• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mojim koníčkom sú izbové kvety. A čo vy?

Ahojte, chcela by som poradiť mam juku a zacali sa ne nej robit cierne bodky ,ked po nej prejdem prstom tak tie bodky dopadnú neviete co to je?dakujem
29. júl 2015 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. (: Pestujete niekto vianočnú ružu? Mám ju z minulého roka.. koncom októbra som ju schovala pod krabicu, nechala som ju tam cca 3 týždne, sem tam poliala. Ale doteraz mi nekvitne.. Neviete poradiť prečo? Ďakujem
3. dec 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby máte niektorá overenú internetovú stránku z ktorej sa dajú objednávať kvety? Príp.objednali by ste si kvety z netu?
2. mar 2016 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.
fu kvety z netu asi skor nie, aj ked viem ze niektore si objednavaju
2. mar 2016 o 14:43  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím žienky! Mám otázku ohľadom kvetináčov pre izbové rastliny. Minulý rok som sa sťahovala a pomaly si to "prezariaďujem". Aj keď ma kvety nemajú veľmi v láske, zadovážila som si ich zopár a taktiež kvetináče. Jasne, že tie keramické lebo sú krajšie. A samozrejme bez dierok na dne a dneska čítam článok, že rastlina v takejto nádobe skôr či neskôr zhnije:fearful: Keď pomyslím koľko je to vyhodených peňazí ide ma šľak trafiť! :angry: Čo myslíte, môžem skúsiť vyvrtať dierky riadne tenkým vrtákom? Prosím nesmejte sa mi, hanbím sa to niekoho spýtať preto to skúšam tu takto inkognito bez ujmu na mojej inteligencii :innocent: Vďaka!
9. máj o 01:53  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (8. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si kúp menší kvetináč, nejaký jednoduchý, lacný,kľudne aj plastový s dierkami a ten vlož do toho keramického.ten plastový potom nebude vidieť, a voda bude mať aj kde odtekať.
naspodok toho vnútorného kvetináča, kde bude kvetinka zasadená ti odporúčam dať ešte kamienky alebo nejakú drenážnu vrstvu, nebude stáť kvet vo vode a nezhnije.
9. máj o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok