Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

ivex
5. máj 2012

Ahoj holky, taky bych se k vám přidala, je mi 25 a mám 4 letého chlapečka a v pondělí mám jít zavádět embryjka, ale nějak nám to doma skřípe, tak snad se vše urovná. Moc bych si další miminko přála.

bboossoorka
12. máj 2012

@kacka1992 a ide to,,,,,,to sa mi pači že osoba v takom veku mala kus rozumu a nechala si ho..... 🙂

yokralovnayo
13. máj 2012

Kočky možem sa pridať?
Ja som otehotnela v 19tich 😉 dcérka sa narodila ked som mala 20 ... dva týždne po mojich narodeninách... ked som otehotnela, s priatelom som bola vtedy len 2 a pol mesiaca 😀
ale vobec sme sa nechránili... mala som ho rada aj on mna...
zoznámili sme sa v oktobri 2010, hned potom vo februári bola svadba a v auguste sa narodila dcérka 😉
všetko sme postíhali... odišla som za mm do zahraničia... máme pekný bytík... a šťastné manželstvo... a samozrejme našu úžasnú bambulku 😵 teraz mám 22 a jedna susedka sa ma spýtala či to je moja sestrička... 😝 neverím že až tak mlado vyzerám 😀 ale cez leto ideme zarábať na druhé bábo... 😵
otehotnela som len pár mesiacov po maturite.. som rada že som mala plnú podporu zo strany manžela... aj ked o svokre sa radšej nevyjadrujem 😒

slunicko1991
9. júl 2012

tak to ja se k vam taky přidavam je mi 21 let ...ale za 2 měsie už 22let...a taky se mi nezda že bych se na mimčo necitila spiše naopak 🙂)....nemužu se ho dočkat......a což se načekam ještě 🙂)),,,ale vše krasny mam předemnou-.....a myslim že opravud na věku nějak nezaleži spiš na tom jak se žena cití 🙂

rysavcek
9. júl 2012

Ahojte maminy tak aj ja sa k vám rada pridávam mám 21 rokov a som v 27 tt síce bolo naše bábo neplánovane a sprevádzane trošku pochybnosťami či to všetko zvládneme som strašne rada že ho budeme mať. S priateľom sme vybavili všetky veci dosť narýchlo ale nič neľutujem a všetci ktorí si myslia niečo iné a odsudzujú ma kvôli veku ma už netrápia som najšťastnejším človekom na svete momentálne

bboossoorka
17. júl 2012

@slunicko1991 sveta pravda

estrella5
13. aug 2012

kočky.. mňa by zaujímalo ako ste to riešili také mladunké s financiami, s bývaním... 😉 ja viem, že sa všetko netočí len okolo materiálnych vecí... pre bábo sme mnohé schopné urobiť "aj dieru do sveta".. ale predsa, dieťa potrebuje nejaké zázemie.. a lámem si hlavu už dlhšiu dobu nad tým ako sa naozaj mladunkým dievčatám podarí zabezpečiť si vlastné bývanie so svojím partnerom a spokojne sa starať o miminko.. tak ako ste vyriešili túto otázku? 🙂 (pýtam sa v dobrom, aby neprišlo k nedorozumeniam) ...... 😵

mariannah79
17. aug 2012

Ahojte aj ja som mladá mamička, mám 19r. a v marci sa mi narodil krásny synček. Musím si síce ešte dokončiť školu ale neľutujem že som ju musela odložiť kvôli maličkému. Pred tehu som sa ešte aj sťahovala z východu na záhorie a ešte stále tu poriadne nemám kamošky, bola by som rada keby sa tu našli nejaké mladé mamičky z Holíča na kočikovanie alebo na kecanie. 🙂

kristina14
18. aug 2012

ahojte, ja mám 24 a má už väčšie dve deti. Prvé som mala v 19-tich.....O čom si tu tak píšete? 🙂

zlatanka
4. sep 2012

ahojte 🙂 mozem sa aj ja pridat?mam 22 rokov a cakame nase prve babetko.bolo planovane sme spolu uz 6rokov tak uz bolo na case 😀 byvame spolu ale zobrati este niesme.som rada ze si mozem pisat aj s mladsimi 🙂

zlatanka
4. sep 2012

@estrella5 ahoj.tak ja s priatelom sme spolu 6rokov.2roky uz spolu byvame u nas doma.ja som pred dvoma rokmi skoncila skolu a teraz mam zivnost takze nejake peniazky su z podnikania 🙂 a priatel je kamionista takze peniazkov je dost.a on bol vzdy taky ze odkedy zacal robit po skole tak na ucte ma stale nejaku cast z vyplaty takze za ten cas sa mu tam nazberalo 🙂 na drobceka mame urcite peniazky inak by sme asi este pockali.teraz to uz bude nas dom zatial je mamin a jej surodencov ale idu na nas prepisat 2/3 a 1/3 sme si uz kupili.takze aj byvanie mame.a inak moj priatel je velmi zodpovedny takze sa nebojim 🙂 uz len svadba a prerabat dom a bude uz vsetko 😀

ravena891
27. okt 2012

@zlatanka ahoj blahozelam vam k drobcovi ako som tu citala na, ze esten ie ste podla niektorich mudrich dost starí na dieta tak uz ste toho dost stihli a ukazali,ze ste zodpovedni buduci rodicia. drzim vam palce nech vam to ide tak pekne aj nadalej 🙂 my sme museli take zazemie riesit az po mojom otehotneni takze ste dost popredu :D

zlatanka
27. okt 2012

@ravena891 ahoj dakujeme 🙂 je naozaj lespie ze sme uz mali vsetko kde byvat atd.lebo neviem co by sme robili potom..a co ste riesili?si bola este mlada ked si otehotnela?pekny den