Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

katika1
6. mar 2007

No ja sa teším tiež.. možno až priveľmi 😀
Počujte baby.. taká otázočka.. vy ste nemali obavy z testov, čo vám robili v tehu?

pipi1211
6. mar 2007

z testov? myslis tie co sa robia na zaciatku ci si TY zdrava....? aj ano,ale to asi vacsina ludi... ved nikdy nevies 😒

katika1
6. mar 2007

Myslím, tie či je mimi zdravé - tripple a veľký ultrazvuk..

arabeska
6. mar 2007

kati,to sa boji kazda maminka,ale nestresujme zbytocne.
a ty si tiez mlada tehulka?kolko mas rokov?

pipi1211
6. mar 2007

no ja som bola aj na amniocenteze tak som si uzila 3pekelne tt ale nastastie je vsetko v poriadku 😀 ty mas strach? 😖

katika1
6. mar 2007

Arabeska.. ja mám 21. 🙂
Pipi.. a prečo??? Mala si zlé výsledky tripple testov?

pipi1211
6. mar 2007

mala som mierne zvysene HCG tak mi povedali ze ak chcem tak mozem na amnio ist no a tak som sla 🙂 a je vsetko ok,teda dufam 😕

georgine
6. mar 2007

ahoj jsem tu poprve a taky sem pridám jednu zkusenost, otehotnerla jsem v 17, a rodila v 18., mela jsem prerusenou skolu udelala jsem to jenom do 2,5 rocníku za rok jsem se vratila do skoly a tedka v kvetnu si delam maturu a doufím ze dopadne, no a snazime se o druhe.. takze rodicovstvi v mladem veku podporuji a neodsuzuji, jenom musi mit holky rozum, pak je to v poradku

katika1
6. mar 2007

Pipi.. no to je blbé.. a nerobili Ti aj druhýkrát tripple testy?
Georgine.. tak tak 🙂

pipi1211
6. mar 2007

nie lebo dr mala dovolenku a uz bolo neskoro tak sme sa rozhodli pre amnio ale samotne vysetrenie nie je take strasne... tie 3tt boli horsie ☹

arabeska
6. mar 2007

kati,tie testy zvyknu vyjst zle dost casto ale nakoniec je vsetko ok.
ja som si myslela ze si starsia,sranda.
georgine,ja to stale vravim ze nezalezi na veku ale na postoji ku danej situacii 😉

megie
6. mar 2007

georgi, a koľko rokov má hrdý tato, ked už snažilkujete o druhé mimi??? 🙂

hedunecka
6. mar 2007

megie dakujem no hej vidim ze si vzorna citatelka 😀

pipi este nie prerusila som lebo minule ked som chodila do skoly neskutocne som chodila unavena, vycerpana, vystresovana, ziadny ohlad na mna nebrali a myslim ze to malo tiez svoj dosledok ze babo nebolo zdrave..strasna som byvala ani len som sa neusmiala..tak som si teraz povedala dieta je mi prednejsie..a to chces ako zvladat maturu a mimi kojit, prebalovat, kupkat..atd?

pipi1211
6. mar 2007

no este neviem ale nejako to snad zvladneme... nastastie u mna v skole su aj profky i majsterky stastne so mnou a chapu moju situaciu 🙂 za chvilu idem na MD kedy sa chcem ucit no a potom si to uz len zopakujem a drahy slubil ze pomoze 🙂

hedunecka
6. mar 2007

obdivujem ta ze sa ti v tehu chce ucit 😀 ja som tak trochu na rizikovom tak som domena a nudim sa..aj som rozmyslala ze by som sa ucila nieco ale vzdy ked som sa zacala nieco ucit hrozne ma rozbolela hlava tak som to nechala tak aby sme si neublizili nejako..

