Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

arabeska
6. mar 2007

no mel mas to dobre,ja som tiez xcela mat babo tak na leto,ale podaril sa az september 😅 takze zase budeme kocikovat v zime.

melory
6. mar 2007

ale mas vsetky veci na zimu, nie? ja ziadne overali ani nic nevyuzijem.... 😨

curly1983
6. mar 2007

mel co ty robis v teme mlade mamicky ??? 😀 😀 😀

arabeska
6. mar 2007

to je pravda,ale mam aj veci na leto po sesterke 😵 takze mi to v tomto bolo jedno.len uz sa teraz drkocem ked si rpedstavim ako mi ruky primrzaju ku kociku.ved vies co myslim

melory
6. mar 2007

ved to! neskoro som sa zbadala 😖 ale ze mozem ostat, ze su zvedave aj na domov dochodcov!

curly1983
6. mar 2007

takze mas povolenie, hej ??? 😀

mimi109
6. mar 2007

mne to s vecami tak fajne vyslo cosi sme kupili cosi dostali lebo v maji sa narodila segre mala a v juni svagrinej mala tak co bolo im male dali nam 😀
arabeska kupis si riadne hrube rukavice a bude po zime 😉

mimi109
6. mar 2007

a mozno bude toho roku zas taka zima ako tato 😕

melory
6. mar 2007

mne to s vecami nevyslo vobec, lebo teraz cakam letne a este aj dievcatko, do roka sa to akotak zo zazmurenymi ocami strati ale potom tie chalanske nohavice a tricka ani nie.

arabeska
6. mar 2007

mimi,no ked je vonku tak -10 tak ti ani poriadne rukavicky nepomozu 😔 ja uz som si to raz odzila,ale tak keby bola zima takato tak by to bolo celkom fajn 😅

mimi109
6. mar 2007

ja mam rada bielu zimu ale tato mi teraz perfektne vyhovovala som mala hruzu ze ako budem malu bambusit ak budu dake -20 teploty ale tato zima sa mi pacila stale sme mohli chodit von 🙂

jjitulina
6. mar 2007

ahoj holky,tak já jsem měla Barušku ve 22letech a mladá jsem si nepřipadala.Narodila se 2 roky po svatbě a byla plánovaná.říkala jsem si bůh ví jaj dlouho tady budu,tak at si ji užiju.Manža je o 9 let starší,takže kdyř se to zprůměruje... 🙂 Ted máme Vojtina a mám čerstvých 30.Ale vypadám pořád na těch 22.Dokonce si jeden blb myslel,že jsem manželova dcera 🙂

tinni
6. mar 2007

mlade maminy, kde ste vsetky??? 🙂

jana20
6. mar 2007

ahoj....som teraz nakukla....dobra tema 🙂

tinni
6. mar 2007

prave musim odbehnut, mala zacala plackat... zachvilu som spat 😖

jana20
6. mar 2007

ok ja pockam....zatial si precitam 😉

tinni
6. mar 2007

tak uz som aj naspat, len som jej dala dudel a uz bol klud 🙂 a kolko mas rockov?

jana20
6. mar 2007

aj moj maly teraz mrncal....11.3. budem mat 21....a ty???

tinni
6. mar 2007

ja som mala 20.2. 20. A ako to vsetko zvladas? Ja si myslim, ze to je uplne v pohode. Mne kazdy rozpraval, ake to je narocne, mat babatko, ale mne sa nezda 🙂 🙂 🙂

jana20
6. mar 2007

noooo zo zaciatku sme si s drobcom na seba zvykali....v porofnici som bola s malym strasne malicko,nosili mi ho len na krmenie,talze som nevedela aky je....ci stale len spinka alebo je uplackany.....a ked sme prisli domov tak maly
skoro stale plakal a ja som uz nevedela co mu je tak som vtedy bola z toho hotova......ale inak sa to da....maly je zlatunky a vyzaduje stale nasu pozornost,tak sa mu musime stale venovat....ale pokial je mamina kludna tak je aj babatenko spokojne....a ty ako???ake to bolo ked sa ti mala narodila????

arabeska
6. mar 2007

babulky tie prve mesiace su v pohodicke ale ked idu von zubky,ox joj to si este len uzijete,inak materstvo je krasne 😵

tinni
6. mar 2007

bolo to super, kraaasny pocit. Malickej sa velmi nechcelo na svet, tak ju museli v 42.tt vyvolat, ale porod bol super hned ako mi pichli epidural, tak sme sa s priatelom zabavali-ziadne bolesti a mala bola za 4 a pol hodiny vonku 🙂 🙂 🙂 ja som mala malicku pri sebe uz v porodnici, tiez zo zaciatku plakala, ale dalo sa to zvladnut. Teraz uz je super, stale sa na nas rehoce, vydava vselijake zvuky, akoby chcela rozpravat 🙂 no sranda... place len ked je hladna, alebo unavena

jana20
6. mar 2007

ochvilku som sa vratim idem malemu prevarit vodu...

tinni
6. mar 2007

ja uz musim ist, mala chce papat, zajtra sa tu urcite stretneme 🙂 dobru noc 🙂

jana20
6. mar 2007

Ok dobru nocku...nas maly zatial spinka,som zvedava okolkej sa zobudi...a ako ti malinka spinka v noci????

maca21
6. mar 2007

janka ahoj, čo porábaš? hoď fotky do albumu, už som zvedavá na malého 😉

jana20
6. mar 2007

ahoj maci - nemam ich vsetky zoradene ale hodim aspon dve.... 🙂

maca21
6. mar 2007

ok čakám, ja som si vždy myslela, že si staršia 😀

jana20
6. mar 2007

uz som dala...dam ich viac,len teraz sa mi moc nechce a musm si ich stiahnut na kluc.....a preco si si myslela,ze som starsia????? 🙂

maca21
6. mar 2007

jéj aký je zlatý a veľký 🙂 ja neviem ako si písala mala som taký pocit, no ale som sa milo prekvapila 😀 ja mám tiež len 22