Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

iwca
28. júl 2008

No vidíš to je šikula. Nám Eliška začíná chodit až teď po roce je na sebe hrozně opatrná každej krůček si musí dobře rozmyslet 😀 většinou se kluci v jejím věku do všeho vrhají po hlavě. I na takhle malých dětech jsou vidět rozdíly holčička-chlapeček 😉

vevusiatko
4. sep 2008

To tu nik nechodi ? ☹

chymenitta33
4. sep 2009

ženy môžte chodiť ku nám ak máte teda ešte chuť🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

monicca777
15. sep 2009

ahoj ja mam 20 n 😅 o moj maly sa mi narodil ked som mala este 19 nooo a neviem podla ma je to ok byt mlad mamicka myslim ze 100krat lepsie ako byt stara mama xixi ale nie.... obcas mi to pravdu povediac aj lezie na nervy ze nemozem s kamosmi vyjst von a uz ked si aj niekam vyjdem tak sa bojim ako sa ma maly co robi..... 😖
ale ajtak je moje zlaticko a som bola aj skor vedela aky je to dat mat taky poklad tak by som ho mala hoc aj na 15 hehe 😀

majatob
15. okt 2009

ahoj monicca 🙂 me je 22 a cekam druhyho brouka 🙂

smailinka
25. okt 2009
lucelajur
10. nov 2009

ja mam 21, v januari budem mat 22 a vtedy cca na moje narodky mam aj termin... Je to nase prve babatko a velmi sa nanho tesime, aj ked keby niekto toto povedal pred rokom(ze budem cakat babo) asi by som ho vysmiala 🙂
no mame dost vela casu vyrovnat sa s touto situaciou (9 mesiacov) a zo srdca nechapem zeny ktore su schopne vzdat sa svojho nenarodeneho dietata... Ved zijeme vo vyspelom svete, netrpime hladom, a vacsina z nas ma kde byvat.. Dieta je ten najvacsi dar! a je to asi znamenie ze nas zivot potrebuje zmenu, lebo dieta ho podla mna zmeni az-az... uz len tehotenstvo je ina kava, teda ak ste boli zvyknute zit zivot mladeho cloveka.. ako su osslavy s kamaratmi, party a vsetko okolo toho..
tesim sa najviac!!!

deseo
23. nov 2009

No, ja s mojimi 19-timi rokmi budem asi naozaj mladá mamička... Ale teším sa. Proste sa to stalo, ale neberiem to tragicky. Na rok preruším školu a verím, že to spolu s mojím partnerom zvládneme.

connia333
2. feb 2010

ahojte pochopila som ze sa bavite o mladich mamickach tak idem medzi vas mam 19 priatel ma o 5 rokou viac a 3 rocneho synceka.mlada mamina som este stale.dietatko prislo prirychlo a necakane ale nelutujem ani jeden krok vo svojom zivote.

moncicii2000
2. feb 2010

ahojte ja som mala 28. januara 23 rokov tak myslim ze sem este patrim .. ja som aj slobodna mamina bez priatela (partnera) nezhodli sme sa tak som sama aj s malym Viliamkom ..

gabi288
3. okt 2010

ahojte...ja mam 20 rokov...a prave som zistila ze cakam babätko..lenze neviem ci som este zrela..poradte mi....

jankas87
3. okt 2010

no ja som prve dieta mala ako 16 rocna nehambim sa za to tiez som si myslela ze to nezvladnem ale zvladla som a bez pomoci rodicou. Ja si myslim ze nezalezi na veku ale na tom ako sa k tomu postavis.

laxity
5. okt 2010

@gabi288 to čo riešiš? keď si zrelá sexovať...tak snáď aj postarať sa o dieťa...veď 20 rokov je už dospelá žena preboha...

lizatko1009
5. okt 2010

@gabi288 zrela? ja mam tiez 20 a rocneho syna a som az velmi zrela, sama musis vediet ci si zrela, ale pripajam sa k laxity.

