 2006

Ahojte, tak ešte mamička nie som, ale budem, keď budem mať 22. teraz mám 21

ramzesa
2. okt 2006

katakata-mas pravdu,kazdy je iny,jedna mamina je odomna o dost starsia,ale babo ju velmi omladzuje,vkuse niekam beha hlada nove akcie a pod. a od nej o dost mladsia stred medzi nou a mnou su zasa taky ,taka stara skola.

elissa
2. okt 2006

Ahojte mladé mamičky,tak ja sa k vám tiež pridám.Mám 22,som v 39tt a čakáme prvé bábo.Na svoj vek sa cítim tak akurát aj keď mi veľa ľudí hovorieva,že vyzerám dosť mlado a že to je ešte priskoro,no ja si to nemyslím a to ešte keď ma vidia s bruškom....každý sa na mňa pozerá ako keby som bola nejaká výnimočná tehu.mamička 🙂 a pritom som šťastne vydatá a malinku som si priala skôr,ale podarilo sa nám to až teraz a sme obidvaja šťastní. 🙂

verulka
2. okt 2006

Fuuha, kolko je takych mladych holiek. Ja (ako uz niektore viete) mam 25rokov, a tri dietky. to je super, ze tolke ste to planovali... Iked vek je uplna blbost, ide o osobnost, pocity atd. Drzte sa

veronika13
2. okt 2006

Waaaw, tak to ste museli s deťmi začať dosť skoro 😀

krista
2. okt 2006

Ahojky můžu se přidat do klubu mladých maminek a "skoromaminek", je mi 20 a miminko s manželem plánujeme už dlouho. Víme určitě že ho chceme v tomhle věku, ale teď tak nějak splácíme dluhy, spoříme, vyděláváme. Ale tak za rok, dva to bude naprosto ideální.
Znám to, jak se lidi děsí když je člověk mladej a každej si hned myslí že holka musela otěhotnět nechtěně. Stačilo že jsem se v 19ti vdala, to bylo haaallllllloooooooo! Známá která měla holku v 19ti mi řekla, že je za to ráda, protože má dceru jak kámošku a takhle bych to jednou chtěla taky. Ale kdo ví, jak to s náma dopadne, chtěla bych otěhotnět v roce 2007 nebo 2008.

Verulka jak to zvládáš 3 dětičky? Pokud jsi na té fotce ty - jsi docela drobná dívka 😀

elissa
2. okt 2006

No krista nechcem sa ti miešať do života,ale tehotenstvo nie je dobré keď sa plánuje,pretože sa vám to nemusí podariť,nechajte tomu voľný priebeh.Poznám to z vlastnej skúsenosti,tiež sme si robili plány a nakoniec som nemohla otehotnieť.Nakoniec som až po polroku aj to bola náhoda 🙂

stanka_s
2. okt 2006

Ahojte, ja mam 25 a babo sa mi narodi v polke marci, t.j. 3 mesiace pred mojimi 26 narodkami.

artikula
2. okt 2006

Ahoj, za par dni mi bude 23 a kulisek se narodi kolem poloviny dubna. To mi bude presne 23,5 roku. No moje maminka byla ale rychlejsi, ta rodila kratce pred svym 23.rokem. 🙂. Jedna moje znama rikala:"no jo, to jsou ty mlade a zdarve matky". Tak at je to pravda a k necemu to je, ze? Nikdy jsem nechtela rodit az po tricitce a byt na rizikovem...Takhle muzeme jeste stihnout par "kousku" 😉

mracik
2. okt 2006

Ja sa už v 25 necítim ako mladá mamička, asi to bude tým, že už mám skoro 7 ročného syna 😀. Inak aj mne sa zdá úžasné, keď také mladé baby plánujú detičky... v súčasnosti to už moc bežné nie je.

Minule som sa tak divne cítila, keď Kubkova učiteľka hovorila, že má už 28-ročnú prax, takže už vie o deťoch takmer všetko... A ja toľko ešte ani "nepraxujem" na tomto svete...

mracik
2. okt 2006

Moja maminka, keď rodila prvý krát, mala o 10 rokov viac ako ja pri prvom synovi.

melory
2. okt 2006

moja o 10 menej 🙂

krista
2. okt 2006

elissa zase tak nalajnovaný jak to vypadá to nemám 😀 jen prostě za rok nebo dva se začneme intenzivně snažit a tak do 5ti let by se to snad podařit mohlo ne ☹

elissa
2. okt 2006

No neviem,to je u každej individuálne,ale moc by som sa na to nespoliehala.Je to už len na tebe 🙂

krista
2. okt 2006

Nevím, já už skoro rok neberu antikoncepci a jsem celkem v pořádku (až na tu hlavu), ale každopádně doufám že to bude OK. No já vás určitě budu informovat jak postutupuju, příští rok se zařádím mezi vás snažilky. Každopádně se na to těším! 🙂

andrea73
2. okt 2006

Ahoj Zuzu13, tak jak vidím i ty máš pěkný rozdíl mezi dětmi. Jenže já mám první holku a ted kloučka a ty naopak. Gratuluji....jak se cítíš po tak dlouhé době opět na mateřské? Já se ohromně těším, už jsem zapoměla, jaké to je

sue
2. okt 2006

...len pre ozrejmenie, z hľadiska čisto fyzického je najvhodnejší vek pre mimi 23 rokov u ženy... (nehovorím o psychike a ostatných podstatných súčastiach)

janula203
2. okt 2006

Ahojky dievcata, ja som mala moju janku v 24...tiez neplanovane, spociatku som mamickovanie znasala zle, mala som aj depresie z jankinho placu, ale uz si ho uzivam a neviem, ci som znovu neotehotnela 😉