Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

aktak
18. sep 2006

ahoj nezabudka 🙂
mlada sa citime asi kazda 😉 jedna ma viac jedna menej rokov ale myslim ze tu na vek nikto nepozera, este som sa stym nestretla takze nemaj obavy
ja mam 22

nezabudka84
autor
18. sep 2006

Júj, ty už musíš mať pekné bruško.Ja sa už teším na moje a každý deň kukám do zrkadla,že či ho ešte nevidno.Akle musím podotknúť, že už sa asi niečo pomaly tlačí.Alebo je to len moje zbožné prianie? 😅

aktak
18. sep 2006

este je skoro v 9 tt, tebe sa uz bude zdat ze lezie ale ja som ani v 16 tt nemala take aby to bolo vydno, i ked mne sa zdalo ze je to jasne na prvy pohlad 😵

nezabudka84
autor
18. sep 2006

Najhoršie je, že sa doma nudím.Už fakt neviem, že čo mám robiť, všetky tv progamy už poznám naspamäť.

nelika666
18. sep 2006

ahojte.. no ja mam 20 a kedze som dost stihla bola pretym tak mne brusko bolo vidno od zaciatku - jasne ze kto nevedel tak si to ani nevsimol ale ti co ma poznaju tak si to vsimli - teraz som uz ako velryba - uz mi vsetci veria ze som tehotna 😀

leniik1
18. sep 2006

Ahoj holky mám 21 a nepřipadám si mladá na dítě 🙂 Asi jde o to, jak se žena hlavně cítí vnitřně některá se na to necítí ani v 25 letech ani v 28.A jiná už v 18. 😉

nelika666
18. sep 2006

lenik ani ja si nepripadam mlada na babo..
vy cakate dvojicky? no to je super 😉 drzim palce

anetta
18. sep 2006

,,,ahojte kocky,tak ja sa k vam pridavam,ja mam 23 a citim sa na 23 🙂 ,a brusko si na mne vsimli az v nejakom 16tt,no ale ja som si ho vsimla urcite skor 🙂

leniik1
18. sep 2006

Neli jj podařily se nám dvojčátka 😵 Manžel to má v rodině. 😀

nelika666
18. sep 2006

aj ja mam v rodine 2pary dvojciat ale nam sa podarilo "iba" jedno 😀

zuzu13
18. sep 2006

Píšete o veku? No ja som syna porodila v 18 r. a 9 mes. a vôbec som si nepripadala moc mladá. No a teraz si pripadám mladá(ešte stále). 😀 😅

nelika666
18. sep 2006

no ved kazdy je taky mlady ako sa citi 😉

mracik
18. sep 2006

Ahojte, ja mám "už" síce 25, ale mám už doma školáka 🙂 , takže som tiež bola babymama

nelika666
18. sep 2006

mracik uz aj mnadsie rodili - mozeme si povedat ze ked moze porodit 13-rocna holka tak aj my mozme 😅

expertka8
18. sep 2006

..zuzu13...ja som mala o rok viacej ako ty 🙂

masinka
18. sep 2006

ahojte,
ja mam 27 rokov, ale zvacsa sa citim na 16 🙂a moj mangel ma 30 a tiez je to len take decko 😀
ked rozmyslam o detoch (najvyssi cas sa nad tym zamysliet ked som uz v 29 TT 😉 - a bolo planovane 😀 ), niekedy si pripadam na to este prilis mlada....
zase ked sa bavim s mojim 15 rocnym bratom a zacne mi vysvetlovat Pokemonov a Gameboyov, tak si vravim ze mala som mat dieta v osemnastich, mozno by som ho este bola schopna chapat - ked moja dcera bude mat 15 ja budem mat uz 42 a to uz bude iny genaration-gap.....

ninocka
18. sep 2006

masinka nebudes mat generacny rozdiel vek mas akurat a k svojmu dietatu sa budes
spravat inak

mory
18. sep 2006

ahojte babulky
ja mam cerstvych 25 rokov ale prve babo som mala v 21. vsetci mi hovorili ze je to priskoro ale kedze som si tie ...naste roky poriadne uzila tak jedine po com som tuzila je rodina a hlavne babo. no a aj sa podarilo a o tri mesiace uz budeme styria. 😵

ninocka
18. sep 2006

mory tak gratulejeme k druhemu

mory
18. sep 2006

diky ninocka
tak ja sa s vami lucim lebo moj pracovny den sa skoncil (konecne) tak sa majte

ninocka
18. sep 2006

tak pekny zvzsok dniku

mory
18. sep 2006

pa pa 😉

danii
18. sep 2006

ja uz davno nemam 20 😀 ani 22 😀 ale mlada si pripadam stale 😉

ramzesa
24. sep 2006

Ahojte,pridam sa aj ja. Prve babetko sa mi narodilo, ked som mala 20 (ale uz v 19 tich sme boli traja 🙂 ). Teraz mam 22 a druhe skoro trojmesacne babulko. A vzdy sa citim inak. Podla situacie. Niekedy mlada a niekedy stara 😀 .

jana20
24. sep 2006

ahojte...mozem medzi vas???ja mam 20 rokov podla mna je to primerany vek na dieta... 🙂

katakata
24. sep 2006

cavte ja mám 27 a ked sa mi narodi babetko budem mat čerstvých 28...obdivujem vsetky maminy do 25 ktore sa odhodlali mať babetko v takom veku, ja som nad tym zacala uvažovat az tak pred rokom...ale popravde stale si neviem celkom dobre predstavit ze budem matkou...v dvadsiatich som mala v hlave uplne ine veci, este raz klobuk dolu, je to obrovska zodpovednost a na cely zivot...

ramzesa
24. sep 2006

jana20 a uz mas babetko?

ramzesa
24. sep 2006

katakata myslim,ze to ide samo a pokial rodicia neupadnu do stereotypu tak si deticky uziju aj viac srandy.Aspon ja zo svojho okolia mam skusenosti,ze starsi rodicia su taky velmi stereotypny? .

jana20
24. sep 2006

uz o chvilu 10. 11. mam termin

newyorkgirl
24. sep 2006

ahojte, tak my ideme do klubu mam 21, ale 18.10. to bude uz 22 🙂 tiez si nepripadam mlada na babo, ja som ho chcela uz odjakziva asi 😀