laxity
5. okt 2010

@lizatko1009 na iné veci je zrelá 😕 😠 😕

marketka3005
5. okt 2010

@gabi288 a preco by si nemala byt zrela? ja mam tiez 20

janeisha
5. okt 2010

@gabi288 kazda zena je taka zrela ako sa citi.. ako sa "vzije" do role zodpovednej matky... a ak si si nebola ista ze si zrela na dieta trebalo sa chranit- dnes su na to ine moznosti..
teraz ti neostava nic ine len si verit ze to zvladnes ak si bola zrela dieta splodit🙂

laxity
6. okt 2010

@janeisha 🙂

zaba2707
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitchima
11. okt 2010

ahojte maminky. Pridavam sa k vam, medzi mlade maminky 🙂 mam 21 a inak uz mam 2 deturence a obe planovane 😉

trdielko149
31. okt 2010

ahojte aj sa k vam pridam ak mozem mam 20 a 13 mesacnu dcerku Emmušku 🙂

lujzinka222
26. nov 2010

tiez sa chcem pridat mam 18 a cakam dvojicky 🙂

zuzkka88
23. feb 2011

Ahoj funguje ještě tato diskuze? Nevím, jestli sem úplně patřím... je mi 23 a plánuju rodit tak za dva roky.. Ale i tak si připadám "dost mladá" na miminko, vzhledem k ostatním, co znám. Nikdo v mém okolí z vrstevníků dítě neplánuje a všichni se mi diví, že na miminko myslím tak "brzo". Je na tom někdo podobně?

salilinka
23. feb 2011

Ahoj,já měla miminko ve 22 a sem nadmíru spokojená,,a v mém okolí je hodně mých vrstevnic co už taky mají mimča 😉

zuzkka88
24. feb 2011

Já právě vrstevnici znám jen jednu, spolužačka ze základky má asi cca 3 letýho kluka, jedna spolužačka ze střední pak čeká miminko v dubnu. Jinak nic. Asi je to tím, že chodím na vysokou, tam k těm těhotenstvím dochází všeobecně spíš později, očekávám tedy boom miminek u holek, co znám, až tak za 5 let. Budu asi výjimka no.. Tak snad do budoucna najdu nějakou maminku v okolí, se kterým si bude moc naše ratolest hrát. :o)

1katka1
31. máj 2011

@trdielko149
@lujzinka222
@kitchima
Ahojte aj ja sa k vám pridávam ,ale je tu nejako mŕtvo, prečo sem nechodíte ?🙂

trdielko149
1. jún 2011

@1katka1 ahojky tato diskusia je mrtva lebo uz na koniku funguje oznacenie mena a mne ked sa neukaze ze mi niekto neodpoveda tak do diskusie sa nepozriem takze maminky sup sup nadhodte nejaku temu 🙂 vidim ze si z okresu NZ tam mam svadbu buduci tyzden v Palarikove 😉
@lujzinka222 a ty co moja uz mas babiky pri sebe ? ci este nie?pisala si sem v novembri ale nevieme ze v kolkom mesiaci si vtedy bola 🙂
@salilinka ja som tiez spokojna ze mam Emmku teraz my si v 30-tke budeme uzivat dovolenky a Emmka bude s nami spoznavat svet ved uz bude mat 11 a moje vrstovnicky budu utierat zadocky 😀 ja nie som typ ktoremu by chybali diskoteky ja zboznujem rodinny zivot vzdy som radsej sedela domka nad knizkami ... 😀 😀 chodila som aj na diskoteky ale tie 3 roky mi stacili 😉

1katka1
7. jún 2011

@trdielko149
ajoj no ja som z Veľkej Mani a viem kde je palarikovo🙂 ty si odkial? Jee a aká bola svadba 🙂 gratulujeem

trdielko149
7. jún 2011

svadba bude len teraz v sobotu 11 juna @1katka1 a dakujeme 🙂

andrejka1974
11. júl 2011

ahojte ja sa pridam k Vam hoci uz mam 37 ale mam uz 4 deti a to prve som mala v 19 tento rok oslavi uz krasnych 18 dalsi syn bude mat 14, dalsi ma 11 a najmensia ma 2 roky a 9 mesiacov