Nájdem tu nejaké ekomaminky?

mracik
19. sep 2006

Možno tu nájdem nejakú podobne šialenú (aspoň podľa mojho mužíčka) žienku, ktorá sa snaží žiť ako-tak ekologicky, "fanúšičku" prirodzeného plánovania rodičovstva, prirodzeného pôrodu, ekologického dojčenia, babyvakov a babyšatiek, látkových plienok, mooncupu a permakultúry atď... alebo aspoň niečoho z toho 🙂

lusinta
19. jan 2008

miquel-dík🙂
no ale člověk pořád tajně doufá, že třeba někoho dokáže svým příkladem změnit..no ale asi ne🙂 A už bych se s tím měla smířit..Je mi naprosto jasný,co si teď pomyslí o všech ostatních věcech, který praktikujem🙂

Já zkoušela do myčky i sonett,ale vůbec to nebylo tak dobré jako ecover-konkrétně tablety.prášek neumím používat🙂

johanda
19. jan 2008

Lusi, s tou kámoškou to ber tak, žes jí ty její hadry dekontaminovala a ona to tím vanišem skopla zpět. Jinak nechápu, proč se někdo nasírá, když půjčí oblečky (nebo cokoli) a ty se vrátí samozřejmě použité. A taky ta citová vazba na hadry, to je opruz. Teda pro mě by byl 😉 Já teda nevím o jediném svršku mém či mých děcek, který bych s lehkou hlavou nedarovala, pokud bych jej už nepotřebovala.

eli77
19. jan 2008

miquel dik za recept...uz som si ho dnes aj spravila a aj vyskusala...1 s hviezdickou🙂

miquel
19. jan 2008

lus, já už jsem dost vystřizlivěla a s osvětou moc nezačínám jen když má někdo zájem
nejvíc jsem asi pohořela u vlastní rodiny ☹
já myslím že ty právě děláš docela dost máš krásnej eshop i kamenej obchod určitě zlákáš hodně lidí 🙂

neplánuješ prodávat i prostředky od DonGemini, mě se líbí že je to česká firma , ale nevím na kolik jsou její prostředky eko ?

lusinta
19. jan 2008

to já taky nevím a hlavně teď už musí s novinkama počkat...musíme nejdřív otočit nějaké prašule, protože jsme momentálně drsně v mínusu...Tak mi to připomeň třeba za dva měsíce🙂

Recept jsem teda nezkoušela,protože jsem na to líná🙂raději si vše koupím už hotové🙂

johanda-že jo,taky si myslím,že když někdo půjčuje pro mimino hadry,musí počítat s tím,že to s největší pravděpodobností utrpí nějakou újmu!!! No už jsem s epoučila a sbalila na hromádku vše, co od nich máme a vrátíme to (chodítko,které stejně nepoužíváme apod.)aby pak náhodou něco malina nerozbila a my se kvůli tomu přestanem bavit...

draga
19. jan 2008

holky můžu se jen tak přeptat jste tady některá, která nemáte, ani manžel třeba služební..prostě vaše rodinka nemá auto?

etuska
19. jan 2008

Takze opat Mooncup-prave tento tyzden mi prisiel postou-je super.Na zaciatku trosku problem s aplikaciou,no uz ani neviem,ze ho mam.Vrelo odporucam vsetkym zienkam 🙂

rajka
19. jan 2008

Zdravím všechny! Nemůžu spát, pročítám diskuze a to vaše téma mě zaujalo! Také se snažím žít zdravě. Pro začátek třídíme odpad a měním jídelníček. Snažíme se bez masa a bio výrobky. Dříve jsem bydlela na vesnici, tak to bylo jednodušší, teď bydlím v paneláku na sídlišti, tak je to složitější. Holt, člověk nemůže mít všechno a někde bydlet musí. Přeji všem dobrou noc, zítra se sem zase mrknu.

etuska
19. jan 2008

Rajka,dobru noc,aj mne sa uz zatvaraju oci 😵

etuska
24. jan 2008

Zienky,ktore zbierate a susite bylinky,otazocka:"Susite ich v polotieni/tieni,alebo pouzivate aj susicku na ovocie?

gedren
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
etuska
24. jan 2008

Je tu niejaka mamina,ktora by si rada otvorila cajovnu????? 🙂

veronika13
24. jan 2008

jaaaaa, ale tu u nás by som skrachovala ☹

etuska
24. jan 2008

Hmmm 🙂 -presne to iste 😒 -ale raz hadam ked budem na dochodku si otvorim cajovnu+knihkupectvo,alebo antikvariat a mozno second-hand 🙂

olianko
24. jan 2008

ahojky
mozem sa k vam pridat?
draga my nemame auto 🙂 moonocup mam aj ja a som celko spokojna len je to neprijemne ked to vyberam 😅
Ja som si aj trosku odstrihla z tej spicky lebo ma to "tlacilo"

etuska
24. jan 2008

Olianko-aj ja,ale vlastne to v navode aj odporucaju.

amalia_wrr
24. jan 2008

ahojte...etuska, ja mám príma job, predávam čaje..s mužom sme si chceli otvoriť čajovnu, ale máme malé dietky, tak som povedala, že nie..teraz jeden týpek ide otvárať tu u nás, tak som sa hned ponúkla, že na brigádu tam budem chodiť, a uvidíme ako mu to pojde...
a jasné že k tomu by som chcela ešte kníhkupectvo, a kamienky a orient shop, a čo ja viem čo ešte...hihihi no pekné by to bolo babenky.. 😀 😉
mooncup idem vyskúšať zajtra....dám vedieť svoju skúsenosť.... 😉

olianko
24. jan 2008

etuska a ked si ho davas tak az ked ho mas dnu tak sa ti bez problemov otvori? alebo musis s nim trosku pokrutit?
trosku intimna otazka ale dufam, ze je to v pohode 😅

etuska
24. jan 2008

Amalia-ake cajiky predavas?Mate nejaku Web-stranku????Kolko mate deticiek?My zatial 1 dcerku a Mooncup som vyskusala tento mesiac.Zo zaciatku sice nezvyk a trochu nepohodlne,no da sa.

olianko
24. jan 2008

moja sestra ma moonocup uz dva roky a je s nim maximalne spokojna, ona ma vlastne na to prehovorila.tiez sa velmi zaujima o kamene a tiez ma na to poriadne namotala 🙂

etuska
24. jan 2008

Aj ja namotavam kamosky ,najma z eko-hladiska,no su nejake skepticke 😒

ene
24. jan 2008

Budu nasledovat olianko, take poprve nakukuji a kdyz vidim ten mooncup, musim se take zeptat 😅 Po jake dobe se musi vyndavat? A neuspini se od toho clovek, jako jestli to nevytece cestou ven? 😅 😀

etuska
24. jan 2008

Chce to prax.
Ene-pozri tu web -stranku,ktora je o par stranok vyssie,tam je napisane co a ako.Vymiena sa to priblizne ako tampony.

yenn
24. jan 2008

Ene, me se zatim "cestou" nevylil nikdy a uspini.....no zalezi co myslis. Prsty ano 😅

gedren
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yenn
24. jan 2008

Ja prvni dva dny vylivam casteji, ale spis jen tak pro dobry pocit.....nikdy se nestalo, ze by ten kelimek nejak hrozil pretecenim 🙂

etuska
24. jan 2008

😀 😀 😀 gedren,nebud taka komercna 🙂 -ale vynasa to urcite lepsie.

etuska
24. jan 2008

žienky,idem spat-zajtra do prace ,ale vy kecajte kludne dalej-rada si to potom precitam 🙂

etuska
24. jan 2008

Mracik-kde si???? 🙂

etuska
24. jan 2008

Posledna otazka:Nepoznate nejaku super knihu o aromaterapii?????