mimi109
6. mar 2007

ahojte 😉
pipi1211 ja som tiez maturovla s bruskom som sa smiala ze budem mat premudrene dieta ked som sa musela ucit vsetky tie otazky 😝 😀 ale povecsinou som nad ucenim driemala ale hlavne ze som zmaturovala 😀

pipi1211
6. mar 2007

no snad zmaturujem 😀 chcem to uz doklepat lebo ako sa poznam a skolu by som prerusila tak by som uz nezmaturovala nikdy 😅

mimi109
6. mar 2007

neboj urcite to zvladnes ked som to ja zvladla ja som sa totiz zacala na matury ucit mozno mesiac aj pol pred skuskami sa mi straaaaasne nechcelo 😅 😵
a mozno ti aj babatko v brusku pomoze urcite trosku prizmuria profaci oci ked uvidia brusko 😉

barunka
6. mar 2007

pipi, neboj, určite to zvládneš. veď si určite šikovná a navyše, budeš mať oproti ostatným výhodu. Ty budeš mať dve hlavy, teda dva mozgy, takže určite budeš výborná.
ja som s bruškom robila vodičák a podarilo sa.

mimi109
6. mar 2007

mna nemoze manzel na vodicak nahovorit do teraz 😀 by som naburala prvu popolnicu co by mi stala v ceste 😅

hedunecka
6. mar 2007

no maturovat na obchodnej akedimii je riadny stres..ked teraz vidim co s nimi robia asi by som plakala kazdy den

pipi1211
6. mar 2007

veriiime 😀 snad aj tie prizmurene ocka pomozu a je vlastne pravda, ze viac hlav viac vie 🙂 joj baby tak ma dnes boli chrbat,no idem porad skapat 😠

katika1
6. mar 2007

baby, ja by som išla maturovať aj za vás.. ja som sa učila len cez akademický a aj tak samé 1 😀 takže fakt sa nemáš čoho báť.. 🙂

mimi109
6. mar 2007

juj to pozname a ja som bola navyse tehu v juli aj augute v tych brutalnych horucavach
no a chrbat ma boli do teraz ked malu kupem alebo prebalujem a som nad nou zohnuta 😖

tinni
6. mar 2007

pipi, ja som tiez maturovala s malou v brusku a vsetko sa dalo zvladnut. A to som este pocas tyzdna pred maturami zacala krvacat a chceli ma zavriet do nemocnice, ale nakoniec som sa dohodla s doktorkou, ze budem pekne lezat doma a ucit sa 🙂 a zmaturovala som na same 🙂 🙂 🙂

katika1
6. mar 2007

Mimi.. ty si rodila v auguste, že? Aké to je byť tehotná v takých horúčavách? Ja mám tiež augustový termín..

georgine
6. mar 2007

megie, hrdy tatka bude mit 32 let a me bude 21.. jsme spolu uz 4 roky, a v cervenci jsme se brali.. 😀 no holky reknu vam, ze kdyz jsem cekala maleho tak jsem ve skole mela muj doposud nejlepsi prumer.. takze tvrdim ze jsem mela dve hlavy 😀 😀 kdyby se to tak opakovalo, uz bych chtela mit brisko at mi to mysli.. no nic budu muset to zvládnout sama 😉

mimi109
6. mar 2007

och katika hruuuuza tie horka boli neznesitelne mne bolo horuco aj v tieni nieto este ked som musela ist po slnku som bola rada ze som sa este vobec hybala 😀 ale bol to krasny pocit byt tehotna 🙂

hedunecka
6. mar 2007

georgine jeeej vy ste na tom tak isto len my sme o rok mladsi od vas 😀 😀

mimi ani mi nehovor ja mam termin 14.9 ale pocitam ze to bude aspon tak o 2tt skor takze sa asi budem plazit v tom horku..a xuda malicke..budem musiet davat pozor aby nemalo zapareninky z tolkeho tepla 🙂

mimi109
6. mar 2007

ja som mala termin 13.8.a 24.8. ale malej sa do toho horka nechcelo lebo sa narodila az 28.8. to akurat bolo uz tak chladnejsie 😀